Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

dziewczynki bede was słuchac :) nic nie nosic ,odpoczywac ,nie dzwogac ,relaksować sie itd postaram sie jutro isc na bete choc pracuje do 15:30 a tam moze byc juz nieczynne ale spróbuje, wziełam luteine:) boje sie ze znow bedzie tak jak było albo ze beta nie przyrośnie, ale staram sie myślec pozytywnie i nie wariowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella musi byc wszsytko wporzadku, limit nieszczesc wykorzystalas...czas aby dostac cos od zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagtie75
Bella kochana gratuluję z całego serca!!!!!!!!!!!!! Nie było mnie jakiś czas i takie cudowne wieści:-) :-) :-) :-) U mnie własnie skończyła sie @ czekam na wyniki dop za tydz będą... M jeszcze leżący ale już coraz lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie dziekuje wiesz nie dociera do mnie jeszcze ta wiadomosc;) Ciesze sie ze twoj m sie lepiej czuje,ale jak by sie mial czuc w koncu zonka go doglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagtie75
No dokładnie tak jak piszesz lepszej pielęgniarki wymarzyć by sobie nie mógł:D A Ty uwierz i myśl tylko pozytywnie Kochana-teraz będzie wszystko dobrze zobaczysz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jakiś chochlik mi nika pozamieniał z natie75 na nagtie75 hehe :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Natali wiesz co boje sie bardzo i tal samo sie ciesze wiesz po naszych doswiadczeniach trudno mi sie dziwic ale mam Was i podtrzymujecie mnie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella szczerze gratuluję !!!! Ale się cieszę wkońcu wiosną powiało na forum i szczęściem. Oby chociaż raz na tydzień spływały dobre wiadomości tutaj :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula 27
Bella to tak jak ja z jednej strony jestem przeszcześliwa z drugiej bardzo się boję , a ogólnie to do mnie nie dociera. Leciała reklama piwa i tak dla żartów powiedziałam na głos "napiłabym się" a mój m spojrzał na mnie i powiedział jest w lodówce, zaczęliśmy się tak śmiać, że niedzielny wieczór należy do udanych :) Już jutro wizyta !!! Ja padnę przed tą wizytą ze strachu. I jak tu się nie stresować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrociłam z kościoła,poszliśmy podziękowac za skarb:) jakoś sie uspokoiłam,bo rano sie stresowałam czy mnie w tym tyg przyjma w przychodni czy jutro zrobie bete,zrobie jutro to ok a nie to zrobie pózniej,koniec stresów,teraz nadchodzi czas spokoju,relaksu ,niech sie inni stresuja ja nie zamierzam,bedzie co bedzie powiedziała Bella łykając luteinke:) i tobie Lula tez zycze spokojnej wizyty oraz samych najlepszych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka25
bella-galeria serdeczne gratulacje.....ciesze sie twoim szczęsciem... ja nadal czekam na @...testy kilka dni temu negatywne..... wszystko boli jak diabli....a cyce...masakra... dziś mój 45 dzień cyklu....gin powiedział zeby nie wywoływac...wiec czekam.....co to bedzie...kolejny rekord......pobije...na bromku.....o co tutaj chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella GRATULACJE!!! z kazdej ciazy na topiku sie ciesze ale z Twojej wyjatkowo... mysl pozytywnie i to koniecznie a mowie Ci to ja... po prostu musi byc wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella gratulacje!!!!!!!!!!!!!! ja też chcę :) u mnie narazie spokój, ale mam nadzieję, że już niebawem będę się cieszyć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana jak mi miło to słyszec:0 dziekuje :):) i całusy wysyłam dzieki dla jestemfit i Marysi :) Lula daj jutro znac po wizycie buuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella gratulacje,bardzo się cieszę i że i Tobie nareszcie się udało. to jest nasz mały CUD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Bella przeoromniaste gratulacje, wielkie zaskoczneie i radosc!!! Podziel sie przynajmniej co to za genialny lekarz z Krakowa, jakies inicjaly czy cos, moze sie kiedys przyda, kto wie ;) Ja sie probuje umowic na ta laparo i nie moge!! Krew mnie zalewa, ciagle lekarz kaze dzwonic innym razem, dzwonilam juz 4 razy!! Terminy kolo maja. Ja chyba zmienie lekarza, dostalam namiary na innego, zaufanego w rodzinie ginekologa poloznika, wole chyba zeby mi on zrobil laparo jak bedzie mozliwosc, zeby miec pewnosc, ze bedzie wszystko dobrze... mnie czeka jeszcze dluga droga. Meczace to jest, ale bede walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ogromne gratulację.. Jestem tu nowa ale czytam na bieżąco wątek;) U mnie dziś 23 dc. Sama nie wiem czy się wkręcam i czy możliwe żeby mieć jakieś objawy. Ale..... czuję się inaczej niż zwykle. No i ten ból piersi od dołu i strony pach. Nie miałam tak żeby na tyle przed @ mnie bolały. wszem kilka dni tak ale nie od owulacji. No chya że to "zasługa" bromka Biorę go już 40 dni. Jeszcze raz ogromne gratki!!!:) Teraz już musi być dobrze!! Wszystkie tu trzymamy mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella ale wiadomości, GRATULUJĘ! Szukaj tego szamana niech powie kiedy to ja urodzę ;) Jeszcze raz gratuluję! Mnie dopadło chróbsko i jestem na zwolnieniu, także na ten cykl też nie liczę, bo i M chory, a na plemniki to dobrze nie wpływa. I sobie odpuszczam robienie testów owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziekuje za gratulacje,badzo dziekuje jestem w drodze na beta mize mnie jeszcze przyjma Jutro chyba pojdziemy z m odwolac wycieczke ja widze ze on bardzo by chcial leciec i mnie kusi ale ja mam obawy....wiec chyba nie polecimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka beta dopiero jutro rano:) dzis u mne normalny dzien jakbym nie była w ciazy zero objaw ,moze jajniki troszke bola pozdrawiam i trzymam kciuki za reszte oraz rozsyłam wiosenne wiruski ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella trzymam kciuki za betę :) Gocha widzę, że choróbska się roznoszą po okolicy bo coraz więcej przeziębionych. Odpoczywaj i kuruj się:) Przynajmniej przygotowania świąteczne Cię ominą :) Antoninka jak masz zaufanego lekarza to nie czekaj na tego co Cię tak odsyła. Dla niego to bez różnicy a dla Ciebie dwa miesiące stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Gocha ja tez ostatnio ciągle chorowałam i okazało się że to ta wstrętna cytomegalia powiedz mi a robiłaś sobie te badsnie?podobno 80% ludzi to ma a nawet nie wie...... U mnie brak humoru brak jakiejkolwiek motywacji nic mnie nie cieszy ani nadchodzące święta ani wiosna.... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furia1986
witam. od roku lecze sie na niedoczynność tarczycy. co 2 miesiące sprawdzam poziom TSH i do grudnia 2012 poziom TSH malał. w tym czasie okazało sie że mam hiperprolaktynemie i pani doktor przepisała mi Bromocorn i kazała brać przez pół roku chyba ze uda mi sie zajść w ciąże to odstawić miałam. do tej pory nie zaszłąm w ciąże natomiast dzisiaj odebrałam wyniki TSH i okazało sie że są wyższe niż w momencie kiedy zaczynałam leczenie rok temu. czy moze to być spowodowane braniem leku na obniżenie prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula 27
Hej dziewczyny. Od dzisiaj śpię troszkę spokojniej :-) Widziałam naszą fasolkę :) Słowa Pani doktor " każda kobieta powinna marzyć o tak ślicznym i kształtnym pęcherzyku" Ale mnie podniosła na duchu, pochwaliłam się już całej rodzince wszyscy się bardzo cieszą, a do mnie chyba to jeszcze wszystko nie dociera. Bromka i Euthyrox mam brać na pewno do kolejnej wizyty czyli ok 15 kwietnia. Bella ja też czekam na Twoją bete daj koniecznie jutro znać co i jak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furia, jak podnosi ci sie poziom TSH to masz za małą dawkę tyroksyny, ja co 3 miesiące badam TSH i co 3 miesiące mam zwiększoną dawkę, zaczynałam od 25, teraz mam 88 a leczę od 10 miesiący, Natie mnie też jakoś nic nie cieszy, nawet wiosna ... Antoninka zmień lekarza, szkoda tracic te cykle. Madziusiek co tam ? Bella pochwal się jutro betą jak będziesz miała wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furia1986
tyle że ja mam już teraz dawke 50 i 75 mg a zaczynałam od 25 i mi sie zmniejszał poziom TSH aż o czasu rozpoczęcia leczenia Hiperprolaktynemii Bromocornem. przez 8 miesięcywszystko szło w dobrym kierunku a tu nagle całkowity zwrot. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furia, mi też wynik się zmniejszył przy dawce 50/75, prolaktyna raczej nie ma tu związku, poprostu pewna dawka jakis czas działała a teraz organizm stwierdził że potrzebuje więcej, tak to jest z tą tarczycą, ja idę za miesiąc do endo i z pewnością dostanę dawkę 100. To jeszcze nie jest dużo, ludzie biorą po 200 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula super:) gratulacje:) Z tą dawką euthyroxu to i ja miałam zwiększaną co jakiś czas bo organizm przestaje wchłaniać tak samo jak na początku - tak mi moja endo tłumaczyła jak zapytałam czemu ostatnio przy takiej samej dawce było mniej tsh a teraz jest więcej. Przy bromergonie też mi tsh odrobinę podskoczyło. Na tsh też ma wpływ pora roku, w zimie się zwiększa i wtedy dostaję tran dodatkowo od endo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×