Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tikus1985

władysławowo??

Polecane posty

Gość tikus1985

w polowie sierpnia wybieramy sie z kolezanka nad morze.nie mozemy sie jednak zdecydowac gdzie?myslalysmy o Wladysławowie ale słyszałyśmy mnostwo sprzecznych opinii.dlatego prosze o wpisy osob ktore juz tam spedzaly wakacje.mamy po 20 kilka lat iszukamy miejscowosci w ktorej sporo sie dzieje,gdzie jest wybor jesli chodzi o dyskoteki oraz gdzies gdzie mozna posiedziec jesli pogoda nie dopisuje...jak pod tym wzgledem wyglada Władysławowo?czy jest gdzie sie pobawic?czy raczej jest to miejscowosc dla rodzin z dziecmi?a moze przy okazji ktos poleci jakis pensjonat(30-35zl) czysto,lazienka w pokoju...kwatery prywatne tez ale z w miare tolerancyjnymi wlascicielami ktorzy nie krzywia sie mna pozne powroty:)i nie stoja pod drzwiami lazienki placzac ze za duzo wody sie zuzylo:(z gory dziekuje za wszystkie wpisy.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam pare lat temu z chlopakiem na wakacjach. Nie chodzilismy co prawda na dyskoteki. Szczerze mowiac - polecilabym Wam Jastrzebia Gore - co prawda jest to mniejsza dziura, ale tam z kolei bylam jako nastolatka (zreszta pare razy), mam wrazenie, ze tam sie wiecej dzieje. Pare km od Wladyslalowa. Jest lokal - ARA (przy glownej ulicy) - dyskoteka i nie tylko, wydaje mi sie, ze jest to dziura bardziej nastawiona na nocne zycie. Powiem tylko jedno - jakby co to wystrzegajcie sie pensjonatu \"U Danusi\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystka
Jezdze co roku do Władysławowa i to jest bardzo fajne miasto, nastawione na turystów;) Ma fajną plaże, bardzo długą;) Jest tam tez OSrodek Przygotowan Olimpijskich Cetniewo gdzie mozna sobie pojsc na basenik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władysławowo
władysławowo jest super dla mnie to najlepsze miasteczko nadmorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksioooo
w tamtym roku byłam tydzień na urlopie we władysławowie.niestety trafiłam na pogodę starszną-deszcz,sztorm na morzu,zero słońca,straszny wiatr.jedno wiem na pewno-nigdy tam nie pojadę,chyba że ktoś mi jakimś cudem zapewni na 100% że pogoda będzie piękna. jak ja byłam to za przeproszeniem psy dupami szczekały.działa jedna "dyskoteka":/, wszystkie knajpy były zaludnione od ludzi którzy chronili się przed deszczem itp. ja do władysławowa na pewno już nie wrócę.a polecam Dębki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam, nie polecam, nie podobało mi się wcale jeśli już chodzi o nadmorskie miasta i nadmiar rozrywki, to polecam Sopot (Sfinks, Soho, Mandarynka, Sanatorium) :) i jeszcze Juratę, Łebę, Krynicę Morską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aammaa
jeśli chodzi o rozrywki i knajpki to Władysławowo jest ok.Tylko czasem przeszkadza dziki tłum , szczególnie na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię wracać do Władysławowa, jest tam całkiem przyjemnie :) Zazwyczaj nocuję w jakimś apartamencie, który rezerwuję poprzez Bookapart czy Booking. Myślę, że ta miejscówka jest bardzo dobra dla młodych ludzi, dla rodzin proponowałabym chociażby Łukęcin czy coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×