Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Lo matko zapomnialam pogratulowac Annik pracy! Annik to super, ze mozesz pracowac z domu, no ja bym takiej okazji nie przepuscila. Dobrze, ze sie zgodzilas :) Na pewno sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc kobietki. Ja sie odezwe mimo sprzeciwow, ale tez szybko, bo sprzeciw Karoli przy sprzeciwie Hanki brzmi jak bardzo uprzejma prosba, w dodatku wyartykulowana wielkimi literami ;-) Tez bedzie szybko. Teletubisie, potem drzemka Hani, ja w miedzyczasie obiad plus pranie, troch ekafe i juz dziecko na nogach, M na lancz, obiady wydane, M do roboty, ja z mala pod pacha na plac zabaw. Sliczne slonce, zapomnialam tylko kremu z filtrem :-0 Dwie godzinki dziecko mialao swiezego powietrza (mamusia, chcac nie chcac tyz :-) ), teraz mama do was klepie, mala sie powoli buntuje, a czekamy na tate, ktory mial byc dzis wczesniej z roboty, a zasadniczo jeszcze go niet :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie jeszcze odezwe... Obiad prawie zrobiony, dzieci szaleja w piwnicy :) a ja mam chwilke na kafe. R lada chwila bedzie i obejrzymy sobie trzeci odcinek filmu \"Dom\" do obiadku (uwielbiam ten stary film :) ) Zadzwonilam dzis do Dragonki uslyszec jej glos :D Fajnie sobie pogadalysmy, tylko od czasu do czasu jakies \"odglosy w tle\" (czyt. nasze i nie nasze pociechy) nam przerywaly :p Dragonka milo Cie bylo uslyszec :) Musze jeszcze zadryndac do Filipki i Victorii, ale to innym razem. Filipka ostatnio taka zakrecona, ze jak sie rozgadamy to gotowa chate spalic :p A u Victorii trojka dzieci, szybkie zycie wedlug planu (jeszcze na mrrrr trafie i bedzie klopot :p ) Filipka i Victoria tylko sie na mnie nie obrazcie za te zarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehhe, ale usluchane Towarzystwo :P Bardzo dobrze Wam poszlo, nie musialam nadrabiac za duzo :D Ide cos wypic cieplego bo zimno u Nas strasznie :( Wroce tu jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz prawie fajrant. hanka siedzi w wannie i tatus nadrabia zaleglosci :-) Wrocilismy wlasnie ze steczka i oboje toczymy sie jak male zuczki-gnojarki (sory, ale znam tylko takie zuczki, hihhi ;-) ). Reign____fajna ta sukienka J. Alez ta dziewczyna jest zgrabna, a teraz jeszcze w tych koronkach. Super. O Oscarku nic nie trzeba pisac, bo ten to jak widzi aparat to chyba specjalnie robi takie pozy :-) Magda____ u mnie nocnik stoi pod lozkiem. Tzn nocnik Hanki stoi pod jej lozeczkiem :-) Mimo iz tez wiem kiedy z reguly robi, to proba posadzenia jej akurat wtedy konczy sie proba zlamania dziecka sztywnego jak drut w pol :-) No poprostu usztywnia sie glizda i ani w te ani wewte. Chociaz raz, jak zrobila na dywan (w trakcie przedkapielowego wietrzenia pupy) i zobaczyla, ze niezbyt sie to mamie widzi to potem dala sie nawet posadzic spokojnie, ale nawet psipsipsi nie pomoglo. Posiedziala chwile spokojnie, pousmiechala sie przepraszajaco, poczym wstala i chwile potem nasikala w duzym pokoju :-) :-) :-) Takze przed nami droga daleeeeeka do nocnikowania. Annik_____ gratuluje robotki. Fajnie,z e udaloby sie to robic z domku, bo to spokojniej i na swoim, a jednak jakas praca. Zycze powodzenia, dasz rade. Dragonka_____ alez Korinka wyrosla. Uprzejmie donosze, ze na zdjeciu ze sloniem zadnego wieloryba nie widzialam :-( Ale wlosy chyba faktycznie podcielas. Prosze podziubac delikatnie kurke w brzuszku i niego wiekszego kurczaka - Korinke. Aha, na tutejsza Wielkanoc nic tylko Dragonka za jajko sie przebierz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze nadrobic straty forumowe ;-) Karola 🌼 tak jak Dunia napisala tabuny facetow cio? Prezentujesz sie z klasa co tu wiecej pisac ;-) Pasuje Ci ten kolor wloskow Vici 🌼 2 wozki, max kolonko i gdzies tam tli sie jeszcze ta na prozaku o ile nie zapomni oczywiscie. Barwne zestawienie! Nigdy nie widzialam kobiety z dwoma wozkami ale TY dalas rade! Dziewwczyno Ty ze wszyskim dajesz rade. A to F byl 10 lat z prozakiem? Zaraz musze wskoczyc na Wasze fotki ;-) Dragonka 🌼 dla Ciebie duza buzia. W koncu sie doczekalam fotek od Ciebie. Fajnie wygladacie ;-) Czy Ty wlosy masz teraz krotsze? Jakos kojarzylam Ciebie z bardzo dlugimi. Korinka juz duza dziewczynka a mialam juz kiedys napisac, ze ja 1-wszy raz i to tutaj spotkalam sie z imieniem Korina. Co do chorej Chloe to szkoda slow normalnie! Annik 🌼 widac, ze Lenka ladnie rosnie. W zuzinkowskiej wanience widze jaka duza jest. Masz dwie sliczne corcie, pewnie dumni jestescie z mezem ;-) Gratulacje z okazji pracy w domku. Super rozwiazanie! Ale masz szczescie! Magda 🌼 widac, ze kolacja sie udala. Buzki zadowolone za zdjatkach. Podobalo mi to maczanie w garnku na srodku stolu. A TY jestes bardzo zgrabniutka. Wnioskuje tez ze z nerkami mialas niezle jazdy - dobrze, ze to juz za Toba! ANka jest swietna i wiecznie taka zadowolona. Juchcia 🌼 rzucenie palenia to trudna sprawa ale dla mnie trudnijesza niz rzucenie slodyczy :P Aczkolwiek jedno i drugie da sie zrobic. Pamietam jak bylo mi ciezko jak juz chyba z 10 raz walczylam i udalo sie! TO bylo gorace lato wypijalam wode litrami nawet do 5 litrow dziennie, glowa mi pekala jesc jakos nie moglam i smierdzialam jak stara koza to bylo obrzydliwe. przy kazdej mozliwej sposobnosci musialam wskakiwac pod prysznic bo normlanie skora cuchnela mi fajkami te smrody ze mnie wychodzily. Rzucalam palenie zbiorowo z 5 innymi osobami z czego 2 nie pala do dzis w tym ja ;-) Ta druga osoba to facet kolezanki wspieralismy sie telefonicznie i najlepszy byl tekst do mnie - czy ty tez tak smierdzisz? :o Normalnie nie wiem czemu tak bylo ale on i ja cuchnelismy fajurami ( wypalalam paczke i troche dziennie ) Skora farbowala mi bielizne i ubrania na zolto-brazowo i jemu tez. Do dzis czasem sni mi sie ze pale papieroska sobie :P DUnia 🌼 ciesze sie ze mezus szczesliwie dotarl do domku ;-) a co to sa zuczki-gnojarki? Reign 🌼 Jenna super laseczka i sukienka przyzwoita! Widze, ze Ty bez E normlanie rozbita chodzisz a Oskariusz wspanialy jest uroczy - widac, ze lobuziak z niego ;-) Dziewczyny jeszcze raz dziekuje Wam wszyskim za slowa otuchy, bo szczerze to spanikowalam dzis ;-) ❤️ mialam cos jeszcze napisac ale tym juz chyba zapcham nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ale metody :) Dragonka, rzeczywiscie Korinka wyrosla ostatnio, ladna z niej Dziewczynka, a Ty super wyladasz 🌻 Dzieczyny, dzieki za mile slowa na temat zdjecia, ale ja wiem swoje, i zle sie czuje :O Filipka, jak tam? Ucaluj Eryczke 😘 Magda, widzialam zdjecia z Kolacji, super sie bawiliscie. No i zdjecia Zuzinki z Anulka :) Boskie. Reig, sukienka J. bardzo mi sie podoba :) Ona taka szcuplutka, slicznie wyglada. Annik, dzieki za kolejna porcje zdjec :D Oj udaly Wam sie Dzieciaczki. A Zuzia widac zakochana starsza Siostra. Dunia, Juchcia 🖐️ U mnie dzien za dniem leci strasznie. W pracy to nawet nie mam czasu kawy wypic, dzis zrobilam sobie dopiero o 1.00 godzinie. Ale ja tak wole niz siedziec i sie nudzic. Jedyny minus tego Wszytkiego ze tesknie za Wami strasznie, no ale co zrobic, takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy juz mozna, ale w San Diego jest 18:30 to w LA tez, wiec chyba Karola juz po pracy :-) Juchcia, mi tez sie bardzo milo z Toba rozmawialo :-) Dziekuje za mile slowa pod adresem naszej rodzinki. Reign, moj maz wyglada mlodo, bo poprostu jest mlodziak jeszcze ;-) A ja scielam wlosy jak bylam w Polsce. I jeszcze nie odrosly. A wieloryb Duniu to ten co stoi po lewej stronie slonia :-) mowie, zebys ze sloniem nie pomylila. Oj teraz dopiero doczytalam, ze juz mozna pisac bo Karola w domu tylko ze zmarznieta. A ja wlasnie musze konczyc bo M zadzwonil, ze jedzie ale chce zebysmy jeszcze gdzies tam jechali wiec musze ubrac dziewczynke i siebie, bo Karola mowi ze zimno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka, a Twoj M. mlodzsy od Ciebie? Tak,juz mozna pisac swobodnie, bo jestem w domku i czytam na bierzaco. Jednoczesnie robcie sobie notatki na jutro, bo tak jak pisalam, przypada po 1 poscie na glowe :P No chyba ze jakies emerency :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, Dunia u nas z nocniczkiem jest dosyc podobnie jak u Dunii, no moze z ta roznica, ze jak Chloe usiadla na nocnik to Korina ja zwalila i sama usiadla. Ale nie wiele to dalo, bo ona potraktowala to jako fotelik. A zwykle jest to poprostu kapelusz, niekoniecznie twarzowy (nawet w doslownym znaczeniu ;-) ) ale najczesciej laduje na glowie. Raz Korina zrobila kupe, ale jak ja zobaczyla to sie tak strasznie poplakala z tego powodu, ze nie mialam sumienia jej wiecej mobilizowac. Robienie na dywan nie wprawia jej w takie zaklopotanie jak robienie do nocnika. Moze musze nocnik dywanem wylozyc poprostu :-) Spadamy bo zaraz bedzie burczenie, ze wszyscy na mnie czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Karola jeszcze Ci napisze :-). tak M mlodszy 2 latka :-) Chcialam tylko prosic o nieuwzglednianie moich dzisiejszych 4 postow, nie wiedzialam o rygorze i dlatego sie tak rozpedzilam. Jutro sie na pewno bede trzymac w ryzach, a jak mi je policzysz to nastepny bede mogla dopiero w sobote napisac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka, uwilbiam Twoj poczucie humoru :D Ide sobie goraca kapiel zrobic. Zimno. A jutro ma byc 40 stopni w dzien, w nocy jeszcze mniej. A niby Kalifornia... Za to weekend zapowiada sie calkiem ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Dragonka, tym razem jeszcze odpuszcze, ale jutro bedziesz musiala uwazac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :D Tak jak Anulka i Reig, po kapieli :) Reign, podoba mi sie praca, ludzie bardzo fajni, chociaz atmosfera juz nie taka kameralna jak w starej. No ale co zrobic. Jeszcze sie przyzyczajam kazdego dnia, ale jest coraz lepiej. Nie zaluje ze odeszlam z tamte pracy :) Diewczyny, gdzie mozna w necie znalezc jakis teks do Thank You Note? Bo chcialam wyslac ale nie wie co napisac. Ma byc bardzo neutralnie. Reign, a czemu masz schizy? Napisz na @ jak cos. Annik, ja tez jestem Dupa jesli chodzi o negocjacje, ale jakos mi przeszlo przez gardlo to i owo jak poszlam na to Interview, takze i Tobie sie uda, trzymam kciuki :D A gdzie sie Juchcia podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :D Tak jak Anulka i Reig, po kapieli :) Reign, podoba mi sie praca, ludzie bardzo fajni, chociaz atmosfera juz nie taka kameralna jak w starej. No ale co zrobic. Jeszcze sie przyzyczajam kazdego dnia, ale jest coraz lepiej. Nie zaluje ze odeszlam z tamte pracy :) Diewczyny, gdzie mozna w necie znalezc jakis teks do Thank You Note? Bo chcialam wyslac ale nie wie co napisac. Ma byc bardzo neutralnie. Reign, a czemu masz schizy? Napisz na @ jak cos. Annik, ja tez jestem Dupa jesli chodzi o negocjacje, ale jakos mi przeszlo przez gardlo to i owo jak poszlam na to Interview, takze i Tobie sie uda, trzymam kciuki :D A gdzie sie Juchcia podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchcia-mozna :D Ale wy jestescie Grzeczne Dziewczynki :) Zeby moj R. sie tak mnie sluchal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz popisze tylko przytacham sloik nutelli z lodowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj ta nutelle Juchcia, Wirualna nie tuczy :P Ja dzis i prezelkach i wodzie jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tam delirie, wytrzymamy, a jak cos to sie Meliski napij :) No ja przynajmniej musze wytrzymac,mimo ze mam zapas Milki w lodowce :O Jestem Prosiakiem. Zebym chociaz landrynki miala, albo tic-taki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOo, a ja mam jakies wisniowe na gardlo :) Bede dzielna :D Mam tez jogurt-pianke waniliowa, mniam, mniam. Ale zaraz ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annik przez Ciebie oplulam monitor, nu nu odwyk :D Karola a mialas rzucic diete w diably :p Reign dobranoc, spij slodko :) Widzialam zdjecia Oskariusza, lezy sobie na oparciu kanapy identycznie jak moja Kisia z Polski :) aby jak najwyzej. A sukienka super, lubie takie tylko nie mam do nich figury :O Korinka Dragonki na kazdym zdjeciu wieksza, lobuziak kochany :) , a wieloryba nie bylo tylko jakas ladna babka i przystojny gosc kolo Korinki sie krecili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mialam rzucic w diably i nazarlam sie jak swinia w weekend, ale od Poniedzialku poszlam po rozum do glowy. Chcialabym moc wyjsc nad basen jak sie cieplej zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw musze powyzerac zapasy domowe, bo niestety nie jestem taka silna i jak cos jest slodkiego to wymiekam. Ale kupilam ten sprzet co ma Alla do robienia brzuszkow i dzis zrobilam 50. Rozpakowalam bardzo delikatnie, zeby w razie czego mozna bylo zwrocic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R mowil zeby w ogole nie rozpakowywac tylko niech polezy z tydzien i oddac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchcia, ratulacje, to juz jakis krok :) Ja nie jestem osoba ktora lubi cwiczyc wiec staram sie ograniczyc jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ide do lozeczka, poczytam jeszcze ksiazke. Zycze Dobrej Nocki i Kolorowych Snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja tez nie lubie, ale jak mus to mus. Zrazilam sie do cwiczen jak bylam w ogolniaku. Cwiczylam namietnie przez miesiac i przytylam zamiast schudnac. Tak sie wkurzylam, ze zaczelam pic herbatki co to sie po nich nie wyrabiasz na zakretach do kibla i pomoglo. Ale rozregulowalam sobie to i owo i odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×