Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201:-(
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Wspolczuje Ci Aniu :( to straszne :( trzymaj sie, jestesmy wszystkie z Toba, przytulam. A ja dziewczyny czekam 4 dzien na okres po odstawieniu orgametrilu i narazie nie przychodzi, a mam bardzo bardzo bolesne, wiec nie wiem kiedy sie spodziewac :( Szukam pracy...mam juz dosc myslenia o dziecku i siedzenia w domu, a noz cos znajde i zajde wtedy... tyle, ze isc gdzies a potem na l4 tez ciezko... ale przeciez moze to trwac miesiacami :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Aniu - Bardzo mi przykro :( trzymaj się ... Mój okres wczoraj wieczorem po teście wrócił :// chociaż przez cały dzień było sucho :/// i dlatego nie robiłam dziś testu. Nie wiem od którego dnia mam teraz liczyć cykl :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jakieś same źle wieści ....mam nadzieję że ją za jakiś czas będę miała lepsze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, jakieś czarne chmury nad forum się zebrały, ale od tego jesteśmy aby się wzajemnie wspierać w trudnych momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Trzeba przegpnic te czarne chmury .... U mnie 25 dc i i kuje prawa strona kuje to mało powiedziane takie skurcze że siedzieć nie mogę. Wczoraj umieralam....tak głowa mnie bolała....zimny oklad pomógł i drzemka 15 minutową :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jak mnie tak bolał prawy jajnik to była torbiel :< ale nie straszę Cię, równie dobrze to może być coś zupełnie innego fasolinka np:) czego Ci życzę:) U mnie śluzu jakoś mniej, ale podbrzusze nadal boli, nawet to trudno nazwać bólem, tylko czuję tam jakiś ucisk lekki, nie wiem jak to opisać:/ Antoninka, masz rację, szukaj pracy zajmij się czymś, aby ciągle nie myśleć o ciąży. Myślę, że za bardzo się nakręciłyśmy w tym temacie, niby wyniki badań ok a tu nic nie ma:( Chyba potrzebujemy psychologa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio nie wiem zobaczymy .....za kilka dni..... Moje baloniki są aż tak ciężkie że czuje jak miałyby się uwrac. Sluzu mam mało ......taki twarozkowaty się zrobił...ale chwilami potrafi polecieć i taki metny mlecznobialy. Jaki sluz w ciąży się ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Bo ja wczoraj wyczytalam że wlasniie gesty i z grudkami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Poczekam jeszcze do 35 dc jeżeli wytrzymam :-D Ale naprawdę jakoś dziwne mam samopoczucie. Może to śmieszne i za wcześnie ale wczoraj na kolację jadlam ser biały taki twarog ze szprotkami i bardzo mi smakowalo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
I w nocy zaczęłam od kilku dni wstawać na siusiu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio wiem wiem i tam gdzieś w podświadomości coś tam się tli :-D. Jak ten czas wolno leci.....muszę zajrzeć do apteki po testy bo ostatnio jednego zmarnowalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
I tak jakiś ten ból z prawej stro wędruje na lewą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Ty pewnie masz całą szafkę tych testów:D Moje przeczucia jak do tej pory były słabe:( a i dziś myślałam, że śluz się skończył a tu jakoś go meggaaaaa dużo nagle się zrobiło:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Żebyś wiedziała kupiłam 30 owulacyjnych i w nich był jeden ciazowy. Codziennie otwieram szafke i wyciagam po jednym :-D:-D:-D Może ty w tym cyklu też cios cios ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciężko nad tym pracujemy:) Ale nie mogę za nic w świecie wyczuć owulacji, mojej jajniki sobie lecą w kulki i mnie zmylają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
To pracuj pracuj :-D:-D:-D. Ją już czekam na efekty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a ja mam przeczucie, że nie ja jestem w ciąży tylko stokrotka. czekam na wieści.... przyjmuję tylko te dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a ja mam przeczucie, że nie ja jestem w ciąży tylko stokrotka. czekam na wieści.... przyjmuję tylko te dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Gocha masz za mnie przeczucie?:-D:-D:-D Nio to raptem 2 tyg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zwracam sie do Was dziewczyny o porade: dzis mam termin miesiaczki. Wcale sie na nia nie czulam,wiec rano odruchowo zrobilam test - sa 2 kreski!!! Polecialam na bete,jednak wynik bedzie dopiero rano. Ten cykl mialam monitorowany,spisalam go na straty dowiedzialam sieo ciazy u dwoch kolezanek i te wiadomosci mnie dobily. Moja pani ginekolog przepisala mi bromergon z uwagi na te nerwy ktore moga doprowadzic do wzrostu prolaktyny,ktora mialam na granicy normy. Moje pytanie czy mam odstawic ten bromergon? Moja gin bedzie dopoero jutro osiagalnna wiec nie mam kogo zapytac. Prosze doradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zwracam sie do Was dziewczyny o porade: dzis mam termin miesiaczki. Wcale sie na nia nie czulam,wiec rano odruchowo zrobilam test - sa 2 kreski!!! Polecialam na bete,jednak wynik bedzie dopiero rano. Ten cykl mialam monitorowany,spisalam go na straty dowiedzialam sieo ciazy u dwoch kolezanek i te wiadomosci mnie dobily. Moja pani ginekolog przepisala mi bromergon z uwagi na te nerwy ktore moga doprowadzic do wzrostu prolaktyny,ktora mialam na granicy normy. Moje pytanie czy mam odstawic ten bromergon? Moja gin bedzie dopoero jutro osiagalnna wiec nie mam kogo zapytac. Prosze doradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj mizzi30 i gratulacje:) wreszcie jakieś dobre wieści:) różnie mówią lekarze z tym bromkiem, jedni że dostawić natychmiast inni żeby brać. Ja bym radziła jak już odstawiać to stopniowo zmniejszając dawkę a nie z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×