Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

magdzik_d Na razie nie wybieram się do kliniki, bo kontrolę u gin mam na początku września, więc zobaczymy co będzie. Ale jeśli będę w takiej sytuacji jak Ty, to mi też bliżej będzie do Krakowa. Wiem o klinikach tylko tyle co wyczytałam w internecie. Jak coś się dowiesz to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Mania gratulacje!!!!!! Mimi odnosnie lekarza do dopytam:) odnosnie laparoskopii to mi lekarz mowil ze robi sie ja zaraz po miesiaczce.... Jak sie robi przed to gdybys byla we wczesniej ciazy zaraz po zaplodnieniu to dojdzie do poronienia.... Dlatego kaza ja robic zaraz po miesiaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Dzieki Dziewczyny, ale boje sie cieszyc. Czekam na bete. Dostałam duphaston. Rano zrobilam testy, są blade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Mania, leć na betę! :) A ja już po usg genetycznym - wszystkie parametry w normie :) Dzis test Nifty ale już (a raczej dopiero) zaczynam cieszyc się ciążą i mam nadzieję, że najgorsze zagrożenie już minęło. Na dodatek mam powoli odstawiac luteinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, daj znac jak bedziesz miala wynik bety. Ale jestes w ciazy. Tez miałam taka kreche blada, a nawet cień. GoscAla, super. Ciesz sie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita03285
Mania ale super, trzymam kciuki. Dziewczyny aż chce się czytać wasze wpisy, tyle tu miłych niespodzianek i pozytywnego myślenia. Ja jestem 8 dzień po inseminacji i na początku czułam jajnik w którym był pęcherzyk a potem w 5 dniu po ins jedno ukłucie w podbrzuszu. Teraz wszystko się uspokoiło. Cały czas biorę luteine i jestem taka osowiała i śpiąca. Nawet za bardzo nie myślę czy jestem w ciąży czy nie. Planuje z mężem w przyszłym tyg wyjechać w góry trochę odpocząć i nabrać dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Znow zrobiłam test, kreska jak nic. Robie te testy jakbym bala sie, ze ona zniknie:) Wyniki bety po 20.00. Aaaa, boję się. Nie wiem tez jak powoedziec mojemu M. On mysli, ze ja dalej ten progesteron badam, ktorego nie mam itd ;) Nie wtajemniczalam Chlopa od razu, zreszta on sie stara zrozumec co i jak, ale tak srednio mu wychodzi. Niech on sie przynajmniej nie stresuje :) A ja sie boje, bo na tych usg nic tam nie widzieli, wyniki takie sobie...Owu niepotwierdzona...Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, nic sie nie denerwuj. Wszystki bedzie dobrze. Na Twoim miejscu wybralabym sie sama na miasto i kupila buciki dla dziecka, wrzucila do pudeleczka i zaniosla mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdzik_d Invimed Katowice jest chyba najlepszy w Polsce. Mają najlepszy sprzęt i super lekarzy - ja leczę się u dr Patrycji i jest to przemiła, bardzo nowoczesna babka. Polecam ją, bo czuje, że ona mnie rozumie, zresztą ma też dobry kontakt z moim mężem, prowadzi nas już 4 miesiące, pod jej skrzydłami naprawdę inaczej wygląda leczenie. A miałam doświadczeia związane z inną kliniką, wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Meegaan, w chwili gdy pisałaś komentarz o bucikach właśnie je kupowałam ;) Postawię chyba przy wejściu obok butów M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, hehe, dobre. Tez bym tak chciala zrobić mezowi tylko moj jest ze wszystkim na bieżąco. Juz sie orientuje we wszystkim. Gratuluje jeszcze raz i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
do gość, jakie odległe terminy są terminy do Pani doktor Sadowskiej??? Czy któraś z Was dziewczyny badała sobie estradiol przed braniem pregnylu... bo ja wyczytałam, że powinien być 200 pg/ml(wtedy pęcherzyk jest dojrzały), Ja robiłam dzisiaj rano i mam 160, 4 . Wg zaleceń lekarki to zastrzyk mam mieć jutro rano(estradiol robiłam na własną rękę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Dziewczyny, Beta 100! Mam nadzieje, ze za 2 dni wzrosnie. Dziekuje Wam bardzo za wsparcie! :) to pokazuje, ze nawet watpliwy cykl moze sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Dziewczyny, beta 100! Mam nadzieje, ze wzrosnie. Bardzo Wam dziekuje za wsparcie! To pokazuke,ze nawet watpliwy cykl moze sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Dziewczyny, beta 100!Mam nadzieję, że wzrośnie. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie! ;) To pokazuje, że nawet w wątpliwym cyklu może się udać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Co za głupia kafe, nie dodaje mi postu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Mania, gratulacje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, gratulacje. Tylko zostan z nami na forum. Magdzik, ja nie bedalam estradiolu przed pregnylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Gratulacje !!!! Tylko nie uciekaj z forum i informuj nas na bieżąco :) Twój przykład pokazuję, że nie można tracić nadziei nawet jak cykl wzbudza podejrzenia i nie jest taki oczywisty :) Dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scent rozmawiałam dzisiaj z moim ginekologiem o tym że mi sie te cykle przesunęły i laparoskopia wypadnie tydzień przed okresem. Powiedział, że oczywiście najlepiej by było po okresie zaraz ale jak tak wyszło to wyszło i tragedii nie ma. mam tylko dzień przed zabiegiem zrobić bete żeby mieć pewność. chociaż tak myślę czy beta by pokazała tak wczesną ciążę ? to będzie dopiero 23 dzień cyklu. i myślałam że to jest podstawa jak sie idzie na taki zabieg do szpitala że oni sami bete robią bo kazali się do szpitala zgłosić już dzień wcześniej na badania. ale zresztą czym ja się martwię. przez ponad rok nie zaszłam a tydzień przed laparoskopią zajdę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Mimi nie pokaze.... beta dopiero rosnie jak sie zagniezdzi zarodek a on wedruje od kilku do kilkunastu dni... dziwny lekarz powiem Ci.... mi nie chcial zrobic hsg bo bylam i 18 dc i stracilam cykl bo kazal czekac na miesiaczke. Ale wiesz co lekarz to opinia a ja powtarzam opinie mojego bo innej nie znam :) wiec moze faktycznie nie warto sie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2014
GoscMania fantastyczna wiadomosc super ze sie udalo reszcie tez sie uda:) Ja na bierzaco podczytuje i dopinguje wam dziewczyny , u mnie półmetek ale niestety kiepsko bo musze brac zastrzyki z heparyny na ktore mam uczulenie ale coz o grudnia nie daleko dam radę :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za reszte staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
poszłam dzisiaj powtórzyć estradiol, (zastrzyku nie zrobiłam) zobaczyć ile wzrośnie wciągu doby. poszłam do innego laboratoriom niż wczoraj bo jest bliżej mojej pracy... pani przy pobraniu powiedziała, że wyniki dopiero na jutro (nie mogły powiedzieć jak się rejestrowałam...). Zastrzyk zrobię tak czy owak popołudniu wg wyliczeń to w poniedziałek monitoring pęcherzyk 15 mm, wczoraj biorąc, że rośnie ok 2 mm na dobę powinien mieć 17 dzisiaj popołudniu 19. Mania pomysł z bucikami dziecięcymi dla męża rewelacja :). Mam nadzieję, że kiedyś wykorzystam taki pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Dziewczyny, a ja slyszalam, ze wlasnie lekarz, do ktorego mialam sie zglosic przed zastrzykiem bada estradiol i jak jest za niski to czeka. On tak bardzo precyzyjnie to sprawdza. Ale poki co noe wybieram sie do niego, jutro za to ide na 2 bete. A moj M jest zszokowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, super wieści, dzięki takim wiadomościom robi się cieplej na sercu i nadzieja rośnie!:) Tylko nie znikaj! Chciałam w poprzednich postach odnaleźć Twoją historię "lekową", ale chyba nie ma. Możesz napisać jakie leki zażywałaś i jakie badania robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 33 dc, czuję się jak przed @ (pobolewanie w dole brzucha i czasem czuję jajnik), ale ten cykl miał być stracony, więc nie wiem czy robić test:/ Mąż mnie pociesza, że jeśli czuję jakieś kłucie w jajnikach, to znaczy, że pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×