Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Nio to już 80% że ten cykl dla ciebie szczęśliwy.....ją niemal że mam zylki i jak się rozbiore to też wokół mam takie kuleczki i czuje w piersiacj takie mrowienie..... Jest mi w sumie cały czas wilgotno tzn taki rzadki sluz mlecznobialy ....a podobnoo przed @ sluzu nie ma. Nio i cera u mnie lepsza......nie mam ani jednego syfa na buzi :-D. Dekold też ok i ramiona a zawsze w tym dniu byłam biedronka w kropki czerwone. A wiesz że ja ostatnio też. A że 4 szt ogórków zjadlam. :-D:-D:-D. Nio ale chyba wcześniejsze testowanie nie ma sensu :-S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze Wam pozostaje beta.Ona nigdy się nie myli a przynajmniej pokaże wcześniej czy ciąża jest czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady dziewczyny. Szkoda że żadnego sprzętu nie można mieć bo może muzyka rozluźniłaby mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio zawsze.....ale najpierw testa zrobię ale jeszcze troszkę a potem beeeta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Chyba po terminie @ alboo w dniu @ nie wiem ....ją zawsze robiłam spoko po terminie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A może jednak :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
no a u mnie dziewczyny dzis drugi dzien @, ciesze sie ze wreszcie przyszla, w 5 dniu po odstawieniu orgametrilu, myslalam ze sie nie doczekam, ale teraz nowe nadzieje :) Powinnam isc na jakies usg kontrolne co z ta torbiela sie stalo, ale lekarz wyjechal, no nic trzeba byc dobrej mysli :) usg bedzie w 14 d.c.dopiero :D no i trzymam za was kciuki, czytam Was czesto. pozdroweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
W sam raz remont na przyjście dzidzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.stokrotko tak pomyslakam ze przyda sie odswiezyc mieszkanie przed dzidzia;) potem w ciazy nic juz nie bede mogla podnosic nie mowiac o malowaniu sufitow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.stokrotko tak pomyslakam ze przyda sie odswiezyc mieszkanie przed dzidzia;) potem w ciazy nic juz nie bede mogla podnosic nie mowiac o malowaniu sufitow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio dokładnie.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella czeka cie najfajniejsze - wymyslanie jak chcesz teraz miec... ja niedawno wybieralam i nie moglam sie zdecydowac czego chce ;) ale efekt jest w sam raz wlasciwy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remont fajna sprawa, ale u mnie ze zdecydowaniem był tez problem:) może tak a może tak:D na pewno Bella nie będzie narzekać na nudę:) to jednak absorbujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny chyba dobre zajecie ten remont:) juz mam sto pomysłow hihih ,biedny m patrzy na mnie jak na warjatke:) ale on sie cieszy jak ja jestem szczesliwa wiec nic biedny nie mówi:) jakąs mam ulge wielka z tym ,ze nie musze zachodzic w ciaze,jakby kamien z serca....,jakbym odkryła uroki normalnego zycia,kiedys tak było,widze teraz pod jaka presja zyłam,zycie nabiera kolorów dosłownie. Najpierw rocznica z kochanym m ,potem Lanzarote,9 dni minie ,potem przylot ,praca,remoncik no mam nadzieje ze zleci. A wy w tym czasie nie obijac sie tylko do roboty,robic blizniaczki,dziewczynki chłopakow,czekam na oszałamiajaca ilosc ciaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh najgorszy jest ten brut jak scierasz sicierasz a on nadal wychodzi ... zwlaszcza taki po docieraniu scian... ale przynajmniej Bella bedziesz miala zajecie i nie bedziesz myslala o dzidziusiu... 3 miesiace minie nie wiadomo kiedy u mnie za tydzien jak nic nie ulegnie zmianie ruszaja fundamenty.... eh jak mi sie marzy aby mieszkac u siebie ... chociaz nie powiem u tesciow nie jest zle ... ale co u siebie to u siebie... robisz co chcesz i nikogo o nie obchodzi ... jeszcze przynajmniej rok ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak własny kąt.My może za jakiś czas pomyślimy o zaadoptowaniu poddasza póki co to co mamy spokojnie nam wystarcza.Może tylko w następnym rok odświeżymy kuchnię.Bella remont tak Cię wciągnie że nawet nie zauważysz jak te trzy miesiące zlecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ninka ,hej Justa ja nie spodziewałam sie ,ze sie uciesze na wiesc ze nie moge 3 miesiace próbowac,pierszy moment bunt i złość,ale okazuje sie ze ciesze sie,po prostu psychicznie odpoczne,a to tez wazne tak remoncik powinien mnie odpowiednio zajac Justa jak tam fasolek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
a mnie tak podbrzusze napierdziela ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio i dodatkowo boli mnie kręgosłup od kilku dni....ale teraz to całe podbrzusze mnie napierdziela :-( Masakra Żeby bolą nienadaremnie to niech boli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka mam nadzieje ze te wszystkie oznaki sa oznakami prawdziwego Cudu i za pare dni zobaczysz upragnione 2 kreseczki Bella fasolek rosnie mam nadzieje ze zdrowo , do gina ide dopiero 23 ... a juz nie moge sie doczekac ;) znalazlam male "doiscie" do przychodni NFZ i jutro kolega ma mnie gdzies wcisnac na wizyte do dobrego gina- sam ma wybrac bo mi tamte nazwiska nic nie mowia . Bez sensu jest to ze jak mam skierowanie od lekarza prywatnego to wszystkie badania musze robic prywatnie a jak od lekarza z NFZ zrobia mi bez problemu w przychodni. Teraz mam zrobic toksoplazmoze 2 odczynniki , mocz i morfologie . Pani w laboratorium "wycenila" mi na 140 zl . Paranoja jak bede miala skierowanie z NFZ to bedzie za 0 zl , wiec stwierdzilam ze jak cos to moge chodzic i prywatnie i na NFZ ... przynajmniej malucha bede miala pod wieksza kontrola ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×