Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Ją jednak mam że za czerwiec zachacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziękuję dziewczyny....w niedzielę idziemy się pomodlić za nasze ziarenko piasku :-*. Jutro lecę na bete :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOKROTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER WIESCI\;0;0;0 JAK SIE CIESZE ,NO NAJLEPSZA WIADOMOSC:) GRATULUJE!!!!! SWIETUJ,CIESZ SIE PODSKAKUJ:) LIPCÓWECZKA /CZERWCÓWECZKA HURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi sie buzia usmiecha :):) gratuluje całej trójce:) czy my wiedziałysmy pierwsze czy tata tego dziecka hahahahah:)????? musze sobie twoje objawy dobrze zapamietac\;0 ja za miesiac musze isc kolejny raz na szczepienko na druga ture ,a potem powiedziała mi pielegniarka ze moge w ciagu miesiaca zachodzic w ciaze,ale ja chyba jednak odczekam troszke dłuzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka!!! Gratuluję Ci z całego serca!!! też niecierpliwie czekałam na wieści od Ciebie!!!! leć na betę jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, super :) GRATULACJE! Robi się nas coraz więcej i więcej. Trzymam kciuki za resztę kobietek. Ja dzisiaj odebrałam wyniki na bete i wyszło mi, że jestem pomiędzy 6 a 7 tygodniem ciąży. Jutro dzwonię do mojej gin zapisać się na wizytę. Jeszcze raz gratuluję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziękuję wstępnie :-D. Nio czekałam specjalnie na męża i on wiedział następny nio i teraz wy:-D. Kreską wyszła słabiej od kontrolnej ale widoczna gołym okiem :-D:-D:-D. Teraz czas na madziusienke :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Gratuluje Stokrotko z całego serca.... Znam Twoja radość, jesteś prze szczęśliwa tak jak i ja.... Nam mija 8 tydzień i mam brzuch jak balon, zdążyłam już przejść refluks żołądka i przełyku po ciągłych wymiotach i głodach ale już jest ok, tak to mam wszystkie możliwe objawy, ból piersi i to niesamowity, wstręt do niektórych potraw, za to uwielbiam Lay's paprykowe;)) najcudowniejszy widok do tej pory to bijące serce w 6 tygodniu;))) Pozdrawiam wszystkie kafeteryjki, czytam Was codzienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka wiedziałam, że będziesz następna, wiedziałam:D :D:D:D:D Ja wreszcie dotarłam do domciu, w drodze non stop patrzyłam na tel czy już napisałaś o 2 krechach czy nie:D mało co gościowi w tył samochodu nie wjechałam:D hehehe mam nadzieję, że zapoczątkowałaś same dobre wieści bo ja następna do testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Napewno madziusiek napewno :-D. U Ciebie też z pewnością będzie pozytywny bo masz takie same objawy jak ją :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Gratuluje Stokrotko :):):) no to teraz Madziusiek czekamy na dobre wiesci. Mycha to my razem idziemy jednakowo z tym cyklem, moze razem bedziemy testowac, tak jak Stokrotka i Madziusiek:D narazie lecze sie i lecze, moze cos z tego bedzie kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ja cie kręcę, aż mi ulżyło. Super bardzo się cieszę, że się udało. Dawaj teraz te wiruski dalej. Ale widzę, że więcej jest Was zaciążonych tylko sie nie ujawniacie, a fajnie jest czytać o wymiotach i bolących piersiach. Dzielcie się dziewczyny nowinkami, bo zaczynam sie martwić o nasz gatunek, że tyle par ma problemy z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją będę na bieżąco zdawać reklacje :-D:-D:-D. Następny objaw gaaaazy ale to takie że pół miasta słyszy :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
wiesz cio...nio czuje takie bardziej mrowienie w podbrzuszu odkąd wiem że ktoś tam się tworzy. Oczywiście co .... test zrobiłam w pracy bo mnie nakreciłyście i nie mogłam się doczekać ;) na początku uzyłam bobo test i zawiedziona że nic nie wyszło wszłam z pracy i pojrzałam przy świetle dziennym a tu nagle druga krecha się pojawia najpierw cieniutka a za chwile grubsza ... nio i ciśnienei ze 200 ;) szybko do pociągu .....do domu ......nio i stojąc w dzwiach machając testem z wielkim rykiem oznajmiłam mężowi tą wiadomość....a on nas to że nie widzi (droczył się ze mną). potem dla przekonania drugi test ten test quik nio i dupa nic nie wychodzi ...... ale po chwili gdy zrobił się biały strumień przeszedł pojawiła się już lepiej widoczna druga kreska ;) Nio i tak to było ;) Jutro idę na betę.....i w czwartek i jak wydzie to we wtorek do lekarza ;) wtedy moje ziarenko maku będzie miało 16 dni :):):) Madziusiek czekam na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strokrotka gratulacje kochana,bardzo się cieszę i zazdroszczę jednocześnie,ale może ta jesień dla staraczek będzie owocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy przecież umówione na porodówce to teraz nie może być inaczej, tylko 2 krechy u mnie:) mnie właśnie dziś co jakiś czas coś łaskocze w brzuszku, śmieszne uczucie:) A właśnie mi się przypomniało jak pisałaś, że darujecie sobie ten miesiąc hahaha:D P.S. Obstawiam dziewczynkę :) Buziaki dla całej trójeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio ba ;) właśnie wyluzowaliśmy..... jak mąż się pytał czy test owu wyszedł to mówiłam że tak ...a akurat tego co najbardziej widoczna wyszła to się nie zapytał i "zalał formę" (wtajemniczone wiedzą o co chodzi :)). nio i się udało. Nio jesteśmy jesteśmy umówione :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A ja jakoś na chopa ;) przeczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek teraz ja jestem mega ciekawa :) co u ciebie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
lece na m jak miłość ale i tak z pewnością usnę bo już przy kompie oczy się kleją ;). buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Hej hej STOKROTKA moje gratulacje dla WAS :)))) Czytam Was codziennie ... ja jutro na monitoring w 12 dc A tak a propos w jakich dniach powinno się robić monitoring i ile razy? Madzia trzymam kciuki za Twoje testowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kochane kciuki, chcę iść w ślady stokrotki:))) Monitoring to jakoś robiłam w 14dc, było małe jajko 15mm to gin mówił kiedy mam przyjść na następną wizytę to będzie jasność czy rośnie i czy pęka. PRL robiłam jakoś na początku cyklu zaraz po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokkrotka gratulację !!!!!!!!!!!!!! super wiadomosci.... teraz od wiruskow ciazowych sie nie odpedzicie , mnogo nas sie robi i juz nie bedziecie mialy nic do mowienia ;)) Wpadlam do domu i pierwsze co zrobilam to odpalilam kompa. Od razu po ilosci postów wiedzialam ze sa dobre wiadomosci ;)) Stokrotka lekarz moze jeszcze nie zauwazyc ciazy... poczekaj z tydzien bo i tak pewnie Cie odesle bez USG hormony ogolnie powinno badac sie na poczatku ciazy tak 3-5 dc, tylko progesteron ok 22dc (potwierdza w tym dniu owulację) Jestemfit monitoring nalepiej robic co 2 dni zaczac kolo 10-11 dnia aby zobaczyc jak rosnie pecherzyk i a pozniej sprawdzic czy peka (wazne aby to sprawdzic) bo czesto konczy sie tylko na obserwacji pecherzyka Bella pamietasz ze przybywam do Ciebie ... nie zapomnij mnie zabrac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej kobitki :-D Jak tam? U mnie wspaniałe. Poszłam spać jak skończył się serial m jak miłość i spalam do 4 a potem się krecilam tylko. Rano zrobiłam kolejny test tym razem bobo (wcześniej robiłam pink a nie bobo pomykla) i wyszły dwie piękne krechy :-D:-D:-D. Byłam dziś na pobraniu krwii i jutro po południu wynik :-D:-D:-D Zdzwilam się że tak tanio bo 30 zł tylko a w zeszłym roku było 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×