Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Stokrotka to mam nadzieję że te dwie krechy się pojawią:) Justa a Ty jak nie dokuczają Ci mdłości?Masz świetny termin.maj to najpięknieszy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio jeszcze dluuuuga droga do testowania jeszcze tyyyyle dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio wiesz to są moje wyliczenia przy prawidłowym cyklu a nie mam pewności czy nie trafi mi się znów 52dc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie będzie tak źle.Bromek powinien Ci cykle wyrównać.A nie bierzesz jeszcze np luteiny lub duphastonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi gin nie chciał dać progesteronu - stwierdził, że tylko utrudnia zajście w ciążę. Sama nie wiem co o tym myśleć:> Stokrotka obawiam się, że może Ci się wydłużyć o 9 miesięcy ten cykl hihihi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek wiekszosc lekarzy uwaza ze wystarczy jak go ewentualnie zaczniesz brac gdy zobaczysz 2 krechy... i w sumie maja racje bo naturalnie progesteron rosnie gdy jest po owulacji faktycznej a nie prawdopodobnej... a sama tego ot tak nie ustalisz... musialabys latac non stop na monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ninka nio właśnie nic oproc Bromku rano kwas foliowy wieczorem bromek przy kolacki a potem jeszcze witaminy ogólne taki vitaminer ja i mąż. Nio wiesz madzia po wczorajszym to i mąż się zdeklarowal że po tym to muszę spuchnac :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D. Zobaczymy czy bromek mi pomaga jak nic nie wyjdzie idę do lekarki z zapytaniem co dalej.?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się zaczynam bać bo skoro już przy wysokiej prl miałam lekko podwyższony progesteron to co bedzie jak prl spadnie dopiero wzrośnie.Normalnie zwariować idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że tak Mycha, ja się teraz wybieram do gina po Nowym ROku dopiero. tak ustaliliśmy, że mam próbować naturalnie jeszcze, a potem coś się wymyśli. No chyba że będą 2 krechy to mam od razu przyjść:D w międzyczasie endo przypisał Bromka. żałuję, że nie mam dobrego endo gina - bo współpraca tych dwóch moich nie bardzo idzie. Póki co do zimy nie chodzę do żadnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madzia spróbuj ta moja ona jest endo gin i naprawdę super jest widać że dokladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ile mam Ci powtarzac ze masz dobry progesteron tylko durna norme wpisana na wyniku... po owulacji norma jest do 27 a do tego Ci sporo brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się zapiszę do niej, ale na razie robię przerwę w lekarzach:) Bromek pomaga bo mlekołaki, tzn mlekotok zniknął:) Dam mu szansę;) Puchnij stokrotko puchnij:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Dziewczyny wiecie, że mi mlekołak :) nie zniknął. Biorę już z 4 miechy bromka 1 tabl i z prawej piersi jak sciskam to się sączy. Ale prolaktyna jest ok z 1 tabl. Ciekawe... hmmm Wiosną brałam 2 tabl dziennie i nie było wycieku, ale ginka była do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnei jak Bella wolalam chodz pare chwil dluzej byc w swiadomosci ze noz sie udalo ...tak przynajmniej jak przychodzila @ to zawsze bylo mniej dni do dni plodnych i do kolejnego szalenstwa ;)) a tym samym mniej dni rozczarowania i zlego humoru . Bella aby byly dwie na tescie i nastepna @ przyszla w 2013 albo i 2014 ;)) Stokrotka ty tez pulchnij... i zarazajcie pozostale dziewczyny bo samej mi tu smutno ... ja mam dzis kiepski dzien przez walona prace.... szkoda mi kolezanki i kolegi w pracy bo to u nas akurat najgorszy termin... ale jeszcze takich pare dni i chetnie pojde na zwolnienie bez zadnych wyrzutów ... dzis znowu dostalam zjebke za kochany salon ( pracuje w salonie samochodowym ;)) i to calkowicie niewinnie... doslownie az sie poryczalam bo sprawa nie dotyczy mnie a mi sie najwiecej oberwalo .... wrrr doslownie jeszcze jak to pisze mam lzy w oczach ...doslownie dzis wszystko u mnie latalo ... mialam ochote wyjsc i zostawic to wszystko gdzies ... cale szczescie dzis nie mialam samochodu bo nie wiem co bym zrobila ... a co do samopoczucie poza tym dzisiejszym dniem jest super... poza rosnacym brzuchem i duzym uzciem sennosci to nie czuje innych przykrych delegliwosci ... aby tak dalej to bedzie super ;"))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Justa widze ze mnie rozumiesz nie chce sie rozczarowac i mam przyjemnosc w robieniu sobie cnadzieje ;) tym bardziej ze @ wciaz brak a piersi bola bardzo Justa nie martw sie praca to tylko praca po niej wracasz do domu stokrotka i ninka i mycha macie racje powinnam zrobic tescik ale dajcie mi jeszcze jeden dzien kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
czwartek jestesmy umówione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to praca ale doslownie w takich momentach jak dzis to odechciewa mi sie wszsytkiego .... mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien ;)) a w czwartek jeszce lepszy... i wszystkie wiemy dlaczego ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa olej pracę, szkoda nerwów. Ja miałam mieć teraz luzik, myślałam że się na spokojnie zrelaksowana poprzytulam z m, ale nie. WYmyślili jakieś nowe zadania i wychodzę z pracy wymęczona, że już mi się nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
zrobiłam dziś w 18 dc nastepny test i co mamy mamy mega jasną drugą kreche :):):) moze coś działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Trzecią inseminację mam za sobą. Rozmawiałam z lekarzem ile razy podchodzi się do zabiegu i powiedział, że najwięcej 6 razy. Pytałam co dalej jeśli inseminaje się nie powiodą. Usłyszałam: INVITRO. Jestem załamana. Lekarz powiedział, że powinnam odpocząć trochę i zrobić sobie przerwę w tych staraniach. Tak właśnie zamierzam zrobić. Jeśli ta inseminacja się nie powiedzie to spróbuję namówić męża na jeszcze jedna a jeśli dalej nie będzie efektu to przerwa. Muszę przestać liczyć dni płodne i wyluzować. Następne starania zaczniemy tak gdzieś w marcu. Pytałam o cenę invitro to 10500zł + ok.1300zł na badania, czyli razem ok. 11800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
i to może dlatego mnie boli tak podbrzusze,jajniki i uczucie pełności nio i śluz ciągnący to jest to...owulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka, nie załamuj się kochana, jeszcze masz 3 próby jak tym razem się nie uda, nikt jeszcze nie postawił Cię przed wyborem albo invitro albo nic. Trzymam za Ciebie kciuki i za całą resztę też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×