Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość interesantka25
zrobie....zapytam lekarza o to dokładniej.....co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Czesc dziewczynki u mnie caly czas dom szpital szpital dom ..padam troche na twarz ale daje rade:) m w czwartek zrobią rezonans i jak będzie ok to w piątek do domu A ja.... Jutro wizyta u zakaźnego z tymi wszystkimi wynikami-zobaczymy co powie ciekawego..... Pozdrawiam Was serdecznie Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie wspolczuje tego ciaglego biegania...no i tego ze chory facet to facet maruda a do tego jeszcze w szpitalu to juz calkowicie ;)) czekamy na dobre wiesci dotyczace dobrych wynikow Bella i jak wybierasz sie na koncert z hiszpanem??? przypominam ze obiecalas nam fotke jego ;)).. eh ta praca ..ci szefowie i wogole.... ale wiecie co mi juz troche brakuje jej...tego narzekania...wymyslania...klotni...eh jak sie chodzi to ma sie dosc .. jak ma sie labe to chcialo by sie chodzic... i wez tu czlowiekowi dogódź ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella-galleria wspolczuje takiego "kabla" w pracy ... i tak jak mówisz, jak tu człowiek ma się nie denerwować? X a u mnie dzisiaj 36dc, @ brak, test negatywny i obudziłam się dzisiaj tak napuchnieta jakby mi się woda zatrzymala w organizmie :( nie chce wywolywac @, mój gin przez 3msce kazal mi to robi...ale on nie szukal przyczyny ... wiec poczekam do wizyty u Pani endokrynolog i powinna powiedzieć mi co jest nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka25 to widze, ze masz podobny problem do mojego ... a cykle mialas zawsze regularne? i jak długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Hej, Dziewczyny w którym dniu cyklu robi się badanie prolaktyny i tarczycy? A u mnie też brak nadziei że w tym cyklu się uda;-( Dzisiaj 29 cyklu i brzuch i piersi bolą..wiec lada moment @ zawita.... Endi filmik naprawdę wzruszający, ale tez napawający nadzieją:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorkus mi gin mówił że prl i tsh można zrobic dowolnego dnia cyklu ale najlepiej rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki;) mam zespol policystycznych jajnikow i mialam robione badanie tsh, lh i testosteron i wyszly w normie... miesiaczke mialam 10.lutego i do dnia dzisiejszego jej nie ma... dodam jeszcze ze 23/24 stycznia mialam krwawienie po stosunku i czy jest mozliwe zeby wtedy byla owulacja i czy moglabym byc teraz w ciazy? wizyte u lekarza mam dopiero 22 marca.. bo lekarz kazal sie zglosic za 3 tygodnie czekam na wasza odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikimiki zrób sobie test albo bete my wróżkami nie jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endi 86 ja w sumie robilam test ale nie jestem co dno nich przekonana... ten test wyszedl negatywny ale jak pol roku temu robilam test to znow wyszedl mi pozytywny a wcale nie bylam w ciazy.... wlasnie niewiem czy isc teraz na bete czy powstrzymac sie i czekac 10 dni do wizyty u lekarza?a test to ma znaczenie kiedy jest wykonany i czy dzien wczesniej sie wspolzylo czy nie? bo w sumie w tym dniu co robilam test to tez byly przytulanki z mezem i moze dlatego wyszedl negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma piernik do wiatraka ?? piszesz mało logicznie ... zrób betaHCG i pewnosc 100 % koszt ok. 20-35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikimiki1991 przede wszystkim test ... ja ost @ miałam 5 lutego i do teraz czekam, a testy negatywne i wiem ze u mnie to zaburzenia hormonalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
CudnaOla u mnie to jest tak ze cykle od 3 lat nieregularne i długie....leczone luteiną która nic nie pomagała,teraz bromek bo prolaktyna podwyższona bo obciązeniu 19x od podstawy a 14x od górnej granicy normy...sama jestem ciekawa jak będzie wyglądał mój cykl na lekach,czy coś pomożę...teraz czekam na @,ostatnią miałam 7 lutego.....dziś mój 33dc....ile mam czekać na pierwszą @ na bromku?jak to u was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
CudnaOla moje cykle zawsze ponad 40 dni...mój rekord to 48dni kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pierwszy cykl z bromkiem też miałam opóźniony, organizm potrzebuje czasu na zmiany hormonalne potem już może być tylko lepiej:) Na pewno wszystko się ureguluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka25 ja kiedyś czekałam 62dni ... niestety musiałam wywolywac ... a po bromku miałam jakos po 32dniach @ ... ja już tez wariuje, no bo ilez można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
CudnaOla a może teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć dziewczyny co słychać? U mnie śniegu tak jak powinno być przed Bożym Narodzeniem, a tu Wielkanoc za pasem. Jak tak dalej będzie to jajka pomarznął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
kto teraz ma termin @? ja za tydzień. Stokrotka to już widzę szpital masz wybrany na poród. Justa a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesnatka25
chyba ja...czuje juz charakterystyczne pobolewania.chyba juz niedługo...lada dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka25, jutro ide na badanie krwi, to zrobie od razu bete ... musze i tak wykluczyć ciaze, żeby lekarz wiedział jak dzialac ... test robiłam wczoraj i był negatywny ... ehh czemu znowu człowiek musi to przechodzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesnatka25
a ja lekarz 21go....ciekawe co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dostać w poniedziałek ale mam torbiel i nie wiadomo kiedy przyjdzie @ ... dzisiaj jedziemy do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie przerabane mamy... Endi, pewnie już pisalas, a ile Ci się spoznia @? Ja do gin dopiero 27 :/ ale może endokrynolog da cos na wywolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tez za tydzien mam termin @ ale nie wiem czy wczesniej lub pozniej nie przyjdzie bo stresy mam w robocie,ta głupia pinda dalej kalbuje na wszystkich... co prawda do mnie troche sie uspokoiła ale pomogło temu moja rozmowa z nia zamknełam nsa w jendym pomieszczeniu i powiedziałam na ucho zeby sie odpi... ode mnie bo porzałuje.. i na razie spokój Endi ma racje przytulank z m nie wpłyna na test ,Endi jak humorek poza tym?? Natalia masz juz m w domu??? Justa halo jak tam brzuszek??? Madziusiek a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
tak Gosiu szpital mam wybrany w sumie najbliżej i poznany ;). a ogólnie to wszystko ok ;) nio i dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×