Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Gość brunetka nie pojedzie
MMMMMMMMMMM..........Madagaskar !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze
ja pojadę z Toba ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Greczynko! Jeśli jakims cudem zajrzysz tu dzisiaj, to życze Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsmsudy
bzzzzzzzzzzzzzzyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam urodziny:( massacre przez 7 dni nie mialam kompa i teraz jestem jakas zagubiona, chyba odstawie ten net na jakis czas, po 3 dniach zycia bez netu stwierdzilam ze mozna to wytrzymac:D julia i reszta pozdrawiam🌻 bonne nuit***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia w sobote jestem w poznaniu z moimi kolegami Francuzami jak gdzies bedziesz na miescie to daj znac:) wiem ze piwa nie pijesz, ale moze cos innego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jeden wpis przed snem :) julia ty chyba dzis mialas jakis wazny egzamin-mam nadzieje, ze wszystko poszlo ok jeszcze raz pozdrawiam-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greczynka, zycze Ci 100 lat! Otwieram na ta okazje smaczne winko. Czy jeden z tych zabojadkow Poznanskich to twoj ulubieniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj brunecie-merci za zyczenia to sa nowi Francuzi moi praktykanci, bardzo mlodzi ale sympatyczni:D mam ich do 12 lipca, ciagle sie gdzies po pracy bawimy, dlatego nie mam czasu na net goraco pozdrawiam🌻 ciekawe gdzie slonce i pestka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana29
i co z tym jachtem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nua28
ja jestem zainteresowana. mam 28 lat, mieszkam w rzymie (najnudniejsze miasto swiata), jestem kelnerka. zaczal sie sezon turystyczny, wszystkie gnojnki mnie wkurzaja - szczegolnie nachalni wlosi. chcialabym spedzic mile chwile w towarzystwie starszego faceta - no i moze byc grecja. aha, mam 55kg wagi 167cm wzrostu, sredniej dlugosci szatynowe wlosy. chyba jestem ladna, wlosi mnie zawsze zaczepiaja. co ty na to brunecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no, no... daj troche ochlonac Nua. Ja juz niby partnerke na jacht znalazlem............ podoba mi sie ze jestes nie tak daleko od Grecji no i ze masz odwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nua28
na odwage to mam 2 dany karate, nie boje sie. przeczytalam troche o tobie, te julie greczynki itd nie wiedza co traca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nua28
tak bardzo to sie nie boj, potrafie byc mila, romantyczna - oczywiscie dla odpowiedniego mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nua28
bardzo! pod warunkiem ze potem pojdziemy na tance i pszytulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, mam nadzieje ze ty nie podszywacz.... musze na chwile odejsc od komputera. Wroce pozniej, bedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nua28
podszywacz????? to sie okaze, wracaj szybko, czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"20-30 lat, atrakcyjna, sa chetne ?\" Nie chcę mi sie czytać wszystkich wypowiedzi, ale jeśli już tego ktoś nie napisał - idź do burdelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nua kelnereczko co ty wiesz o zyciu:p brunet-pamietaj rzemyk jest tylko jeden, ale chwilowo zajety:D bonne nuit*** pestek , slonce zyjecie jeszcze julia sobota juz za 2 dni;) odezwij sie-drink w moim towarzystwie smakuje wysmienicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nua28
mam 20 min wolnego, gdzie jestes brunecie???? a ty greczynko zajmij sie francuzami bo i tak ci brunet nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nua28
???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×