Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

ano robilam tez wyniki na fsh, lh, tsh i e2 i wszystkie wyniki bardzo dobre mowila ginekolog:) tylko ta prolaktyna :/ troche sie boje brac tego Bromergonu tyle sie naczytalam o tych skutkach dlatego mysle ze zaczne od 1/4 tabletki a nie 1/2 tak jak mi kazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtinarapie spokojnie,najpierw przyzwyczaj organizm do bromka i nie stresuj się.każda z nas jest inna i inaczej toleruje bromka,ja np.nie miałam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtinarapie ja bralam tydzień po pół tabletki a teraz całą i prawie nie czułam skutkow ubocznych. Pamiętaj bierz na noc to przespisz jakby coś sie działo złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to poszłam po testy dziś i się okazało, że jedna apteka zlikwidowana, a w drugiej nie mieli, to źle wróży:( a potem mnie zmógł sen i dopiero co się przebudziałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
to dobrze wróży ten sen ......ale jutro do innej apteki po teściory ;) lece położyć się bo dość takiej pozycji siedzenia ;) czas zrobić luz dla ziarenka maku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzusiek widocznie za wczesnie dzis na tes...jutro bedzie lepszy czas;)) ja jedna fasoline wkoncu wygonilam spac... czas na druga ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Po monitoringu smutno :( Moje pęcherzyki po CLO nie rosną :/// dostała taki lek jak Femara ! Spotkałyście się z tym lekiem??? Czytałam na kafeteri, że pomaga już przy pierwszym cyklu. Ciekawe jak to będzie u mnie. Przynajmniej wiem dlaczego nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Po monitoringu smutno :( Moje pęcherzyki po CLO nie rosną :/// dostała taki lek jak Femara ! Spotkałyście się z tym lekiem??? Czytałam na kafeteri, że pomaga już przy pierwszym cyklu. Ciekawe jak to będzie u mnie. Przynajmniej wiem dlaczego nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Ja po wizycie na monitoringu dowiedziałam się, że moje pęcherzyki nie rosną po CLO. Na przyszły cykl dostałam FEMARA! Znacie ten lek? Przeczytałam teraz na szybko na kafeterii, że dziewczyny zaciążały po nim szybko choć ten lek nie jest polecany przez niektórych lekarzy. Przynajmniej wiem dlaczego nie jestem w upragnionej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Ja po wizycie na monitoringu dowiedziałam się, że moje pęcherzyki nie rosną po CLO. Na przyszły cykl dostałam FEMARA! Znacie ten lek? Przeczytałam teraz na szybko na kafeterii, że dziewczyny zaciążały po nim szybko choć ten lek nie jest polecany przez niektórych lekarzy. Przynajmniej wiem dlaczego nie jestem w upragnionej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Przepraszam ale coś mi się zacięło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
jestemfit to przynajmniej wiesz co masz leczyć czy na co zwracać uwagę. a mnie już dziś głowa nie boli, lepirj się czuję. Ale coś odzywa się mój lewy jajnik, ciekawe czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej :-D:-D. Dziś za 3 godziny odiberam moja bete...trochę się boję żeby wyszła:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha to dobrze, że jajnik się odzywa, widocznie pracuje:) Stokrotka ale z Ciebie panikara, jak i ze mnie:D Będzie dobrze, trzymam kciuki:D Jestemfit powodzenia w przysżłym cyklu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevusia
stokrotka,najszczersze serdeczne gratulacje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiecie zawsze jest jakieś ale. Ale odczuwam już oznaki Jak długo nie jem to reci się głowie i zbiera mi się na wymioty.....tak delikatnie ale już czuje tak slinianki więcej śliny produkują. Nio i jak siedzę że scisnietym brzuchem to wszystko mi pulsuje. I troche gaardlo mnie boli z nosa leci ...br....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no właśnie pracuje tylko chyba trochę za wcześnie, bo dopiero 6dc. stokrotka beta będzie prawidłowa. Póki co moje przeczucia odnośnie twoich objawów się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no właśnie pracuje tylko chyba trochę za wcześnie, bo dopiero 6dc. stokrotka beta będzie prawidłowa. Póki co moje przeczucia odnośnie twoich objawów się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek no właśnie pracują tylko nie wiem czy na dobre, bo dopiero 6dc. Stokrotka beta będzie prawidłowa. Moje przeczucia sprawdzają się na twoich objawach, także nie ma się co stresować. A ja w poniedziałek ide na USG narządów rodnych. Ciekawe co w trawie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź sprawdź czy jajko rośnie:D Ja czekam na testowanko, ale mam takie mieszane uczucia, że nie wiem. Dziś temp mi skoczyła rano do 37:) więc nie maleje, a była na poziomie 36.8 przez kilka dni. No i piersi mnie pobolewać zaczynają ale nie wiem czy nie na @. Zwariować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mi się też coś zacina, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jak scisnelam sobie sutka to palec miałam mokry...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
stokrotka to nie musisz się obawiać bety - będzie OK. gocha - nie dziękuje ... oby był owocny :) na szczęście jutro już piątek i weekend - można odpocząć i zrelaksować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
stokrotka to nie musisz się obawiać bety - będzie OK. gocha - nie dziękuje ... oby był owocny :) na szczęście jutro już piątek i weekend - można odpocząć i zrelaksować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
chyba muszę zacząć też mierzyć temperature, bo przez tą nieregularność okresów nie zwracałam uwagi na śluz czy ból. Madziusiek mierzysz temp rano po przebudzeniu się? W necie czytałam, że tak trzeba robić. Prawda to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
chyba muszę zacząć też mierzyć temperature, bo przez tą nieregularność okresów nie zwracałam uwagi na śluz czy ból. Madziusiek mierzysz temp rano po przebudzeniu się? W necie czytałam, że tak trzeba robić. Prawda to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak codziennie rano o tej samej godzinie po przebudzeniu od razu jeszcze w łóżeczku:) zanim wstaniesz. No i pod językiem albo tam na dole a nie pod pachą:) Ja mierzę, żeby sprawdzić czy coś bromek dał i czy @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak codziennie rano o tej samej godzinie po przebudzeniu od razu jeszcze w łóżeczku:) zanim wstaniesz. No i pod językiem albo tam na dole a nie pod pachą:) Ja mierzę, żeby sprawdzić czy coś bromek dał i czy @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak codziennie rano o tej samej godzinie po przebudzeniu od razu jeszcze w łóżeczku:) zanim wstaniesz. No i pod językiem albo tam na dole a nie pod pachą:) Ja mierzę, żeby sprawdzić czy coś bromek dał i czy @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×