Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Gość karola11

Czesc Dziewczyny! Skasowali nam chyba Topic :( Zakladam ten tymczasowo poki sie sprawa nie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam przed chwila do moderatora prosbe o wyjasnienie. Nie wiem czy to cos da ale na bazie awantur domowych jestesm w bojowym nastroju i gotowa na wojenke z nimi. Zostanmy na razie na tym, a moze nam przywroca nasz poprzedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polejta
Skasowali także topik "Kto nie pracuje a po sieci buszuje" Wyglada to na robotę jakiegoś psychola co sie dorwał do władzy i topiki kasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i ja sie melduje pod nowym adresem. W imieniu swoim i Karoli, ktora wlasnie sprzata to, co maz nasprzatal :-) Tak, tak, napisane dobrze, troche niegramatycznie moze. Jeszcze jakis topik tez wykasowali. Co to za dziadostwo dorwalo sie do klawisza DELETE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jednak uda sie nam odzyskac taki piekny dorobek 300 stron, chocby z sentymentu, co?? U mnie juz fajrant. Maly bojownik spi. Potomstwo dzis zostalo wybawione w Gymboree, naprzymierzalo sie butow (sukces, mamy nowe, dobre buciki strite ride), pobawilo w chaci, padlo na ponad 2 godziny. Potem zostalo wywiezone na plac zabaw, gdzi enamietnie pchalo sie pod chustawki, oczywiscie te w uzyciu :-0 Kwakala do kaczek, szczekala do pieska, malo jej sie glowa nie odkrecila gdy zobaczyla ptaszki na drzewie, przekoapala troche piaskownicy, a na koniec rozgrzebala kupke uschlych lisci. Tak fajnie sie lamaly :-) Potem jeszcze runda po spozywczaku i w domu troche zabwy, jedzonko, kapiel i spanie... i spi kurczaczek kochany :-) A ja chcialam poczytac co naskrobalyscie a tu takie kuku, cholercia. To teraz pojde sobei troche poczytac dla relaksu, ale jeszcze tu zajrze. Mam nadzieje, ze tego nam nie wykasuja z niewiadomych powodow. A co bylo na tym o wodce, ze go wycieli?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign____nie wyciagaj procentow tutaj na swiatlo dzienne, bo to moze temat trefny, skoro wodke tez wycieli :-p Dziewczyny, co wy takie ze schizami dzisiaj, co? Ja nie mam, tylko glowa mnie troche bolala, ale to z pogody i po prochu przeszlo. Dobrze chcoaiz kochane, ze schizy schizami, ale do lekarzy sie z tymi zmianami umawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli ja zasadniczo to stracilam wpis Filipki, bo reszte chyba zczytalam z Hania na kolanach. Filipka____serio, to juz 9 miesiac u bratowej, z trojaczkami tak pieknie sie trzyma?? Jestem pod wrazeniem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasciwie Was nie czytam ale jedziemy na tym samym wozku:) i wlasnie na Chicago Annik wspomniala, ze Wasz topik skasowano!!! czy cos sie stalo? czy jaks pomaranczka byla chamska? szok!! to moze byc podobnie z naszym topikiem kiedys..a ja chcialam mojemu synkowi kiedys poczytac jakie robil postepy i jak mamusia cieszyla sie, ze jest na swiecie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce nasz topik 😭 😭 😭 Karola do mnie dzwonila, bo jak wrocila z pracy to zobaczyla, ze nie ma topiku, czyli zobaczyla NIC. Moze tu Kononowicz byl :p ? A ja dopiero wieczorem mialam czas i chcialam sobie poczytac co napisalyscie, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Juz possprzatalam. Z nerwow zawiesilam diete i jem lody :P No jak oni nam to mogli zrobic??? Mam nadzieje ze ten Moderator dlugo nim nie bedzie, i przywroca nam topic. Ide zobaczyc na Smietnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro w pracy bede musiala jakos ukradkiem sprawdzic sytuacje tutaj na Kafe :) Nie wytrzymam czekac do wieczora zeby zobaczyc co na to Moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiece co nasz topik też wczoraj wykasowali :O Rodzimy w czerwcu 2006 :( BYło ponad 1030 stron :(Naprawde ktoś nadgorliwy wczoraj sprzątał na kafeterii ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmujcie się dziewczyny:) Myśle,że to nie o wizę poszło:D chociaż fajny argument Nasz też wykasowali-a my to tak dbamy przyrost naturalny w naszym kraju:D Myślę,że wykasowali po prostu tasiemcowe topiki. Ja was podczytywałam kilka razy. I widziałam fotki którejś z Was chyba Wiktorii. Trzymajcie się i pozdrawiam z Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajo! Moderatorzy sie t,lumacza, ze im sie ktos wlamal na serwer i na dodatek znal moderatorskie hasla i kasuje i sieje zamet. To wlasnie wyczytalam w Smietniku. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3416759 Nielze ktos narozrabial: http://f.kafeteria.pl/forum.php?id_f=6 - wychodzi na to ze generalne porzadki kots sobie zarzadil, bo te wszystkie posty z dzisiaj to wlasnie o usunietych topikach :-0 Aha, dzien dobry mimo wszystko. moze nas tu nie wykasuja tak szybko, co. Moj M jutro wraca, jeszcze musze cos mu na imieniny wykombinowac i nie mam zielonego pojecia co. Perfum nie uzywa, bizuterii nie nosi, nie gotuje (wiec komplet garnkow odpada), moze wydumam jakas muzyczke lub film, lub ksiazke. Widzialam fajna w Tareget, U2 about U2, moze mu sie spodoba. CHyba dzis podjade i blizej sie jej przyjze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja starym zwyczajem wysylam cos na poczte ;-) Moze wszystko sie wyjasni i nasz ukochany topik zostanie przywrocony do zycia ;-) Rozumiem, ze kasuja topiki o wodzie ognistej ale nasz? My takie porzadne :-P Dunia udanych zakupow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze jedno dziewczyny. Szum po utraconych topikach swiadczy o jednym - calkiem powaznie angazujemy sie w nasze forumowe zycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! No coz dobrze, ze chociaz mamy ten zastepczy topik :) Filipka Twoja bratowa to chudzinka, tylko brzuszek sterczy, wow jaki wielgasny :) A na tym zdjeciu jak siedzi to wyglada tak jakby tam miala poduszke a nie brzuszek. Ostatnio jak bylam u lekarza z Zuzia to bylo malzenstwo z trojaczkami, az poszlam sobie obejrzec, fajniusie :D Przyjechali z babcia, bo do trojki to juz trzeba wiecej osob niz tylko mama :) Dunia pewnie sie cieszysz, ze mezunio wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, Reign 🖐️ fajnie sie wczoraj pogadalo przez telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to ja mam cos na rozweselenie, przynajmniej mysmy sie usmiali. Korinka teraz jest na etapie \"nie\" lub \"no\" przy czym to pierwsze uzywa jako spojnika, przerywnika itd, a swoj sprzeciw zdecydowany wypowiada za pomoca \"no\". Tak wiec tatus zapytal wczoraj nasza core po raz kolejny: - Korinko, chcesz miec siostrzyczke? - No. - Korinko, a chcesz miec braciszka? - No. - Tak wiec co chcesz miec, bo mamusia musi cos urodzic. - Koko ( co w prostym przekladzie stanowi kure) Odpowiedz przeszla moje poczekiwania. Wyglada na to, ze bede musiala zniesc jajo. Ja wczoraj spedzilam jeszcze troche czasu na tej kafeterii i juz sie zorientowalam ze to chyba cos nie tak jest, bo pokasowali mase tematow i to czesto takich co juz byly bardzo dlugie. Tam w smietniku pisza ze probuja odzyskac, ale ja cos w to nie wierze. Chyba ze maja jakies szybkie i biezace archiwum. Bo jak ktos sie wlamal na serwer to kasowal z serwera, wiec gdzie niby te topiki maja odzyskac. No zobaczymy. U nas dzis potwornie zimno i ma padac. Ale jutro ma byc ladnie. Mielismy isc do zoo, ale wczoraj Korina znow miala goraczke i teraz juz jestem w kropce nie wiem co robic. Dzis jest ok, ale to sie ciagnie juz wlasciwie 2 msc. Niepodoba mi sie. No dobra, na razie spadam bo ide zadzwonic do Mamy Milego dnia zycze. A kto sie jeszcze nie zameldowal? Chyba Perfumeryjka i Allla tylko. A Magdy tez nie widzialam, ale to chyba raczej z braku czasu. No mam nadzieje, ze nas znajda bo wyslalam wczoraj maila do wszystkich. No i Zmieniam ze na nas trafii. A tak sobie mysle, ze jak im sie uda moze odzyskac nasz topik, to moze beda mogli przeniesc i polaczyc te dwa, zeby byla ciaglosc, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Dragonka to masz dylemat z ta kura :D Dziewczyny Magda nie ma internetu do niedzieli, bo im telefon stacjonarny padl :( Ale ja bede zdawac jej relacje, bo do siebie czesto dzwonimy :) Macie od niej i od Ani buziaczki 😘 Ja sobie poprzegrywalam na dysk co ciekawsze nasze przepisy, itp. na biezaco jak pisalysmy i teraz sie ciesze, ze to zrobilam, bo by przepadly. Jakos sobie odbudujemy ten nasz topik. Dzis doszlam do wniosku, ze bardzo bym za Wami tesknila, gdybysmy nie mogly znow pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchcia tak nawet myslalam, jakby zareagowali na usg jakbym sie zaczela dopytywac czy to nie kura przypadkiem. CHyba pomysleliby ze mi te hormony ciazowe na leb padly. Ja pierwsze 150 stron topiku mam jakby co. Ale potem jakos nie zdazylam jeszcze zarchiwizowac, wiec mam nadzieje, ze jednak odzyskaja. Nie wiem czy na wszelki wypadek tego nie zapisywac teraz. Reign, dobrze ze tez napisalas do dziewczyn, bo ja teraz nie jestem pewna czy moj @ doszedl do wszystkich. No faktycznie, ze Magda pisala o brakach w necie. Pozdrow ja Juchcia. Filipka jak ogladalam Twoje zdjecia ze spacerow to tez mi sie przypomnialo jak tutaj przyjechalam i chodzilam jak patnik z Korina po pustych ulicach. I tez tylko gora, dol, gora, dol. Oj jak ja marzylam wtedy o spacerze po Wroclawiu, gdzie jest plasciutko. Dunia i jak tam maz wraca czy zostaje? Ja tak pytam wciaz, bo zauwazylam pewna prawidlowosc pogodowa. Jak mowisz ze maz wraca to sie rozpogadza, a jak piszesz ze zostaje to sie chmurzy. A ja nie wiem czy moge zoo jutro planowac ;-) no to zostaje czy wraca? Karola 🖐️ macham lapka jakbys zagladala. Milej pracy Annik , a co z Twoja praca? Startujesz w przyszlym tygodniu, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria, smiac sie. Po co plakac :-). A swoja droga dobrze, ze ma geste i dlugie wlosy, to przynajmniej tych waleczkow nad tiulami tak nie widac. Wspolczuje Ci z calego serce. Ja mam 2 i czasem mam powyzej uszu, a 5 to bym chyba od razu poszla sobie smirnoffa kupic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign, adresy sa dobre tylko ja dalam opcje odpowiedz wszystkim przy mailu Dunii i on cos sie dlugo krecil w okol wlasnej osi i nie wiem czy w koncu doszedl do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka, ale super brzuszek bratowej. Bardzo dzielna dziewczyna. To jeszcze jej tylko troche zostalo. Ale to jedno zdjecie to chyba ze szpitala juz jest, prawda? Powiedz jej ze trzymamy za nia kciuki mocno. Na kiedy ma termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cip, cip, cip kurko w brzuchu cioci Dragnonki :-D No usmialam sie do lez i gdbyby nie to, ze Hania spi to ryknelabym na cale gardlo :-D Cudo to wasze potomstwo, cudo!!! Mam nadzieje, Dragonka, ze oprocz archiwizowania tych pierwszych 130 stron, masz gdzies zapisane chocby swoje wpisy, bo to co Korinka wyprawia(la) to niezla ksiazka by wyszla. A swoja droga, jak archiwizowalas te wpisy? Poprostu kopiowalas do np. pliku textowego, strona po stronie? Victoria____serdeczne wyrazy wspolczucia z podowu przedszkola :-0 Tylko spokoj moze nas uratowac, tylko spokoj :-) Matko, jakiz piekny przekroj wiekowy Ci sie zrobil. Na szczescie to tylko na jeden dzien. A jak Froggy, na wiesc o domowym przedszkolu gwaltownie wyzdrowial, czy masz jeszcze chorego faceta pod opieka? ;-) A co do fotki to rece opadaja. Ciekawe czy takie cos to juz popdada pod molestowanie psychiczne? Jak myslicie, mozna by ja pozwac czy jak? Reign____ja tez mam nasze przepisy, przynajmniej niektore. Kopiowalam na biezaco, po tym jak nie moglam znalezc lasagne Victorii. Jak tam zdrowko Eda? Filipka___ Juchcia dobrze to napisala, z brzuszkiem bratowej. Sam brzuszek na ogromny nie wyglada, ale przykejony do bratowej - chudzinki juz robi wrazenie :-) A jak lekarze prognozuja, da rade jeszcze troche pociagnac z trojaczkami, czy szykuja sie na wczesniejsza cesarke, porod naturalny? Wiesz cos? A jesli ten topki przezyje, to nawet chyba mam gdzies ostatnia aktualna tabelke :-) Dragonka____ do mnie doszlo, tyle ze nei wiem czy tam byl adres Zmieniam, w moim mailu. A krecic sie mogl z takiego powodu, ze w zwiazku z wyjazdem pana, zbutnowala mi sie nieco skrzynka mailowa (tzn outlook wrzeszczy, ze nie zgadza mu sie Word i wysylac moge tylko po jakis chachmeceniach w opcji Plain Text :-0 Na szczescie pan jutro wraca (sorry chyba bedzie pochmurno :-) wiec ustawi kompa do pionu. A co do prognoz to przyszly weekend masz cieply, bo M znowu wyjezdza w to samo miejsce, znowu na tydzien, tym razem moze bez takich jaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, a ja sie usmialam z tego cip cip :-) Zapisywalam jako pdf, porostu mam taka opcje konwertuj do pdf i potem dodaj do istniejacego dokumentu. A z M to nie do konca dobrze zrozumialas, tzn wlasciwie jest odwrotnie. Jesli piszesz ze wyjezdza, to powinno sie rozchmurzyc, a kiedy wraca do San Diego? w przyszlym tygodniu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×