Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

madziusiek wspolczuje .. ja jak chodzilam do pracy to biurko mialam miedzy dziewczynami ktorych siostry praktycznie urodzily w tym samym terminie i ciagle porownywaly jedna mala do drugiej.... a mnie az skrecalo... ale pamietaj kiedys role sie odwroca i Ty tez bedziesz opowiadac jaka jestes szczesliwa i cieszyc sie Malenstwem... Zresztą Wy wszystkie na to zaslugujecie i napewno "zlapiecie" to szczescie. Bociany juz niedlugo przyleca ( ja sie zalapalam na ich odlot ) wiec obserwujcie ich i skladajcie zamowienia. Ja jakiegos znajde to tez go nakieruje ;)) a Tymczasem przesylam wiruski ciazowe - spieszcie sie bo juz zostalo tylko 11 tygodni ;)) Magdzia 2 lepiej jak bedziesz gotowala przez jakies 5 minutek az zrobi sie taki kleik (bllleee ;))) i pamietaj ze lepiej kupic to zwykle nie mielone i nieotłuszczone ziarenka - te maja wiecej przydatnych skladnikow Gocha ten synek z dwupaka ma sie dobrze - najbardziej sie uaktywnia jak ja szykuje sie spac ;)) nocny marek z niego sie robi ;)). A ten starszy to juz lobuzuje na maxa, cale szczescie od poniedzialku idzie juz do przedszkola ;)) wiec bedzie chwilka spokoju. Cale szczescie badania holtera i echo serca wyszlo nam super, troche eeg jest kiepskie ale i tak sie ciesze bo jest poprawa z tym ca bylo 2 lata temu . a ja rosne i rosne... wagowo tego nie widac prawie wcale ale w tym tgodniu brzuch mi urusl tak ze jeszcze tydzien temu zapinalam sie w kurtke bez najmniejszego problemu a wczoraj zalozylam i nie moglam sie zapiac... niech ta wiosna przychodzi bo juz musze sie wbijac w wiosenny plaszczyk ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho sie tu zrobilo bo chyba wiekszosc dziewczyn na owocne dni ;))) Stokrotka a ty jak tam?? wyszlas ze szpitala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio ją czekam na tatę żeby mnie odebrał bo mąż nie może. Nio ale na obchodzie dowiedziałam się że mam w moczu liczne bakterie i dziś pobrali mi z cewki bezpośrednio mocz na badanie ogólne i posiew i w poniedziałek wynik a dziś wychodzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
ja tez dzis zalapalal mola,tak marze zeby zostac mama,mam 26lat,zawsze chcialam urodzic do 24lat ale,jak widzimy niezawsze sie to udaje tak jak bysmy tego chcieli.narazie bromek i chce przez te trudności brnac dalej,ale na spokojnie.czasem sie nie da,ale co innego pozostaje poza spokojem?w najgorszym wypadku zostaniemy z lubym we dwoj i dalej bedziemy cieszyli zyciem raze.daje sobie czas do 30ki,tak na dzien dzisiejszy,a co potem to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek nie smutaj :) popatrz na to z innej strony, że siedziałas między taka realna mocą ciążowych wiruskw i może właśnie o to chodziło. Zobacz, że Justa też tak miała i jest w ciąży :) Justa fajnie, że z synkami ok. Usmialam sie z tego twojego rośnięcia, fajnie też tak chcę :) tylko gdybym w tym cyklu zaciążyła to miałabym termin na koniec listopada, a to taki trochę słaby miesiąc na takie narodziny i tak sobie myślę, że 2014 byłby ładniejsza datą urodzenia. Ale jak przypadnie mi rodzić w tym roku to też się nie pogniewam. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Interesantka ja kiedyś też mówiłam, że w 26 lat chciałabym urodzić.. jak widać plany wzięły w łeb, w sierpniu strzeli mi 28, a brzdąca jak nie było tak nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki nic nie pisze bo mam zap....w pracy,mam dość tej chorej sytuacji....ta puszczalska co sypia z naszyn szefem kabluje i podjudza oraz kłuci nas wszystkich...eh szkoda gadac przychodze do domu podminowana i biedny m obrywa Paula gratuluje,Mdziusiek wiem ze to nie łatwo tak siedziec i słuchac dobrych rad mamusiek ,ja unika takich spotkan i juz ja mam 13dc i czuje jakies tam niby jajniki ale nie mam czasu na dokładne kontrolowanie wiec ten cykl pozostawiam samemu sobie ,niech sie dzieje co chce:) Natie nie denerwuj sie lekarzami szkoda zdrowia ja tez wszystko na własna reke musiałąm robic eeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
dzis odkrylam kolejny efekt bromka a mianowicie po wzieciu tabletki,tak na 2h po zatyka mi nos jakbym miala mega katar,tak jakby w nosie wszystk napuchlo i ciezko mi oddychac.po jakichs nastepnych 2h ustepuje,nie wiazala bym tego z bromkiem,ale w starych wpisach z naszego tematu tez miala takie bajki po bromergonie,a juz sie cieszylam ze mnie to wszystko omija,ciekawe co bd jutro po calej tabletce,bo do tej pory byla poliw zeby sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja nadal w szpitalu i pewnie wyjdę dopiero w poniedzialek jak przestanę całkiem plamic. Od wczoraj tylko plamie więc może to już na ukończeniu. Wolę polezec te dwa dni jeszcze i wrócić dopiero we wrześniu:) mój lekarz jest tu kierownikiem (ordynatorem) więc jak mowi leżeć to leze i czekam cierpliwie aż sam mi powie "do domu". Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka ja tez miałam wiecznie zapchany nos po bromku potem sie pzryzwyczaiłam ale pierwsze uczucie moze byc niefajne,poza tym miałam i tepy ból głowy, zawroty,stany depresyjne, omdlenia no koszmar to był przez 6 miesiecy a potem sie okazało ze kolejny ginekolog odstawił mi bromka bo stwierdził ze nie potrzebny byl....śmiesznie co nie :) Justa jak dzidzia???? Jestemfit lez w szpitalu i badz grzeczne ,wytrzymaj i mysl pozytywnie ,lezenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło:) Natie co tam ???Gosia jak weekend ,Monis -Mis to juz nie pisze do nas wcale...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
bella-galleria no z tym zapchanym nosem to koszmar czasem,ale do przezycia,glowa tez mnie czasem boli ale bez tabletki sie obchodze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
u mnie owulka w pelni potwierdzona testem,bd przytulanko,moze teraz z bromkiem sie wkoncu uda,licze na to choc nie chce sobie robic nadzieji zeby znowu nie plakac jak ta wstretna @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Hejj Bella u mnie ok jakos powoli do przodu czekam na 12tego na wizyte u lekarza ide z wynikami wszystkie wyniki mam dobre bo i ana2 i tocznia i p.c.jadrowe i jakies tam jeszcze wszystko ok tylko ta cytomegalia no zobaczymy co nasz doktor powie bo rozmawiajac ze swoim rodzinnym doradzal mi zeby szukac dobrej kliniki w Poznaniu np albo Szczecinie Wpierw zobacze co nasz tutejszy lekarz powie jak nic konkretnego to sie rozejrze Pozatym to wiosna juz prawie za oknem to juz coraz fajniej:) Jestemfit jak sie czujesz? wszystko dobrze z dzidzia i z Toba?? MIlego wieczzorku kochane trzymam kciuki za wszystkie starajace sie i oczekujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie nadal troszkę plamie więc zostaje do jutra a jutro badania i decyzja. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć dziewczyny weekend jak zwykle za krótki na odpoczynek. W sobotę sprzątanie pełną parą, że aż zakwasów się nabawiłam jednodniowych i to gdzie..na tyłku :) ale okna i balkony posprzątane tylko czekać na ciepełko i krzesła trzeba będzie odkurzyć i będzie można na balkonie przesiadywać. I mam plan posadzić sobie jakieś wrzosy, lawendę i jakieś kwiatki żeby było tak ładnie. W niedzielę połaziłam po sklepach zakupy do domu zrobione, ramki na zdjęcia kupione teraz fotki trzeba wybrać i można wieszać na ścianach :) Poza tym u mnie 14dc i nic nie wskazuje na owulkę. Temp z dnia na dzień spada, szyjka zamknięta, śluz kremowy, test -. Trudno jak w 2 kolejnych cyklach mi się nie uda to nie będę płakać, bo dziecka tak z końca roku za bardzo nie chce mieć, a jak będzie to się będę cieszyć. W ogóle to rok 2014 ładniej wygląda, tak pozytywniej. Interesantka25 miałam podobnie jak ty zatkany nos przy bromku, ale to przechodzi jak organizm się przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Jestemfit trzymamy, trzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyczytałam ostatnio w poważnym piśmie kobiecym dlaczego ta głupia prolaktyna podnosi się w organiżmie przez stres i w sumie nie głupie te nasze organizmy :D prolaktyna się podnosi, bo jak się denerwujemy to organizm dostaje sygnał, że trzeba się zmobilizować i to nie jest dobry czas na dziecko... he he :) mądre to nawet... bo tak się zastanawiałam, że co ma wspólnego wydzielanie prolaktyny ze stresem... niestety nasze organizmy przez pęd życia głupieją no i co tu zrobić eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Marysia niezły artykuł. W sumie racja po co dziecko ma się rodzić jak mama cała znerwicowana i zapracowana pewnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella milego szalenstwa ;)) Ja dzisiaj bylam na USG i wszystko jest w porzadku .. moj Maluszek nadal jest chlopakiem ;)) i jak to stwierdzila gin do malych nie nelezy. Dziś wazył 1536g i praktycznie o 2 tygodnie przewyzsza wage dziecka wg daty okresu. Wielkośc ok 42cm. Mam nadzieje ze przestanie szalec bo zaczynam sie bac ;)) Ale naprawdę ostatnie 2 tyg to brzuch mi sie praktycznie dwukrotnie powiekszyl... wczoraj chcialam sie ciut elegancjej ubrac i w nic nie wchodzilam ;( wiec dzis wybralam sie na przymusowe zakupy.. ale zakupy w ciazy to juz nie to...zamiast sobie kupilam ciuszki dla Igorka ;))((wiec dla mnie zostaja dresy ;)) (hehe jednak przekabacilam Kamila i M juz nie ma nic do gadania ;))... no ze mi sie jeszcze samej zmieni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jestemfit lez tyle ile trzeba wiem ze co w domu to w domu ale teraz dzidzia najwazniejsza:) Bella oby przytulanka byly owocne:):):) A u mnie nie fajnie moj m mial wypadek:( jutro transportuja go do domu i prosto do szpitala oby biodra w gips mu nie wsadzili bo bedzie z miesiac uziemiony:(:( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
NATIE Mam nadzieję ze nic poważnego mu sie nie stało. Jedyny plus tego to taki ze w końcu przez parę dni bedziesz go miala dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
jeju co się dzieje, że wszyscy jakieś wypadki mają :/ wczoraj moja mama ze schodów spadła, na szczęście tylko się potłukła. A w niedz jeszcze mój szef, też ze schodów niby spadł. Natie dla męża dużo zdrówka życzę. Bella aktwny odpoczynek zaliczony :) Justa to już Igor to chłop jak dąb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam Natie jak m sie czuje???? Gosia i ja wpadłam w szalenstwo sprzataniowe Justa no pieknie nam chłopak rośnie Interesantka jak tam bromek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu ucichło ostatnio? Pewnie wszystkie do m sie tula. Ja dostalam @. po cichu liczylam, zeuda sie 1podejscie, ale co sie odwlecze to nie uciecze, przekonana jestem, ze tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was o poranku ,dnia milego zycze jakos watpue ze uda mi sie zajsc w tym cyklu stracilam nadzieje M zaproponowal zebysmy sie wybrali tuz pi swietach na jakies wyspy gorace;)pewnie czuje moj stan zniechecenia ....eh powoli przechodzi mi wiara i chec walki Co u Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella jakie wyspy gorace??? przepowiednia szamana jest trakcie reazlicji ;))) niepoddawaj sie to dopiero pierwsze niepowodzenie po zielonym swiatelku....teraz to bedzie juz tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×