Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

ja dziś pytałam lekarza o prl i powiedział, że zbadamy po okresie... i jakby co to znowu bromocornek :D i luteinka od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOBIETKI MOJE poradzcie mi bo zwarjuje od tych lekarzy i pielegniarek,byłam dzis na kolejnym szczepieniu na rózyczke,po nim pielegniarka mowi ze po 2 tyg moge zaczac starania,moj gin powiedzial mi wczesniej ze absolutnie mam odczekac 3 miesiace, ale go akurat nie bylo wiec pytam innego gina a on do mnie ze jak chce to moge i 3 lata czekac a jak pielegniarka wyraznie mowi 2 tyg to 2 tyg kur....mało tego byl srednio grzeczny..... ostatni raz poszłam do panstwowej przchodni ,jednak prywatnie jest prywatnie ale co mam zrobic???? ja uwazam ze powinnam odczekac przynajmniej do sycznia ,co sadzicie? pozdrawiam nasze ciezaróweczki i wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniab83
ninka2222 po 3 latach staran lekarz kazał zrobić mi badania hormonów które nie wyszły za dobrze ( chdzi mi o Lh i Fsh),dlatego dziś dzwonie do innego lekarza, takiego który leczy niepłodność i się na tym zna! Bo moja pani doktor uważa że wszystko jest ok, a nie jest...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja bym poczekala dłużej niż 2 tyg. Dużo czytam o szczepionkach i ich działaniach składzie i skuteczności i wiem jaki syf dodają do nich firmy farmaceutyczne. Lekarzom to wszystko jedno bo to nie ich dziecko moze być chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam @..znowu sobie popłaczę wieczorem..juz sama sobie zaczynam wmawiac,ze mam inne objawy niz zwykle przed @..i robie sobie nadzieje..jak ja bardzo chciałabym wyłączyć swoje myslenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek dzieki i ja tak mysle ze skoro gin kazał 3 mies czekac to poczekam ,moze i ja w takim razie poczytam o tych szczepionkach,jak sie Madziu dzisiaj czujesz????? Stokrotka jak tam? Justa halo co sie nie odzywasz????? Monis Mis melduj sie tu:):) Halo Ewa bede po 17tym w Londku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja tez tak mam ze czasami wmawiam sobie chyba te objawy a potem ogromne rozczarowanie:( ale nic sie nie martw idzie nowy cykl:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella poczytaj sobie o tym, dużo art jest po ang, tak naprawdę te firmy nie robią badań jak szczepionki działają na ludzi albo robią badania minimalne a już na pewno nie na ciężarnych. Dlatego 2 tyg to dla mnie absolutnie za krótko, bałabym się o dzidzi. Ale co to obchodzi jakieś obce osoby jak lekarz, czy pielęgniarka? Oni będą mieć pracę jak się ktoś rozchoruje. U mnie dziś wspaniale, zgagi nie ma, piersi mega bolą i zrobiły się wieeeelkie. tylko ze wiedziałam po prostu wiedziałam, że po tych antybiotykach złapię grzybki i już się pojawiły. na szczęście mam tabletki i maść więc od razu walka podjeta - mam nadzieje ze wygram szybko:) Stoktorka, Justa, Mycha jak brzuszki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a co Ty łykasz na ta grzybice pieronska:( i czy robiłas jakies wymazy? u mnie tez nie ciekawie ,znowu mam przed soba miesieczne leczenie grzyków jak moj gin zapowiedzial , skutecznie iale cały miesiac :(ale czekam na niego bo wizyta dopiero 5 grudnia z powodu mojego wyjazdu , masz racje poczytam o szczepionkach moze byc po angielsku to dla mnie nie problem,odczekam ile mowił gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella racja lepiej odczekaj do stycznia żebyś nie mogła sobie niczego zarzucić. Madzia kiedy testujesz? Goniab a jaki masz problem z Fsh i lh za wysokie?Ile razy robiłaś badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam flumycon i coś na m dopochwowe z poprzedniej kuracji zostało (też po antybiotykach) miałam wymazy dawno temu robione - candidia czy jakoś tak miałam:( i jeszcze ta maść taka bez recepty clotrimazol chyba, tylko się zastanawiam czy można to wszystko brać jak nie wiem czy dzidzi jest czy nie ma, ehhh jakie to wszystko porąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam ulotkę pierwszej lepszej szczepionki z różyczką i co mamy: 4.6 Ciąża lub laktacja Nie wiadomo, czy szczepionka M-M-R II może wywoływać uszkodzenie płodu, jeżeli zostanie podana kobiecie ciężarnej lub wpływać na zdolność rozrodczą. Z tego względu, nie należy podawać szczepionki kobietom w ciąży. Kobiety powinny unikać zajścia w ciążę przez trzy miesiące po zaszczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Bella ją was oberwuje narazie :-D. U mnie wszystko ok chyba :-D. Mam teraz bardzo dużo rzadkiego sluzu i całą noc nie śpię i patrzę co chwilę czy to nie krew. A tak to dzidzia rośnie przynajmniej tak czuje :-D.... Powinno bobo mieć powyżej 1 cm :-D. W poniedziałek idę do lekarza i zobaczę znów mojego kurczaczka.:-D. A czemu kurczaczek ? Bo mam zdjęcie że szpitala i idealnie ulozyo się bobo w kształt kurczaczka jakbyś położyła całego kurczaka na desce do krojenia :-D:-D:-D:-D i zrobiła zdjęcie z góry :-D. Wczoraj dowiedziałam się że kolezankla która rodzi w lutym będzie miała chopaka i też takie przeczucie mam .....ale oby zdrowe :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wiem co o tym sądzić dwa tyg temu robiłam badanie prl i był jakoś 5,7 a teraz trochę bolą mnie piersi i po naciśnięciu znów jest mleko tzn bardzo bardzo mało ale jest.A przecież cały czas biorę bromek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka nie przejmuj sie troche mleka moze byc wazne sa wyniki,moj gin mowi ze kazda jak na cisnie moze miec malenka kropelke ja mam yeraz prl w normie od 3 miesiecy a kropeleczka bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
Witam ponownie, biorę pierwszy m-c bromergon, 10 dni okresu nie mam, myślałam że to ciąża, zrobiłam badanie beta. Wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
Przepraszam coś mi pisać nie chce. Wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
mniej niż 0,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
ciąży brak, czy to możliwe żeby tak okres się tak wydłużył? Wam również dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to ciąży ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja po pierwszym msc dostałam w 52 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
Czyli to jest norma, że tak się opóźnia, a jak nastepne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Pierwszy 52 dc a drugi 32 dc i wynik pozytywny na teście ciazowym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Więc dalej nie wiem jakby mój organizm zareagował :-D Ale bromek biorę dalej do końca 3 msc ciąży bo jeżeli kobieta dostaje bromek aby wyregulować cykl i za pomocą tego leku zachodzi w ciążę to nie można odstawic do czasu aż płód -dzieko rozwinie się na tyle że będzie chciało się rozwijać dalej :-D. Ją wierzę mojemu lekarzowi .....kończy prowadzić ciążę mojej koleżanki i ona mega zadowolona jest z niego więc i ją na dana chwilę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×