Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Madzia czyli spokojnie możesz testować tylko kup sobie ten najczulszy test. Gosia ja go brałam w pierwszej ciąży a potem bromek z duphastonem i w pierwszym cyklu z właśnie z duphastonem zaciążyłam. Duphka bierze się też na wyregulowanie cykli podobnie jak luteinę.Mnie jednak gin -endo powiedziała że luteina działa jak antykoncepcja więc jak mam ja brać to po owulacji a przecież duphaston ma podobne właściwości.Dowiedz się dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
oj Ninka chyba mi się pokręciło, mam brać dupka od 16 do 25dc, czyli niby po owulacji,ale czy ona u mnie wystąpi przed 16 to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz jest o.k jak od 16dc:) Spróbuj ewentualnie umówić się na monitoring żebyś miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
akurat we czw znajoma idzie do tej samej gin to poproszę, żeby się jej dopytała. Dzięki Ninka. Madziusiek to chucham na szczęsie, żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nie ciesz się tylko testuj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobiłam, w pracy jestem:) ale się pytają tutaj chy mam zapalenie pęcherza bo od rana to ze 4 razy byłam w wc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wyjdź na przerwę kup test i do wc i nie trzymaj nas w niepewności :-D. Ją tak zrobiłam i wyszło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo mogę wyjść bo mam sajgon w pracy a jedyna apteka jest przy sklepie do którego wszyscy chodza po jedzonko na przerwie a nie chciałabym żeby ktos zobaczył co kupuje, bo u nas to plotki szybko się rozchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek po prostu zrob z ranca ten co masz... ale traktuj go z przymruzeniem oka... oczywiscie tylko jesli by yszla 1 kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek mam absolutne zero objawow... az sie zastanawiam czy tam wszystko ok... no ale staram sie nie panikowac... pierwszy raz zobacze bzyka do piero 28 11 i juz mi sie strasznie dluzy... mam nadzieje ze bedzie serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A ją mojego kurczaczka zobaczę dziś i wiem że serduszko jest tylko dziś dopiero po raz pierwszy uslysze :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha doczekasz się:) Stokrotka ty już godziny odliczasz:) Madzia ty też wkrótce będziesz podglądać maluszka :) ja czekam na wyniki badać i już nerwica mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
widzę, że każda na coś czeka... a ja czekam na koniec @ :) mycha to bardzo dobrze, że nie masz objawów.. najwidoczniej jest wszystko w najlepszym porządku. a ja się będę odstresowywać, wydrukowałam sobie kolorowanki i będę rysować wieczorami i czekać i rysować i testować heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa owilacji nie miałam jednak progesteron mam niziutki a estradiol podwyższony.Nie kumam jak miałam wysoką prl miałam wysoki progestron jak prl spadła spadł i progesteron.Zapewne będę brała luteinę po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka czyli dobrze czułaś że nie było. U mnie też problem z progesteronem był też zawsze niski, ale gin mi nie chciała dać luteiny. że niby to w niczym nie pomaga. w sumie to nic mi nie przepisała tylko powiedziała ze postymulujemy jajniki jak nic z tego nie wyjdzie do końca roku, a edno dała promek to mozę progesteron sie podniósł, ehhh ciągle wątpliwości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mnie jeszcze dziwi podwyższony estradiol.W sumie już umówiłam się na poniedziałek następny do gina w sprawie tego progesteronu.Jeszcze muszę do endo się umówić.Boję się że mam niewydolność fazy lut:( No nic czekam na @ powinna przyjść w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co powie Ci gin:/ To czekanie jest wkurzajace, gocha a co to za kolorowanki? Ja do środy mam w pracy wesoło to się nie nudzę, ale potem coś się przyda do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka mi progesteron przy wzroście prolaktyny się obniżal i dostałam dupka ale lekarz nie kazał mi brać w ciąży choć w sumie to idiityczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie wchodzą sobie w paradę ale też jeśli chodzi o hormony do tej pory problemem była prolaktyna a teraz ten progesteron:/ nie wiem czy dobrze czaję ale wysoki estradi świadczy o wzroście pęcherzyka.Więc może owulka naprawdę była tylko to niewydolność ciałka żółtego.Najgorsze to jest to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to witam Was :) Ja po wizycie :) nio i wszystko ok:) Dzidzia rośnie od 11 listopada gdzie miała 10 mm teraz ma 16mm:) Widać fajnie na zdjęciu jak urosła dzidzia. Serduszko jak dzwon biło i tylko robiło łup łup :) wg ostatniej @ powinnam urodzić 22 czerwca a wg usg 2 lipca :) karta ciąży założona i następna wizyta 10 grudnia :) Na jednym zdjęciu dzidzia wygląda jak ludzik michelin :):):) Dziś jutro zacznie się 8 tc :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zlosliwosc przedmiotow ciag dalszy.. nie dosc ze caly dzien nie bylo netu ...to Maly mi sie rozchorowal (heh chyba wyczyl ze mama na wagarach) no i oczywiscie moje zaplanowane lenistwo minelo na graniu w gry i ciaglym slyszeniu mamo chce to, mamo chce tamto;))ale coz zdobic, Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej ;) a co do krwawienia to w ciagu dnia wczoraj bylo ok ale dzis rano bylo pare kropelek na papierze... eh mam nadzieje ze jutro juz nic sie nie pojawi . Madziusiek u mnie test owulacyjny wyszedl pozytywnie w ciazy wiec to prawda ze pojawiaja sie dwie kreseczki... takze czekamy na dobre wiesci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja nie wiem kiedy zabiorę się za łykanie bromka :( Zapalenie przydatków wróciło i strasznie mi dokucza teraz. Chce mi się wymiotować, jajniki na przemian bolą, lekko boli pod łopatkami, doszedł dodatkowo świąd... Jutro idę do mojego sprawdzonego ginekologa na USG i po leki... Poprzedni lekarz leczył zalecił mi brać tylko przez 10 dni antybiotyki a potem łykać i aplikować probiotyki... ale infekcja znowu wróciła. 10 dni to zbyt mało by się wykurować... poza tym przy zapaleniu przydatków powinno się z 2-3 tygodnie leżeć w domu a mi lekarz o tym nie powiedział. Ja dopiero dowiedziałam się o tym z portali internetowych o zdrowiu... I don't want live on this planet anymore :( A swoją drogą to pozdrawiam was serdecznie dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka201 GRATULACJE! :) Niech maleństwo rośnie zdrowo i niech to będzie jeden z piękniejszych okresów w Twoim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×