Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

;) ja tez tak obstawiam ;)) wyszly mi 2 ale jedna blada.... jeszcze nie dociera do mnie to ...i boje sie rozczarowania ze to choragen troche zamieszal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
No gratuluje:) Cieszę sie, ze Ci się udało. W końcu komuś:) Wiem jak to jest, tylko że u mnie przez kilka dni nie zmienia intensywność tej kreski testowej, wiec penie nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mniejmy nadzieje ze to taki urok testu... u mnie tez byla blada... ale pojawila sie w przeciagu jakies 1-1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
U mnie do 5 minut sie pojawiły, teraz tak patrze to testy sie nie zmieniły nic po tylu dniach, takie jak były winiki takie są. nic słabsze ani intensywniejsze, a każdy test miałam z innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1111
Cześć dziewczyny! Czy któraś brała bromka od 5-1 dnia po 1 tabletce? Ja mam tak rozpisane i nie wiem czy to nie za duża dawka na 1 raz - oczywiście przez za wysoką prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1111
od 5-10 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bromka masz brac tylko przez te dni... nie pomylilas przypadkiem z CLO ??? bromka powinno sie brac ciale przez caly cykl... najwyzej po 1/4 lub 1/2 tabletki ale ciagle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Justa a kiedy do gin idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Ja wiem, że jak dziś bym zadzwoniła, to w sobote mogę jechać, ale to i tak za szybko, ciąży nie wykryje. Zresztą napewno to nie ciąża, ja tam też nie wierzę, ale jak przyjdzie @ to dopiero się rozczaruje, sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1111
Nie pomyliłam niestety... dzisiaj miałam wizytę. Do tej pory przeszłam 3 cykle na CLO 5-10 DC i Duphastonie 19-24 DC. Teraz mam brać zamiast CLO 1 tabletke bromka. i już się boje efektów ubocznych. W tym cyklu już po imprezie bo dziś mam 11 DC, więc od następnego bromek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamam strasznie dziwne masz to dawkowanie .... mam nadzieje ze gin wie co robi i ze nie zaszkodzi Ci tym..... pare stron wstecz rozmawialysmy na ten temat .... poczytaj jesli masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniua, justa- gratuluje i życzę radosnych 9 mies :) Bella - już nie- bo sie trochę uspokoił i nie nosi B- i rana sie już goi No i nie przedłużyli mi umowy- za tydzień koniec pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gratuluję z całego serca. Ile miałaś inseminacji żeby zajść w ciążę???? Ja miałam robione USG i pęcherzyk miał 30mm i był tuż przed pęknięciem. Dzień szybciej dostałam zastrzyk żeby pękł. Okropnie się boję ale takie wiadomości jak Twoje Justa dodają mi sił do walki. Dziś, dzień po zabiegu pobolewa mnie brzuch a raczej jajniki, bardziej z lewej strony bo tam była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula to pierwsza inseminacja... i ciagle mma nadzieje ze ostatnia .... mnie praktycnie przez caly czas jajniki bolaly na zmiane... ja mialam jeden pecherzyk na prawym i jeden na lewym...przy inseminacji tez byly nie pekniete jeden mial 27 a drugi 29. Bałam sie isc sprawdzic czy pekly...bo bolaly ... sadzilam ze robi sie torbiel i wolalam zyc przez 2 tyg w nadziei ze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula uda sie ... musi ... EWAG bardzo mi przykro z praca....jak nie ta to napewno bedzie inna....napewno lepsza.... ja az sie boje co bedzie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Justa gratulację...myślisz, że u mnie w sobotę to samo będzie ?:P. Zapisałam się do lekarza na 17 września i zobaczymy wtedy będzie już 54 dc i musi lekarz już coś poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
U mnie pewnie się nie udało, już pobolewa mnie brzuch, także @ pewnie przyjdzie. Już powoli tracę nadzieję:( a Mąż mówił, że nie mam się nakręcać, żebym się nie rozczarowała i nie płakała znów, że się nie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTA SKARBIE OH JAK SIE CIESZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NARESZCIE !!!!!!!!!!!! TYLE CZEKAŁAS,NORMALNIE CIESZE SIE JAK DZIECKO:):) GRATULACJE MAMUSIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOZE I DLA MNIE ZACZNIE SIE DOBRA PASA? JA JAKOS PRZESTAŁAM SCHIZOWAC,WYLUZOWANA TOTALNIE,BEDZI DZIDZIUS OK ,NIE TEZ OK,NIE WIEM CO MI SIE STAŁO,RELAKS W GÓRACH WYLECZYŁ MNIE Z NERWICY NA DZIDZIUSIA;) JESTEM RADOSNA,SZCZESLIWA I WSZYSTKO U MNIE OK POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
bella zacznie sie... w koncu cos sie ruszy na tym forum ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
dziewczyny poki co do mnie to nie dociera ;)) boje sie ze to choragen falszuje wyniki bo dzis kreska byla slabsza niz wczoraj... ale z drugiej strony byla ... Wam tez napewno sie uda... u mnie zaczal sie własnie 3 rok starań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dzieczyny już nie daje rady.....Spać!!! Siedzę w pracy przy biurku i na siedzaco .śpię jeszcze mnie mega biegunka gania:-S. A taki twardy brzuch mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
ja wlasnie poszlam zrobic sobie kawke ?? ktos sobie zyczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
czesc dziewczyny ja juz po badaniach w szpitalu, jakos przezylam swoj pierwszy w zyciu pobyt, nie bylo tak strasznie, po 2,5 dniach do domku ;) wyniki jeszcze do konsultacji z moim lekarzem koncem przyszlego tygodnia, ale raczej w normie, z wyjatkiem jednego: CA125 wyszedl podwyzszony, niecale 50 :( to juz powtorzony wynik... podejrzenie endometriozy :( Ciekawe co mnie dalej czeka... ale bede walczyc Ania i Justa gratuluje Wam! Jak super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTA GRATULACJE Z CAŁEGO SERCA !!! JA BYŁAM WCZORAJ U ENDOKRYNOLOGA I WSZYSTKO OK. BRAMKA MAM NIE BRAC TYLKO LETROX, DHEAS W PORZĄDKU, aTPO TEŻ TAKŻE OK. JUTRO WYJEŻDŻAMY NA WAKACJE NA SŁONECZNĄ KRETE :) POZDRAWIAM WAS KOCHANE I ODEZWE SIE PO POWROCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×