Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

CudnaOla wydaje mi sie że nie ma problemu z przyjmowaniem 2 leków na raz ... jednak wizyta chociaż jedna u endokrynologa nie zaszkodzi napewno :) a może coś doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
hej kobitki!!!!witam ponownie,jakiś czas mnie nie było....tak wyszlo....po bromku dobrze sie czuje....tylko dalej zatykanie nosa mam,ale z tym moge sobie poradzic....jest ok.ja z tymi testami owu juz nie wiem jak to jest.....bo wczoraj byl mój 29dc i test owu znowu pozytywny....kerska testowa ciemniejsza od kontrolnej....chyba sie owulka poprzestawial po leku.ale az do 29dc?dziwne.....co o tym myslicie....test przeprowadziłam z czystej ciekawości.okolo 10dni temu tez mo na owu pokazywał.....wiec ja juz mnie wiem....co to jest z tym grane....choć przy moich dlugich cyklach to możliwe.....bo moje nawet do 48 dni siegały.wiec może tez tak być.napiszcie co o tym myslicie.pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesantka a wieszo tym ze w ciazy testy owulacyjne tez pokazuja dwie kreseczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
moja droga...wiem....ale w tak szybkie efekty bromka jego cudne działanie jakoś nie chce mi sie wierzyć....e to nie to....a raczej psikusy mojego organizmu.....u mnie to wszystko możliwe juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
interesantka25 ja juz w pierwxzym cyklu z bromkiem zafasolkowałam wiec całkiem możliwe że Ty reż :) ja bym test zrobila ale ciążowy na Twoim miejscu :) A ja dalej biegam szpital dom szpital m dop najwczesniej w piątek do do u buuu :(( Dobrej nocy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati wiem ze do piatku to jeszcze cala wiecznosc ale mam nadzieje ze minie ten czas Wam szybciutko Cudna Ola ja tez uwazam ze nie ma problemy z laczeniem tych lekow. Mam nadzieje ze jak bedziesz brala bromka ze znowu szybciutko uda sie zajsc w ciaze i tym razem ja utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć dziewczyny trochę mnie nie było, ale już jestem. Myślałam, że juz nie będzie dla mnie nadziei w tym cyklu, bo temp zaczęła w połowie cyklu najpierw spadać, a później rosła i przytulania nie było. Testy owu caly czas negatywne więc pomyślałam, że przepadło, a tu taki psikus. Test ovu 18dc, czyli 8.03 pozytywny śluz co prawda już bardziej kremowy, ale rozciągliwy. I przytulanki tak skumulowane, że znowu nadziei nabrałam. Tylko próbuje ją trzymać na wodzy i wmawiam sobie, że 2014r jest datą o wiele bardziej pozytywną na poród, niż 2013r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27a, Endi dziękuje Wam ślicznie za odpowiedź :) bo już się zaczelam zastanawiać, czy na dobrego lekarza trafiłam, czy szukac nowego ... x interesantka25 ja Ci powiem, ze jak zaciazylam to mi owulacja przesunela się o dobry tydzień i wlasnie wtedy zafasolkowalam wiec trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Nati zdrówka dla M i wytrwałości dla Ciebie. Czekam na pozytywne wyniki. Madziusiek już choroba przeszła? Mam nadzieję, że już zdecydowanie lepiej się czujesz. Jesteś na L4? Tobie też zdrówka. Bella to fajnie, że M planuje wyjazd, a gdzie macie ochotę się byczyć? Endi ekstra, że OB w normie i możesz iść na badanie. Super wiadomości. Stokrotka gratuluję Jagódki :) Jestemfit tylko grzecznie leżakuj w domu :) Justa pozdrawiam, termin porodu coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, jak niedziela mija? Ja jutro wracam do pracy bo zwolnienie się kończy, ale jeszcze kaszel i chrypka zostały, mam nadzieję, że miną szybko. CudnaOla - też mi się wydaje, że można łączyć te dwa leki, także sie nie stresuj kochana:) i witamy w naszych skromnych progach:) Justa jak ten czas szybko leci, zaraz będzie Twój bobasek na świecie razem z wiosną:) Ależ to piękna pora na rodzenie:) A u mnie dziś 24dc jakoś to tak zleciało nie wiem kiedy, ale bobaska na bank nie będzie bo chorowałam, bo jakoś mało przytulanek było i nie staraliśmy się wcale. Nie wiem nawet czy owulacja była bo nie zwracałam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek30 dziękuje za przyjęcie ;) jakoś łatwiej na forum "pomarudzić" niż non stop M :) ja się troszku martwię, bo u mnie dzisiaj 34dc i nic ... a owulkę (potwierdzoną) miałam w 14dc ... testy ciążowe negatywne, więc pewnie nie zostanie mi nic innego jak wkrótce wywoływać wredotę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
CudnaOla albo na betę idź i będziesz miała pewność, dlaczego tak ci sie cykl ciągnie. A zazwyczaj ilu dniowe masz? ooo Madziusiek na pewno szybko minął :) mamy 4 dni różnicy między cyklami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CudnaOla pewnie, że raźniej:) A w którym dniu miałaś owulkę? mam nadzieję, że testy się mylą i @ nie przyjdzie:):) Gocha a ja nawet nie wiedziałam, że to już 24dc, dziś popatrzyłam na kalendarz, nie przypuszczałam nawet , że to już końcówka cyklu. Znacie jakieś domowe sposoby na kaszel? Sok malinowy, syrop i tabletki isla nie pomagają:( Nie chcę jutro jak gruźlik siedzieć w biurze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak grunt to czytać ze zrozumieniem, napisałaś przecież kiedy miałaś owulkę:) To może jednak testy się mylą? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele Cudna Ola jasne jest ze nam mozesz marudzic bez konca i my Cie rozumiemy a m hmmm ja mam wrazenie ze moj ma czasem dosc mojego biadolenia u mnie zimno jak diabli a miała byc wiosna!!!!! cały dzien siedze sama m w robocie ,w tym cyklu dopadło mnie zniechecenie i nie robiłam testów ,wiec nic nie wiem co wyjdzie ... Stokrotka gratulacje córeczki!!!!!! Justa melduj sie co tam? Gosia m niby ma mi zrobic niespodzianke z tym wyjazdem ale ja wolała bym wiedziec gdzie jedziemy,na razie nic jeszcze nie wiem poza tym młody hiszpan zaprosił mnie na koncert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
hej kobietki!!!!to znowu ja.he...wiecie gdzie dziś byłam?za sprawą mojej tesciowej u bioenergoterapeuty.nie zebym wierzyła w takie rzeczy bo wole bardziej namacalne wytłumaczenia,jakies dowody,ale co mi tam.i wiecie co?facet mnie pomacał.....pomacał i gada:pyskata pani.....ja mówie no ze tak,a on to sie juz nie denewowac....potem....mówi:boli głowa,kregosłup,jajniki,piersi i z macicą coś nie tak.....i tu mój szok....skad on wie.....?heh....nadmuchał wate taka z apteki i ze jak bd bolało coś to watą smarowac....i receptory na stopach odpowiedzialne za macice i jajniki ugniatac....heh...doświadczenie dziwne conajmniej,az sie popłakałam,nie wiem jakiś zal mnie wzioł...choć w takie rzeczy nie wierze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
dziekuje dziewczyny za gratulacje :) moja córcia zaczyna reagować na imie Jagoda....bo jak leze i mówie do niej to dostaje odpowiedź zawsze w postaci kopniaków :) A tak się kreci że brzuch mi tańczy na wszystkie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, ja cykle mam 35/36dniowe, ale myslalam ze jak owulka była w 14dc to i @ przyjdzie szybciej ... zmartwiłam się tez dzisiaj troszkę, bo poprzytulalismy się troszkę z M i miałam taki skurcz,az marzyłam wręcz żeby już się skonczylo ... a później jak dotknelam brzuszek po lewej stronie to tak mnie skrecilo, ze az poczułam lewy i prawy jajnik ... x madziusek na kaszel polecam herbatke z lipy, ok 5/6zl w aptece, ale zawsze mi pomaga:) x bella-galleria ja naprawdę podziwiam mojego M ze tyle ze mna wytrzymuje ;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
Interesantaka ja też swego czasu byłam u bioenergoterapeuty, ha, ha wymienił ci tyle chorób, że trafił na słaby punkt. Poza tym domyślił się z czym przyszłąś. Mój jeszcze namówił mnie na jakieś drogie tabletki naturalne na obnizenie prolaktyny. Oni potrafia grać na uczuciach, a ty rozżalona jesteś i łatwo się rozczulasz nad sobą w "takich" chwilach. To jest naturalne. A inni to wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella to fajna niespodzianka. Chociaż też wolałabym wiedzieć gdzie jadę i co mam spakować :) Zgadzam się z Magdzią2 odnośnie takich bioenergoterapeutów, a dodatkowo twoja teściówka mogła mu coś napomknąć, że się staracie i nie wychodzi. I wiadomo, że kobieta jest wtedy wyczulona na punkcie narządów rozrodczych i tak wszystko powymieniał to coś musiało się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
i życzę miłego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella zazdroszczę wyjazdu:) Ale chyba też wolałabym wiedzieć gdzie jadę:) ale skoro ma być niespodzianka to niech m dźwiga walizki, bo wiadomo, że trzeba zabrać wszystko:) Ja w pracy, ale z moim gardłem nie jest najlepiej. W domciu nie mówiłam za wiele to było ok, a w pracy od gadania zaczynam już skrzeczeć:( Interesantka nie przejmuj się tym bioenergoterapeutą. Tak jak piszą dziewczyny, pewnie coś mu teściowa powiedziała, albo sam się domyślił i gra na uczuciach. Jeśli tylko wpakował CIę w doła psychicznego to więcej do niego nie idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerny poniedziałek dziewczynki witam was ale az gotuje sie we mnie mówiłam ze dziweczyna bosa kabluje na nas.... wyobrazcie sobie dzis zaczynam prace juz zbieram dokumenty zeby jechac do sali konferencyjnej gdzie mam tłumaczyc spotkanie a tu bosu woła mnie do biura... Ta zołza nakablowała na mnie ze nie było mnie w piatek w pracy to pewno i dzis jestem chora a ja do bosa dzwoniłam i mówiłam mu ze dzis bede i on wiedział. Ale powiedział ze ma juz kogos innego i teraz to mam do domu wracac:( no to wróciłam :(a za chwile dzwonia z sali konferencyjnej zebym przyszła bo moje zastepstwo nie jest kompetentne wiec podałam im nr do szefa niech sobie sam robi co chce po czym wyłaczyłam telefon. jeeejku jak moja prl ma byc w normie skoro stresy od 7 rano???? przepraszam ale musiałam komus powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
och Bella niefajna akcja. Ja to bym miała ochotę udusić tą wariatkę za takie gadanie, jakiś pustak też w firmie musi być, tym bardziej, że tyłkiem zarabia. Bardzo dobrze, że wyłączyłaś tel niech teraz szefunio sam leci tłumaczyć z tą swoją lafiryndą. A Ty kochana wdech, wydech, wdech, wydech i relax :) i prl będzie spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
no własnie w tym rzecz ze tesciówka nie mogła nic powiedziec o sama 10 lat u niego nie była....ja i tak zle zdiagnozował bo ona leczy tarczyce a powedział jej tylko o zaparciach i gardle....mi fakt dużo tego wymienił i trafił,ale zostawy to bo to mało istotne.....bo nie wierze w takie rzeczi tak czy siak.dziś jest taki ponury dzien ze w nic juz nie wierze.....ani bioenergoterapeutów,ani lekarzy czy tez leki...i mam wątpliwośći czy kiedykolwiek bd mama....i czy sens jest brać ten bromek.....czy to wogóle coś daiała....dziś mój 32dc....wczoraj za waszą namową zrobilam ten test ciązowy....tylko wieczorem i zadnej kreski....@tez ani widu ani słychu.....do 10 dni max powinnam mieć okres....biorąc pod uwage długość ostatniego cyklu....max 10 ni powinien być..... belle-galleria nie przejmuj sie głupim gadaniem,teraz niech sobie sami radza bez ciebie...jeszcze wszystko zobaczysz bd tak ze sami bd cie prosili.....głupimi ludzmi nie ma co sobie głowy zawracac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
a powiedzcie iel wam te testy owu wychdzą z mocną kreską.....bo ja juz nie wiem...wsumie to juz dość długo cigle ciemna kreska u mnie jest...i juz nie wiem co z tą owu....moż ja mam jakieś felerne e testy jakieś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
też bym chciała mieć jeszcze pon wolny, bo piątek to miałam i było fajnie z M :) Interesantka25 przed zrobieniem testu ovu najlepiej nie pić z 2h. Chociaż jak ja nie piję to i nie sikam, ale da się zrobić. Od którego dc robisz testy owu? Testy ovu robię dopiero drugi cykl i w obu kreska była troszkę jaśniejsza niż kontrolna, także uznałam za pozytywa, bo widziałam z dnia na dzień, że ciemnieje, a później jaśnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje leniuchuje sobie w poniedziałek a i m na ta wiadomosc przyleciał wczesniej z pracy haha Interesantka mnie niby nie wychodzily takie ciemne te kreski ale były wyraznie widoczne,dokładnie jak nie pije to nie sikam:) a powinno sie nie pic przed ...ale ja zawsze piłam i zawsze sa słabe ,ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
n własnie nie miałam badanego....chyba z ciekawości sama to zrobie tylko nie wiem kiedy te badania sie robi...chyba razem z estroidolem sie je wykonuje.....wiecie coś?dajcie znać...kiedy jak i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×