Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Cześć!!! Ja tez byłam na zakupach, bo ide na wesele, ale nic nie kupiłam. Jestem wykończona :) W największe korki sie wpakowałam. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiataj julia🖐️ ja wlasnie startuje, chyba tez nic nie kupie tylko krem do twarz;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiataj julia🖐️ ja wlasnie startuje, chyba tez nic nie kupie tylko krem do twarzy;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka102
Winko, pogaduszki, spacer, pogaduszki, winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze Zooozia nie chce jechac. Julia chciala (nie wiem czy jest to aktualne). Julia, gdzie moge zobaczyc twoja fotke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcia dripcia
he he he, na greckie wczasy sie zachcialo. nie chce was dziewczyny martwic ale ponura rzeczywistosc jest porzadkiem dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet a kto ci napisal ze ja nie chce jechac????????????????? przeciez w czwartek zadalam ci pytanie czy to jeszcze aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz moge opisac moje niesamowite zekupy😡 kupilam..................2 kremy ( tak jak przewidywalam ) i tusz do rzes ktory mi juz nie pasuje. Nic mi sie nie podobalo, wszystko jakies :o jutro musze znowu jechac na zakupy, ale do innego miasta-strata czasu😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam pieprzę bruneta 102
o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zauwazylam ze krem ktory kupilam jest po 30 roku zycia:o a ja dopiero 29 skoncze roztrzepana jestem nigdy nic nie czytam, ale jeden rok to chyba niewielka roznica, to i tak na szyje a nie na twarz dobra juz nie nudze o tych moich nieudanych zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam pieprzę bruneta 102
albo niech się sam pieprzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam pieprzę bruneta 102
spękał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz-nie mam zdjec w necie musisz sobie mnie wyobrazic mala, drobna, krotkie wlosy, niebieskie oczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet nie pisz o mnie boginii juz predzej diablica;) jestem normalna, no moze troche dziecinna z wygladu jak na swoj wiek, ale chyba lepiej wygladac mlodziej niz starzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapomniałam napisać, że udało mi sie coś kupić: garnki tefala edition na prezent. Zupełnie nie wiem czy odpowiednie, bo piewszy raz w życiu musiałam kupić granki - okaże sie :) Ale mi sie podobają nawet :) hi hi Też nie mam fotek w necie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie zacina:) julia tefal to bardzo dobry francuski zakup;) beda zadowoleni brunet gdybym choc troche do ciebie pasowala to nie zastanawialbym sie ani 5 minut, ale ja tak bardzo do ciebie nie pasuje:( jednak kafe muli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze tak jest. Ty w moim typie tez nie bardzo. Ale moze Julia... ? Nie znaczy to jednak ze nie mozemy sie poznac jako \"amis\"... Sorry ale musze teraz wyjsc. Zaprosil mnie przyjaciel do siebia na bilarda. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki :) Szkoda ze nie ma ikonki,obolaly i ledwo zywy:D:D:D Z 26 bylo bardzo miloooooo.Ale nic z tych rzeczy !!!:D:D:D:DTo tylko przyjaciel ;)Fajnie nam sie gada .Moglibysmy tak ,do usranej smierci. Jednak wizyta sie odbyla u kolezanki. Łiskacz :O jak talala.Kurde tylko czemu dzis glowa tak boli. Nie popisalam sie ...oj nie. Popijalysmy to piwem i prawdopodobnie na moim gipsuniu malo mi bylo miejsca od kraweznika do kraweznika :O Ale \"m\" jak muka :O:O:OTrzeba tylko zweryfikowac prawde i fikcje ,bo to byla opinia weza,ktory zwiozl mnie do domku:)Zajme sie tym jutro ,bo dzis znowu zyc nie bede. Jeeeesssuuuu jak jak ja mam przechlapane !Kazda impreza okupiona jest dwoma dniami beze mnie .Kto jeszcze tak ma ? Buuuuuuuzile wielgasne .Poczytam topiczek .Moze nawet uda sie cos zrozumiec :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! a wiecie jaki ja mam problem?? w lutym wyprowadziłam się z domu i drastycznie pogorszyły sie moje relacje z ojcem ( mam dwóch starszych braci... :) jestem jego ukochaną coreczka) 2 tygodnie temu z pewnych powodów wprowadziłam sie tu na nowo i moj tata znów mnie kocha i jest najlepszy na świecie. pytanie brzmi: kurrrdeee czy będe musiała tu mieszkać do końca życia???? żeby on sie nie obrazał ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fido didol
... and nothing else ! A tato na jacht cie pusci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREKKKK
Ja Apollo i Adonis w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×