Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość gośćMika
Ja bralam ovarin przez 6m-cy i mam bardzo pozytywne zdanie,śluzu bardzo duzo i @ regularna. Bardzo polecam chociaż jak wiadomo każda z nas jest inna i inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meegann
Dziewczyny, oczywiście jak to ja nie wytrzymalam i zrobilam beta hcg wczoraj, w 12 dzien po pregnylu. Wynik wlasnie dostalam. I wynik w 27 dzien cyklu to 12,3. Moze jeszcze sie pregnyl utrzymywac? Moze jutro pojade zrobic badania do szpitala zeby zobaczyc czy rosnie. Albo w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Meegann ja mialam bete 14 dni po prwgnylu 40.... oczywiscie potem spadala... lekarz mowil mi zeby netwownie tracic nete robi sie conajmniej 16 dni po pregnylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meegan trzymam kciuki ale rzeczywiście za wcześnie zrobiłaś bete. swoją drogą ja to świetnie rozumie, że trudno się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pojde i powtórzę. Niby powinno sie tylko 10 dni utrzymywac ale wydaje mi sie ze sie nie udalo tym razem. W czerwcu jade do kliniki. Moze tam cos zadzialaja ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
Megann koniecznie daj znac.. ja w tym cyklu bez tabletek bez niczego mam jakies takie pozytywne nasatwienie ze teraz sie uda.. ze organizm wystrzeli jak z procy po miesiacu z antykoncepcyjnymi.. jakies takie pozytywne nastawienie.. moze dla tego ze nie musze liczyc, przeliczać, pilnowac kiedy jakoe tabletki, kiedy wizyta itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajducha to tak jak ja. że tak powiem czysty cykl mam bez wspomagaczy :) z jednej strony się ciesze bo ostatnimi czasy po 5/6 razy w miesiącu byłam u ginekologa i te tabletki i zastrzyki a z drugiej strony robiłam badania krwi i hormonów i się zmartwiłam bo testosteron mam wysoki a to mi na pewno nie pomoże w zajściu w ciąże. ma któraś z Was problemy z testosteronem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kajducha, ja tak samo - cykl bez tablet i monitoringu :) i też jakoś tak poukładam nadzieje że może tym razem się uda.. Meegann, trzymam kciuki! Daj znać koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
Mimi00 ja mam testosteron w gornej granicy ale progeateron niski wrecz prawie wcale.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajducha ja testosteron mam 0.504 ng/ml a norma jest 0.05-0.522 ng/ml czyli też już górna granica. w październiku miałam 473. boje się że dalej będzie rosnąć. na razie zaczęłam pić herbatę miętową bo słyszałam że obniża testosteron. za to prolaktyna mi opadła bo już był czas że miałam powyżej 600 gdzie norma to od 102-496. teraz mam 223 i się ciesze bo już myślałam że mam hiperprolaktynemię. progesteron miałam w normie ale chyba w tym miesiącu powtórzę. na progesteron bierzesz duphaston ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Hej , dziewczyny ja już po pierwszych użyciach żelu Concecive ;P powiem Wam ,że faktycznie poślizg jest i na pewno większy komfort bo nic nigdzie nie obciera ;D ale oczywiście jak to w naszych staraniach się pogmatwało i współżyliśmy w 26 godzinie po pregnylu bo mąż szedł na noc do pracy i jak przyszedł to niestety mimo poślizgu był za bardzo zmęczony i nie dał rady to samo wieczorem było xD. ale dzień później już wieczorem coś było :P nie pokładam w tym cyklu żadnych nadziei bo współżyliśmy za wczesnie i za pozno xD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Beatricze plemniki długo zyją także się nie martw że za wczesnie ;) A ja juz w piątek będę robić betę (24dc) bo chciałabym wiedzieć przed weekendem.. Trochę wcześnie, ale beta powinna już wyjść.. Kto testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj badalam. Dzisiaj kolo 17 moze bede miala wyniki. Albo dopiero jutro po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Meegann, oby się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscAla, dziękuję. Ale stracilam juz wiare ze w tym cyklu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
Meegann gośćAla ma rację, plemniki żyj chwilę ... a po za tym po pregnylu równie dobrze pęcherzyk mógł pęknąć po 12 godzinach, tego się nie dowiesz chyba że usg, a to się robi zazwyczaj po 48 godz. Meggan wyluzuj może właśnie tak miało być :::)i będzie niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
dziewczyny, wiecie że to najlepiej jest stracic juz wiarę i w ogole nie mysleć o tym :D i nagle pach! niespodziewana ciąża :) ja chyba za 2 cykle postaram sie tak wyłączyć (o ile to w ogole mozliwe). jak to nie pomoże to na jesień inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
GoscAla jesli mialas zastrzyk pregnyl lub ovitrelle to poczekaj z beta bo zastrzyki zawieraja hormon bete i moga falszowac dodatnio wynik... a ja wczwartek kontrola, okaze sie czy torbiel sie wchlonela i czy mozemy zaczac starania na nowo :)) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Scent, to daj znać po wizycie. Ja w tym cyklu mam przerwę z clo. Dopiero w następnym clo + zastrzyk. Meegann wiadomo już? masz wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala, mam wynik. Ciazy nie ma moim zdaniem. Robilam w innym miejscu badanie co ostatnio. Wtedy bylo 12.3, a teraz 12.75. Ale sa inne normy. Nie wiem czemu jest wyzsze to troszke. Progesteron tez maly bo 6.84. Chociaz lapie sie w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje sobie spokoj do czasu wizyty w klinice. Czekam na okres i miesiac odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Inne laboratorium, ale jednak cos tam wzrosło.. trudno mi to zinterpretować, bo nie wiem jak to jest jak jest pregnyl.. hmm, trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość chyba. Jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blad, ze bylo robione w innym. Nie rozumiem tych wynikow. Oba maja zupelnie inne normy. Tam gdzie mialam 12.3 to 3 tydzien to od 5.8 do 71.2 a w tym dzisiejszym ciaza 2-3 tydzien to 100-5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd że robiłam w innym miesjcu. Sa zupełnie inne normy. Tam gdzie mialam 12.3 to dla 3 tygodnia jest norma od 5.8 do 71.2, a tam gdzie dzisiaj to dla ciazy 2-3 tydzien jest 100-5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
Mimi w tym cyklu nic nie biore bo mi nie kazal brac.. a w poprzednim z CLO bralam duphaston ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Co tam u was dziewczyny? Meegann jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
gośćAla nic ja czekam na następny tydzień, wątpię,że zafasolkowałam bo nic się nie dzieje nadzzwyczajnego ;) Jak przyjdzie @ to od 3 do 5 dnia cyklu mam zrobić badania AMH ,LH i TSH bo minęło już pół roku i ginek to chce sprawdzić, no i męża wyślę na badanie. a tak to cykl bez żadnych tabletek,tylko mam podejsc 14 d.c bo takie życzenie doktora :) Kochane pochwale Wam się ,w lipcu jadę na wakacje do grecji i mam nadzieję się odstresować i o niczym nie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Beatricze, moze z tej Grecji wrócicie juz w trójkę? ;) Ja chyba zrobię betę w piątek, ale boję się ze za wczesnie bo to będzie 24dc.. Ale jak zrobię w poniedziałek to będę 2 dni bez dupka.. i gdybym jakimś cudem była w ciąży to przez te 2 dni nie dostarczam progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Meegann, a kiedy powinnas dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×