Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Misio199021
Pauuuula1990 - pewnie że to możliwe:) ja sama zaszłam w ciążę już w pierwszym cyklu brania bromka:) Trzymam kciuki żeby Ci się udało:) Ja jestem w 15 tygodniu ciąży i jak na razie wszystko dobrze z dzidzią:) choc trochę się boję bo od około 2 tygodni mam kłucia w podbrzuszu, głównie z lewej strony... U pani doktor byłam niedawno bo 21marca i mówiła że wszystko ok i maluszek się prawidłowo rozwija ( ma juz całe 8 cm ,także niezły wielkolud hehe:) ) ale te kłucia mnie niepokoją...:( podobno tak musi być bo macica się rozciąga, ale wiadomo że różnie może być:( pocieszam się tym że mam mdłości i wczoraj pierwszy raz zwymiotowałam więc chyba się tam wszytko rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rok i 3 miesiace i nic.Teraz biore krople ojca sroki(bez lekow) i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie koncówka pierwszego cyklu z bromergonem, 31 dc, no i niestety czuje że @ sie zbliza.... mialam nadzieje, ze moze i mi w pierwszym cyklu z bomkiem sie uda, bo poprawila mi sie cera no i nie mialam plamien w drugiej fazie cyklu, ale coz - bol w podbrzuszu czuje coraz mocniej:( postanowilam skontrolowac o ile bromek obnizyl mi prl i ewentualnie skonsultowac z ginekolozka podwyzszenie dawki. na razie biore 1 tabl dziennie, a prl bez obciazenia mialam 77, czyli ponad 3krotnie wyzsza od gornej granicy normy - w 3-5 dniu cyklu zrobie badania. To juz 6 cykl staran.... Nigdy bym sie nie spodziewala, że to takie trudne zajsc w upragniona ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka,żeby wyznaczyć owulacje to polecam testy owulacujne. w instrukcji masz dokładny opis kiedy najepiej zacząć wykonywac (czasem trzeba nawet 5 dni pod rzad). Przy nieregularnych cyklach np bierzesz od uwage najkrótszy z ostatnich trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka85
Jaskółka robiłam testy chyba 3 czy 4 miesiące w 3 cyklach na 4 pojawiała się zawsze ciemniejsza druga krecha w którymś tam dniu. Ale cholerka i tak nie udało się zajść :(. Potem badanie, prolaktyna wyszła podwyższona, wizyta u gina i jego zalecenie bym testy owulacyjne olała bo szkoda kasy. Mam słuchać organizmu.... Także się zastosowałam i już więcej testów nie kupiłam. Staram się bardzo często współżyć między 10 a 22 dniem cyklu. Mam nadzieję że dobrze robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrzynka84
Dziewczyny 25dni brałam Norprolak - prolaktyna przy pozimie 78 spadła do 9,15.. Dziś jest mój 35 dzień cyklu i nie dostałam okresu. Czy może być to spowodowane zażywaniem leku ?? Pomóżcie ! Z góry dziękuję za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuula1990
Hej kochane. Miałam dać znać to pisze u mnie ciąży brak zobaczymy drugi cykl mi się zaczął trzy dni temu dostałam okresu zobaczymy czy tym razem się uda:) i za was trzymam kciuki:):):) wesołych świąt moje drogie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromowa,jesli moge spytac to bylas u Dr.Ciesli jesli tak to jakie wrazenie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromowa
słonce jeszcze nie byłam, za miesiac albo dwa pojde do niego a wtedy dam znac na pewno jakie wrazenie, na razie 2-3 miesiace bez badan, wizyt, jedynie tempki mierze, by potem pokazac co sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Parę dni temu miałam pierwszą wizytę w klinice badania niepłodności u dr Śliwińskiego. Tak szczerze mówiąc ten lekarz nastawił mnie pozytywnie i dał mi nadzieję. Muszę zrobić jeszcze 8 różnych badań oraz dostałam tabletki. Muszę zapisać się jeszcze na badanie drożności jajowodów w Wejherowie??? Miałyście może to badanie??? Na czym polega, jak długo czekałyście w kolejce??? Ja mam nieregularna miesiączki i nie wiem jak mam się na nie zapisać skoro robi się je w wyznaczonych dniach cyklu. Po tym badaniu szłyście od razu do pracy??? Miałyście jakieś zwolnienie??? Jestem pozytywnej myśli i wierze, że mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonce, ja byłam u Ciesli dwa razy i nadal wrażenie bardzo pozytywne. Podoba mi się, że wreszcie mam lekarza który patrzy na mnie całościowo - nawet na włosy i paznokcie mi coś zapisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , staramy się z mężem o dziecko. Mam PCO , wyniki badan hormonalnych w normie tylko prolaktyna chyba nie za dobrze. Wstawiam zdjecie wynikow prolaktyny. Dodam że mam baaardzo dlugie cykle( co 3-4miesiace okres). Jutro mam wizyle u ginekolożki mojej :) dodam ze mam brak owulacji( z opisow usg brak PECHERZYKA DOMINUJACEGO) Pewnie dostane bromergon nie?? A clostybergit czy jakoś tak tez moze?? martwie sie...tak chce byc mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromowa
Dziewczyny zycze wam wszystkim Zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych, dających pozytywnej energii, nadziei i tego jajeczka wyczekanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura:wczoraj mialam 36,5 a dzisiaj 37 w16dc nagle skok az jestem zdziwiona Rowniez Wam zycze Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja prolaktynowa
Dobry wieczór moje kochane! Chciałam Wam wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego z okazji trwających już Świąt :) Lepiej późno niż wcale :) Jednocześnie chciałam bym Was już pożegnać. Dziś coś we mnie pękło, gdyż ostatnia dwie pary naszych znajomych oświadczyły, że spodziewają się potomstwa. To najbliższe mi osoby, bo i od siostry i od brata. Rodzice szaleją ze szczęścia. Ja nie mam już sił walczyć o dziecko. Nie mam już sił czekać, nie mam sił płakać. Dla mnie to już koniec. Nie umiem i nie chcę już walczyć. NAPRAWDĘ. Szkoda tylko, że zanim oswoję się z tą myślą na dobre, czekać mnie będzie kolejny cios a mianowicie, muszę zrobić wszystko, aby potomstwo miał mój małżonek, który dziś po raz pierwszy uwierzył mi, że nigdy nam się nie uda. Widziałam, widziałam ten żal w jego oczach, ten ból. On pracuje z dziećmi, więc tym bardziej mu ciężko. Ponadto od dwóch lat wypytywany jest o potomstwo przez wszystkich znajomych, przez rodzinę, ale ile można wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Zniszczyłam mu życie. Nie wiem jak przeżyje rozwód, który kiedyś nastąpi, bo nie mogę wiązać mu życia. Nie wiem co robić i nie oczekuję porad. Chciałabym tylko się pożegnać i życzyć Wam szczęścia w staraniach moje kochane! I pomyślnych rozwiązań dla już oczekujących :) Zawsze będę o Was pamiętać. Dziękuję za wszystkie wpisy i porady. Jesteście kochane dziewczyny! :) Będzie mi Was brakowało :( I nie tylko Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyperprolaktynemiczka
Wiem, że nie oczekujesz porad, ale czy rozmawiałaś na ten temat z mężem? Zastanawiałaś się, czy on tego chce? Małżeństwem nie jest się tylko po to, by mieć dzieci! A skoro już o dzieciach mowa: możesz uszczęśliwić was oboje i jeszcze kogoś. Wielkim aktem miłości jest adopcja. Wiem, że to nie to samo, co biologiczne dziecko, ale pomyśl... 25tys dzieci (zdrowych i chorych) nie ma rodziców. Nie myślałaś o tym, by uszczęśliwić jedno z nich? Może również twój mąż dzięki temu byłby szczęśliwy? A potem, a nuż, udałoby wam się przypadkiem postarać o biologiczne. Rozumiem, że nie chcesz krzywdzić męża, ale podejrzewam, że jeśli cię kocha, to na rozwód nie pozwoli. Za mąż wychodzimy nie tylko dla dzieci. Gdyby tak było, w przysiędze byłby słowa "póki was śmierć lub bezdzietność nie rozłączy". Przemyśl to i przede wszystkim poważnie porozmawiaj z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam pytanko do którego dnia najpóźniej można zrobić badanie HSG drożności jajowodów. Proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula najlepiej do 10 dc zaraz po skończeniu krwawienia. Ja jestem właśnie pierwszy cykl po tym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja będę musiała przesunąć badanie bo mam nieregularne miesiączki i czuję, że ona szybciej przyjdzie. A lekarz kazał zaraz po badaniu się Wam przytulać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zadnych przeciwskazań do przytulania po tym badaniu. mnie tylko przez jakies trzy dni bolalo troche podbrzusze i troche krwawilam. ale oczywiscie zaraz jak ustalo zaczelismy starania. teraz mam 23 dc i nie moge przestac zastanawiac sie czy sie udalo, bardzo bym chciala ze cos mi podpowiada ze jednak sie nie udalo :-( tym bardziej ze juz mnie bola piersi jak przed kazdym @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest do 10 dc ale ostatnio dziewczyna na forum miala w 21 dc. choci o to aby calkowicie wyeliminowac ciąże aby jej nie wdmychnac dalej (to da sie wyeliminować poprzez powstrzymanie sie od przytulanek ) na i miednica jest bardziej" przystosowana" do tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tym badaniu nie krwawilam wcale, a ze bylo w 9 dniu to chwilke po tym byly najlepsze dni na przytulanie(niestetu u mnie nie poskutkowalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zapisana na 30 kwietnia, może moja @ jeszcze trochę poczeka. Myślałam że dostanę w sobotę rano bo mnie strasznie brzuch bolał ale przeszło i dziś już chyba też nie przyjdzie. Jeśli nawet jutro dostane to badanie miałabym w 15 dniu oczywiście jeśli lekarze nie będą mieli nic przeciwko. Jak się zapisywałam to lekarka wyliczyła mi, że badanie będzie w 13 dniu cyklu więc mam nadzieję że w 15 też mi je zrobią. Przez te moje nieregularne miesiączki to wszystko się knoci. Mam nadzieję że to badanie wypali. Chcę jeszcze zadzwonić do szpitala w razie jakbym dostała jutro @ i spytam czy na pewno mi zrobią. Tak ogólnie to miałam jutro w planach po pracy skoczyć jeszcze na posiew z kanałów rodnych ale nie wiem czy zdążę przed @. Strasznie się stresuję i chyba przez te nerwy to mi się wszystko przesuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa27a i Beti123456 mam nadzieję,że nam się wreszcie uda. Ja od kiedy zmieniłam lekarza zaczęłam pozytywniej myśleć:) chociaż chwile zwątpienia też są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilę zwątpienia ... przez 2 lata staran toche ich juz sie zebralo.. nie wiem jak dla Was dla mnie najgorsze sa dni ( wiem ze tak nie powiino byc )w krorych dowiiaduje sie ze ktos znajomych czy rodzinki jest w ciazy.. zwlaszcza nieplanowanej... i to jak ktos sie zapyta.. a kiedy ty??... brrryy nienawidze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nawet nie wiesz jak cie roamunie. moja najblizsza kolezanka zaszla w pierwszym miesiacu staran. ryczalam jak bobr. jeszcze mnie zdolowala mowiac: myslalam ze to z pol roku potrwa. a ja czekam i czekam i chyba powoli trace nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie te przypadki chyba dzialaja gozej niz jak sie pojawi @..w rodzinie meza jest dziewcyzna (mezatka) i rozpacza ze jest w ciazy, a dopiero co zaczela prace.. nie ma jeszcze umowy na stale .. miala chwile zawahania i zastanawiala sie nad usunieciem..paranoja... dobrze ze udalo jej sie wytlumaczyc aby tego nie robila... i jaki ten swiat sprawiedliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×