Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

glęboko wierzyłam ze w koncu nastanie ten dzień, no i spojrz przepowienia szamana sie spełni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Justa kochana ciesze sie ,dziekuje za gratulacje hahahah ale wiesz co boje sie jakoś ,moze to panika po ostatnim razie,ale mnie naprzykład teraz bola jajniki ,nie wiem czy to normalme,po obu stronach czuje taki ból od czasu do czasu, we wczesniejszejciąży tak nie było,wiec mam oczywiscie obawy ,dlatego tak długo nie robiłam testu bo byłam świecie przekonana ze @ zaraz nadejdzie. Poza tym bolesne piersi takie dziwne uczucie w środku piersi,zmeczenie i tyle ,aha czasami nagle spadek energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś napewno tym razem bedzie wszystko ok, jesteś zdrowiutka i napewno donosisz cala ciązę szczesliwie do konca. Bol jajnikow jest jak najbardziej normalnym objawem tak jak i objawy zadomowiania sie malego lokatora sa bardzo podobne do objawow @. Oszczedzaj sie i uwazaj na siebie i Malutką Fasoleczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Justa dziekuje kochana,podnosisz mnie na duchu :) jutro pojde na bete ,chciałabym zeby wszystko było jak najlepiej,zwariowałam i juz gadam z moim dzidziusiem,który teraz mi mówi ze musimy isc cos zjeśc ....jejku jaka głodna jestem hahah Lula a czy ty masz takie bóle w podbrzuszu? ja mysle ze u mnie ta sa jajniki ale nie wiem do konca pozdrawiam Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to ze starej ekipy zostałam tylko ja, Monis, Justa, Bella ... a nie wiecie dziewczyny co z Iziulą ?? Bella to chyba teraz wyjazd odwołany ?? Ja co niedziele w kościele modlę się o cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi kochana to teraz juz zostałąs ostatnia i nie ma mocnych jestes kolejna do fasolki:)czego Ci zycze z całego serca ja dziewczyny myśle ze to sen wszystko hahahhaha tak mnie zaskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella czekam na wiruski:):):) Bociany wróciły:) Juuupi :):) Tyle fasolek daje nadzieję że i mi się w końcu uda:) Dziewczyny dużo zdrówka dla Was i maleństw:) Stokrotka fajne imię, znajomi mają Blanusię i jest prześliczną dziewczynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella i ty nic Nam nie napisałaś że @ nie masz .... no wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ze sie cykl wydłuzył ,ja miewam takie długie cykle czasem i 32d no i uczucie bulu na @ było i jest do tej pory co mnie troche martwi ,ze tak jajniki bola... ale jak piersi zaczeły bolec i osłabienie przyszło to odważyłam sie zrobic test i wyszedł pozytywny,ale ja juz czułam ze on bedzie pozytywny:) uwaga bociany atakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
endi Wam tez sie uda juz niedługo, pierwszy krok masz juz za sobą . Następny zaraz po świętach a potem to juz tylko 2 cudowne kreseczki. Bella zastanów sie jak tu odnalesc szamana:)dziewczyny wszystkim wam sie uda. Mam nadzieję ze takie wiadomości jak dziś dodają Wam mobilizacji do dalszej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula 27
Bella, ale się ciesze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jejka oby wszystkim wszystko wyszło tak jak chce. Bella jajniki mnie bolały tak bardzo, że brałam tabletkę :-( tylko jeszcze wtedy myślałam że to torbiel przed @ się odzywa, dzwoniłam do mojej gin, że już z bólu nie mogę wytrzymać. Kazała mi wziąć ibuprom a w tym tygodniu na kontrole, a tu niespodzianka :) @brak, Brzuch mnie boli sama nie wiem gdzie :) Jutro mam wizytę o 15:30 nie mogę się doczekać !!! Justa ja nie wymiotuje w ogóle i to mnie dziwi, że chudnę, mdli mnie troszkę. Nadal mam silny kaszel nic mi nie pomaga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje:):):) Lula mnie nie bolą bez przerwy czasem przestają a czasem daja popalic ale nie jest to bol nie do zniesienia ,tak jakby zaraz zacząć sie miał@ fajnie ze coraz nas wiecej i ,że bedziemy sobie razem doradzaci opisywac dolegliwości :):) ja mam spadki energii co jakis czas ,i nie mdłosći ale tak mnie czasem przymuli dosłownie minute i jest dobrze zaraz jurto ide sie umówic na wizyte nie wiem na kiedy mnie zapisze Lula a który tydzien u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek może byc dziewczynka czemu nie,:):):) ja nie pamietam co tam szaman mówil w każdym razie rzeczywiscie cos sie sprawdza choc on chyba mówil ze w pazdzierniku ale nie bede wybredna poczekam do listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula 27
Bella 5 tydzień według mnie a jutro się dowiem więcej :-)a Ty który ?? Może będziemy razem rodziły :) Ja byłam pewna że będzie @ takie same objawy miałam jak zawsze ale coś jednak mi nie pasowało, że zrobiłam ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Lula ja tez 5 tydz wg moich obliczen ale moze potem byc niewielka różnica hahahha jak fajnie a powiedz mi czy te jajniki dalej Cie bola???? ja mam wciaz ten ból w porywach,ja własciwie wczoraj to juz wiedziałam ze jestem w ciaży :) tylko czekałam na poranny mocz zeby testowac jak Justa zawsze mówi:) a myślicie ,ze brac mam luteine od razu?? czy czekac na wizyte u lekarza??? ostatnio pierwsze dostałąm luteine pod jezyk i mam ja jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula 27
Na temat Luteiny Ja Ci nic nie powiem , ja jak liczyłam to termin porodu był by 26 listopada :-) Jajniki czuje co jakiś czas, pewnie podobnie jak Ty, ale ogólnie czuję, że moja ciało reaguje na fasolkę :) Ja też robiłam dwa testy jeden w południe drugi rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kalkulator na necie pokazał date porodu na 27 listopada ha ha idziemy bardzo podobnie, tez sie czuje zafasolkowana ,piersi mnie jakos tak swedza i pikaja w srodku i te jajniki,no i jestem jakas rozkojarzona zaczynam cos nie koncze ,to mam power to brak energii. czytam na necie: ciaża tydzien po tygodniu,nasze fasoleczki sa bardzo malutkie ,poczytaj sobie tam jest fajnie wszystko opisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storkotka201
Nio widzisz Belluś wszystko na swoje miejsce w naturze.....fasolka czekała aż zrobisz porządek w swoim organiźmie żeby mogła dobrze się umiejscowić :). Powiem Ci tak, że jak byłam ok 25 dc zaczeły mnie boleć piersi tak w środku tak jakby coś się rozciągało....nio i potem bliżej 30 dc zaczeły boleć od dołu i od strony pach że myślałam że jakieś tam węzły chłonne czy cioś. jajaniki bolały na zmianę....nieraz jak zakuło to miałam takie uczucie jaby chciało mi coś wylecieć i wtedy biegałąm do łazienki patrzeć czy nie ma @ ...ale nie było. Cały czas łykałam bromergon tak jak miałam zalecone 1 tab na noc i tego sie trzymałam..... jak zrobiłam test 32 dc o godzinie 15.00 za waszą namową kochane :) to nie przestałam łykać bromka....brałam go aż do wizyty u lekarza bo nie chciałam poronić a myślę, że jakbym odstawiła to tak by sie skończyło. test wyszedł pozytywny 15 października a bete zrobiłam 16 i 18 października i pięknie przyrosło. potem lekarz zbadał mnie 29 października i kazał przyjść na 3 tyg bo widzi że jest ok na ten etap ale to dopiero 4 tc był więc wiecej nie mógł powiedzieć i trzeba było czekać cierpliwie. potem poszłam 18 listopada i było widać pieknie moją kruszynkę a wtedy mówiliśmy na nią kurczaczek bo ułożona była jak kurczak taki w sklepie ;). cały czas oczywiście bromergon w dawce 1 tab na noc i tak do końca 3 msc .... witaminy dopiero dostałam jak ukończyłam niebiezpieczny okres czyli po 3 msc wtedy też ostawiłam bromka i jak cioś mnie bolało czy kuło nospa nospa nospa bo jest bezpieczna nio i luteine zamiast bromka żeby stężenie progesteronu utrzymywało się na odpowiednim poziomie. jeżeli cioś cie zaniepokoi leć do lekarza nie zwlekaj....nasz do tego prawo bo masz potwierdzenie że dzidzia jest :) aaaa jeżeli masz stresującą pracę itp uważam, że lepiej iść od razu na L4 a po to żebyś nie miała potem nie daj Boże wyrzutów że mogłaś siedzieć w domu a Tobie pracy sie chciało. ja jakby miała takie sytuacje w pracy które opisywałyście napewno siedziała bym w domu. dzidzia w tym wszystkim jest najważniejsza :):):) jeszcze raz gratuluję naprawdę bardzo sie cieszę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
bella co do luteiny to chyba musisz sama zdecydować. Albo jak bedziesz umawia c sie na wizytę to spytaj gina. napewno fasolce nie zaszkodzi a jedynie moze pomóc. Wiem ze należy kontynuować jak sie bierze od 16 dnia cyklu. Dosłownie dziś mi tak humor poprawilas ze szok. Mały mój przyniosl z przedszkola wirusa i cala noc wymiotowal. Ale jak zobaczyłam Twój wpisl to zaczęłam dosłownie cieszyć sie do kompa:). A jesli dobrze pamietam to chyba szaman mówił o listopadzie ale nieważne grunt ze dziewczyny będziecie miały najwspanialsze święta spędzone juz we trójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka dzieki za info:) opisałas wszystko szczegułowo:):) i ja z tymi jajnikami mam dosłownie tak jak Ty:) bol ja na okres ,tez biegałam do wc bo myślałam ze to juz @ nadeszła ,ale ona nie przyszła i bardzo dobrze,dobrze ze mi napisałas o tych jajnikach bo ja juz sie zaczynałam bac ze cos nie tak,ale jutro sie umówie na wizyte i wszystko bedzie jasne,boje sie i ciesze na zmiane ,zwariowałam po prostu od tej pory nie zamierzam sie niczym stresowac po swietach biore urlop i juz:) te kilka dni do pracy pojde ale ich smieszne problemy mam od dzis w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Justa sie ciesze,a jedyne co mnie martwi to bol jajników ale duzo dziweczyn pisze ze i one tak maja wiec przyjmuje to za objaw naturalny,czytałam ze dopoki nie ma krwawienia bol jajnikow jest ok:) ,luteina pomoze napewno:) wiec chyba wezme ,bo nie wiem kiedy mi sie uda wepchnac do gina przed swietami,a wzmocne moja fasolusie, dziekuje ze jestescie tu dzis ze mna i cieszycie sie po tylu problemach ,godzinach płaczu i stresu ze nigdy sie nie uda zdażył sie mój mały cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storkotka201
nie ma za co ;) najważniejsze abyś się nie przemęczała i broń Boże nic nie dzwigała cieżkiego bo ja tak zrobiłam w pierwszej ciąży i niestety moje szczęście trwało tydzień ;(. Leż.....poczuj odprężenie i pozwól aby teraz M podawał Ci-Wam śniadanie do łóżka ::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na kafe co chwilę poczytać bo tutaj dzisiaj taka radość bije, że pomimo tego śniegu i mrozu jest ciepło na sercu:) Wreszcie po długiej przerwie mamy nowe dwupaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
bella zrob jutro betę i we wtorek ja powtórz aby sprawdzic jak przyrasta a na wizytę umów sie po świętach bo do 6 tygodnia moze nie byc widac ciąży na usg. Widzisz odpuścilas w tym miesiącu i od razu efekt murowany. Wiec dziewczyny prosze iść śladami beli i lulu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
ja tez dziś leżę z malym w łóżku . On ogląda bajkę a ja ciagle odświeżam stronę w telefonie:) wiosna wiosna wiosna och to ty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×