Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość furia1986
nie wiem ..może i racja... ja też zadzwonię i się umówię na wizyte szybciej niż miałam w planach..tylko szkoda że nie z innego powodu:/ dziękuje za odpowiedź:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi ja biorę obecnie 137 :/ a zaczynałam od 75. największy problem mam z kupieniem tego dziadostwa bo taka dawka nie występuje często i nie ma nawet w hurtowaniach :( ale co zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek nie wiedziałam że ty też masz niedoczynnosc ? to z dużej dawki startowałas, ja najlepszy wynik TSH jak do tej pory miałam 2,9 , zobaczymy za 3 tyg. co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula jeszcze raz gratuluje!! jeszcze jakies 34 tyg i bedziesz mogla cieszyc sie Malenstwem ;) Bella czekam na wynik Twojej jutrzejszej bety, chociaz i tak wiem ze wszsytko w porzdku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dziekuje,chce zeby było wszystko oknareszcie na bete ide na 8:30 a potem mam wizyte u lekarza aha ktos pytał o adres mojego ginekologa to http://www.znanylekarz.pl/maciej-kostyk/ginekolog/krakow tu podaje link to jest wspaniały człowiek i pomógł mi bardzo :) odstawił bromergon który brałam niepotrzebnie ,znalazł i wyleczył cholerna ureoplasme ,doprowadził ze sie zaszczepiłam na różyczke i w koncu mam swoja fasolke hahahahhaha dzis faloka jest grzeczna i nie przeszkadza mi w niczym:0 raz tylko jajniki zabolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaa27a
Bella przecież inaczej byc nie moglo ;))) swoja droga bardzo szybko mialas wynik- super laboratorium Jeszcze raz gratuluje !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej w poczekalni u gina :( Wstalam wczesmie i o 7:00 bylam pod przychodnia haha wariatka ublagalam o szybki wynik bo powiedzialam ze potem mam u gina wizyte,panie mnie tam zmaja po przejsciach z poronieniem i sie chyba zlitowaly..a moze takie sa mile czekam i sie troche stresuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to super a wynik bety na który tc wskazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella super, gratuluję bety:) może zaraz zobaczysz fasolkę:) Endi ja miałam nadczynność i guzy, potem operację, wycieli trochę tarczycy i wprowadzili w niedoczynność przez to, więc będę na proszkach do końca życia pewnie. Stąd taka duża dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Madziusiek pisałaś już kiedyś o tym ale ja mam dobrą pamięć ale krótką :) bella czekamy na relację po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem w 5tyg;) Gin donosi ze mama i dzidzia maja sie swietni;) Fasolka malutka ale zdrowiutka;) Lekarz stwierdzil ze fasola wyglada jak top model i w ogole byl mily ;) Zdziwil sie jedynie ze mam obawy co do wylotu,wysmial wszystkie moje obawy i wrecz zalecil duzo rrlsksu na plazy w cieple,powiedxial ze fasolek mowi ze chcr ciepelka powiedzisl ze wiecej stresu bedzie podczas zastanawiania sie jechac czy nie a ja mam byc szczesliwa a nie zestresowana kazal przyjsc po przyjezdzie i mam sie cieszyc zyciem a nie szukac dziury w calym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem w 5tyg;) Gin donosi ze mama i dzidzia maja sie swietni;) Fasolka malutka ale zdrowiutka;) Lekarz stwierdzil ze fasola wyglada jak top model i w ogole byl mily ;) Zdziwil sie jedynie ze mam obawy co do wylotu,wysmial wszystkie moje obawy i wrecz zalecil duzo rrlsksu na plazy w cieple,powiedxial ze fasolek mowi ze chcr ciepelka powiedzisl ze wiecej stresu bedzie podczas zastanawiania sie jechac czy nie a ja mam byc szczesliwa a nie zestresowana kazal przyjsc po przyjezdzie i mam sie cieszyc zyciem a nie szukac dziury w calym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella to superowo że wszystko dobrze :) Zasłużyłaś sobie na to malutkie szczęście, oszczędzaj się, no stres, relax :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Bella gratuluje:-) Super wiadomości z początkiem tygodnia:-) Dawno mnie nie było a tu takie wiadomości... Ostatnio byłam chora i nie miałam na nic siły...Ale już jestem z powrotem W tym miesiącu odstawiłam bromka i ciekawa jestem ja to na mój organizm wpłynie. Po świętach badanie tarczycy i prolaktyny, a potem do lekarza. Ciekawe co dalej zaproponuje... Ja w jakimś tam sensie się już poddałam...I brak mi motywacji i chęci do działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
bella super wieści w koncu wg szamana to dziewczynka wiec musi miec od samego małego odpowiednie proporcje :) ja tez leciałam samolotem na początku ciąży gdy jeszcze nie wiedziałam ze mam małego lokatora i mały urodził sie zdrowiutki. Ale ponoć lepiej nie latać na tym początkowym etapie gdy fasolka dobrze sie nie zadomowi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
bella super wieści w koncu wg szamana to dziewczynka wiec musi miec od samego małego odpowiednie proporcje :) ja tez leciałam samolotem na początku ciąży gdy jeszcze nie wiedziałam ze mam małego lokatora i mały urodził sie zdrowiutki. Ale ponoć lepiej nie latać na tym początkowym etapie gdy fasolka dobrze sie nie zadomowi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Bella zazdroszczę tych podróży ;) my w tym roku tylko nad nasz Bałtyk ... pewnie będzie lać cały tydzień ;) trzeba oszczędzać bo nigdy nie wiadomo czy in vitro nie będzie konieczne w naszym wypadku, ah życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella super !! Ale się cieszę. Zarazaj teraz nas wszystkie!! Wybacz moje niedyskretne pytanie, jak nie chesz nie odp. W jakim wieku jesteś. JA w tym roku 34 lata:( Czasami zastanawiem się czy to nie za późno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wyjkazdu lekarz ma chyba rację. Więcej będziesz się dreczyć pytaniami lecieć nie lecieć.. Moja kol. ma 38 lat w tym roku i jej pierwsza ciąża. I teraz w 3m-cu polecieli do Barcelony na wycieczkę. Wróciła już i szczęsliwa opalona i wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Wszystkim, które juz zaciążyły i życzę szczęscia a tym, które się starają wysyłam wiosenne wiruski ode mnie i mojej małej lokatorki Zuzi...:) Mało się odzywam ale cały czas Was czytam i trzymam kciuki. Bello ogromne gratulacje ode mnie, wspaniała awiadomość.... A bierzesz teraz jakieś lekarstwa jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ja mam kolezanke polozna i z tego co ona opowiada wcale to nie jest zly wiek na dziecko. Ze kobiety kolo 40 rodza zdrowe dzieci. Ja mam zreszta niewiele mniej bo 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem.. Prawie wszystkie moje kol. już dzieci mają niektóre prawie dorose, a ja zaczynam myślec;) Ale będzie dobrze!! Wierzę w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondy ja też już po 30, czasami żałuję, że wcześniej nie zaczęłam starań, może byłoby łatwiej. Ale widocznie na wszystko musi przyjść odpowiedni moment:) Będzie dobrze :) Nie ma co się przejmować:) Teraz kobiety tak rodzą i nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem.. . Niby się staramy ale po poronieniu strasznie się boje. Za pierwszym razem udało się po pierwszej próbie. Teraz 3 cykl starań i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem.. . Niby się staramy ale po poronieniu strasznie się boje. Za pierwszym razem udało się po pierwszej próbie. Teraz 3 cykl starań i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furia1986
jak sobie radzicie ze stresem?? ja lecze sie od roku..o 6 lat jesteśmy małżeństwem...co zrobić żeby wyprzeć z mózgu myślenie o tym że inne mają dzieci, są w ciąży..a ja ciągle nie.. moze to ciągłe myślenie o tym powoduje ze nie zachodze w ciąże..ech.. tak bardzo bym chciała mieć małe szczęście:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcxyny nie wiem co robic lecirc czy nie ,bije sie z myslami aaaaaa zwarjuje zaraz boje sie leciec a z drugiej strony strasznie mi sie chce slonca i relaksu co wy byscie zrobily????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×