Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iiiiiiiiiiiiii tam fane

Z kim z kafeterii chce się przespać?

Polecane posty

dziewczyny qrcze gdybyście wiedziały coś nie coś o orgazmach ;) PO Wam też nie powie bo sam w strachu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny qrcze gdybyście wiedziały coś nie coś o orgazmach ;) PO Wam też nie powie bo sam w strachu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak czerwonego wina to pieknie sie sklada nie jestes za stara ani za mloda tak w sam raz akurat :D i jesli nie wykoncze ciebie moim brakiem poprawnej pisowni to bedziemy sie kochac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki - a ile wiosen u Ciebie? Nie o pisownie chyba tu chodzi ;) iwonko - nie wiem czy się przełamię. Faceci kręcą mnie szalenie, moje hetero jest perfidnie mocne a temperament i libido szaleńczo gorące. Kobieta? Nie wiem, nie odpowiem dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedlurzacz orgazmow nie bierz tego do siebie ale to takie moje male spostrzezenie czy robisz sobie reklame ?? nie istotnie czy swiadomie czy nie bo jesli tak to nic nie chcem mowic jakie rzeczy badz produkty sa reklamowane zazwyczaj takie ktore sie maja nijak do tego jak sa zachwalane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak czerwonego wina wiosen tyle co u ciebie niby o pisownie tu nie chodzi ale za wczasu ostrzegam :) zeby pozniej nie bylo :P a ty kogo masz na tej goracej liscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO to samo;) PO opil się ruskiego sportu i tak bredzi, 5 minut :D 3 miesiące nie ma się po min ochoty na seks:P nie chcialam tylko sie podszywałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak czerwone wina tak myslalem ze tak mi odpowiesz ale nie wiem dlaczego jakos malo wiarygodne mi sie to wydaje wiem ze moj urok osobisty jest powalajacy ale zeby az tak juz tak od razu :) prawie rumiencow dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka widze dostalas sie do chasla :) i pieknie sie podszywasz dobrze i tak trzymac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak czerwonego wina jak najbardziej wezme to zadanie na swoje barki :) ale pamietaj milosc potrzebuje czasu by mogla rozkwitnac :) hehe dlatego daj mi jeszcze czas :) a wszystko w swoim czasie bedzie zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłurzaczu - nigdy nikomu znaczy tyle samo, co już nigdy w życiu ;) jeżeli byś mnie nie zaspokoił i gadanie o orgaźmie 15 minutowym pozostałoby w sferze opowieści... kradne nicki - potrzebujesz czasu? ok, byle mnie ten czas nie uśpił, bo życie jest za krótkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedlurzacz orgazmow jak najbardziej masz racje ze to wszystko zalezy od partnerki i od jej indywidualnych potrzeb jak i zachcianek ale chyba przyznasz mi racje ze to nie tobie oceniac jaki jestes w tym temacie ps. kazdy orze jak moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak czerwonego wina nie masz czego sie obawiac ze mna nie bedzie sie tobie nudzilo nie mowiac o checi zasypiania i widze jestes uszczypliwa to mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedlurzacz orgazmow :) i tylko tobie o tym powiedzialy ciekawe czy ich kolezanki maja podobne informacje nic zartuje soebie zeby pozniej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po krótkiej przerwie fakt, że żadne zbliżenie nie było \"jednorazowe\" też o niczym nie świadczy :) Z dmuchaną lalą można wiele razy i nawet jak rzucisz ją w kąt, a potem po pół roku znów użyjesz, to się nie obrazi i złego słowa nie powie :) Dlatego ja, aby mieć zdanie, muszę sama spróbować, innego wyjścia nie ma. Autoreklama? NIe wierzę w nią. Mogę sobie wyrobić zdanie na podstawie wypowiedzi, ale nie dotyczących w sensie stricte jakości \"oferowanego\" seksu, bo tu nigdy nie ma obiektywnych relacji. Mogę zauważyć pewne cechy, które przemykają w postach, a mogą dotyczyć błahej sprawy, nawet takiej jak mycie samochodu na podwórku starą gąbką. kradne nicki - mam nadzieję, że z tą chęcią zasypiania będzie tak, że kłaść będę się chętnie a zasypiać już nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×