Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Anka1987
Hej. Powtórzę we wtorek rano, jutro pojade do miasta kupie, a we wtorek zrobię. Bo mieszkam na takiej wiosce że nawet apteki nie ma... wiesz w sumie nie wiem czy to @, bo narazie nie leci, ale jak włoże tam palec to jest czerwony od krwi-przepraszam za wyrażenia ale nie umiem inaczej opisać. i zaczyna mnie pobolewać brzuch. Wogóle pierwszy raz robiłam test firmy Nordtest wiec nie wiem czy wiarygodny i tylko 6 zł kosztował. Może i wynik błędny. Sama już nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mniejmy nadzieje ze to palmienie jakie sie zdarza na pocztku ciazy.... mniejmy nadzieje ze @ sie nie rozkreci i na tescie wyjda juz 2 kreseczki...Stokrotka za Ciebie tez trzymam kciuki ....zrob ten tescik i nie trzymaj nas w niepewności;)) ja dziś miałam straszną ochote zrobić... wiem ze to znacznie za wczesnie ale ... mialam ochotę... ale nie zrobiłam.... piersi przestaly mnie bolec... przerzuciło sie na bol sutków... tescik zapewne zrobie 6 do odstawienie dupka...i mam nadzieje ze beda dwie ;)) Bella a Ty ile jeszcze tej laby masz??? Wracaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo melduje sie wg rozkazu dr Justa:):) odpoczełam,wybyczyłam sie,jadłam śniadanka w sronisku w dolinie pieciu stawów,boosko było:) pochodziłam po górach..a tu juz dzis byłam pierwszy dzien w pracy i kicha nie chciała mi sie pracowac ale cóz.... Po odstawieniu bromku czuje ,ze żyje ,mam energie do wszystkiego ale jakas spokojniejsza jestem wewnetrznie. okres dzis dostałam ale ok nie nazekam,tylko dwa dni róznicy miedzy tym cyklem jaki był z bromkiem wiec wszystko absolutnie ok. W domu swiety spokuj bo m wyjechał i nastepne 10 dni leniuchuje sama w sensie,ze nie musze nic bo jak go nie ma to nawet nie chce mi sie gotowac:):) co u Was kochane??? Monis jak kondycja???? Justa kiedy tescik bedziesz robic??? Ewa czy juz nie krzyczysz na m???? pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromny buziak na powitanie dla Belli :* a ja kochanie pije co wieczór ziółka i wierze,bardzo mocno wierze że mi się uda. fajnie że znalazłaś choć troszkę czasu i odpoczynku dla siebie...tylko te powroty do pracy ech. a prl robiłaś już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA MONIS DZIEKI ZA TAK MIŁE POWITANIE:):)I JA CIE CAŁUJE I WYTRWAŁOŚCI W ZIÓŁKACH ŻYCZE. NIE NIE ROBIŁAM JESZCZE PRL,MAM ZROBIC PO 3 TYG ,ALE JAKOS SIE TYM NIE MARTWIE,I NIE DUMAM CO BEDZIE. PO ODSTAWIENIU BROMKA JESTEM TAK SZCZESLIWA HAHAHAHA ZE NIC MNIE NIE RUSZA:) A CO TO ZA ZIÓŁKA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zioła ojca Sroki nr 3-mieszanka na pobudzenie jajników i owulację.na jednych działają na innych nie,może uda mi się zaliczyć do tych pierwszych.ja 17 znów badam prl i zobaczymy cio się z tą francą dzieje. ale fakt po odstawieniu bromka życiu nabrało kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Witajcie kobietki, ja juz konkretnie do pracy sie biore, nowy rok szkolny, 55 dzieciaków w przedszkolu, trzeba zakasać rękawy i do pracy, aż mi się nie chce. Jutro powtarzam test, bo miesiączka nie przyszła, jutro 35dc. Boże mam nadzieję, że się udało w tym cyklu, choć nie chce sie nastawiać. Test Nordtest wyszedł 2 kreski, jedna ciemna druga słabiutka, ale tam nic nie pisze że jak słaba to ciąża, jutro robię test z Amila a tam już pisze, że nawet jak jest słaba kreska druga to jest ciąża, już się denerwuje. Brzuch mnie boli nie wiem czy ze stresu czy na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka tylko przespij noc... do testowania trzeba byc wyspanym ;)))) daj znac jak znajdziesz wolną chwilę ...najlepiej od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Tym razem jedna kreska a drugiej cień cienia z cienia, a więc właściwie, trzeba wytęzyc wzrok, więc pewnie to może przywidzenia- więc dzidzi brak:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka zrób może badanie z krwi wtedy będziesz wiedzieć na 100%.Być może miałaś bardzo późno owulację dlatego testy pokazują takie cienie drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
a czy u którejś z was przy braniu bromergonu nie pojawiła się @?? u mnie już 42 dc i nic nie zapowiada @ tylko zaobserwowałam dziś tj śluz przeźroczysty błyszczący (na papierze) nie wiem.... a biore 1 tab tego specyfiku na noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i stokrotka albo uzbieracie w cierpliwosc albo na bete marsz ;)))) stokrotka bromek chyba nie wpywa na @ chyba ze na jej brak przez co najmniej 9 mcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio wiem wiem ;) czekam jeszcze tydzień i pójdę :). Miałam powiedziane, że bromergon obniży prolaktynę a co za tym idzie wyreguluje mi się cykl .....a jak narazie tylko opóźnia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromek brałam krótko ale cykl jeszcze bardziej wyregulował,ale ostatnio po odstawieniu trwał już tylko 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja brałam bromek cholerne 6 miesiecy,i cykl miałam idealny wszystko jak w zegarku,teraz odstawiłam i wydłuzył sie o daw dni,wiec nie ma co na bromek zwalac,tylko bete robic:),słuchajcie dziewczyny Justy!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Justa jasne, że mnie korci....ja to bym codziennie biegała z testami i beta ale nie chcę się napalać jak szczerbaty na suchary bo znając moje szczęście to nie będzie małej istotki. Już raz schizowałam test wychodził cień cienia a beta ujemna a lekarz widział pęcherzyk 5,8 mm a po tygodniu samoistne poronienie....a jak poszłam teraz do endo to powiedziała, że daje sobie odebrać doświadczenie zawodowe ale to nigdy nie była ciąża tylko toriele;/....więc może i tym razem znów to samo;(. Ale dziękuję za wiarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
tylko wiecie dziewczyny ....dziś mój 41 dc i cały czas mi mokro ślisko...nie wiem .....czy to jest objaw ciąży czy wogóle może cioś takiego występować..... eh....jak my kobiety mamy ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka a może jednak zrób teścik,nie męcz siebie ani nas :) to jest właśnie najgorsze że każdy lekarz widzi co innego i do kogo byś nie poszła to ma nową diagnozę i każda wg nich jest trafna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Witam dzięwczyny, Czytam Was już jakieś dwa miesiące, ponieważ na początku tego roku i u mnie wyszła podwyższona o 12 razy w stosunku do normy prolaktyna po drugim pobraniu i niestety bujam się z tym badziewiem bromergonem. Natomiast mam do was pytanie czy ma to jakieś znaczenie, jeżeli 1 tabl biorę przy śniadaniu a nie na noc? Moja endo powiedziała, żeby brać 1 tabl, ale nic o tym kiedy w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
chyba nie... to dla efektów ubocznych... aby je przespac a nie towarzyszly nam przez caly dzizen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
To dobrze, bo na ulotce było napisane, że w trakcie posiłku dlatego więc biorę rano, bo śniadanie zawsze jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dzisiaj miałam drugą inseminację. Teraz muszę czekać dwa tygodnie i się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
zrobię powtórnie test ale w sobotę bo nie chcę się zawcześnie nakrecać. Dziś mam tj mega wzdęcie....caly czas mi wszystko bulgocze....nie mogę złapać równowagi jakoś znosi mnie na lewą stronę. Jak za-raptownie podniosę głowe do góry to czuję "karuzelę". ehh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula wierzę ze tym razem sie uda... musi sie udać ??? Mialas USG?? jak wygladał pecherzyk?? pękł już czy był tuż przed pęknięciem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella nie przesadzaj ;))) dopiero sie doczytalam ;)).. ale tak to jest jak czyta sie na szybkiego w pracy.. to przypadkiem mozna cos przegapic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Cześć dziewczyny, dziś znów zrobiłam test, bo dzwoniłam we wtorek do ginekologa i kazał jeszcze powtórzyć. Wszyły dwie kreski, z tym, że ta druga bardzo blada, boję się, żeby to nie była ciąża pozamaciczna, boże jak się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a czemu sie o to boisz ??? trzeba wierzyc ze bedzie dobrze ... ja dzis stchurzyłam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyznam sie ... niewytrzymalam dzis .... i po pracy zrobilam tescik i .... . jak obstawiacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
No mam nadzieję, że się udało i Tobie Justa:) trzymam kciucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×