Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie ten okres

gdzie ten okres

Polecane posty

Gość anii
no tak różnie bywa na początku, ale słodki bobasek zawsze wzrusza każdego :). a propos jeszcze seksu nie u mnie i nie u niego, to kochaliśmy się w domu mojego kochanego rodziców. był wieczór, mieliśmy całe piętro dla siebie, jego rodzice byli piętro niżej. fajnie było się kochać w jego pokojku, ale chyba za pierwszym razem, doszedł najszybciej jak do tej pory, bo dosłownie po kilku ruchach, ale po chwili kochaliśmy się drugi raz i było cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
ja pierwszy raz z moim ukochanym kochałam się w jego domku,w jego pokoju- też było super,bo to był mój pierwszy raz kochania się na łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
jednak na łóżeczku najwygodniej :). martwi mnie, to że mnie mocno boli jak kochamy się od tyłu, znaczy jak zaczynamy się kochać, bo szybko odpuszczamy jak ja drętwieje z bóu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii jesli moge sie wtracic to powinnas pojsc z tym do lekarza.Tez tak kiedys mialam.Powtarzalo sie to za kazdym razem tej pozycji,wiec chlopak zmusil mnie bym powiedziala o tym lekarzowi.No i okazalo sie ze to bylo ostre zapalenie przydatków.Zrobiono mi USG wewnetrzne.Lekarz chcial mnie w szpitalu zatrzymac,bo to niebezpieczne.Nieleczone prowadzi zrostów i nieplodnosci.Ale to tylko moja sugestia.Decyzja i tak nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
dzięki za info, trochę mnie to zaniepokoiło. rozumiem, że wyleczyłaś się z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
niutkka, a Ciebie tylko bolało przy stosunku od tyłu i się okazało, ze to zapalnie przydatków? bo mnie nic nie boli, tylko mnie boli jak od tyłu się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze sie wyleczylam z tego,ale dosc dlugo to trwalo.Dostalam 2 antybiotyki pod rzad i jakies globulki dopochwowe.Bol ten pojawial sie tylko wtedy,gdy czlonek bardzo gleboko wchodzil.Dlatego dlugo to bagatelizowalam.Ale w koncu poszlam do lekarza i powiedzialam mu kiedy mnie boli.Zrobil mi USG i wyszlo szydlo z worka...To zapalenie mialam bardzo gleboko i dlatego jesli kochalismy sie \"plytko\'to nic nie bolalo.Ale lekarz powiedzial mi ze dobrze ze przyszlam,bo takie rzeczy trzeba leczyc,a przy stosunku nie ma prawa nic bolec.Teraz,nawet jak kochamy sie bardzo gleboko,to nic,a nic nie boli.W zadnej pozycji.A musze przyznac,ze moj chlopak ma sie czym pochwalic,wiec teoretycznie mogloby bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s.U Ciebie nie musi to byc zadne zapalenie,ale moze po prostu lepiej bys sie upewnila.Lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres
Kamień spadł mi z serca - DOSTAŁAM OKRES !!! Co prawda na razie to można nazwać raczej plamieniem ale ulżyło mi- trochę za wcześnie było na zostanie mamusią. Jak ja się cieszę-aż popłakałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres- już jest
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju_pi
"gdzie ten okres" -> ponownie witam w klubie :) dziś rano też dostałam okres, hehehe. Czuję się jak nowonarodzona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten okres- już jest
ju_pi ja też :) Co za ulga uff,ale teraz tabletki pójdą w ruch bo te gumki potrafią nerwowo wykończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
to super, że dostałas okres :). byłam prawie pewna, że tak będzie :). miłego dnia z ukochanym. mój dziś do mnie też przyjeżdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita z chlopakiem, anii z chlopakiem, a ja siedze przed kompem i probuje pisac prace dyplomową.Co za życie...A moj luby poszedl sobie na piłke i wroci po 22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×