Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Dunia, z tych co maja najwiecej nominacji to widzialam \"Babel\" - dobre, ale ja wiem czy az oskarowe. A tak jak jeszcze przegladnelam dalej no to widzialam: Apocalypto - dla mnie ohyda, Diabel ubiera sie u Prady, Piraci z Karaibow 2 i Borat. Victoria, jak dalas rade jeden pchac a drugi ciagnac, ja sobie tego nie wyobrazam. Moze latwiej byloby Ci wziac Bonio w jakies nosidlo na brzuch a Helenke do parasolki. Oj koniecznie musisz miec podwojny, kurcze jakibys mieszkala blizej to ja od czwartku mam wolny podwojny wozek i raczej do sierpnia nie bede z niego korzystac. No ale my to tak po przeciwleglych koncach stanow. Kurde dalej nie ma naszego topiku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Juz jestem w domku :) Wysylam zdjecia moich wlosow zanim mi odrosna. troche zolte wyszly na tym zdjeciu ( w rzeczywistosci takie nie sa) ale juz nie mialam czasu pstryknac nowej fotki. Ide nakarmic R. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj pusto :( Ja mam czas tylko w weekend, a Wy odwrotnie :( Tesknie za Wami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na chwilke..musze sie wizac na porzadki w tym domu, bo mam taki syf, ze szkoda gadac:( Karolka- sliczne wloski👄 Annik- Lenka to malenka kruszynka..taka delikatna..cudowna👄 Reign- ja z E.Murphy lubie tez:\"Ksiaze w Nowym Jorku\" - super komedia..kojarzysz?;) Dunia -ja przegladalam zdjecia na onecie z gali wreczania Oscarow..i popatrzylam sobie na Nicole Kidman - co jej sie stalo? Chyba za duzo ponaciagala powiek..jeju...masakra! Spojrzcie na zdjecie nr.97..ehh...a byla taka naturalna...Dla pozostalych 👄 No i tradycyjnie: wstawac spiochy 😴!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis Was bardzoooo prosze o zdrowaski! Jestem przerazonaaaaa. karmie Erice i znalazlam u niej z tylu na glowie guzek wielkosci duuzego zielonego grochu. CO TO MOZE BYC?kURWA MAC NORMLANIE NIE WYROBIE ZA CHWILE. Lekarz jest w szpitalu i dopiero o 12 bedzie u siebie do tej pory zdaze sie odkopac bo jak na zlosci napadalo pol metra sniegu i musze sie zabrac za lopate. jez.. co to moze byc za cholerwsto>>>>>>> w zeszlym tyogdniu snilo mi sie, ze zmarlo 3 miesieczne dziecko Boziuuu boziu ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! M w koncu w domu, a scislej mowiac - juz w robocie. Oj, mial ten wyjazd faktycznie przebojowy i stwierdzil, ze tydzien wyrwany z zyciorysu, ale tydzien, ktory na pewno zapamieta na dluuuuuugo. I to wcale nie w pozytywnym znaczeniu :-0 No, ale wczoraj udalo mus ie jeszcze pokombinowac z biletem i byl wczesniej, nawet tak, ze pojechalam z Hania na lotnisko go odebrac i prosto stamtad na urodziny do remizy :-) Fotki sa, ale nawet jeszcze ich nie przejrzalam, wiec pewnie za jakis czas dopiero pokaze Hanke na wozie strazackim :-) Lece teraz do kuchni, bo wrzucialm do garnka zamrozona kapuste i musze podejrzec czy juz mi sie rozpuszcza, czy moze raczej fajczy ;-) Milego dzionka. Fajnie Maga, ze znowu cie podpieli, pusto bylo bez ciebie. Aaaa, Karola_____ za toba to sie chyba tabuny facetow ogladaja, co? Rany julek, sliczna z ciebie dziewczyna i baaardzo stylowa. Super 🌼 Bardzo milusi widoczek od samego rana (bo fotki dopiero dzis obejrzalam). Annik______Lenka jak zwykle cudenko. Sliczna dziewczynka. Fajne fotki ta na brzuszku (minka nieco zafrasowana :-) i to w czapie z fontaziem (nieco kozackie - zawadjackie). Uh, A Zuzia to juz duza dziewczynka. Buziaki dla obu slicznych coreczek 🌼 No dobra, lece do tych garow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas znow cos pada :O Magda welcome back! :) Perfumeryjka daj linka na to zdjecie, bo nie moge znalezc :O Annik Lenka kruszynka nasza taka fajniusia :) buziaczki 😘 Karola bardzo ladnie Ci w tych pasemkach i podoba mi sie Twoja grzywka :) Ja niestety nie moge miec grzywki, bo jak sie pokreci np. od wilgoci to bede wygladala jak stara baba z ondulacja :O a zawsze mi sie podobaly grzywki zwlaszcza takie ukosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka, wszystko bedzie dobrze, kochana na pewno. ZObaczysz, ze to nic groznego. Wiem, ze swirujesz - ja mialam podobna histoire jakies pol roku temu, nie wiem czy pamietasz. Tez swirowalam i nie wiedzialam co robic, bylam przerazona. Ale pediatra powiedziala to co chyba mi tu napisala Dragonka, ze to powiekszone wezly chlonne, ze jakas infekcja czy cos i tak dziecku wychodzi, ze organizm z tym walczy. Wtedy to chyba byly zeby> Pare dni temu znowu to zauwazylam, w tym samym miejscu, tej samej wielkosci (groszek) i tym razem zwalam to na zeby, ktore ida hurtowo. Pocieszam jak moge i mocno trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu Filipka nie denerwuj sie kochana, pewnie to nic groznego i wszystko sie wyjasni. Nie wiem co powiedziec :O Gdyby cos bylo nie tak to pewnie by ja bolalo a przeciez nie plakala z tego powodu. Dunia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filipka - zdrowaska za Twoje malenstwo. trzymaj sie i badz dobrej mysli. tak jak dziewczyny napisaly - to na 100% nic powaznego. Musi byc dobrze. Jestesmy z Toba i Erica 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda fajne zdjecia z resto :) Widac, ze bylo milo i super zarcie, mniaaaaam :) Wyslalam Ci zdjecia te co zrobilam w piatek. Na film trzeba poczekac jak zbierze sie wiecej materialu, bo nie warto pare minut nagrywac na dysk. A co do pilnowania Ani to takie grzeczne dzieci moge nanczyc, serio nie ma problemu, polecam sie na przyszlosc :) Victoria obejrzalam zdjecia. Bonio kochaniutki rosnie jak na drozdzach, Helenka ma juz takie dlugie wloski, sliczna dziewczynka, z Julka fajowy duzy brat :) Dziewczyno z czego Ty sie odchudzasz! Buzka jak u nastolatki, wlosy lsniace do pasa, zgrabne nogi do nieba, wiec wcale sie nie dziwie Froggiemu :) Reign, Galactica 🖐️ Filipka daj znac koniecznie jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, chcialam Wam oznajmic, ze jestem strasznie slaba, nie mam silnej woli za grosz. Z mojej diety nici, bo w weekend nazarlam sie slodyczy :( O paleniu to juz nawet nie wspomne :O Moj R oswiadczyl, iz nie zdazyl sie pozytywnie nastawic do rzucania palenia, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Ciekawe kiedy sie w koncu nastawi??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie forma przetrwalnikowa do drzemki, czyli Teletubisie, zebym mogla spokojnie was zczytac. Filipka____teraz tak sie zreflektowalam, ze to co napisalm moglo zabrzmiec troche obcesowo, ale tak mialo nie byc :-) Slowo, kotku. Koniecznie daj znac jak tam u lekarza 🌼 Magda_____ czy ja cos przeoczylam o tym paralizu? Niewazne, najwazniejsze ze to juz za toba i nie wroci 🌼 A resto na wyglad i opis suuuper, sama chetnie bym sie wybrala. A poki co to moze uda mi sie M w tygodniu wyciagnac na opoznione Walentynki plus imieniny do knajpki. Tylze ze my z \"bagazem\", bo nie ma u kogo Hani zostawic a ona juz w takim wieku, ze bylaby afera :-D Viki_____sliczne te wasze fotki. Znowu nad niektorymi usmialam sie prawie do lez. Boni jest slodki, Helenka coraz ladniejsza. Nawet taka grrrr czy w wersji udekorowanej barszczykiem czerwonym :-) A swoja droga niezly patent, te kwadratowe talerze do takiego jedzenia jak znalazl. A Julek auto policyjne prawie pozeral wzrokiem. Czesto maja takie wycieczki w ramach \"Zbiorek\"? Reign___ nie smutkaj sie. Ed pojechal ale niedlugo wroci, jutro, pojutrze? Zrob sobie baski kosmetyczny dzionek, maseczki, pachnace kapiele ipt. Szybko zleci i juz bedziecie razem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powstala nowa lista topikow, ktorych jeszcze nie odzyskali. juz nas wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️Juz wstalyscie? :classic_cool:..no ..nareszcie..:classic_cool:;) Filipka- jestem z Toba...to na pewno jakas narosl...ktora zniknie po jakims czasie..nie martw sie na zapas..Trzymam kciuki👄 Juchcia- wiesz..to zdjecie Nikole to chyba nr 104...teraz nie mam chwilki, azeby go poszukac..ale jutro z ranka sie wezme za przegaldanie fotek z gali;) Ja uciekam..bo mam pierogi ruskie na patelni i mi sie spala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranyyyyy, walsnie otwieram poczte i mam cos od ubezpieczalni zdrowotnej. Siedze, czytam, loguje sie na strone, gapie jak sroka w gnat i po dluuuugiej chwili mnie olsnilo, ze to pismo dotyczy sprawy SPRZED ROKU! Pamietacie, rozpaczalam tutaj, ze nie chca pokryc Hani testu noworodkowego na sluch z przyczyn jakis bledow i strasza nas historia kredytowa. Sprawe wtedy po miesiacu (albo i dluzej) udalo mi sie zamknac telefonicznie, ale w miedzyczasie wyslalam pismo co i jak do ubezpieczalni (zeby miec papierek jakby co, ze cos w sprawie dzialam). No i dzis raczyli PO ROKU przyslac odpowiedz.... No zatkalo mnie :-0 Oczywiscie wszystko jest zamkniete i dawno zapomniane i nic nowego w sprawie nie wymyslili, ale tempo powalilo mnie na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🌼 dziekuje Wam ❤️ ❤️ Wrocilysmy. Lekarz znalazl jeszcze jeden guzek w innym miejscu :o Kazal nie panikowac i poczekac, bo moze zniknie i ze to sie zdarza u takich malenstw - czyli podobnie jak bylo w przypadku Anulki i mam nadzieje, ze rowniez jak u Twojej corci Magda zniknie to u ERici :( Jesli zrobi sie ciut wieksze skieruje mnie do Stony Brook do specjalisty w tym zakresie - czyli tez podobnie jak pediatra Anuli. W sumie gdyby nie wypowiedz Magdy to juz dzis bym wziela skierowanie. Ze wzlegu na moj angielski poprosilam jeszcze T by zadzwonil do pediatry i sie upewnil w moim rozumieniu. Powiedzialam mu tez, ze Ercia malo mi zjada. przy piersi nadal 5 minut :( Zalecil podawanie 2x dziennie formule i zadnych witamin ( dopiero od 6 miesiaca ) to ostatnie mnie akurat dziwi. U mnie na drogach nie ma ruchu. Szkoly pozamykane, ludzie sie chyba przestraszyli tego sniegu, ale juz sie robi mokro. Pozniej dokoncze odsniezanie. Dziewczyny przepraszam, ze tak o sobie samej dzis od rana. Egoistycznie jeszcze Was nie poczytalam dokladnie zrobie to za chwilke i poogladam zdjatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgada___ ja te paski uzywalm poki co przez tydzien i widze efekty, a tez mam poprostu zolte szkliwo i tyle. Teraz mam tydzien przerwy, bo mi sie dosyc mocno uwrazliwily i wykoncze w nastepnym tegodiu jak znowu M nie bedzie. Ja kupilam te najtansze, na dwa tygdonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka____ bedzie dobrze, zobaczysz. Organizmy maluszkow musza naprawde mocno sie wyregulowac i troche to trwa. A w miedzyczasie pojawiaja sie min takie guzki. Nadal trzymam palce zeby szybko poznikaly i wiecej sie nie pojawily 🌼 U Hani ten co znowu jej sie pojawil w tym samym miejscu na szyji, nisko tak za uchem, tuz przy pleckach - jest dokladnie taki sam jak byl wczesniej. teraz juz nie panikuje, ale na wizycie za tydzien na pewno powiem. Jesli chodzi o formule to polecam Enfamil Lipil, Hania na tym wyrosla, od pierwszego miesiaca, bez zadnych problemow. Choc z drugiej strony to chba najdrozsza formula jaka jest. A z witaminami to tutaj tak jest. Jelsi dzidzia jest na piersi, to przyjmuja, ze wystarczajaco dostaje od mamy. Jesli na formule - to tam jest co maluchowi trzeba. W sumie witaminy jedna z moich kolezanek daje od 2 roku, innej pediatra powiedzial ze nalezy, dopiero na przegladzie czterolatka. A jakos w okolicy chyba 9 mies na czekapie Erica bedzie miala robiana mala kujke w paluszek i sprawdzaja poziom zelaza, czy maluch nie ma anemii. I to wszystko. Nie wiem jak w waszym koncu, ale w Texasie nawet wit. D sie nie daje, bo przy takim sloncu to nie ma potrzeby :-) Bedzie dobrze kochana, zobaczysz. Buzi buziak dla Ericzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje. Dunia kocham Cie za to: \"U mnie forma przetrwalnikowa do drzemki, czyli Teletubisie, zebym mogla spokojnie was zczytac.\" Balam sie ze tylko ja taka mama co to jak chce neta poczytac to wlacza teletubisie ;-) A jesli chodz o takie forumowe podszywanki z dziecmi to ja pamietam, ze przestalam pisac na formu dla lipcowek wlasnie po takiej dziewczynie co napisala ze jej 11 msc Zosia pyta co to i jeszcze umie logicznie odpowiedziec na to pytanie. I potrafi polaczyc takie fakty ze jak pies szczeka a mama kaszle to mowi ze mama szczeka - tzn nie mowi wraznie niestety tylko mowi szczeta. Wybaczcie ale przeroslo to moje mozliwosci tolerancji dla ludzkiej albo glupoty, albo naiwnosci. Moja wowczas 11 msc corka uwazana raczej za dosyc inteligentna istote potrafila powiedziec mama tata i edziu, generalnie wszystko wymiennie i bez wiekszego sensu. I ta dziewczyna tez zamieszczala link do swoich zdjec, chyba na bobasach. Wiecie, ja nie jestem jakas strasznie radyklana, ale np probuje teraz czasem pisac na forum ciezarowek, tylko mnie wkurza jak dziewczyna w pierwszej ciazy w 13 tyg pisze ze jej dziecko sie rusza i co wiecej maz widzial jak sie brzuch rusza z dzieckiem. Ja wiem, ze sa piekne chwile bycia w ciazy, ale kazda taka chwila ma swoj czas. Moj maz (moze slepawy) widzial ruszajacy sie brzuch jak ja bylam w 7-8 msc ciazy a nie w 3 msc gdzie nawet brzucha prawie nie widac a co dopiero ruszajace sie w nim dziecko. Wiecie, ja wiem ze przypadki chodza po ludziach, ale wszystkie przypadki maja swoje granice. Albo dziewczyna pisze, ze jej dziecko w 14 tyg na usg wyszlo ze ma 32 cm dlugosci. To ciekawe ile bedzie mialo ja sie urodzi, pewnie z 1,5 m. A poza tym jak to zmierzyli jak dziecko jest zwiniete, no chyba plecy ma takiej dlugosci to calos nawet nie chce myslec. No dobra koniec elaboratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam napisac Filipce zeby sie nie martwila, bo to jest bardzo czeste u niemowalczkow i zwiazane jak Magda napisala z hormonami mamusinymi. Ale widze, ze Filipka juz byla u doktora i jest spokojniejsza. Na pewno Ericzce szybko to zniknie. ZObaczysz Reign usmiechnij sie troszke, E na pewno nie chcialby zebys byla smutna Magda, fajnie ze juz masz internet bo brakowalo nam Cie :-) Victoria, blagam Cie nie pisz od rana, ze jestes po spacerze, wszystko posprzatane, ugotowane, po prysznicu i jeszcze po mrrrrr bo mnie wpedzasz w kompleksy. Ja ledwie sie zdarzylam jako tako ogarnac i Korine no i mam kawe. Reszta lezy i dyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to przepraszam Was za ten wczesniejszy elaborat, bo to przeciez nie Wasza wina, ze na swiecie sa idioci. Ale musialam sie na czyms wyzyc, a to sie nadalo w zupelnosci. Jestem tak wkurzona, ze az mi kipi. Nie, nie, nie... tym razem M jest niewinny ;-) Chloe jest u nas ostatnie 3 dni. I dzis rodzice przyprowadzili ja, nie dosyc ze z goraczka to jeszcze z tak straszna biegunka ze wlasciwie nie wiem co z nia zrobic. Wiecie to juz nie chodzi o to ze ja ja musze wciaz przewijac, choc wlasciwie jak nie wiadomo co jej jest to dla mnie - ciezarnej to nie jest zbyt komfortowe, ale Korina jest przerazona, tamta placze caly czas, a poza tym ledwie mi Korina jakos doszla do siebie i co znow bedzie chora. Kurde jestem tak strasznie wpieklona, ze chyba zaraz zadzwonie do jej mamy, zeby ja zabrala bo ona sie nie nadaje do dzieci tylko do lozka. Jej mama mowila ze ona jest chyba troszke podziebiona i moze marudzic, ale na Boga, ona jest poprostu strasznie chora a nie podziebiona. Wiecie, ze ja nie jestem jakas tam panikara i wlasciwie staram sie Korine jak najmniej szpikowac lekami, ale ta mala jest na prawde bardzo chora. No dobra wyplulam to z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda tak jest!!!! Juz zadzwonilam, maja zaraz przyjechac. Tyle ze ta mala wlasnie zasnela. Zwykle tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annik..super, ze idziesz do pracy..zazdroszcze Ci...:( Filipka- dobrzez robilas, ze dla swietego spokoju poszlas do pediatry...bo to jednak siedzi na psychice..zobaczysz, ze guzek sam zniknie:) Ide na film..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka - ale jak tak mozna zostawic u kogos dziecko chore..czy mama nie czuje instynktownie, ze dziecko sie zle czuje..? Nie rozumiem...ludzie lubia wykorzystywac innych..ale tutaj powinien przemowic instynkt...Dobrze zrobilas, ze zadzwonilas po nich..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Macie zakaz pisania wiecej niz po 1 poscie kazda jak ja jestem w pracy, bo mi przerwy na lunch nie starcza zeby Was przeczytac, a co dopiero napiasc :P I nie wiecej niz 1 strone total :P Filipka, buziak dla eryczki, trzymam kciuki i modle sie zeby wszytko bylo dobrze :) Annik, fajnie z praca :) Gratuluje. Reszte napisze pozniej bo mi sie przerwa konczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam cos napisac, ale Karola zabronila, a ja juz wykorzystalam limit na 4 dni ;-) zarazek :-) spi, a jej mama czeka w domu obok, bo my sasiadki na znak ze juz sie obudzila. Niech spi, mam nadzieje, ze Korina to przetrzyma Annik, super ze jest taka opcja. Trzymaj sie jej. Zobaczysz ze jak sobie poukladasz wszystko to bedzie fajnie. Zreszta popatrz na Magde, az milo sie czyta - dziewczyna wszystko ma zrobione, corcia zadowolona i jeszcze pieniazki z tego sa Karola przepraszam juz spadam, ale zrozumialam raz dziennie przed wieczorem i krotko typu czesc wpadne wieczorem :-) pracuj dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mnie nie bylo jakies 3 godziny i mialam kupe czytania, wiec Ci sie nie dziwie, bo jak wracasz do domu to przez pol godziny trzeba to wszystko zczytac no i jeszcze cos naklikac :) Filipka>> swietnie, ze lekarka Cie troszke uspokoila. Ja tez mysle, ze to skonczy sie tak jak u Ani i wszystko bedzie dobrze. Buziaki! Dunia>> u mojego Dawida jak mial jakis rok pojawil sie guz za uchem na szyi. Bardzo sie wystraszylam i jezdzilam do specjalisty od wezlow chlonnych. Porobili badania i okazalo sie nic mu nie jest. Po prostu tak organizm reagowal na jakiekolwiek przeziebienia i gdy byl chory ta gula sie powiekszala i to mocno, a jak byl zdrowy to byla malutka. W koncu zniknela zupelnie, nawet nie wiem kiedy :) Pewnie Hania ma to samo. No wiecie co, siaty rozwalone leza w kuchni na podlodze a ja musze najpiwrw poczytac i popisac do Was. Jejku przypomniala mi sie Karola :D Reign>> ale zakochana :) Nie martw sie to nie pol roku, szybko zleci :) U Duni bylo rozstanie z przebojami, a teraz juz znow sa razem :) Dragonka>> dokladnie mam takie samo zdanie odnosnie niektorych ludzi piszacych na topikach. Czytalam wrzesnioweczki i tez sie czasem po glowie drapalam :O A co tu daleko szukac, na \"rodzacych w Chicago\" tez jest taka jedna po ktorej postach mnie wywraca. Dziewczyny, ktore tam pisza wiedza o kogo mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×