Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Hejka dziewczyny, a ja wczoraj spędziłam 3 godziny w oczekiwaniu w kolejce na lekarza, bo miałam się zgłosić na kontrolę jak nie będe wyleczona po tych antybiotykach i mi się pogorszyło w sobotę, niestety nie było tego co ostatnio - a ten nowy do mnie że nic mi nie jest i taki mój urok!!! ale coś mi przepisze bo pewnie jak to baba nie wyjdę bez leków. I przepisał leki na zapalenie spojówek i dziąseł- nawet tego nie wykupiłam bo żal, wogóle mnie nie zbadałał. A poprzedni stwiedził ostre zapalenie zatok i anginę. Dzisiaj kicham, gardło boli, smarkam znowu jakby od nowa mnie bierze choroba. to już ponad 3 tydzień mnie męczy. Jeszcze dostałam skierowanie do laryngologa, btw ten co byłam to też laryngolog. I tacy ludzie mają w rękach nasze zdrowie. :( Boję się, że mi pójdzie w oskrzela albo płuca i znowu ten cykl stracony będzie jak dostanę mocne leki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Heh nieźle madziusiek.....mnie z zolakdka 2 lata temu wyleczył ortopeda traumatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka może odstaw te pomidorki na jakiś czas, a na pewno nie jedz ze skórką! Gocha - może się udało?:) Mycha a jak u Ciebie? :) Moniś a co tam badałaś? Bella dzowniłaś czy znowu się migasz?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Odstawie jak i wszydtko co mi szkodzilo na żołądek. Boję się bo do tego czuje kucie po lewej stronie i palenie przelyku :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek jak ja choruję to mój M chce mnie zawsze nacierać spirtem i wódkę z pieprzem mi podsuwa. Ale jak masz zatoki i anginę to nie wiem czy taki zestaw zadziała. Bardzo długo na ból zatok brałam Theraflu zatoki, ale najlepiej zgłosić się do laryngologa, bo ten ból może "zabić". Stokrotka to faktycznie dietetyczne papki i przetrzymasz do czwartku. Ja we czw ze wszystkimi wynikami ide do gin-endo, zobaczymy co tym razem zdiagnozuje. Jajnik lewy nadal daje się we znaki razem z nogą. Zaczynam się zastanawiać czy jakiś reumatyzm mnie nie bierze, albo jakaś rwa kulszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dziś na wizytę do laryngologa zobaczymy co powie:) stokrotka dasz radę, przemęcz się jakoś na kleikach i sucharkach, a surowe warzywa odstaw bo ona drażnią żołądek bardzo. będzie dobrze:) Gocha moja kuzynka na początku ciąży jak jeszcze nie wiedziała to tez miała takie bóle reumatyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dziwne to wszystko, a miało być tak prosto :) zobaczymy czy w niedzielę odwiedzi mnie @. Spróbuje nie myśleć, tylko jaknie myśleć jak boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorszy jest właśnie ten ostatni tydzień, kiedy już nic nie możemy zrobić a trzeba czekać i zastawiać czy się udało czy nie, trzeba się czymś zając konkretnie aby nie myśleć:) ja już jestem umówiona za koleżanką na siłownię jak tylko wyzdrowieję:) a moje kreski na testach owu coraz mocniejsze ale jeszcze nie tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ja juz jestem na ostatniej prostej... w piatek ostatecznie sie okaza ze malpa przylazla... ja czuje cala soba ze przylezie... dzisiaj dzwonilam do mojej endo i umowilam sie na przyszly wtorek na wizyte... zobaczymy co mi powie... mam nadzieje ze nie powie ze mam czekac znowu niewiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ja testów owu nie robię, ale zamówiłam sobie termometr owulacyjny. Niedługo powinien zapukać listonosz z paczką i po @ za tydzień zacznę mierzyć tempkę. No i wieczorki też mam w miarę zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym cyklu z temp to nic bym nie odczytała bo ciągle mam albo gorączkę albo stan podgarączkowy przez choróbsko. Oby tylko nie przylazła ta małpa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a badałam TSH,PRL,różyczka i toxoplazma,zapłaciłam jedyne 165zł i jeszcze zwiększył się mój żal do całej tej służby zdrowia. Madziusek patrz jak to jest,pieniądz rządzi,niestety...Gocha ma rację,szybciutko do lekarza ale może spróbuj jakiegś amolcu,inchalacji i napisz co powiedział lekarz . a ja czekam na swoje testy elektroniczne,w piątek pierwsze usg-heh i tak od poniedziałku tylko czekanie na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella a jak Twoje wyniki?? ja mam stracha i to wielkiego... dostalam malego plamienia... dzwonilam do gina i mnie pocieszal ze jak male to nic zlego sie nie dzieje, jak cos powazniejszego bedzie sie dzialo kazal od razu jechac do szpitala.... ewentualnie jutro przyjsc do niego na sprawdzenie..... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo witam Justa spokojnie nic sie nie martw wszystko ok,bywaja malenkie plamienia,jezeli moge dodac na pocieszenie kolezanka jest w drugim miesiacu i tez kilka dni temu fiksowała bo znalazła plamke krwi,ale juz wszystko ok,moze polez troche w łóziu co? kurcze nie mam badan bo gin jak na złosc chory i za kare musze do piatku czekac,coz to pokuta za lenistwo moje hihihih Monis Mis zobaczymy i twoje wyniki krwi:) Natusia a co ty dostałas na tego grzyba? wiesz ja tez mam taka grzybice dziwna która dostaje jak lece samolotem,w kabinie panuje zamkniety obieg powietrza i grzyby cholera wnikaja we mnie:(:( a ze duzo latam to i sie lecze ja dostaje flumycon i po nim przechodzi,tylko jak łykałam bromka to sie zadne grzyby mnie nie chwytały.Długo nie mogłam ustalic przyczyny tej grzybicy az w koncu uswiadomolam sobie ze zawsze w podrozy ja mam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza tym razem prawdziwego:) i tak jak podejrzewałam - niedoleczone ostre zapalenie zatok bo poprzedni antybiotyk, który brałam był za słaby i dostałam nowy zestaw leków, też prosiłam o takie co można brać w ciąży jakby się udało teraz to nie chciałabym faszerować od początku dzidzi nie wiadomo czym. no i jeszcze zrobiłam dziś test owu i jest ciemniejsza kreska:D odrobinkę jeszcze jaśniejsza od testowej ale zdecydowanie ciemniejsza od tych poprzednich:D coś te testy jednak pokazują:D bo dziś 13dc:D:D Justa życzę zdrówka Tobie i maluszkowi, oby plamienia już się nie pojawiały i nie straszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa kochanie spokojnie,to na pewno nic poważnego-nie denerwuj się mamuśka :)Bella dobrze pisze,do łóżeczka,jakaś książeczka albo film i zero stresu, Bella a nie da się temu jakoś zapobiec?może są jakieś leki asekuracyjne żeby to cholerstwo nie wracało? Madziusek jaka diagnoza lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK JEST JUSTA DO ŁÓZKA I LENIUCHUJEMY A MAZ NAS ROZPIESZCZA:) OTO MOJA DIAGNOZA DLA PANIE DR:) MONIS MIS JESZCZE IM SIE OD 3 LAT NIE UDAŁO MNIE WYKECZYC:(:( A JA NIE MOGE ZOSTAWIC PRACY I NIE LATAC :( PRUBOWAŁAM ROZNYCH LEKOW,ZAWSZE WRACA:(TYLKO CO DZIWNE PODCZAS BRANIA BROMKA NIE POKAZALA SIE GRZYBICA ANI RAZ haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusek więc pozostaje Ci słodkie leniuchowanie i kurowanie się. qrcze dziewczyny jak tak czytam to chwytamy się dosłownie wszystkiego,testów,ziółek,wszystkiego a inne??pyk myk i tadaaaa jest maluszek. a najgorsze że ilu lekarzy tylu ma inne podejście,ostatnio czytałam artykuł i prof.napisał że co nam z idealnych hormonów jak nie ma owulacji i na odwrót,więc on najpierw monitoruje a dopiero potem szuka ewentualnej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysluchalam wczoraj Waszych zalecen i od 19,30 lezalam grzecznie w lozeczku ;)) u mnie cale szczescie dzis jest ok ... doslownie polecialo wczoraj 3 kropelki brunatnej wydzieliny i napedzilo stracha. Cala noc nie moglam spac i chodzilam sprawdzac do lazienki czy nic sie dzieje. Mam nadzieje ze tak bedzie dalej bez takich niespodzianek ale na wszelki wypadek ostrzeglam kolege (kierownika) w pracy ze jakby co to mnie nie bedzie . Fajnie ze akurat trafilam na fajnego lekarza ktory w razie co odbierze telefon bez zadnego problemu i chodz troche uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio u mnie już dziś lepiej. Byłam wczoraj w aptece po jakiś specyfik na ta.Wredna zgage i ból żołądka. Ugotowalam sobie lekki kleik wzięłam leki (lek podobny do manti ale jakiś na g do ssania )przeznaczone tylko dla ciężarnych na zgage nio i muszę wam powiedzieć że pomogło. Po wyssaniu dwóch tabletek i dwóch nospach wrescie miałam udany sen:-D. Co prawda męża co chwilke budzilam żeby podał mi wodę ale wyspalam się i o 3 męża obudzilam żebyśmy porozmawiali bo miałam koszmara. Śniło mi się że twu twu niedaj Boże leciała że mnie krew.....blee.... Ale mąż mnie pocieszyl i już lepiej :-D. Ale muszę wam powiedzieć że czuje nieraz ukucie po prawej str i tak jakby brzuch mi się wydał :-D Mam nadzieję że serduszko kuz bije :-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
moniś-miś mi wczoraj też 130 zł uciekło z konta za badania, ale wole płacić za badania niż za konsultacje z lekarzem kiedy ten mówi tobie, że on nie wie o co tobie chodzi i po co przyszłaś. A tak masz karteczkę z wynikami, a nóż może się kiedyś przydać (znaczy w niedługim czasie :) ) madziusiek w końcu jakieś konkrety i działenie lekarza, to teraz szybka kuracja i zachodzimy pięknie w ciążę. stokrotka snami się nie martw, bo to tylko nasze lęki z podświadomości się wizualizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio wiem i się nie przejmuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa cieszę cię że ok i nic się nie dzieje, pamiętaj odpoczywaj i się nie przemęczaj i nie stresuj:) Stokrotka fajnie że zgaga przeszła, przestań martwić się koszmarami, a dla m widze że już robisz przymiarki do wstawania nocnego do maluszka, haha niech się przyzwyczaja:D Moniś chciałabym poleniuchowac ale nie wziełam zwolnienia bo mam w pracy sajgon taki, że kolejny tydzień wolnego i trzeba będzie biuro zaorać:) ale jak dziś wstałam to żałowałam że nie moge zostać w domu:( Gocha tak to jest z tymi wynikami, trzeba płacić:) ja w niedzielę bezsensu zapłaciłam za jakieś dodatkowe badania które nikomu do nieczego nie przydały się, ale skąd można to wiedzieć. A te testy co chyba prawde pokazują bo wcozraj po 2 tych kreskach widziałam, że śluz był że hohoho:) Tylko słabo być sexi dla m jak się kicha prycha ale wieczór i tak był milusi:))) Jeszcze zrobię małą reklamę na koniec, bo mam kupony zniżkowe 200 zł na telefonik jakby któraś z Was chciała przedłużyć umowę lub zawrzeć nową w pomarańczowej firmie telekomunikacyjnej:) Ja ich nie zużyję a są ważne do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Maadziusiek myślę że u mojego męża nie będzie problemu z nocnym wstawaniem ale będę chciała mu tego ograniczyć jak ja będę cały w domu to biedak niech się wysypia do pracy. Nio to ładnie z tymi testami ....fajnie w tym cyklu ty zaskoczysz :-D:-D:-D. A która dziewczynki teraz testuje i będzie dzielić się dobra wiadomością?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to co tak cicho :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio niestety koniec roku się zbliża :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jeszcze że str męża wie tylko siostra a z mojej to chyba wszyscy już wiedzą. Ale wyszło to tak że do taty mojego dzwoniła siostra i pyta się co u mnie czy cios już jest a tata że nie nic jeszcze to po rozmowie pytam się a skąd wiesz ? To każdy oczy na mnie i wtedy powiedziałam:-D. Tata spełnia każda moja kulinarna zachcianke :-D Chciałam pierogi na drugi dzień były Chciałam w niedzielę rosół wczoraj był :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×