Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość beatricze17
Dor jak strona się otwiera to na pierwszym poscie klikasz :CZytaj dalej :) i na dole wyswietla się okienko do wpisywania komentarzy. Jest możliwość dodania do komentarza odpowiedzi ,wiec jesli bedziecie chcieli cos dopiesac to mozna :) Jak cos bedzie nie tak chodzić albo się wam bedzie cos nie podobać to dajcie znać :) Jak na razie sama się uczę to obsługiwać i modernizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Nikt nie zrozumie dopóki nie przekona się na własnej skórze.Słuchajcie dziewczyny wczoraj sąsiadka wpadła na oględziny i wiadomo jak to na wsi ludzie sieją propagandę.A mianowicie urabali sobie w głowach że urodziłam dziecko z tzw.Probówki no ręce opadają jak bym musiała to i z probówki.Gratuluje przyszłym mamom :-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Hej Dziewczyny blog już stworzony usmiech.gif można komentować pod postem usmiech.gif podaje linka : http://pcos-forum.blog.pl/ To jak przechodzimy usmiech.gif jak strona się otwiera to na pierwszym poscie klikasz :CZytaj dalej usmiech.gif i na dole wyswietla się okienko do wpisywania komentarzy. Jest możliwość dodania do komentarza odpowiedzi ,wiec jesli bedziecie chcieli cos dopiesac to mozna usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatricze ja już tam jestem. Pisałam komentarze ale cały czas pisze że czekają na moderacje. To będziesz musiała akceptować każdy komentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
ZAPRASZAM na pcosforum1 blogspot com NIestety portal został zamknięty więc nastąpiło kolejne przeniesienie bloga :) Zapraszam :))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1233
Witam czy ktoś tu jeszcze zagłada z chęcią odswierzylabym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Dziewczyny czy nowy blog nie działa? Chciałam zajrzeć, zobaczyć co słychać u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Dziewczyny jesteśmy NA NOWYM FORUM NIE MOGĘ tutaj dodac linku bo spam pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erinti
Hej jest tu jeszcze ktoś? :) Mam pytanie do Was dziewczyny.... Lekarz kazał mi brać clo od 5dc do 9dc i potem od 19 dc dup... Tylko będę widziała się z moim ukochanym dopiero w nast weekend to jest 10,11 i 12 dc... Wyczytałam, że większość z Was bierze clo jednak od 3 dc... I sama nie wiem czy nie lepiej go wziąć właśnie tak czyli to musiałoby być jutro... Błagam, poradzcie mi coś. Cykle oczywiście nieregularne ostatnie dwa 24 i 25 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×