Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Dorota wydaje mi się ze Bromek raczej reguluje cykl. A do tej pory miałaś regularne? Kobietki a czy którąś z was bolał po Bromku brzuch (podbrzusze)?? Spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to u mnie tak samo dziś 47 dc i dupa @ nie ma a jeszcze przede mną kilka tabletek pierwszego opakowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Cześć dziewczyny, jadę dziś do gin. Ale się boję... że te 2 kreski są a w ciąży nie będę, boże jak się boję aż na samą myśl mnie brzuch boli, a Ty Justa kiedy jedziesz do Gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzis u gina... dostalam luteine i zapisalam sie na wizyte na 27 wrzesnie.. wczesniej stwierdzil ze nie ma sensu... tak samo jak nie ma sensu robic juz bety... ciaza jest potwierdzona testami to powino mi narazie starczyc... stwierdzil ze lepiej na to konto zrobic inne badania... ale o tym bedzie ne wizycie Aniadobrze bedzie... jak uslyszysz serduszko to bedziesz juz miala 100% pewnosc daj znac jak po wizycie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dziękuję że mnie tak wspierasz. Potrzebuję takich słów. Anka i co Tobie lekarz powiedział????? Justa i Anka mam nadzieję, że niedługo dołączę do Was, do grona szczęśliwych kobiet, oczekujących na największy skarb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Jestem po wizycie:) jestem w ciąży, pęcherzyk ciażowy z maleńkim zarodkiem. Boże jak się cieszę. to 4 tydzień. za 2 tyg jadę zobaczyć bijące serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula dolaczysz Ty jak i inne dziewczyny ... Uda sie i to calkiem nie dlugo ;))) ja wizyte mam 27 i lekarz stwierdzil ze szansa na serduszko juz powinna byc ;)) Ania az dziwne ze u Ciebie go nie bylo widac.... jestes jakies 2 tyg przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Dziewczyny :) Przede mną jeszcze pewnie daaaaleka droga :/ale dzięki wam nadzieja nie gaśnie. Wyobrażam sobie jakie to szczeście zobaczyć upragnione 2 kreseczki. życzę dużo zdrowia i jescze raz gratulacje dla szczęśliwych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI GRATULACJE DLA OBYDWU MAMUSIEK JUSTA:) JAK SIE CIESZE,TYLE SIE OCZEKAŁAS BRAVO!!!! JA DZIAŁAM JUTRO PROSZE PANI DR:) M WRACA Z WYJAZDU,DNI PŁODNE SIE ZACZEŁY,NO CÓZ ,MUSZE BRAC Z CIEBIE PRZYKŁAD:):) CAŁUJE I POZDRAWIAM. EWA JAK TAM U CIEBIE,JAK M ???? A JAK BRAYAN????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ,poranna kawka w toku:) Dorota RR bywa ,ze po bromku okres przychodzi pozniej u mnie to było kilka dni ,ale dziewczyny na forum pisza ,ze nieraz i 2 tyg pojawia sie opoznienie,wiec sie nie stresuj. Idz do gina gdyby długo nie było i niech on wytłumaczy co i jak. Ja za 10 dni dostane komplet badan i wtedy mam dzwonic do mojego sławnego i drooooogiego ginekologa. Ale i tak go lubie bo odstawił mi chalucynogenny bromek:) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bella :) jakos leci- jutro w koncu mam ten rezonans- a potem szybciorem na lotnisko bo moja mama przylatuje na kilka dni nie wiecie czy po rezonansie mozna prowadzic samochod? poza tym- od piatku bezrobocie (jednak mi nie przedluzyli umowy) ogolnie ciezkie dni nastaly dla nas- i wszystko sie chrzani- wiec nie ma sie czym cieszyc a Brian ma faze na bycie NAPRAWDE niegrzecznym ( ale mam nadzieje ze to mu wkrotce minie) pozas tym- mam plan na weekend- z kolezanka i jej corcia- rowiesniczka B jedziemy do parku dinozaurow/ kolejek/ farma i inne atrakcje ma byc ladna pogoda- niech sie dzieciarnia wyszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Dziewczyny jeszcze raz Wam gratuluje ciaz :) ale Wam super! Ja w czwartek ide do swojego gin - endo z wynikami ze szpitala. Takze nadal nic nie wiem, jestem w kropce, zniecierpliwiona czekam. Mnie w szpitalu powiedzieli, zeby zrobic albo monitoring cyklu albo badanie progesteronu 7 dni po owulacji, czy jesli progesteron wyjdzie w normie dla fazy lutealnej to znaczy ze owulacja na pewno byla Zawsze to badanie mniej kosztuje niz caly monitoring. Pytam, bo jeszcze nie robilam :) Bella do ktorego chodzisz lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz dziekuje... chyba w koncu zaczynam wierzyc ze sie udalo ;)) dzis mialam pierwsza przygote w sklepie... tak mi sie zakrecilo w glowie ze musialam wyjsc bo myslalam ze padne... tazke nici z zakupów ;)) zaczynaja sie mnej przyjazdne "przyjemnosci" ciazy ja mam problem bo w piatek mamy impreze firmowa na ktora nie bardzo mi usmiecha sie isc... ze wzgledu na ciaze o ktorej nikt ne moze sie dowiedziec... jak nie bede pila i tanczyla to zaraz kazdy kapnie co jest... a do konca wrzesnia nie moze sie wydac... macie jakis pomysl na dobra wymowke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązania dziewczyny. Aż miło was się teraz czyta, a zajście w ciążę wydaje się być taką łatwością choć wiadomo, że to nie piekarnia. Justa27a a może jakaś impreza rodzinna, albo jednodniowa grypa żołądkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratulauje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja jak obiecalam tak robie odpuscilam sobie zachodzenie w ciaze, bedzie to bedzie nie to nie:D Koncentruje sie na wykanczaniu naszego pieknego domku , staram sie zajmowac wszystkim innym zeby nie myslec, to tez wytlumaczalo by moja miesieczna nieobecnosc na forum!!!ups. Naprwde jestm z was dumna kobietki, A ty Aniu1987 ile sie staralas?????? Cudownego dnia zycze kobietki:* Ciekawe ktora bedzie nastepna, heheh najwazniejsze ze dobra passa sie zaczela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Gosieńka, w zeszłym roku w kwietniu poroniłam w 9tyg ciąży, a dopiero teraz udało się zajśc w ciazę i od samego początku jestem na zwolnieniu i nie mogę nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje wczesniejszego poronienia:(. Ale musisz myslec pozytywnie, i ciesz sie z wolnego, meza ganiaj do obowiazkow domowych i pamietaj zeby myslec pozytywnie!!!!!!!!!!a jak daleko teraz jestes? i jeszcze raz gratuluje, u mnie pewnie jeszce dlugo ciazy nie bedzie ja pco ktorych niby juz nie ma, po bromku a moj maz ma 34 miliony plemniczkow ale co z tego jak tylko 20% jest mega dobrych a reszta takie jakies sobie:( wiec ja k sama widzisz pewnie duzo czasu uplynie zanim bedziemy sie cieszyc malenstwem tak jak ty:D, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Teraz mam 4tydz i 3 dzień. Męża nigdy nie ma, wiec mogę liczyć tylko na siebie. Ja skończyłam brac juz bromek a teraz biore duphaston na podtrzymanie ciąży. Napewno wszystkim sie uda, a ja sądzę, że przez wakacje miałam trochę luzu, nie stresowałam się w pracy i może trochę odpuściłam, dlatego się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka jak jest slabsze nasienie to inseminacja jest super rozwiazaniem... bo oni pobieraja i szykuja to nasienie aby bylo jak najlepsze wiec zwieksza to szanse ... ewa u mnie Kamil ma faze niedobrosci.... ciesze sie ze przedszkole wrocilo to go trache przywroci do porządku bo babcia rozpiescila go na maxa.. dzisiaj bylismy na zajeciach karate...ale nie wiem czy to nie byly ostatnie zajecia ;))) a ja caly wieczor umieram z bolu ...do tego chce mi sie ciagle wymiotowac..chyba zaczynaja sie uroki ciązy.... hehe jak tak dalej pojdzie wymowka na piatek bedzie gotowa ;)) bo poki co nie mam zadnej wymowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest tydzień od mojej inseminacji. Bolą mnie piersi i mam obolałe sutki. Boli mnie również podbrzusze, nie jest to mocny ból ale coś podobnego jak na @ tylko bez skurczy. Jeśli miałabym dostać @ to dopiero za tydzień. Boję się, że się nie udało. Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula mialam identycznie ....najpierw bol piersi... pozniej sutkow.... a pozniej nic ... takze dalej mozesz wierzyc ze sie udalo ...mialas jakis lek na peniecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie;) JJAK MILO CZYTAC O WASZYCH CIAZOWYCH POCZYNANIACH,TEJ SŁABO TAMTA SIE OSZCZEDZA.... JAK SUUUPER CIESZE SIE WASZYM SZCZESCIEM,JA PO PRZYTULANKACH Z M:) JAK TO FAJNIE TAK DŁUGO NIE WIDZIEC M TO POTEM JEST MIŁO:):) PRZY POWITANIACH ANIU JA TEZ PO PORONIENIU W LISTOPADZIE 2011 CIEKAWE KIEDY NA MNIE PRZYJDZIE CZAS:) CZEKAM CIERPLIWIE I KOZYSTAM Z DNI PŁÓODNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miałam lek Ovitrelle (jakoś tak ta nazwa była). Muszę jeszcze tydzień wytrzymać. Jak dostanę @ to chyba się załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
U mnie dziś mija 50 dc a @ nadal nie ma.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Stokrotka czemu nie pójdziesz do gin? Ja kiedyś jak @ tak długo nie miałam, to gin kazała mi przez 3 dni brać luteine 2 razy dziennie po 1 tab i po 3 dniach skończyłam to za 2 dni przyszła @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja do swojej lekarki mam wizytę po nowym roku.....masakra....ale w poniedziałek idę do innego i zobaczę co powie......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Dziewczyny, bardzo ciesze się z Waszego szczęścia... Oby ten błogosłwiony stn był zaraźliwy hehe :) Długi czas mnie nie było, to urlop, który mnie totalnie wyluzował i ogólnie musiałam nabrać dystansu... :) Ja zakończyłąm długie leczenie grzyba, może tym razem się uda... i moja cytologia wróci do poziomu II. Muszę zrobić w przyszłym tyg. posiew z pochwy i sprawdzić czy jest ok. stokrotka201 mój pierwszy cykl z bromergonem i luteiną od 16-25 dn trwał ponad 50dni i też się zamartwiałam. Ostatnio przyszedł po 10dniach od odstawienia luteiny, a teraz zobaczymy... Kurde mój mąź też ma słabe nasienie. Lekarz polecił zrobić jeszcze badania hormonalne. Ciekawa jestem co mi powie podczas kolejnej wizyty.... Każe tylko brać prochy i nic więcej? Już zaczynam mieć dość tych prochów....Do tego jeszcze mój M mnie wkurza i narazie nie mam ochoty na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie u mnie dziś 50 dc i cisza...... Zobaczymy w poniedziałek co lekarz powie....ale wiem jedno.....bez usg nie wyjde od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Hej dziewczyny Ja również biorę bromergon 1/2 tab. na noc już zaczęłam 3 opakowanie. Teraz mam pierwszy cykl z clo (2 dzień) i później usg a następnie dupek. stokrotka201 ja odkąd biorę bromergon mam cykle po 40, 50 a nawet do 60 dni. Przed tez mi się spóźniał ale nie tyle. Lepiej jak najszybciej idź do lekarza żeby Ci przepisał coś na wywołanie np dupka tak jak mi. Zażywałam 2x1 przez 5 dni, na 7 dzień miałam okres. Szkoda czasu, jeśli nie ma dwóch kresek. Gratuluję przyszłym mamusiom. Dzięki dajecie mi nadzieję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja bromergon zaczęłam stosować od 16 sierpnia najpieer przez 5 dni pół tabletki a od 6 całą 1 tabletke na noc i tak ciagne to aż do dziś (51 dc). Lekarza mam w poniedziałek . Testy robiłam 2 i niby pierwszy coś tam się zarysowalo ale drugi negativ .....więc coś moja @ powstrzymuje..... Do tego mam sluz taki leciutki z grudkami........nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×