Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość natusia1207
Zrobiłam test i tylko I kreska, ale to nawet lepiej przy tej grzybicy i takim stanie mojej pochwy... :( Dzisiaj 28 dc i mam krwawienie, więc @ się rozpoczął. Teraz na 3 dzień od odstawienia luteiny.... huraaa.. Mam nadzieję, że będzie tak zawsze... :) Endi86 wiem co czujesz...boli jak cholera... Ja już mówiłę do mojego M, że nasi przyjaciele wzięli ślub w czerwcu tego roku i zaraz pewnie będą w ciąży, a my????? :( :( Jeszcze wieści nie mamy, ale mam takie przeczucia... Nasz orgnizm utrudnia nawet temu 1 plemnikowi się przedostać...okropne... Mój ma 2% tylko prawidłowych plemników, więc nie za rewelacyjnie, ale dostał wspomagacze i będzie napewno lepiej... izula08 dla każdej z nas każdy @ to strata czasu.... Każda z niecierpliwoscią czeka na brak @.... monis-miś ja także myślałam, że będzie piękny ślub, a potem zaraz ciąża, że nie będzie żadnego problemu i co....nic..... Ślub był piękny... Doszliśmy z moimm M, że chyba mielibyśmy życie za cudowne....więc teraz jest gorzej, może jakaś próba dla nas???? hmmm Dorka84 dziękujemy, że jesteś kojeljną nadzieją.... Dziękujemy za wsparcie.... Gratuluję maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka84
Monis - poprostu odpuść sobie!!! ja ryczałam miesiąc w miesiac, zamknieta w łazience liczyłam na cud patrząc na test, który oczywiscie cały czas robiłam myśląc że tym razem sie uda! odpuściłam, zajęłam sie sobą, wypiperzyłam testy owulacyjne, mierzenie temperatury i powiedziałam co ma być to będzie! sex z M był spontanicznie, a nie z zegrakiem w reku patrząc czy jest przed/po owulacji, śluz płodny/nie płodny, brak przytulania po seksie tylko nogi na świece przy ścianie - wiem co czujesz! Mój M w pewnej chwili powiedział, ze czuje się jak królik doświadczalny, od którego zalezy czy wyjdzie eksperyment czy tez nie... a dla mnie celem była ujrzenie dwóch kresek i od tamtej chwili duzo się zmieniło- efektem własnie Naszych spontanicznych zabaw jest mój Szkrabek :) Wiem, co przeżywacie bo sama walczyłam 2 lata...ale w momencie kiedy własnie odpuściłam - zobaczyłam 2 kreski na teście :) natusia - wiem, że takie posty dodają sił, bo sama ich wtedy bardzo potrzebowałam :) wiem, ze każde dwie kreski u prolaktynek na forum każdej z Nas dawały wiarę - dlatego tez chciałam się podzielic moim doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa w czwartek idę do gin. "porozmawiac" ale ja się nie nastawiam na jej pomoc bardziej nastawiam się na klinike Angelius w Katowicach. Wyczytałam że robią laparoskopie przezpochwową i jest ponoc lepsza niż tradycyjna, ale nie wiem czy robic hsg czy od razu laparoskopie bo mam przeczucie że nie jest dobrze z jajowodami. Wiem że najpierw sie robi hsg i jak jest źle to laparo no ale mi jest szkoda czasu i pieniędzy. Laparo więcej wyjaśnia. Ciekawe kiedy teraz dostanę @ mam nadzieje że się to wszystko wyreguluje. Dzięki dziewczyny za słowa otuchy już ochlonęłam po wczorajszym newsie. Dzięki że jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi a nie mozesz zrobic na NFZ ??? wiem ze podczas normalnej laparoskopii jest mozliwosc ( i nawet lepszego niz przy HSG) udroznienia jajowodów . U mnie po tradycyjnej laparoskopii wszystko zaczelo dzialac normalnie, pecherzyki rosly i pekaly ( wczesniej nawet pregnyl na nie nie dzialal) wiec ja polecam laparo , chociaz wyniki marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mam do Ciebie pytanko bo jakoś nie chce mi się szukać po całym wątku.Jak to było u Ciebie?Masz już dziecko czy po pierwszej ciąży wynikły jakieś komplikacje że teraz masz problem zajściem?Czy wczesniej też miałaś wysoka prl? Izula bardzo mi przykro wiem co czujesz.Wiem jak to jest jak inni się cieszą z powodu ciąży a Ty robisz dobrą minę ... a środku serce się kraje.Wierzę że następna inseminacja do upragniony skutek. Natusia ja miałam grzybicę prawie całą ciążę brałam nastycyne i już nawet nie pamiętam co.Pij dużo jogurtów naturalnych to reguluje florę bakteryjną w pochwie. Ja w piątek idę na badanie prl oczywiście skierowania na progesteron nie dostałam.:/ Pytałam dlaczego mam dużo słabsze miesiączki ale podobno tak bywa a bardzo słabe nie się ponieważ trwała dłużej niż 2-3 dni więc nie jest źle.No i moja torbiel się wchłonęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam dziewczyny ci piszecie, i z jednej strony wam zazdroszcze bo chociaz wam te paskudne@ przychodza, a u mnie nic juz 8dni okresu brak a testy ciazowe pokazuja jedna kreseczke!!! zaluje ze odstawilam leki:( tak bym cciala cofnac czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Nninka no właśnie idziesz do lekarza,zadajesz pytanie i słyszysz odpowiedź tak jak kiedyś rodzice odpowiadali,nie bo nie :) Dorka mój M powoli zaczyna tracić cierpliwość a ja...no cóż łykam pastylki i czekam właśnie na cud,bo nic innego nie pozostaje. Endi przeczucie czasami może mylić,nie denerwuj się,tylko odpręż bo to bardziej pomoże niż zamartwianie się.nie będę pisać o hsg ani laparo bo jestem zielona w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka mam juz jedno dziecko- z pierwsza ciaza nie bylo zadnych problemow.. udalo sie nawet przedczasem ;))) poród dlugi bo 13 h ale bez zadnych komplikacji - silami natury. i praktycznie wszystko powinno byc ok, niby gin moj zdiagnozowal pcos ale ten z kliniki nieplodnosci mowi ze moje jajniki nie wygladaja na policystyczne ale fakt jest faktem ze nie pekaly przed laparo pecherzyki, teraz wszystko jest ok tylko efektu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno mnie tu nie bylo, mam do was pytanie. jak bylam ostatnio u lekarza i zobaczyl ze prolaktyna z 45 spadla do niecalych15 to powiedzial ze jeszcze 2 tyg i moge bromek odstawic, wiec juz za kilka dni powinnam odstawic.... ale slyszalam ze po odstawieniu bromka prolaktyna moze bardzo podskoczyc.... co mi doradzicie? moze ten ziolowy zaczac brac po odstawieniu bromka? a wogole to nieszczesna @ nadeszla, a moze w tym cyklu juz by sie udalo zajsc w ciaze ale jak odstawie bromek to nie wiem jak to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odstawiaj bromka ja tak zrobilam w zeszlym miesiac, bo z 34 prolaktyna spadla mi do 9, czyli mozna by powiedziec ze idealana na ciaze!!!, wiec odstawilam leki w polowie ylipca a ostatni okres mialam 8lipca, i cisza do dzis:(!! a test zrobiony w niedziele negatywny!!! nie wiem juz co myslec czy udalo mi sie zajsc w ciaze bo moze owulka sie cofnela czy okres mi zginal na dobre!!! Tak ze nie odstawij leku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka1988 a moze jednak jestes w ciazy, moze test troche za wczesnie zrobiony bo mogla owu sie przesunac...... ja teraz mam @ i zaraz po @ kazal mi juz odstawic.... i zobaczyc jak sobie organizm sam poradzi bo przeciez w 1 ciaze zaszlam bez zadnych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny czesc Dorka84 ,zdradz mi tajemnice jak to zrobilas ze odpuscilas ,czym sie zajelas????co zrobilas?? JA nie potrafie nie muslec.Pisz co mam czynic bo m zwariuje ze mna,mam dni plodne i fiksuje doslownie a on to nie sex maszyna ,wczoraj o tym zapimnialam potraktowalam go niefajnie ywiazala sie klotnia.Niedlugo xhlop nie wytrzyma.Dziewczyny musze wyluzowac bo zaczynam przesadzac pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella wiem że to się tak łatwo mówi ale musisz postarać się wyluzować inaczej oboje zwariujecie. Dziewczyny a tak nawiasem mówiąc czy macie ustaloną przyczynę wysokiej prl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ninka ,nie nie mam ustalonej ,zadnej przyczyny,lekaze maja mnie w du...nie powiedzieli mi nawet jak zazywac luteine a co dopiero przyczyne wysokiej prl, mam coraz gorsze zdanie o lekazach nie wiem Ninka czy czytalas moje wczesniejsze posty ale po stwierdzeniu ze moja ciaza jest obumarla i serduszko nie bije czekalam 9 dni na zabieg w kolejce,to co wtedy przezylam bylo horrorem ,wiec nie mam dobrego zdania o lekazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Ninka ze musze wyluzowac,bo powarjujemy,juz dzis sie staralam i bylam najlepsza zona na swiecie:) doktor Justa co tam z inseminacja???,Monis kochana co slychac u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka84
bella -może to głupie, ale ja sie wyzywałam 3/4 razy w tygodniu na siłowni :) myśłałam tak - niech sie dzieje co chce, ale przynajmniej jesli nie uda się zajść to przynajmniej dobrze będe wyglądała na plaży w tegoroczne wakacje - mielismy w planach lecieć na Ibizę :) skupiłam sie tylko na tym!!! ruch oraz endorfiny, butelka wina i przytulanki SPONTANICZNIE!!! a co jest najśmieszniejsze, ze w ciąże zaszłam w Iwszą rocznice ślubu :) Powiedziałam rodzince, ze nic nie szykujemy, ze sami będziemy świętować :) no i tak świętowalismy, że wyszły 2 kreski! a z figury wyszło dodatkowo 21 kg :) jesli chodzi o bromka to ja brałam do 4 miesiaca ciąży... tak, tak - zbyt szybkie odstawienie może powodować wzrost prolaktyny i poronienie. Tez się ostro cykałam,ale ufam swojemu lekarzowi w 100% i pomimo sprzecznych opinii - ja brałam dalej. Ninka - ja miałam prolaktynę podwyższona od stresu!!! :) bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Dorotka znajde cos sobie bo sfiksujemy obydwoje:) znajde jaki8es zajecie cos co lubie ...wiem ze to najlepszy sposob na zajscie w ciaze,gdy zaszlam ostatnio nawet nie wiedzialam jak i kiedy,planowalam ale nie bylam jeszcze do konca pewna czy juz chce i prosze po 2 miesiacach bylam w ciazy,moze i teraz tam musze zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9_Mama Aniołka , wiesz bylambym w siodmym niebie :D ale wiekszosc dziewczyn pisze ze juz powinien test pokazac prawde:(wlasnie nie wiem co o tym myslec;/ wkoncu brałam bromergon wra z cyclo-progynova przez 4mies i okres byl co 30dni:( a tu nagle nic. myslisz ze odstawienie bromka by az tak okres przesunelo? dodam ze w lipcu zrobiono mi test na prolaktyne i wynosila186mU/L a to jest chyba 9.3ng/ml. nie wiem czy to dobrze przeliczylam??? co to dziewczyny FSH , moje to 7.9 U/L??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella musisz wyluzowac.... mam nadzieje ze garki nie lataly wczoraj ??? chodz z drugiej strony godzenie tez jest suuuuper i moga byc tego super efekty... Wy przynajmniej nie musicie kombinowac kiedy co i jak.... jak nie dziecko w naszym lozku to akurat brat siedzi za sciana ;) (to juz akurat przeszlosc bo w niedziele wyprowadzil sie do dziewczyny) a to tesciowa lazi na strych .... a jak juz jest super pora to mi sie spac chce ;))) no i najgorsze ...tesciowa podbiera mi pranie- wprawdzie tylko ubrania Kamila ale bez tego smolucha pralke uruchamiam znacznie rzadziej ;)) i jeszcze nie dane nam bylo sprobowac ;))) u mnie tez prolaktyna po odstawieniu wskoczyla do starej granicy .. zyjemy w takich a nie innych czasach ze bez stresu ani rusz... no i efekt jest.... chyba trzeba by bylo zrezygnowac z pracy i cale dnie siedziec przed TV pewnie wtedy byla by w normie ;)) Dorka widze ze ostro dzialaliscie w ta rocznice... zapewne znacznie lepiej niz w noc poslubna ;)) ja myslalam ze po silowni waga spada a nie ze jest na plus ;)) 9_ mama Aniołka moze nie odstawiaj calkowicie tylko zmniejsz dawke o polowe ja bylam dzisiaj u gina i dostalam leki do symulacji do inseminacji... tylko jak to ja zawsze mam pod gorke... zapewne najlepszy dzien na inseminacje wypadnie w niedziele ... w sobote tez mojego gina nie ma bo akurat ma urlop dwudniowy ... ale cale szczescie zapisala mnie pani do innego ... podobno rowniez dobrego gina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide parzyc siemie... ktoras sobie zyczy ?? i tak juz mam towarzystwo do picie to moge zrobic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem siemię z jogurtem naturalnym:) U mnie będę ustalać przyczynę wysokiej prolaktyny we wrześniu już jestem umówiona w szpitalu mam przejść wtedy komplet badań. Dorka właśnie tego się obawiam że dlatego obumarła moja ciążą bo odstawiłam bromek cały czas miałam jakieś wewnętrzne przekonanie że źle robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DR JUSTA GARNKI NIE LATAŁY CO PRAWDA ALE DO DZIS MAM WYZUTY SUMIENIA ,ZE SIE TAK ZACHOWALAM NIEFAJNIE,ON JEST BARDZO ZESTRESOWANY I ZMECZONY ,PRACUJE 70H W TYG ,DUZA ODPOWIEDZIALNOSC ITD...ALE JA TAK ROZPACZLIWIE CHCE ZAJSC W CIAZE ,ZE PRZESTAJE GO ZAUWAZAC,NO COZ DOBRZE ZE CHLOP MI WYTLUMACZYL CO CZUJE I WROCILAM DO NORMY,ZAWSZE BYLAM WYROZUMIAL NA WSZYSTKO I TAKA POWINNAM ZOSTAC,BEDE SIE STARALA PANOWAC NAD SOBA:) HAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm szkoda ze garki nie lataly bo moglabys sie zajac lepieniem nowych ;))) bella mam propozycje ... jesli mi sie uda ... to Ty chociaz troszeczkę tez pomyslisz o inseminacji... a jesli mi sie nie uda to bede lepic te garnki z Tobą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest dr Justa ,tak zrobimy:):) i mam nadzieje ze nie bedziemy lepic garow do konca zycia hihihih,ja o inseminacji mysle i owszem ,ale moj m chce naturalnie,to niech sie kurka przestanie naturalnie stresowac wtedy wiecej bedzie przytulania a mniej latajacych talezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa życzę powodzenia owocnej inseminacji:) Ja Już myślę o mojej drugiej ale to jeszcze trochę czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella u mnie bylo identycznie .... tez M sie stresowal jak wiedzial ze to akurat dzis jest ten dzien i czesto byly lzy bo akurat wtedy nie wychodzilo .... teraz mu wprost nie mowie ze to ten dzien... i ustalismy ze seksik jest "spontaniczny" (jesli mozna to tak nazwac) tak co drugi dzien zaczynajac jak konczy mi sie okres...i tak to zawsze inaczej wychodzi ale przynajmniej nie ma zgrzytów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Aniołka mi też kazała odstawić bromek ,odstawiłam a zaczęłam brać castagnus,w przyszły czwartek robię prl to zobaczymy co z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Pania Maz juz udobruchany,przytulanko zaliczone,siemie wypite:) humor booski,biore sie za sprzatanie domku:) 23 wizyta u gin zobaczymy co powie, Justa ja tez tak robilam jak ty ale cos mnie ostatnio poniosi za co winie ten bromek .No ale na szczescie mam kochanego m i chlopisko stara sie mnie rozumiec:):) dziewczynki milego dnia ,walczymy dalej az do cudownego,pachnacego ,malenkiego skutku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×