Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Nio mój mąż z grudnia i chce grudniowa zuze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - niech nie marudzi... letnie dzieci tez sa fajne a w dodatku nie trzeba latajac z wielkim brzuchem nosisc wielkich ciezkich rzeczy... ja tak chce sierpniowe... jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Też mu to mówię ...dajmy na luz :-D. Ja chciałabym bobo wiosenne jak ja kwiecień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dzieciaki są fajne:) mi rok temu - wróżka smsowa ;) powiedziała, że będę mieć 2 dzieciaków, pierwsze za dwa lata. Wiem, że to głupota, ale rok minął i nic, wiec może jednak miała rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis jedz ze mna ;) m i tak nie ma a ja tez lece sama to znaczy z klientem ktory kupuje hotel wiec mam nadzieje ze po godzinaxh pracy pobycze sie troche, Madzia dzieki za slowa otuchy wczoraj bylo mi beznadziejnie ale dzis juz ok.To za sprawa mojego cydownego m ktory trzymal w ramionach przytulal i rozpieszczal, myszeczko czekam na Ciebie !razem bedziemy w ciazy chodzic ;)obywdie z blizniakami hahahahhahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka wiosenne to lipa bo musialabys jeszcze dlugo czekac... ja takie mialam miec :( ale moje poczete bylo w czerwcu... to lepiej przestaw sie jednak na letnie to bedzie zaraz tuz :P madziusiek ja tak sobie czasem mysle ze todzieci wybieraja sobie czas kiedy chca przyjsc a nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio dokładnie....ale mamy kilka zobowizan które kończą się ok września przyszego roku i chcemy ogarnąć ten temat najpierw. Nio i moja umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, ciąża to nie koncert życzeń :/ dzisiaj stałam na światłach i dzieciaki na przystanku tramwajowym do mnie machały i się śmiały, radochy było kilka minut i tak się rozmarzyłam o swoim, jakby to było wspaniale wreszcie mieć taką pociechę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Będziemy mieć wszystkie .....trochę luzu i zaciazymy wszystkie po-kolei :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Apsik apsik ...już się zarazilam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale pomysł już jutro piątek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
hej dziewczyny ja dziś mam 27 dc, miesiączki brak, piersi przestały boleć (jak w przypadku Justy) i czekam na brak okresu :D w trakcie 3 opakowania bromka i pierwszy cykl z clo i duphastonem. czekam... :) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
aaa w 11 dc miałam pęcherzyk na 14 mm ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek, piąteczek, piątunio:D:D:D:D jestemfit - witaj:) trzymamy kciuki:) niech wreszcze ktoś się pochwali 2 krechami w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Trzymam trzymam i nie puszczam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Ja trzymam kciuki również za Was. Bella kolejne szanse w tym miesiącu - głowa do góry. Ważne, że masz okres w miarę regularnie bo ja mam z tym problem. W tym miesiącu jak się nie udało to idę do innego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
antoninka27 tak wyjeżdża teraz na 3 tyg.Ja ma wizytę na 28.X w niedzielę hehe :) Mam ten sam lek, dzisiaj go wykupię... Zapewne wspomaga pracę jajników, więc zobaczymy... Kurde dziewczyny 1 dzień opuściłam, a tu tyle postów... Ja także korzystam z forum w pracy hehhe, tylko ostatnio trochę spraw się nawarstwiło.... Dzisiaj nadrabiam... :) bella-galleria wrócisz na pewno z naładowaną baterią... :) madziusiek30 u wróżki nie byłam, ale spotkałam się z prawdziwymi przepowiedniami, więc czekamy cierpliwie na Twoją wróżbę :) jestemfit witamy w naszym gronie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemfit witaj i czekamy na wieści. a co do dzieciaczków,to chciała bym żeby urodziło się w czerwcu,tak jak ja i mój m.w sumie to nieważne kiedy,oby tylko zdrowe :) może to głupie ale ja czekałam najpierw na świąteczny prezent,później może w rocznicę ślubu,później urodziny m ale widać maluch sam zdecyduje kiedy i będzie to niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dokadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek30 - właśnie o torbielach dowiedziałam się pod koniec czerwca, ale wcinam tylko bromergon na prl, a na torbiele nic (chyba, że mogły same się wchłonąć, dobrze by było, ale nie wiem czy to możliwe). No nic okaże się dziś wieczorem. Już zaczynam się niecierpliwić, bo pomału kumam czacze o co w tym wszystkich chodzi. Oczywiście dzięki waszemu doświadczeniu. mycha1977 - ja też sierpniowa, ale rybka mi to w sumie kiedy się małe urodzi, już bym chciała mieć fasoline w sobie, tak jak i wy wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi torbielami to różnie bywa, pojawiają się i znikają. jak są niegroźne to nie ma co ich ruszać tylko kontrolować. ja swoje zaniedbałam, właściwie to lekarz nic nie zalecił i skończyło się operacją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hehe dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Madzia szczególnie im pokażemy forum jak zaczną nam pyskować a my tyle staraliśmy się o te nasze pyskate pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesem fit a jak dlugie masz cykle??? No to teraz czekamy na newsy od Ciebie ;);) A ja zaraz koncze i jutro mam wolne huuuura za to w sobote musze pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale bella ci dobrze ale za to ją w sobotę śpię do 11;-). Jestem ciekawa jak dziś test wyjdzie czy już bardziej instensywna będzie ta druga kreską :-D. Cały czas mnie. Podbrzusze ściska nigdy tak nie miałam w tym dniu cyklu.... Na piersiach też te żyły widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×