Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iiiiiiiiiiiiii tam fane

Z kim z kafeterii chce się przespać?

Polecane posty

Nie jest to już zabawne. Możesz być jedynie marną kopią prawdziwego smaku. Jak to się mówi Primadonna Dievole czy Pieluni Riserva Illuminati ma jedyny w swoim rodzaju smak :) Ty możesz być najwyżej Platonem za 5 zł ;) zresztą, już po postach to widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego to ja jestem prawdziwym smakiem, a ty jedynie cieniem, który usiłując odzwierciedlać moje kształty w swojej szarości gubi rysy w zależności jak pada światło. Dlatego to ja jestem prawdziwym smakiem, a ty... zepsutym kształtem ;) i jak cień podążasz za mną, gonisz mnie, jesteś zawsze, ale każdy widzi, że tylko szaro odbijasz moją kolorową postać :) I tak Cię lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 Ania z katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ja Ciebie nie odzwierciedlam, ani mi się śni, konkurować z tak wyśmienitym bukietem nie mogę, dlatego mówię jak jest, dla mnie nie wazna marka ani ile leżakowało, woltaż się liczy i by mocno sponiewierało, wirowanie, takie klimaty;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Przedłurzacz, ja ci troche podbuduje ego. Moim zdaniem za mało jest w Wawce romantycznych kafejek w których artychy grają ckliwe kawałki dla zakochanych. Jedyne na co mozna liczyć to albo rzępolenie radia, albo odgłosy mytych garów i przejeżdżających w poblizu samochodów. Niby Białołęka to nie Starówka czy Mariensztat, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Rolnikiem -P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie przespala (oczywiscie w jednym łózku, taka poobiednie spanko....ale wstydze sie napisac. Pisal w kazdym razie w tym temacie, fajny jest:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa, i dementuje, jakobym miala ochote sie przespac z Rolnikiem, tudzież Rolnikiem. To byl moj podszywacz pozdro6000:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta123
ja też chcę się z kimś przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooopa
ja bym bzyknal te laske, szkoda, ze nie siedzi na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość którą jaką
doooopę? to tutaj taka siedzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość którą jaką
chcesz ją bzykac:D ty cały w nią wejdziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka Kimono
Może sie wybierzemy do przedłuzacza na piwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kad wzieliscie moje zdiecie ?? to nie ladnie publikowac moje zdiecia na internecie bez mojej zgody pomijam ze to dosyc intymne zdiecia teraz sie wstydze ze wszyscy widzieli zdiecie mojej pupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedlurzacz chyba wiem jak moje posladki wygladaja poza tym juz nie draz tego tematu bo sie wstydze i jestem zaklopotana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedlurzaczku, nie rozmawiaj z podszywaczami! Tylko ploty sieją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nic nie pisałem, to teraz skorzystam, bo to taki piękny, życiowy temat. Przespałbym się z Pozdro600 i jej przyjaciółką Jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×