Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blekitnooka

które PROFESJONALNE kosmetyki do pielęgnacji włosów najlepsze?

Polecane posty

Nie tak bardzo drogie, a jednak naprawdę skuteczne są produkty z profesjonalnej serii L'oreal (do kupienia jest chyba tylko w sklepach fryzjerskich). Bardzo fajna jest ta żółta seria http://tnij.org/kpp9 , regenerująca do włosów zniszczonych. Szampon jest bardzo wydajny. Duża butelka starcza gdzieś na 7 miesięcy, więc można się szarpnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm a ja raczej nie mam swoich ulubionych kosmetyków do pielęgnacji włosów, bo też nie zawsze dana firma ma akurat np. odżywkę, która pasuje do moich włosów i fajne mleczko do demakijażu. Dlatego też kupuje produkty różnych marek i często testuję ;) nowe. Ale zgodze sie, że lepiej kupować profesjonalne kosmetyki, jak już ktoś napisał: na kalamis.pl jest dużo wybór takowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 38
Ja ostatnio bardzo polubiłam kosmetyki serii Selective Professional,a dokładniej szampon Vigour kóry ma naprawdę niesamowite działanie. Zamawiam ze strony www.Selective.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _AmbasadorkaDenique_
Od jakiegoś czasu też się przerzuciłam na bardziej profesjonalne produkty, bo włosy są po nich zupełnie inne niż po tych ogólnodostępnych szamponach. Kupuję zwykle przez internet, bo taniej i na fajne promocje można trafić. Osobiście polecam sklep internetowy sieci Denique http://sklep.denique.pl/ Oferują dużo produktów profesjonalnych marek: Wella, Kerastase, Clarena, Matrix, L'oreal Expert, Tigi, Schwarzkopf, Joico, Goldwell czy Wella Professional.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisSs_88
profesjonalne sa ciezko dostepne ale przez internet latwo kupic na Allegro czy Splendore najczesniej zamawiam CHI lub Biosilk i jestem mega zadowolona bo tez sa tansze niz we fryzjerskich sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze CHI i Biosilk sa swietne. Ja bym do tego dożucila jeszcze TiGi: Bed Head, Cat Walk, S-factor (ale te tylko w Londynie widzialam w Poslce chyba nie sprowadzaja ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morsawka
ja lubie Syossa :) miesci sie jeszcze w moim przedzale cenowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara_panikara*
apropo prof. kosmetykow to mam pytanie czy ktos slyszal o kwasnych odzywkach i co to daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasne odzykwi stosuje sie w celu utrzymania efektu po zabiegach takich jak farbowanie, trwala itp. Bardzo zaleca isę ją po rozjasnianiu. Zamyka luski wlosa, przez co sa baerdziej miekkie i gladkie, od czego wiadmomo ddalają wszelkie zabiegi. Odzywka powinna miec odczyn 3,5 PH lub więcej . Ponoc do najlpeszych na rynku nalezy farouka biosilka ta http://www.splendore.pl/FAROUK_BIOSILK_Sealer_Plus_Odzywka_kwasna_p5701.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara_panikara*
o kurcze dzieki :)) wlasnie slyszalam w salonie jak fryzjerka rozmawiala z dziewczyną na temat tego zeby sobie kupiła kwasną odzywke ze pomoze ale nie wedzialam na co, bo nie doslyszalam :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka :)
ja polecam szampon AMS INTENSIVE SHAMPOO i taką samą odżywkę różową i zieloną są to bardzo dobre produkty do włosów suchych i zniszczonych . Ja stosuje tą zielona na co dzień i jestem bardzo zadowolona z tej serii kosmetyków:) POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do regeneracji i odżywienia włosów polecam beżową/ złotą linię Joico. Seria/ zestaw/ jest chyba 3 lub 4 elementowa (zabieg miałam robiony u fryzjerki jakiś czas temu i dokładnie nie pamiętam) i byłam pod ogromnym wrażeniem. Przez ok 1,5 miesiąca moje farbowane, rozjaśniane włosy wyglądały jakbym po każdym myciu nakładała dobrą odzywkę (nic nie nakładałam), nie elektryzowały się i miały ładny połysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
Słuchajcie, teraz takie profesjonalne kosmetyki mozecie kupić w salonie Revlon w Reducie. Naprawde tutaj są wszystkie dobre kosmetyki takie jak szampony, odzywki do włosów, kuracje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka139
a próbowałyście już kosmetyków od dslaboratories? Moim zdaniem są mega wypasione, jeśli chodzi o zniszczone włosy to szczególnie radia - coś niesamowitego co zrobiła z moim sianem na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagula815
Goldwell szampon i odzywka-rewelacja nie zamienie juz na nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMika
Ja od dłuższego czasu do włosów używam tylko naturalnych kosmetyków Phenome. Aż boję się pomyśleć ile detergentów, spieniaczy i innych chemikaliów jest w 'zwykłych' preparatach. Z resztą, koniec końców, po tych 'profesjonalnych' moje włosy i tak były przeciążone. Wbrew powszechnej opinii włosy po naturalnym szamponie nie są tępe ani jakoś szczególnie poplątane. Moim numerem jeden jest w tej chwili nawilżająca mgiełka NOURISHING bez spłukiwania. Zabrałam ją ze sobą na plażę i aplikowałam co kilka godzin i jestem zachwycona, bo po raz pierwszy od niepamiętnych czasów moje włosy nie są w opłakanym stanie po lecie. Polecam sprawdzenie i wypróbowanie, tym bardziej, że z tego co wiem Phenome to polska firma a polskie marki trzeba wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam strasznie zniszczone włosy od farbowania rozjaśniaczem i prostowania.Kupiłam sobie olejek arganowy z avonu i moje włosy wyglądają świetnie, nie widać żeby były rozdwojone, na reszcie rosną i są super delikatne i dotyku :) polecam olejek arganowy z avon :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaworek87
Rewelacyjne są kosmetyki polskiej firmy Stapiz! Szczególnie seria Argan'de świetnie sprawdza się przy cienkich włosach. W Internecie można bardzo tanio znaleźć (np tu: http://lapuella.pl/pl_PL/producer/Stapiz/17). Też słyszałam pozytywne opinie o Artego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wkrótce otwarcie nowego sklepu internetowego z kosmetykami do włosów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Już teraz możesz sprawdzić nasz asortyment na www.perfect-you.pl U nas znajdziesz tylko markowe kosmetyki w najlepszych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wkrótce otwarcie nowego sklepu internetowego z kosmetykami do włosów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Już teraz możesz sprawdzić nasz asortyment na www.perfect-you.pl U nas znajdziesz tylko markowe kosmetyki w najlepszych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wkrótce otwarcie nowego sklepu internetowego z kosmetykami do włosów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Już teraz możesz sprawdzić nasz asortyment na www.perfect-you.pl U nas znajdziesz tylko markowe kosmetyki w najlepszych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli profesjonalne kosmetyki do włosów to polecam sklep www.goldenlook.pl - niskie ceny i duży wybór oraz tania, szybka wysyłka. Sprawdziłam i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam L'Oreal Professionnel albo Wella Sp. Dla mnie to najlepsze firmy z fryzjerskich. Można je tanio kupić w sklepie www.goldenlook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria456
Ja od lat mam sprawdzone miejsce http://www.coletia.eu bo mają dobre ceny i pewny towar. Pamiętam, że kiedyś dawali 20 zł na pierwsze zakupy także sprawdź sobie czy to nadal aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×