Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Zauwazylem. Jakbys jeszcze degustowala w winie... mogla bys mi pomodz w zakupach na poludniu Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak zle ze mna nie jest, tyle zrozumialam:) co do wina .......hmmmmmmmmmm moje ostatnie wigilijne degustacje francuskiego podobno bardzo dobrego wina zakonczyly sie w toalecie o 6-tej nad ranem, pierwszy dzien swiat mialam do niczego-chyba mam zbyt pospolity zoladek, aby pic takie trunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowilem o degustacji, nie o chlaniu. Roznica polaga na czasie konsumpcji... tzn. degustacja tez mozna sie uwalic ale od lanchu do poznej nocy. Nie jestem zwolennikiem szybkiego wpadania pod stol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chlalam😠 na wigili sie nie chla piszac 6 rano mialam na mysli to ze biedna obudzilam sie z bolem brzucha i musialm isc do wc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet:( jak mozna sie upic winem w towarzystwie Francuza????? my degustowalismy rozne gatunki wino to nie wodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet czy mam byc bardziej doslowna ok mialam straszne rozwolnienie i to nie po rybce:) wiem jedno Barona bede unikala jak ognia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do degustacji-ma doskonaly smak i wech ale niestety nie odroznie francuskiego sikacza od Barona dla francuzow wino jest czym szczegolnym, dla mnie wino to tylko wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odroznianie jest proste : Jak smakuje - to musi byc dobre, jak nie - to sikacz. (zaloze szybko topik na temat preferencji alkoholi, zobaczymy co, kto lubi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet! Czy Ty robisz wogole cokolwiek poza jedzeniem, ogladaniem telewizji i alkoholizowaniem sie? Wiem, ze znowu robie sie zgryzliwa, ale nie moge sie powstrzymac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty podrobiony brunet, ponizej pepka, czyli tam gdzie masz swoj motor napedowy- czyli mozg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka to samo pytanie mozesz zadac mi:o mialam dzis ambitny plan jezdzic na rowerze i co i g...... jestem malo zdyscyplinowana😭 kafe muli😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) co do waszej rozmowy na temat dobroci facectów, to też zawsze mówiłam, że wystarczy że będzie dobry, uczciwy i będzie mnie kochał. Teraz mam obok siebie dobrego, uczciwego i kochającego mężczyzne, a ja do niego nic nie czuje. Wiecie, musi coś zaskoczyć i tyle... Co do wieku, to bardzo długo trzymałam się z dużo straszymi, wiekszość moich kumpli ma około 30, ale ostatnio zaczełam dostrzegać rówieśników i stwierdzilam, że nie sa tacy strasznie i można sie z nimi dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, robie wiele ciekawych rzeczy. Np. teraz musze konczyc bo mam goscia. Zycze milego wieczoru. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecznkaaa🌼 No nie wiem, Ty do pracy Chodzisz:D:D:D Kafe rzeczywiscie siada😭 Czas dziecka klasc spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka chodze bo musze z coraz wieksza niechecia to robia😡 julia hmmmmmmmmmmm obys kiedys nie zalowala tego ze nie docenilas faceta ktorego teraz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Julia. Czesc. Zanim odejde chce cie pozdrowic. Oddaj glos na topiku alkoholowym... troche sie rozkrecil. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×