Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iiiiiiiiiiiiii tam fane

Z kim z kafeterii chce się przespać?

Polecane posty

Gość kluseczkaaaaa
movering najpierw odmawiasz przyjecia mojego penisa a teraz znowu chcesz ty jakis glupi jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorkaaa
a ja z Kiciusssem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie miał długie listy tak jak ja;) dostawał lanie zmieniał zdanie i tak wciąż:D a kleks? jedno imię pisał 100 razy pod rząd i to stąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zostanie czarniejszego tajemnicą słodką marzę sobie skrycie by pisał w zeszycie imię moje…… Romano Lul jan Andreas :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka z toba jak z toba ale ja na tej goracej liscie sie nie znalazlem to mnie zastanawia :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smak czerwonego wina Chochlik :D ze mną też nie chce nikt musisz oblać się sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedlurzacz widze nie zrozomielismy sie o twoje wzgledy tu nie walcze bynajmniej nie o takie:) a co do chochliczka i malutkiej to napewno nie odmowil bym :) tylko prosze pojedynczo nie lubie tloku :P a jesli chodzi o wiek jesli to domnie to 23 i oczywiscie cudny cudny :P jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO te od dużego temperamentu;) :P ps. nie doczytalam między wierszami, nie odpowiadasz na pocałunki to co mam myśleć?😠 Kradne- podszyłam sie pod Ciebie ale hasło nie działa pod PO też, pamiętasz murzynkę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochliczek zadna lacha tylko nie chcialem byc postrzegany jako nachalny jak by tu tak z grubej rury wywalil to pozniej byscie mnie unikaly :) a tak mam nadzieje ze tak nie wyszlo:P smak czerwonego wina to moze na poczatek zdradzilabys ile sobie wiosen liczysz :) i tym samym zaspokoilabys moja ciekawosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×