Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Czesc dziewczyny ! Wracam do życia, już po wczasach ... ah było bosko. Miałam wczoraj dostac @ i nie dostałam, a liczyłam na to że będzie regularny tak jak zawsze miałam, ale może zmiana klimatu wpłynęła na opóźnienie, 3 miesiące temu bym się cieszyła że nie przychodzi a teraz to zajśc nie mogę do grudnia :/ Do grudnia to wszystkie będziecie zafasolkowane a ja tu sama zostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula moze wlasnie sprobojcie zaplanowac tak aby pecherzyk byl juz pekniety ..wtedy ponoc szanse sie swiekszaja prawie 30krotnie... wiem ze cieszko to wszystko ustalic .. ale moze wieksza dawka leku na pekniecie i odstep ok 32h. natusia niestety po zastrzyku tez moze mnie peknac jesli dojda do tego leki stymulujace to duze prawdopodbienstwo torbieli.. niestety u mnie jeszcze przed laparo jak mialam CLO i pregnyl to nigdy nie pekl a przed inseminacja balam sie wlasnie tego zestawienia i dostalam cLO i choragen 3 ampulki czyli 1500j i zakonczylo sie sukcesem. Moje pecherzyki mialy wtedy 29 mm Ania jak znajdziesz jakieś fajne strony to daj znac Endi napewno nie zostaniesz sama... to fajne forum i ciagle zaglada do nas ktos nowy... a moze dostaniesz zielone swiatelko i bedziesz mogla wczesniej zaczac sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyniki MRI- nie trzeba operować - mam na dniach odebrać leki od GP- a za miesiąc do kontroli u endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te Wasze posty to mam wrażenie, że jestem na początku całej tej drogi...a tak by the way jak ktoś będzie wiedział co z moim okresem to proszę o odp ;) bo sięstrasznie niecierpliwię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Justa z Jonsons baby dostałam próbki. Nic innego dla maluszków, ale moja sis mówiła, ze na pampers wysyłają, bobowita. Ale nie próbowałam. Poszukaj Ty tez i daj znać. Endi nie martw sie, już nie długo będziesz mogła się starać i na świeta będziesz miała wyjątkowy prezent-maleństwo w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
qweta .... ja stosuje bromergon dokładnie od 16 sierpnia czyli od 22 dc a @ odwiedziła mnie dopiero w 52 dc.....więc chwila czasu i do Ciebie zawita :) a potem szansa na nastepne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo?!?!?! Stokrotka, wielkie dzięki! Czyli to jednak możliwe?!?! Szok! :D Stwierdziłam, że poczekam do piątku i dla pewności zrobię ten test, żeby mieć już 100 procent pewności, że to niestety...bromergon :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio niestety tyle u mnie potrwało aż ciocia z ameryki mnie odwiedziła :P:P:P......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO HALO WITAM PANIE WIECZOROWA PORA MOJ M SIE DZISIAJ FOOTBOLUJE Z KOLEGAMI,A JA MAM SPOKUJ W DOMKU:):):) MONIS ZAZDROSZCZE PODEJSCIA TWOJEGO M DO SPRAWY,MOJ CHYBA NIE JEST NA TAKA WYPOWIEDZ GOTOWY. ALE MYSLE ZE NIE TRZEBA BEDZIE ADOPTOWAC TYLKO JESZCZE TROCHE POCZEKAC A WTEDY POJAWIA SIE DWA PIEKNE BOBASY:) NAJLEPIEJ DWA NA RAZ :):) JA TEZ CZEKAM I CZEKAM DNI PLODNE MINELY ,CZEKAM ,ODSTAWILAM 3 TYG TEMU BROMKA CZEKAM,JUTRO IDE ROBIC PROLAKTYNE I ZOBACZYMY,ALE JUZ SIE USPOKOIŁAM I MOGE CZEKAC,ZRESZTA HEHEHEH NIE MAM WYJSCIA, WITAM NOWE DZIEWCZYNY I ZYCZE POWODZENIA,NIE KONIECZNIE JESTESCIE NA POCZATKU DŁUGIEJ DROGI,MOZE OKAZAC SIE ZE BARDZO NIEDŁUGO PRZEKAZECIE SWIATU RADOSNA NOWINE,NIGDY NIE WIADAOMO....TEGO ZAPLANOWAC NIE MOZNA WIEC CZEKAM.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to dobrze ,ze nie trzeba operowac:) ciesze sie,idz po leki a potem do twojego gp,zobaczymy co wyjdzie z wynikow:) Jak Brayan???? a m grzeczny? :) quweta nie zawsze tak długo sie czeka,ja np dostałam po bromku okres kilka dni pozniej od spodziewanego,wiec moze zaskoczysz nas dobra wiadomoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesli nie dostane dzis @ to zamierzam to jutro rano sprawdzić. Jednak powiem Wam szczerze, że jakoś tak czuję, że to jeszcze nie to ;) nie wiem czemu tak myślę, ale tak właśnie jest :) Poza tym jedyne co mi dokuczało to od 28 dc przez kilka dni miałam straszny ból jajników, czułam, że aż rozrywa mi biodra, ale tak jak piszę- myślę, że to bromergon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczyny u mnie nie ma juz sluzu, jest totalnie sucho i szyjka troche zrobila sie twardsza :( zastrzyk wzielam wczoraj na pekniecie pecherzyka ktory mial 27 mm jak pisalam, czyli w takim wypadku chyba nie ma szansy na ciaze... planujemy dzis sie przytulac. Co o tym myslicie, moze ktoras wie cos na ten temat?:) Pozdrawiam serdecznie Reszte napisze pozniej, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka sluz nie musi byc widoczny moze byc w szyjce macicy i tez bedzie dobrze idziesz na naturalnym czy stymulowanym cyklu ?? jesli stymulowanym to ta wielkosc to nic nadzwyczajnego u mnie przy ismeminacji milay po 29mm . a jesli na naturalnym to tez wszsytko zalezy od naszej natury... mysle ze jakby byly juz naprawde przerosniete to lekarz by nie zdecydowal sie na podanie leku bo skoro nie ma szans to po co... Bella super ze masz taki humeorek i ze w koncu wyluzowalas no i napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa89
qweta228- zrób test, ja brałam bromocorn tez 3 tyg. i nie dostałam okresu, tydzień po spodziewanej @ zrobiłam test i pozytywny!!! Jestem po wizycie u lekarza i jest pęcherzyk, za 3 tyg. powinno bić serdszko...;))) owulacja przesunęła mi się o 2 tyg..., mimo, że zawsze ale to zawsze miałam regularny okres.... Czekamy na dobra nowinę!!!;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
qweta228 witaj wśród nas... Ja okres po rozpoczęciu przygody dostałam po 56 dniach.... Na pewno go dostaniesz, tylko organizm musi się przestawić... :) Endi86 witamy z powrotem... Forum liczy coraz więcej osób i nowych problemów, więc sama nie zostaniesz.... Myślę, że kolejne forumki będą ładnie fasolkować i ten stan opanuje to forum.... :) :) Izulka ja też biorę euthyrox na tarczycę... :) antoninka27 posłuchaj dr justy :) Przytulacie się, jak tylko jest ochota... Nie wyjdzie tym razem, to będzie kolejna próba... Jeszcze nic straconego w tym okresie... Kurde ja to nie wiem nic nt tych zastrzyków.... Dziewczyny u mnie pojawia się ostatnio taka blokada przed przytulaniem... Wszystko jest spowodowane tą grzybicą... Boję się, że powróci... Nie chce zarazić mojego M i brać kolejnej dawki leków... Ta długa walka z tym cholerstwem pewnie blokuje mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi50
ja biore mastodynon , łagodniejszy skuteczny , na tarczycę też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A mnie jakieś chorubsko bierze.....coraz więcej nas:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qweta228 - ja też mam jakieś dziwne akcje jajników od kiedy biorę bromka - może to znak, że skończyły się lenić i zaczęły pracować wreszcie antoninka27 - do dzieła z przytulankami:) nie ma co patrzeć liczyć itd:) trzeba próbować:) stokrotka a co to za testy zamówiłaś owulacyjne? może też się skuszę:) póki co u mnie na razie @ nie ma, ale dopiero 26dc - a przy moich nieregularnych to nie wiem, kiedy się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) to ja tez chetnie do Was dolacze... mialam juz kiedys problemy z prolaktyna i znowu niestety wrocily... poronilam 18.07 a niedawno zrobilam badanie i prolaktyna wyszla mi 53,6 teraz jestem dodatkowow w trakcie badania tarczycy... zobaczymy co z tego wyjdzie... mam juz 35 lat wiec bardzo bym chciala juz dzidzie ale same widzicie jak to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha witamy u nas. przykro mi z powodu Aniołka. A co z Twoją tarczycą? ja się leczyłam od liceum, skończyło się na operacji rok temu- ale wreszcie jestem zdrowa - przynajmniej jeśli o tarczycę chodzi. Temat mam za to nieźle zagłębiony, więc może coś pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek tak owulacyjne kupiłam 30 sztuk :-D:-D:-D. Będę korzystała z nich pierwszy raz i zobaczymy co wyjdzie. A u mnie @ się skończyła i jakios dziwnie mnie jajniki bolą....może rzeczywiście pracuja od samego początku:-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...to jednak okres, ale dziękuję za Wasze odpowiedzi :) Teraz to już w ogóle się uspokoiłam, bo widzę, że mój problem nie dotyczy tylko mnie ale i okres dostałam (jakims cudem chyba!) Chciałabym być już tak ogarnięta jak Wy w temacie i też umieć się szerzej wypowiedzieć i doradzać, ale tak jak pisałam wcześniej dopiero zaczynam poznawać swiat hormonów, jajników, naszych babskich brzuchów itp ;) więc to nie jest tak, że chcę pisac tylko o sobie ;) skrupulatnie czytam wszystkie Wasze posty (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
masz racje madziusiek:)....przynajmniej Ci do których ja chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje lekaze powinni studiowac codziennie nasze wpisy ;) Ja wlasnie w drodze do lekaza bo po bromergonie czustka zaczela nawalac mam bardzo ostre bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Mycha 77 witam i przytulam po poronieniu ja przez ten horror przeszlam w ubieglym listopadzie, tez walcze z prl i choc nie jest latwo nie piddaje sie,sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie mam tarczycy. TSH mam ok. To dlaczego moja była gin zapisała mi euthyrox??? Jak poszłam do mojego teraźniejszego lekarza to pytał jakie leki przyjmuję i mówiłam mu o tym leku i na tym się zakończyło. Jak mi się kończył i prosiłam o receptę. Za tydzień w piątek jadę do lekarza i muszę spytać a jakim celu biorę ten lek skoro nie mam tarczycy a moja prolaktyna się już wyregulowała bo cały czas biorę Dostinex. Może niepotrzebnie się truję tą chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×