Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

ja pierwsza ciaze chodzilam do pewnego dr.. X - oczywiscie prywatnie.... byl super... czuly... delikatny...wszystko tlumaczyl co i jak.... jak zapisywalam sie na laparoskopie dziewczyna przede mna zapisywal sie akurat na fundusz do niego... stwierdzilam ze zapisze sie i ja...... i przezylam szok... calkowicie inny lekarz ... doslownie niebo i ziemia... co kasa robi z ludzimi ... oczywiscie to byla pierwsza i ostatnia wizyta na fundusz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja bym się nie szczepiła, zwłaszcza że chorowałaś. I zmarnowane 3 miesiące...chociaż jak czytam o szkodliwości i skutkach ubocznych szczepionek to nawet od razu po 3 miesiącach bałabym się od razu zachodzić w ciążę w trosce o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogę sie dołączyc? Tez mam bardzo wysoka prolaktyne i wkrotce wybieram sie do endokrynologa.. a powiedzcie miala z Was ktoras zawyzone fsh? To mnie jeszcze bardziej martwi.. Z góry dziekuje za wszelkie sugestie..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
witamy emcia witamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia czesc :) ja tez modle sie o cud wiesz,na przykład wczoraj w kosciele, niby wszystkie badania sa dobre,tylko ciazy brak:(:( poroniłam w listopadzie 2011 :(:( co mi z dobrych badan skoro efektu brak.a swiadomosc utraty dzidziusia wciaz boli Ale nie poddaje sie ,mocno wieze ze nadejdzie i dla mnie ta radosna nowina:) witamy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozyczki ja sie nie chce szczepic bo potem chyba dłuzej trzebabybyło odczekac,ale zobacze na wyniki prl w piatek ,jak beda dobre nie szczepie sie tylko działam:) a jak sie okaze ze znowu przez jakis czas bede zbijała prl to zaszczepie sie bo i tak musze zrobic przerwe w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella - widze ze mamy podobne dylematy... ja sie zastanawiam czy szczepic sie na zoltaczke... tez musialabym czekac 3 m-ce... zobacze chyba na razie co mi endokrynolog powie... ale strasznie sie boj zarazenia bo moja tesciowa w szpitalu uraczyli wirusem C i teraz kobitka ledwo zipa... a Tobie nie podpowiem bo nie odwaze sie... uwazam ze takie decyzje kazdy musi podjac sam... za duze konsekwencje decyzji... dopoki nic sie nie stanie to luzik ale nie daj bog bedzie pech i sie przypaleta i co wtedy? a to ze chorowalas nie ma znaczenia bo zawsze mozna jeszcze raz... a co do ospy to co prawda ospa jest raz ale polpasiec moze byc wielokrotnie a to ten sam wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Dzień dobry. Ja po wizycie u gin. Widziałam bijące serduszko, to 6tydz i 5 dz. Za 2tyg na kontrole.Dalej tabletki na podtrzymanie ciązy, odpoczywam, mam zwolnienie, muszę dużo leżeć i nie współżyć, nie dzwigać itd. Mam do zrobienia badania a potem założy mi gin kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA a nie mozesz zaszczepic sie na zoltaczke taka przyspieszoną dawka?? nie pamietam dokladnie jak sie nazywa ta szczepionka ale wiem ze cos takiego jest.... dwie dawki sa w odspepie chyba tygodnia u mnie akurat szczepienia przepadna.. ja mialam przed laparo ta naormalną szczepionke - juz 2 dawki . Teraz w terminie od wrzesnia przez pol roku powinam zrobic kolejna 3.... ale w ciazy nie mozna ... wiec szcepienie poszlo w bloto ;)) ale nie zaluje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie ??? heh chyba nocny ten twoj gin ;)) moj fakt przyjmuje do 22 ale o tej pewnie spi ;)) ja ide w czwartek na wizyte... i jzu nie moge sie doczekac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 3 lata temu robione 2 i one sa na 3 lata wlasnie bo o trzeciej zapomnialam i teraz trzeba by zrobic jedna ponoc ale powinno sie po niej odczekac ponoc 3 m-ce przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Justa tak po wizycie, miałam wczoraj na 18.00, a lekarz do 20 przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczyny ja aktulanie zapobiegawczo szczepie sie na zoltaczke typu B juz za tydzien bede miec 2 dawke... nie wiadomo, co mnie czeka jeszcze przy diagnostyce nieplodnosci... hmm.. no i wyczytalam, ze to sa wszczepiane martwe zarazki, nieszkodliwe dla plodu i mozna zachodzic bez wzgledu na to szczepienie w ciaze. Moze po szczepieniu przeciwko rozyczce jest inaczej... ja dzis wieczorem ide na wizyte do lekarza zobaczyc czy jest ta torbiel czy ten duzy pecherzyk pekl po tym zastrzyku... mam wizyte na 22, fantastyczna pora co nie, a tu jeszcze moze byc poslizg... :) jak przed polnoca wyjde z gabinetu to bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
A tu heca:) wszyscy tak przyjmują:) ciekawe czy oni tak dobrze w nocy widzą, że robia te badania:D a Ty Justa juz pewnie nie możesz się doczekac, a na kiedy masz termin porodu wyliczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys wiedziala ze niemoge... moze w koncu uwierze ;)) dzis bylam w sklepie i byla tunika ktora mi sie podobala i ktora bedzie idealna na poczatek ciazy,,, ale nie kupilam ;))) musi poczekac do piatku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich podziwiam... moj gin do 7 ma dyzur w szpitalu a potem od 9 przyjmuje prywatnie...ciakwe jak on moze funkcjonowac tyle godzin,,,, czasami jest spokoj na oddziale ale czasami jak sie dzieje to sie dzieje... chodz z drugiej strony tak naprawde ginekolodzy przyjda na poczatek i pozniej na koniec chwile... a brudna robote odwalaja polozne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa po postach widać jak promieniejesz:) Na kiedy masz termin?Odczuwasz mdłości? ja mam dziś 21dc i zrobiłam hormony wynik: estradiol 176 norma dla fazy lut:21-312 Progesteron 18,6 norma 1,2-15,9 i to mnie niepokoi bo jest podwyższony mimo tej prl Testosteron 59 ng/dl norma 9-109 co sądzicie o tych wynikach? W/g mojego gin u którego ostatnio byłam w 18dc owul raczej była bo są resztki płynu(?) sama nie wiem co o tym sądzić do tego problem z piersią.czy to się kiedyś skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka przypadkiem jak jest podwyzszony to przypadkiem nie swiadczy ze cos zaczelo sie dobrego dziac ??.. .w ciazy progesteronu jest wiecej ... a ja poki co ja czuje zeadny objaw... troszke mnie bola piersi ale glownie wtedy jak sciagam biustonosz... a tak praktycznie nic sie nie dzieje ;)) no i brzuch mi rosnie... troche szybko bo w poprzedniej ciazy spokojnie moglam chodzic w swoich rzeczach do 4 miesiaca a tu juz czuje opor;)) coz bedzie powod do wymienienia garderoby ;) z kalkulatora porodu termin mi wychodzi na 20 maja... zobaczymy co powie jutro gin... moj M sie smieje ze zamiast jednej kijanki zobaczymy dwie ;)) ninka dzieki za komplementy.. hheh nawet na odleglosc to widac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dr Justa ciesze sie ,ze czujecie sie dobrze:):):) sama pewnie bardzo sie cieszysz obecnym stanem i ja sie ciesze ,ze takie szczescie Cie spotkało,całuuusy i usciski kiedy gin mowil o odstwieniu bromka???? chyba jeszcze nie? a Monis co??? czemu nic nie napiszesz,jak humor???? Endi tez nas bardzo unika:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo stokrotka ,halo mycha:):) co u was moje Panie,ja odczuwam bole podbrzusza co pewnie oznacza nadchodzaca @ :(:( oj jakbym chciała ,ze by tak nie było,no cóz zobaczymy,bromka odstawiłam miesiac temu tuz przed @ i ona przyszła nie w normalnym terminie tylko 2 dni pozniej,a teraz bez bromka to nie wiem kiedy zawita i jaki bede długosci cyklu bo bromek co by na niego nie mowic cykl wyregulował idealnie no zobaczymy ,miłego dzinka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella - trzymam kciuki zeby i bez bromka wszystko bylo ok... ja jak poprzednio bralam bromka to utrzymal mi sie stan za czasow bromka czyli taki sam cykl... bo prolaktyna po odstawieniu mi wtedy nie poskoczyla... zreszta ja w ogole dziwna jestem bo pomimo wysokiej prolaktyny mam cykle jak w zegarku 28 dni no chyba ze teraz po poronieniu bedzie inaczej... do endokrynologa ide w przyszla srode rano wiec dopiero wtedy bede wiedziala co i jak ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
bylam wczoraj u gina i co sie okazalo, pecherzyk nie pekl po ovitrelle i zrobila sie torbiel, dostalam orgametril na to... i ciekawe kiedy dostane po tym okres ehhh, komplikuje sie wszystko, chyba przyczyna sa u mnie niepekajace pecherzyki...ale gin powiedzial, ze sa jeszcze 2 inne preparaty na pekanie... trace nadzieje, ciagle tona lekow... Pewnie musze znow isc na monitoring w nastepnym cyklu, a tu jeszcze moj gin wyjezdza na 3 tygodnie prawie, wiec nie wiem jak to bedzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa - jak ja Ci okropnie zazdroszcze... ale nie martw sie nie przesylam zadnych zlych emocji bo zazdroszcze tak pozytywnie... wiem przeciez jak to jest sie cieszyc z dwoch kreseczek... szkoda tylko ze na razie wiem tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha ja po poronieniu miałam cykle regularne ????? widzisz jakies cuda sie tu dzieje ,ale to chyba dobrze ze regularne a my nazekamy:) buuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej hej....a u mnie nic się nie dzieje....12 dc i testy owu wychodzi 1 kontrolna kreską ale słaba.....robię test wiec zobaczymy......a bromekl lykam tak jak lykalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella - ja przez te moje durne regularne cykle zawsze musialam sobie sama robic prolaktyne za kase bo zaden lekarz nie wierzyl ze cos moze byc nie tak ;P ja jeszcze do konca nie wiem co bedzie po poronieniu bo pierwsza w miare bo raptem 2 dni spozniona ale to ok ale nastepna juz byla 28 czyli normalna... pytanie czy teraz ta prolaktyna powyzej tysiaca cos zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - ja juz postanowilam ze mam w nosie te testy owulacyjne... po prostu trzeba obserwowac siebie i tyle... z testami mozna kota dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiesz...ją pierwszy raz je robię.... Kupiłam to wykorzystam ale też mam zdanie takie negatywne.....jakoś mi nie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja miałam tez kupić te testy owulacyjne, ale jak tak nie polecacie to chyba zrezygnuję :/ Mialam też taki mikroskop owulacyjny w kształcie pomadki, ale albo nie umiałam patrzeć albo zawsze to samo pokazywał:) po miesiącu się zepsuł i też nie polecam. Ciekawe kto zostanie szczęściarą w tym cyklu:) trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×