Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość anet20020
hej wam:-) 2 tygodnie temu zobaczylam wyciek z piersi poszlam do gin.skierowal mnie na badanie p prolaktyny okazalo sie ze prawidlowy wynik wynosi 29 a mi wyszlo 42 biore juz dwa tygodnie bromka i jutro wybieram sie na badanie kontrolne prolaktyny mam nadzieje ze sie cos obnizylo bo tez chce zajsc w ciaze i po przeczytaniu waszych postow nadzieja mi wzrosla ze przy tym leku sa szanse na dzidziusia tylko jak juz sie uda nie wiem czy przerwac te tabletki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio to zależeć będzie od lekarza...a ja pomimo to bym nie odstawiałam tak raptownie tylko stopniowo. U mnie chyba sluz płodny się pojawia bo jest przeźroczysty i ciągnie się na ok 3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio fajnie fajnie tylko że testy nic nie pokazują ...w sumie i tak im nie wierzę:-D. Ale znów ból się zaczyna jajnika szczególnie prawego i do tego szczypia piersi tj ktoś stał przede mną i co jakiś czas mnie szczypal :-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Zobaczymy co wyjdzie z tego :-D:-D:-D. Dobrze że zimno to lepiej jest się przytulac :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
teraz ten czas na przytulanie bedzie coraz to bardziej korzystny ;)) i mam nadzieje ze bardziej efektowny ;)) ja dzis powiedzilam prezesowi ze jestem w ciazy ;)) jeden kroczek zrobiony... jeszcze musze zadzwonic do mojego kierownika ktory jest w senatorium ...eh ale jakos to bedzie ;) grunt ze krok zrobiony ;)) a dzis kolejna kolezanka powiedziala ze jest w ciazy ;)) wiec poki co na 6 dziewczyn to juz 3... niezla statystyka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wczoraj w kocham cię polsko facet mówił że jesienią jest najwięcej zaciazen.....więc sezon rozpoczęty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko - obys miala racje... byloby w sam raz bo nie trzeba by kupowac ciazowych kurtal tylko zwiewny kiecuchny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
W sumie ciaza jesienna jest tańsza. Bo nie kupujesz właśnie grubych rzeczy tylko jakąś męża podkoszulka leginsy i klapki i ubiór jest :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnia123
Witajcie dziewczyny. Mam problemy z prolaktyną od póltora roku i przyjmuję Bromergon pół tabletki na noc. Leczę jeszcze niedoczynność tarczycy zażywam Euthyrox pół tabletki dawki 125. Chciałabym abyście napisały czy miałyście takie skutki uboczne jak : wypadanie włosów (odkąd zażywam Bromergon straciłam połowę włosów, miałam gęste a teraz widzę prześwity) kurcze mięśni, rąk, nóg, drętwienie (miewam drętwienie ale może być to wina lekkiej skoliozy) kłucie pieczenie w klatce piersiowej kłucie i pieczenie w plecach w różnych miejscach suchy kaszel odkąd zażywam Bromergon :/ nie jadłam w ogóle lodów nie pilam zimnych napojów To są skutki uboczne wymienione które mam i które pokrywają się z ulotkami z leków. Zaczynam się denerwować, nie są to mocne bóle raczej delikatne ale są i towarzyszą cały dzień. Lekarz mówi że wydziwiam z tymi skutkami ubocznymi (endokrynolog) i że na pewno to nie Bromergon a w ulotce bzdury wypisali po nim naprawdę źle się czuję mimo że to pół tabletki na noc ale cały dzień mam zawroty głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też zapisuje się do klubu jesiennych staraczek :)nie możemy odpuścić choćby na chwilę. Aniaania jesli masz skutki uboczne po bromu to poproś o inny lek,zamiennik,np.parlodel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio to u mnie nadal nic ....1 dc i dupa te testy cały czas 1 krecha .......tylko wydaje mi się ze bardziej intensywna.... nie umiem wkleić zdjęcia bo bym wam pokazała;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Czytam Wasz wątek już jakiś czas i postanowiłam coś napisać na pocieszenie :) otóż zaczęłam starania o dziecko w marcu br. Tak ostro się starałam, że aż z nerwów zanikł mi śluz płodny... lekarka kazała zbadać prolaktynę i wyszło mi 17 a po mtc 220, więc przepisała mi bromocorn i dnia 21 sierpnia zaczęłam go zażywać... pół tabletki na noc :) zero skutków ubocznych, kompletnie nic :) i okazało się, że jestem w ciąży... przy pierwszym opakowaniu :) byłam na usg w zeszłą środę i było widać pęcherzyk na 7 mm, ale dzidzia jeszcze nie... mam się zjawić 10 października, żeby założyć kartę ciąży... lekarka przy potwierdzeniu ciąży kazała odstawić bromocorn :) cieszę się, ale bardzo się boję, że coś będzie nie tak :( ach... ale najlepsze jest to, że w poprzednie miesiące liczyłam dni w kalendarzyku jak nakręcona, a w tym kochaliśmy się tylko dwa razy, w 10 i 11 dniu :) i tyle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia
Marysia ile dni trwały twoje cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA ANIA 123 brałam bromergon 6 miesiacy i miałam podobne objawy do twoich kochana,dretwienie rak ,najgorsze o poranku,ale pozniej niejednokrotnie w ciagu dnia prawie bezwład miesni,wszytsko mi leciało z rak,ale i z nogami nie było za dobrze,kurcze,bóle stóp,poza tym suchosc w gardle,ja jestem tłumaczem wiec przeszkadzało mi to w pracy ,dusznosci i kołatanie serca,zawroty głowy,zwidy,a najgorsze było wiekuisty brak skupienia i roztargnienie,cód ze mogłam pracowac i ze nikt mnie nie zwolnił z pracy,bo jakosc moich tłumaczen spadła bardzo. Tak wiec po 6 miesiacach skacze do góry z radosci ze wreszcie go odstawiłam,chce zwrócic uwage ,ze w zajsciu w ciaze mi nie pomógl:( Stokrotka skarbie Mycha 1977 ma racje,olej testy,one srednio działaja,za to Ty działaj teraz z m:):):) poza tym ciesze sie ze sezon jesienno ciażowy rozpoczety:):) bo ja dzisiaj czekałam ze nie przyjdzie @ i nie przyszła !!!!! HURA a juz dzis powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio wiem wiem ....i nie przejmuje się testami..... działam działam .... dobranoc :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko:) dzieki wielkie,ale jeszcze troche za wczesnie sie cieszyc,objawów brak tylko piersi bola, Monis -Mis halo ,ciesze sie ze biezesz udział w akcji jesiennej ciąży:) Endi ??????co tam ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiek82
Bella trzymam kciuki:) Coś czuję, że będziesz za chwilę naszą pierwszą jesienną ciężarówką;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek,kochana obys miałą racje,ale wiecie co...po pierwszym dniu opoznienie to doprady nic nie mozna wnioskowac,a co u Ciebie Madziu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wczoraj z mężem było tuli tuli a dziś mam mega ból jajników......czuje się tak jakbym miałam pęcherz macice mega pełną takie rozpieranie.....:-(. Nio to bella stoi w takim wypadku pierwsza do testowania :-D. U mnie to jeszcze trochę dopiero 18 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella - ja swoj tescik robilam wieczorem w dniu spodziewanej miesiaczki... i wyszedl pozytyw wtedy... wiec to moze wszystko znaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wizytę mam dopiero po nowym roku .....A bromegon w połowie msc mi się skończy i co dalej ??? :-S......znów wizyta na krzywy ryj:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jak sie chce tylko recepte to nie trzeba sie w ogole umawiac na wizyte tylko przyjsc po nia i tyle w jakimkolwiek terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
U mojej lekarki nie ma że tylko recepta że tylko wyniki zawsze bada pyta jak się czuje itp....i napewno wizyta nie trwa 5 minut tylko minimum 30 min badanie takie. Piersi,usg itp Dostałam ostatnio receptę na 3 opakowania ale nie mieli w aptece więc kupiłam 2 a 1 mieli mi zamówić a okazało się że w hurtowni nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnia123
bella-galleria Dzięki wielkie za odpowiedź, już się martwiłam że będę musiała leczyć oprócz tarczycy i hiperprolaktynemii płuca i kręgosłup. To co wypisałaś również zauważyłam u siebie, idę niebawem do innego lekarza i powiem by zmienił mi lekarstwo bo ten obecny uznał że wydziwiam zmyślam żebym nie łączyła objawów z tym lekarstwem. Ale tłumaczyłam że wszystko zaczęło się od Bromergonu tylko ja sama nie byłam tego świadoma :/ myślałam że kawa wypłukała mi magnez i stąd drętwienie, ucisk w klatce i plecach że mnie zawiało lub źle spałam itp. itd. a byłam skłonna chodzić po wszystkich lekarzach, miałam robić rtg płuc kręgosłupa. Dobrze że tu trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×