Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Narazie jest ok. Jak będzie gorzej to wtedy zwolnie się. Nigdy w życiu nie dam jej mojego dziecka pod opiekę. Moi rodzice są ok. Moja mama ma problemy zdrowotne i to jej będę podrzucać bobasa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz teściowa zmięknie jak się zestarzeje i trzeba będzie jej pomagać, wtedy pójdzie po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mam ją gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Przed chwilą zostałam ciocia po raz enty. Następna dziewucha w rodzinie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a co ty byś wolała syna czy córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Tego co mmozna wywnioskować to z moich obliczeń chłopak wychodzi ale że wciaza jest wczesną i później musiało dojść do zapłodnienia więc będzie dziewczyna :-D:-D:-D Jagoda bądź Olaf (po tatusiu drugie imię ). Ważne aby serduszko zabiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Olaf ładnie, a po czyim tatusiu? Twoim czy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Po moim mężu. Ma takie drugie imię. A jagoda mi się podoba zawsze mi się podobało. Mąż chce zuzia ale pełno takich imion. Jakub też chciałam dla chłopca ale już też w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nici z monitoringu zepsuty aparat:( A jutro nie mam jak iść bo praca.W poniedziałek znów będzie za późno.Jak pech to pech. Fajne imię Olaf:) Stokrotka jestem pewna że serducho bije jak dzwon. Generalnie teraz jest tak że to chłopcy są zdecydowanie bardziej grzeczni do tego śpią po nocach.Jest to nie tylko moje spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluch od samego poczatku spal ladnie, budził sie tylko na jedzenie i to o stałych porach... zobaczymy jak bedzie teraz ;)) a co do imion ... to mi sie strasznie podoba LENA o chlopaku poki co nie mysle ;)) Moj synek twierdzi ze bedzie OLA (tak ma na imię jego ulubiona kozezanka z przedszkola )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sama nie wiem czy wolałabym chłopca czy dziewczynkę, najlepiej to parka:) Jak słucham rodziców dorastających dzieci to z dziewczynkami jest teraz więcej problemów niż z chłopcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Madzia.Pamiętam jak mój chrześniak chciał żeby moja mała miała na imię Weronika jak jego sympatia z przedszkola a potem było fe Weronika to brzydkie imię. A w mojej rodzinie wszyscy chłopcy bardzo grzeczni a moja córka diabełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)) HEHE I MALO TEGO MA SIE NAZYWAC OLA SZAFRANSKA I JUZ ;)) TO SZCZEGOL ZE MY MAMY INACZEJ NA NAZWISKO ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
hahahah ale się uśmiałam, niezłe są te nasze dzieciorki. gdybym miała mieć córę to podoba mi się Adelka, Anielka, Anastazja, a jak syn to bardzo mi sie podoba Jakub (tylko po 1 jest ich już za dużo, a po 2 napewno mówili by do niego Kubuś czego bym nie zniosła) lub Jan, alte tak też nie nazwę bo mam w rodzinie już Janka. Wolałabym syna, ale jak będzie córa to teściu się ucieszy, bo ma 2 synów. Najważniejsze, żeby było zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kochanie,różyczki.z tego co się doczytałam to chyba jest ok ale może coś źle odczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny to znowu ja juz jakies 3 tyg lece na bromku mialam dostac miesiaczke 2.11. czyli pare dni temu i sie spoznia :/ na dodatek w ogole nie czuje ze mialabym ja dostac, bo zawsze przed bolaly mnie sutki i piersi sie powiekszaly a teraz nic tylko brzuchol duzy od paru dni (w sensie wzdety) :/ mialyscie tak ze przy pierwszym opakowaniu okres wam sie spoznial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkie maleństwo,takie bezbronne,niewinne :)niech cieszy się u mamusi w brzuszku beztroską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
stokrotka201 teściowa okropna, ale najważniejsze, że wspiera Cię M masz swoich rodziców... Nie zwracaj na nią uwagi :) KejtiNaRapie niestety @ może przyjść później. Wielu osobom się spóźnił. Ja w pierwszym cyklu dostałam po 55 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
stokrotka201 teściowa okropna, ale najważniejsze, że wspiera Cię M masz swoich rodziców... Nie zwracaj na nią uwagi :) KejtiNaRapie niestety @ może przyjść później. Wielu osobom się spóźnił. Ja w pierwszym cyklu dostałam po 55 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale dziś miałam 2 godzinne spóźnienie do pracy bo zaspałam, wczoraj też po pracy padłam, spaaaaać:) ale już weekend za chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×