Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość JiA
jak wysoką miałaś prolaktynę przed braniem tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
tylko ja cykle miałam bardzo regularne dotychczas, miałam tylko podwyższoną prolaktynę 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio ja też miałam normę 25 z hakiem a ją miałam 23,75 dostałam kurację na 3 msc i pani w aptece powiedziała że w 2 cyklu zaciaze. I tak też się stało :-D Mycha.....testowalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka 772000
JiA mam podobnie jak Ty, ja w prawdzie biore bromka dopiero tydzien a do tej pory okres mialam regularnie tylko ze względu na prolaktyne mam przepisane te tabletki. A jaką dawkę bierzesz? bo ja podobno końską :) 2 tabletki dziennie, az sie zastanawialam czy samej nie zmniejszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka 772000
JiA mam podobnie jak Ty, ja w prawdzie biore bromka dopiero tydzien a do tej pory okres mialam regularnie tylko ze względu na prolaktyne mam przepisane te tabletki. A jaką dawkę bierzesz? bo ja podobno końską :) 2 tabletki dziennie, az sie zastanawialam czy samej nie zmniejszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
Mi pani dr przypisała 1 tabletkę na noc, kuracja tylko na 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
czuję się bardzo dobrze po tych tabletkach, naczytałam się, że różnie to bywa u kobiet. Poza tym ja niestety mam też swoje lata i muszę się bardzo śpieszyć. Mam skutki uboczne - wydaje mi się że przytyłam po tych tabletkach, niestety....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
ale też wydaje mi się, że mam ładniejszą cerę, ale nie wiem czy to przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha jak tylko jesteś senna to bardzo dobrze:) Buziaki:) Bella ja mam nadzieję że mlekotok u mnie nie jest spowodowany ponownym wzrostem prl ale już go nie było.Chyba że to wczorajsze przytulanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka Ty to kobitko zakrecona jestes... Juz nie pamietasz ze ja nawet 2 razy na becie bylam i u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamon
Swoje obawy możesz wyjaśnić w rozmowie z lekarzem specjalistą ginekologiem-położnikiem. Wejdź na www.meditel.pl (są też na Facebooku). Mają tam wideokonsultacje. Porady są bezpłatne i szybkie. Rozmawiałam nie tam nie tylko o profilaktyce w ciąży; ale i ewentualnych powikłaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A no widzisz........z pamięcią u mnie gorzej :-D. Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie.... przejrzalam ostatnie 5 dni ale tylko z grubsza wiec mze cos minelam ale napewno nie dobej nowiny Mycha gratuluję :)) bella juz jestem i mam nadzieje ze bede sie meldowac dosc czesto . na 5 dni odcieli mnie od neta ;)) a ostatnie 5 dni spedzilam w szpitalu na patologii ... cale szczescie z dzidizusiem jest wszsytko ok ale wyladowalm w nocy zz niedzieli na poniedzielaek w szpitalu z wielkim (i to chyba malo powiedziane) bolem brzucha. Gdybym nie zjadla rano siadani wyladowalabym na stole operacyjnjnym z powodu wyrostka. Moj gin smial sie ze chirurdzy juz ostrzyli noze a ja im zwialam ze stolu. Nie chcieli go rozganiac ale niechcacy sam uciekl po kroplowkach ;)) i cale szczescie . Ale teraz z kazdym wiekszym bolem musze jechac do szpitala bo w kazdej chwili moze wrocic.. i niestety moze byc wtedy za pozno dla dzidziusia ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniab ja mialam 3 tyg temu 31 prolaktynbe i dostalam 0,5 tabl Bromergonu na noc teraz okresmi sie spoznia juz 2 tyg i bylam przedwczoraj u gin i zwiekszyla mi przez to dawke do 1 tabl na noc i dzis mnie boli glowa jak nigdy ale tez bez przesady da sie zniesc i powiedziala mi tez ze mam cienkie endometrium:/ bardzo sie tym zmartwilam bo chcialabym zajsc w ciaze:/ w kazdym razie od 2 tyg probujemy jak nie dostane miesiaczki do 14 dni to mam rowniez brac duphaston na wywolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ale historia:> DObrze, że pozytywnie się skończyło dla dzidzi i bez ciachania, ale żeby tak wyrostek atakował znienacka ciężarną to nie słyszałam. Trzymam kciuki, żeby się nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Justa to rzeczywiście miałaś przygodę.Najważniejsze że maleństwu nic nie jest.Musicie na siebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w poniedziałek idę od razu zrobię chyba prolaktynę bo niepokoi mnie ten wyciek z piersi no i estradiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa bidoku Ty najadlas sie pewnie strachu na maxa mam nadzieje ze wszystko juz bedzie dobrze i nie bedziesz sie musiala o nic wiecej martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
kejtinarapie a jakiej grubości masz endometrium i w którym dniu cyklu miałaś usg? justa to naprawde niemilo od nas odpoczywałaś, ale dobrze że jakoś samo przeszło, oby juz nie wracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
goniab83 kilka stron wstecz napisałam jak to u mnie PRL wyglądała od poczatku i jakie miałam przejścia. A teraz jak PRL wyszła mi 32 ng/ml to uzgodniłam z gin-endo, że jeszcze do bromka nie wracam tylko za ok 1,5 miesiąca znów pójdę zbadać i jak będzie poza normą to zaczynam znów go brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha-04 sorry że nie odpisywałam tak długo, ale nie mam czasu codziennie zaglądać tutaj. Jeśli chodzi o dawkowanie to pisałam o tym kilka zakładek temu ;) mam brać przez tydzień 1/4 tabletki na noc, potem w drugim tygodniu 1/4 rano i 1/4 na noc, przez kolejne tygodnie mam stopniowo brać więcej. Prolaktyna po pierwszym pobieraniu krwi wyniosła lekko ponad 31, po zażyciu tabletki i pobraniu po raz drugi krwi wartość wzrosła do ponad 300. Bromergon już kupiłam, ale byłam 16 listopada u ginki na badaniu, poinformowałam ją o lekkim "ćmieniu" w okolicy jajników bo przechodzę zapalenie. Próbuję to wygrzać, ale ciężko jest kiedy chodzi się do pracy, pozostaje tylko po południu gorąca kąpiel i wskoczyć pod kołderkę. W pracy nie da rady się wygrzać no bo jak :) Ginka powiedziała, że bromergon zacznę brać dopiero jak wyleczę jajniki i skończę zażywać antybiotyki. Niewiele brakuje bym wyzdrowiała, ale jak ten stan będzie trwał po 10 dniach, to idę na zwolnienie dwutygodniowe i wali mnie to co będzie w pracy :P nikt mi nie podziękował za to, że chodziłam i chodzę chora do pracy a zdrowia nikt mi nie przywróci jeśli stanie się coś poważniejszego. Pozdrawiam cieplutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a u mnie jak nie urok to sraczka ... dzis dla odmiany dostalam krwawienia ... cale szczescie jest brunatne ale i tak jak je zobaczylam to rozwylam sie jak bobr... trzyajcie kciuki abym nie musiala aby nic zlego sie nie dzialo z dzidzia i abym nie musiala wracac do szpitala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa kochana trzymam kciuki bardzo mocno!!!! Uspokoj sie z tym szpitalem ,bedzie dobrze ,kladz sie do lozia i lezymy i pizytywnie myslimy . Krwawienie spowodowane jest pewnie stresem po ostatnim pobycie w szpitalu wiec luuzik kochana pelen relaks i nierobstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella leze i leze i tylko chodze do kibelka ciagle sprawdzam czy nie ma czerwonego... cale szczescie jest tylko brunatne Nie mam smialosci zadzwonic do swojego gina bo on akurat chcial abym jeszcze przez dzien dwa polezala w szpitalu a ja sie uparlam na wyjscie no i mam kare teraz... chociaz z drugiej strony pewnie jakbym lezala w szpitalu to nic by sie nie dzialo, a tak troche pochodzilam, zrobilam pranie bo wiadomo jak jest jak faceci sami zosaja w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci zaraz zrobie pranie mozgu faceci maja dwie rece i tak samo moga zrobic pranie!!!! Za to dziecka nie moga urodzic Lez i nic nie rob poza jedzeniem i sikaniem hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella zrob bo juz wariuje ;)) pranie to akurat pryszcz- pralka prala maz wieszal ;))ale fakt ze miala sie oszczadzac a ja dzis troche pochodzilam ale juz leze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja wiem ze w domu wiecznie jest cos do zrobienia a szzegolnie przy dziecku ale tak czekalas na dzidziusia wiec badz grzeczna mama hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×