Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Wiem i mówię to każdemu lekarzowi że coś z waha u mnie nie halo....ale każdy bagatelizuje to. ... A tarczyce mam ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka jak ja powiedzialam lekarzowi ze mimo ze malo jem i duzo cwicze to nie moge zgubic wago to mi powiedzial nie zryj tyle... bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A nio można można się styknac:-D. K....a jaki tekst ....masakra ....nieraz myślę że jak przychodzę do lekarza to on siedzi zachowuje się jakby miał mnie gdzieś. I siedział i się śmiał że mam problemy urojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze stokrotka ze masz podobne problemy z lekarzami jak ja... najgorzej jak im sie nie chce niczego diagnozowac i szukac w czym tkwi problem... ja juz nie mam troche sily na samotna walke... w koncu to oni powinni mi pomoc a nie ze ja szukac nie wiadomo gdzie co mozna by jeszcze zbadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio niestety....już nawet mąż zaczyna się dziwić że chodzę po tych lekarzach a oni nic..... Czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie? Czy bromergon może aż tak wszystko pobudzić że zajdzie się w ciążę blizniacza? Jakie jest prawdopodobieństwo? Którąś z was zna taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio ja właśnie tak tylko się zastanawiam.....:-D. Gdzieś wyczytalam właśnie ale nie wiem....też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A kiedy testujesz?:-D trzymam kciukacze:-D:-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem właśnie kiedy się testować, bo ostatni cykl był prawie 50 dniowy:/ teraz bolą mnie piersi, więc coś się będzie działo, bo przed @ mnie zawsze bolą, z drugiej strony liczę na fasolkę, ale staram się nie nakręcać. W sumie dopiero pół cyklu brałam bromka, ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio dokładnie tak jak ja pół cyklu poprzedniego bralam i @ przyszła w 52 dc:-(. A ją jestem teraz w 7 dc i mnie jakoś piersi bolą ...tak swedza....i tak aż muszę się podrapac :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby taka mała tabletka a co się z nami dzieje, ja mam strasznie sucho w ustach od kiedy biorę bromka, ale tez jestem mniej nerwowa i ciągle chce mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Oj masz rację :-D. Ją w sumie też jestem mniej nerwowa i spać też mogę nawet dobrze :-D.a w szczególności wtedy kiedy budzik dzowni:-D. Ja mam jeden sposb po którym wiedziałam że ktoś może być u mnie w brzuchu...a mianowicie... Polozylam się na brzuch na łóżku i unioslam głowę ku plecom i nagle jak nie poczuje. Takiego ucisku w podbrzuszu a za chwilę takie pulsowanie i to mi dało do myślenia bo tak wcześniej nie miałam nie czułam...i potem na usg wyszło ale tydzień później było po wszystkim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiedys bralam bromka to doslownie nie moglam funkcjonowac... teraz mam nadzieje ze przepisza mi cos o mniejszych skutkach ubocznych... moja bratanica bierze diostinex i sie super czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A o ciąży dowiedziałam się 03.12.2011 (urodziny męża) a do szpitala udalam się z krwawieniem 10.12.2011. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
3 grudnia 2011 a. Tydzień później 10 grudzień 2011 zgłosiłam się do szpitala z krwawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was !!!!! Od pewnego czasu sledze wasze poczynania. Oto moja historia: 1) od 15 roku życia męczę się z PCO na wywołanie provera na przemian z luteiną. 2) od 2 lat z małymi przerwami staramy się i nic. Na początku starania naturalne z podlądzikami i stymulacją, oczywiście przed zrobione wszystkie badania hormonalne. 3) zawitanie do kliniki stymulacja: lametta, orivetta, duphaston. Parę razy IUI i nic. 4) odpoczynek z plasterkami teraz badania hormonalne i prolaktyna 24.8 ( norma 19.6) dostałam Bromka biorę go tydzień i już objawy minęły. W środe jadę do endokrynologa zobaczymy co powie. Tylko ja już nie mam siły walczyć z PCO. Już mi brak motywacji do działania. Przepraszam że się użalam nad sobą. Pozdrawiam Patrycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nie ...jak dowiedziałam się 3 grudnia 2011 na usg że to co boli to pęcherzyk ciążowy o wymiarze 5,8 mm to dostałam luteinę 2 tab wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy stymulacjach w klinice miałam duphaston 2X1 , a przy wcześniejszej brałam luteine 3X1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją jeszcze nigdy nie maialm żadnych stymulacji itp...narazie tylko starania i leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dziś zaczynam leki- bromociptine 3 x dziennie po pól tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati stymulacja nie jest luteinaczy dupkiem.... stymuluje sie wzrost pecherzyka i jego pekniecie czyli CLO (i zamieniki) i pregnyl. Progesteron (czyli dupek lub luteina) jest to unormowanie fazy lutealnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam witam ja wczoraj robiłam generalne pozadki a dzis leniuchuje:) Ewa no to biez i łykaj,a czy ten lek to jest angielskie zastepstwo bromergonu??? ja pamietam ze w Anglii kazali mi natychmiast odstawic bromka, uwazaja go za leka szkodliwy dla organizmu kobiety ,od lat juz wyszedł z uzycia w Wielkiej Brytani i jak sie czujesz po tym leku? Monis nic nie pisze???? halo kochana co u Ciebie,to samo Endi ....melduj sie :):) Justa jak sie czujemy mamusiu???? Mycha 77 a czy podali Ci przyczyne poronienia???? mnie nic nie powiedzieli i wszystkie badania hormonalne musze robic na własna reke eh słuzba zdrowia,jak nie pojdzie sie prywatnie to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poki co nic sie nie dzieje... no moze z wyjatkiem brzucha ktory mi juz troche urósł... wiem ze to jeszcze za wczesnie .. .w pierwszewj ciazy pojawil sie duzo pozniej a tu widac juz roznice .. .mam nadzieje ze to sie unormuje bo jak tak dalej pojdzie to bede slonikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×