Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
stres raczej w pierwszej połowie roku był bardzo duży, natomiast teraz w pracy spokój, a ciążą aż tak chyba się nie stresuje, żeby PRL podwyższać. wątroby fakt nie badałam, a wszystko pozostałe raczej w normie i sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a no i nerki nie badane, ale mocz badany i ok. mycha a jak ty się czujesz? madziusiek to oby to było to co ci się teraz marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zbadaj poziom kratyniny.A RM miałaś? Mycha,Madzia ja to wiem ale wiecie jak to jest nie ma jak odczuwać owulkę;) Mycha jak samopoczucie?Kiedy idziesz to lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NInka ja tez nie do końca czuje owulkę, tylko na podstawie śluzu coś tam wnioskuję, teraz bardzo mi testy owu pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny robiłam dziś betę i wczoraj była 20,43 a dziś 21,26 co oznacza chyba, że mam po prostu poziom ok. 20 po poprzedniej ciąży a nie jestem w nowej.... bo chyba by w ciąży nie wzrosło przez dobę o 0,6.... byłam u fajnego gina na nfz przepisał mi dużo bezpłatnych badań: toxo, różyczkę, cytomegalię i powiedział, że zbadamy prolaktynę po okresie... ogólnie spoko lekarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ninka kreatyninę badałam, nie pamiętam jaki wynik,ale w normie, miałam RM lub tomografię przysadki te dwa pojęcia mi się mylą, ale w przysadce nie ma mikrogruczolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ja kupiłam jakieś na allegro pierwsze lepsze, 50 sztuk hahahaha:D dałam za to chyba 25 zł plus 5 ciążowych o czułości 10, chyba takie http://allegro.pl/testy-owulacyjne-owulacyjny-50szt-5-test-ciazowy-i2728790017.html juz od pierwszego testu mi pokazywały taki cień kreseczki potem trochę ciemniały a w 13 czy 14 dniu wyraźne ciemne bordowe krechy:) Nawet nie sądziłam że cokolwiek pokażą. Tyle że testy nie są gwarancją owulacji bo nie wiadomo czy pęka pęcherzyk. Ale jakieś rozeznanie daja przynajmniej co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście dziwne że przy dobrych wynikach masz wysoką prl ale oczywiście dobrze że inne wyniki są dobre.Może to jest tak że gdzieś w podświadomości się stresujesz.Zresztą sama nie wiem. Marysia dobrze że trafiłaś na dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha sama nie wiem co tam jeszcze może wywoływać u CIebie podwyższony poziom prl, to też zależy w jakich warunkach robiłaś badanie, czy poprzedniego wiecoru się kochałaś, dużo jadłaś albo był wysiłek fizyczny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale myślicie, że to na pewno nie ciąża skoro beta wzrosła o jakieś tylko 0,6 no nie?? teraz to już tylko celibat :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale myślicie, że to na pewno nie ciąża skoro wzrosło z 20.43 na 21,26 tzn. praktycznie nie wzrosło..... he he teraz to już celibat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
być może stresuje się tym, że coś mi nie pozwala zaskoczyć, ale nie jest to taki stres, który jest dla mnie wyczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek myślisz, że jak kochaliśmy się rano, a dzień późńiej było pobranie krwi to może mieć wpływ? ups nie wiedziałam. sportów ani wysiłków, żadnych nie miałam. To teraz mam nadzieję, że to o to chodzi. marysia ja myślę, że nie jesteś w ciąży, bo beta szybko przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kochaliliscie się rano a dopiero na następny dzień było badanie to nie.Ale Marysia ma rację nawet drażnienie brodawek ma wpływ na podniesiony poziom prl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
drażnienia sutków wieczorem nie przpominam, ale mam nadzieje, że mój poziom PRL jest właśnie przytulaniem spowodowany. Matko jaki ten hormon wrażliwy jest na wszystko. Dzięki dziewczyny za podrzucenie pomysłów, jestem już spokojniejsza, że może jednak się samo unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha a poczekaj jak będziesz miała fasolkę w brzuszku jak hormony wariują - niektóre znajome to nie do wytrzymania były:) ze skrajności w skrajność:) ale tak to już my kobitki mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
zdaje sobie z tego sprawę, natomiast nie wiem jak to jest w ciąży. Mam nadzieję, że już niedługo wszystkie się o tym przekonamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniab83
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniab83
hej dziewczyny:) mam prośbę..... w 22dc robiłam sobie prolaktynę i wyszła mi 28,79ng/ml. W necie wyczytałam ze jest za wysoka:( Czy któraś z Was miła podobny wynik? Do lekarza dopiero idę tak za 2 tyg, więc liczę na Was:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
hej gonia, 28 nie miałam, ale mam teraz 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniab83
I co Ci powiedział lekarz? Ja juz 3 lata sie staram i nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×