Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
już wiem 21 dc dziś masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha jesteś lepsza niż mój kalendarz haha:D Zgadza się że 21:) Nawet nie wiem kiedy zleciał ten cykl:) No wyszły im dwie kreski na teście więc pewnie ciąża:) A mówił że imprezowali i wogóle nie myśleli, nawet nie wiedzą co co kwas foliowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Też chciałabym być taka nie douczona w tych kwestiach. Madziusiek, a wykres to tu prowadzisz na jakimś forum czy na karteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ja już nie mierzę temp tylko robię testy owu, ale jak mierzyłam to ściągnęłam sobie na telefon aplikację która po budziku przypominała o mierzeniu temp i do niej wpisywałam wyniki i ładnie mi pokazywała co i kiedy:)jakie dni czy płodne czy nie. teraz w niej notuję wyniki testów owu i kiedy mam @. Można też zaznaczać śluz, jakieś bóle głowy i kilkanaście innych rzeczy:) i mam zawsze pod ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
łał nieźle, ja mam stary rozpadający się telefon co nawet MMSów nie chce odbierać, a niby funkcje taką ma i nawet ma funkcje 3G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi ja niestety w tej kwestii tez nie pomogę ;( takze nie zlosc sie na nas ;)) bo zlosc pieknosci szkodzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ja sobie konto założyłam i na ovufriend wykres prowadzę, a przy okazji jest forum i też można się dziewczyn podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi ja miałam za wysoki estradiol w fazie lutealnej i endokrynolog powiedziała żeby się nie przejmować.Lepiej wysoki niż za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka dzięki jednak ktos miał badany nie jestem wyrzutkiem społeczeństwa ;) Justa ja sie nie złoszcze tylko jak nikt nie odpisuje to tak jak by posta nie było, a ja czytam to forum ale nic u mnie się nie dzieje nawet starac się nie mogę więc za bardzo nie ma o czym pisac , zmieniłam lekarza ginekologa i jeżdżę do Katowic może jest ktoś z Katowic ?? Na tym forum to już większośc zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ja z madziuśkiem napewno nie Katowice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
i stokrotka też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa mam prosbę o radę..mianowicie w związku z tym,że 19 grudnia mam mieć laparoskopię chciałam Cię zapytać ile czasu po zabiegu dochodziłaś do siebie? obecnie jestem od grudnia na bezrobociu i mam oferte pracy,ktora wiąze sie z wyjazdem na szkolenie 7 stycznia do Łodzi. Od zabiegu minie 18 dni. Doktor radzi mi,żebym sobie dała odpocząc,jeśli to nie przymus. A ja boję się,że będę żałować tej okazji do pracy w banku..z drugiej strony zdrowie najwazniejsze i moze warto odpuścic..może praca i zarobki M wystarczą..koleżanka miała laparo i powiedziała mi,że miesiac musze sobie dac na regeneracje..a jak było u Ciebie? prosze napisz,bo juz sie bije z myslami co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha..po prostu brak słow..ściskam mocno..mam łezki w oczkach..;(( nie jesteś sama pamiętaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja sie poplakalam jak przeczytałam Twój post. Jaki ten świat niesprawiedliwy.:( Przytulam mocno. Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha serce ściskał z całych sił aż mi łzy poleciały.Świat jest jednak bardzo niesprawidliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha nie wierze w to co czytam... Sprawdzilas to u innego gina ?? Dleczego??? Niesprawiediwość ... i jak tu sie cieszyc z ciazy jak tu nigdy nie wiadomo co sie zdarzy... Maja ja na Twoim miejscu spokojnie zapisalabym sie na to szkolenie . Spokojnie dasz rade. Ciezki jest pierwszy dzien po i jakis 4-5 gdy gaz sie unosi i bola ramiana. Ja po laparo mialam tydzien zwolnienia a pozniej spokojnie juz pracowalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Dziewczynki :* dobrze Was miec... trafilam na fajna babke chyba z 10 minut szukala tentna i nie znalazla... jutro od rana bede w szpitalu i bede miala zabieg... oczywiscie przed jeszcze sprawdza na wszelki wypadek... jest mozliwe ze to skutek tej cholernej toksoplazmozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa pocieszyłaś mnie..w takim razie zgodzę się na nową propozycję pracy:) zastanawia mnie tylko czemu mój doktor tak sugeruje mi ,żeby sobie odpocząć..dziwne..że wskazany jest brak stresu (czyzby w zwiazku z prolaktyna?)..hmm..lepiej może nie mysleć i iść na zywioł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj co do tabletek anty to ja je bralam zanim zaczely sie moje problemy i PO NICH własnie nie moge dojsc do siebie po odstawieniu czekalam pol roku na miesiaczke:/ i juz wiecej nie tkne zadnych i badalam estradiol i wyszedl okej ale ponowie teraz wiem tyle ze mam brac od 16dc dupka chociaz nie wiem jaki to ma sens jak nawet nie bedzie w tym miesiacu w trakcie owulacji fiku miku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja pamietaj tylko ze kazdy przypadek jest inny - mniejmy nadzieje ze Ty tez dojdziesz do siebie bez wiekszego problemu , ale jestem przekonana ze przez ten okres bez wiekszego problemu powinnas dac sobie rade Kejtinarapie a dupek tez reguluje niewydolnosc cialka zoltego i ponoc wskazane jest aby brac przez pare miesiecy ... ale jak niie bedzie szans to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek a jak ty się czujesz? Już niedługo testowanie cię czeka a ją czekam na dobre wieści:-D. Tak mi przykro wczoraj się zrobiło jak opowiadalam koleżance o ciąży a ona miała łzy w oczach bo nie może zajść a swój wiek już ma i już ostatnidzwonek dla niej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, ja dziś się trochę czuję jak Twoja koleżanka bo ten kolega wczoraj powierdził że to 5 tydzień ciąży i od rana wszyscy o tym gadają, że tak szybko i fajnie że w pierwszej próbie. Cieszę się szczerze z nimi bo to dobry znajomy, ale serduszko z żalu troszkę zabolało. Jeszcze właśnie im powiedziałam że powinni Folik bo oni zupełnie zieloni w tych sprawach, a ja jak encyklopedia medyczna:) Dziś rano obudziłam się z bólem brzucha jak na @, a pozatym nic a nic się nie dzieje, no może piersi zaczynają pobolewać delikatnie. Gocha a jak u Ciebie? Bo Ty bliżej testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha myślami jestem z Tobą.Trzymaj się dzielna dziewczyno. Madzia to w tym tyg testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Uda się napewno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×