Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość monatt
o czym mam mówić? o tym jak mnie upokorzono? jak mnie bito.. nie! mam dość. jestem za słaba na to wszystko, nigdy nie byłam mocna psychicznie, zawsze rozklejałam się kiedy ktoś opowiadał o czymś złym co go spotkało, a teraz ja sama jestem w takiej sytuacji i mnie nie ma kto wysłuchać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
tak, wiem że to moja wina. przepraszam już nic nie napiszę. ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieniu Przystojniaka, jeśli chcesz mogę nie zgłaszać do usunięcia Twoich wpisów, ale za samą obraźliwą ich treść grozi Ci odpowiedzialność cywilna i karna chętnie do postępowania się dołączę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
ZGWAŁCONE DZIEWCZYNY POWINNY IŚĆ NA POLICJE A NIE PISAĆ O TYM NA JAKIŚ PORTALACH UWAŻAM ŻE JEŻELI KTOŚ ZOSTAŁ ZGWAŁCONY TO NIE SIEDZI PRZED KOMPEM I TEGO NIE PISZE TYLKO SIEDZI I PŁACZE W SAMOTNOŚCI CZY COŚ W TYM STYLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
A CZYTAŁAŚ CO TA MONATT NAPISAŁA ? NO POPROSTU ŚMIECH NA SALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
ROZUMIEM ŻE PRZECZYTAŁAŚ TO CO ONA PISAŁA I DLATEGO MI TERAZ NIE ODPISUJESZ ... ZOŁZA JAK ICH MAŁO NIE MASZ SIĘ CO ZE MNĄ KŁUCIĆ OBOJE WIEMY ŻE MAM RACJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
JESZCZE MI NIE MÓW ŻE JEJ WSPÓŁCZUJESZ ;/ BO TO BY BYŁO NAPRAWDE ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm
monnat nie bierz konskewencji za tego tego typa co ci to zrobil, sama napisalas ze zaczely sie wagary za ktore zostalas upomniana, potem mozesz zaczac wpadac w gorsze rzeczy, narkotyki, agresja, sex etc, ludzie ze wzgledu na twoje zachowanie zaczna cie odrzucac, zejdziesz na margines a to On powinien zejsc na margines, to on powinien placic cene swego czyny a nie ty, ty bylas ofiara. nie daj sie wtloczyc w ta role ze ty bedziesz sie staczac a on bedzie sie dobrze bawil. Zlo dziala na tyle na ile mu pozwolimy, i zabiera nam tyle energii ile sami oddamy. Powiedz nie, wypusc krzyk i bol a zobaczysz jakie zlo jest naprawde slabe. Zlo zeruje na naszym strachu bo jest swiadom jakie konsekwencje musi poniesc za to co zrobil i sie tego boi. chce nas upodlic by inni nam nie uwierzyli bo wie ze . Powiedz nie. odrzuc strach, niech on zacznie sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz200000
fora są po to , aby się wyrażać , dyskutować , rozmawiać , dzielić przeżyciami , Więc Ty przystojniaczku od siedmiu boleści , nie masz prawa zabraniać komuś pisać o swoich przeżyciach, zresztą ten wątek do tego słóży, niejednokrotnie, gdy dziewczyna boi się iść na policję po tym, co ją spotkało, wstydzi się powiedzieć o tym komukolwiek, pozostaje jej wyżalić się chociaż tu- tu może zrobić to anonimowo, może da jej to w jakimś stopniu ulgę, zrozumie,że nie jest jedyna, że wina nie leży w jej zachowaniu, że jedynie sprawca jest winny. Ma tu możliwość rozmowy z osobami, które przeszły to samo co ona, tylko osoba zgwałcona może w pełni zrozumieć osobę zgwałconą, pozostałe osoby mogą tylko podejrzewać , co się czuje w takiej chwili i po całym zajściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
GDYBYŚCIE ZNALI MONATT CZYLI BLANKE TO BYŚCIE JEJ TAK NIE BRONILI!!! PRZECIEŻ ONA WYGLĄDA JAK SKRZYRZOWANIE ANGLEINY JOLIE I BRADA PITA! NIKT BY SIĘ NIE OPARŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm do przystojniaka
czy ty naprawde potrzebujesz innych by sie dowartosciowywac, masz jakies kompleksy, urazy? to naprawde nie ta droga, takie dowartosciowywanie poprzez draznienie i obrazanie innych dziala tylko chwilowo a pustka sie poglebie poprzez co potrzebujesz wiecej i wiecej. odpusc, nie walcz z tymi ktorzy ci nic nie zrobili , zmierz sie z przeciwnikiem ktory jest naprawde winny twemu zachowaniu, miej odwage.przelam sie jak i one sie przelamuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz200000
czyli wygłądd ma byc determinantem gwałtu?super teoria, najlepiej sie zatem oszpecić , wychodzą na zewnatrz, cudowna teoria PRZYSTOJNIACZKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
TY U GÓRY CO TY PIEPRZYSZ??! BLANECZKO (MONATT) WIEM ŻE TO CZYTASZ I WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE JEŻELI DOWIE SIĘ O TYM KTOŚ Z REALU TO FILMIK TRAFI DO NETA JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA! TAKŻE TU SOBIE GADAJ CO CHCESZ ALE WIESZ TY MOJA PIĘKNOŚĆI NIKT CI IN TAK NIE UWIERZY ;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz200000
przystojniaczku, to ty pieprzysz ... a zresztą nie warto z tobą gadać, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wygłądd ma byc determinantem gwałtu?..... nie, nie wygląd! Myśle troche inaczej..... że jeśli dziewczyna zadaje się z nie właściwymi chłopakami.... myśli o nich jak o kumplach to potem.... przepraszam że to powiem ma za swoje, jeśli idzie z nimi na jakąś daj my na to impreze :( to samo jeśli idzie na dyskoteke i dadzą jej pigułke gwałtu... jest wiele możliwości by takich sytuacji jak gwałt uniknąc - np. zadzwonic po ojca, brata lub zaufanego chłopaka... najlepiej po kilku by po nią przyjechali - pilnowac swoich napojów na dyskotekach :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobojętna na cierpienie
przeczytałam wszystkie rozmowy dotyczące takowej monatt i mówie ci kochanie powiedz komuś, bo wydaje mi się, że chłopak który ci to zrobił to ten co tu tak wszystkich obraża czyli ''PRZYSTOJNIACZEK'' nie dość, że cię skrzywdził w najgorszy dla kobietty sposób to jeszcze cię szantarzuje na ławach forum. kto może na tym portallu niech pomoże tej biednej dziewczynie, bo ja nigdy czegoś takiego nie przeżyłam i nie mogę sobie nawet uzmysłowić tego bólu. nie jestem także psychologiem także do niej w żadnen sposób nie podejde. możesz odpisać monatt? nie bój się nawet jeżeli ten chłopak będzie tu pisał to nic ci nie może zrobić. napisz tylko czy wszystko jest z tobą dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm do innych
przystojniak, powiem tak moze kedys wspomnisz ta chwile i ze miales szanse cos zmienic w swoim zyciu. Do innych czytajacych: NIE JESTEM W POLSCE WIEC NIE MOGE ZAWIADOMIC POLICJI ALE WLASNIE TEN GOSC ZROBIL COS KARALNEGO: ZASZANTAZOWAL KOGOS, WIEC PROSZE W MOIM IMIENIU O ZAWIADOMIENIE ODPOWIEDNIEJ OSOBY. Z GORY DZIEKUJE P.S film tak szybko jak sie znajdzie w sieci tak szybko zniknie a ty tak szybko jak sie znajdziesz w pewnym miejscu tak dlugo tam zostaniesz nie gadajcie z nim wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
JUŻ TU WIĘCEJ NIE NAPISZE NARX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobojętna na cierpienie
ej, naprawde się przejęłam tą dziewczyną. czy ktoś może z nią rozmawiał prywatnie, czy jakoś tak.. czy myślicie, że ona jest zdolna popełnić samobójstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm do innych
k.... amant wazne rzeczy sie tu dzieja a tu sobie tu popularnosc chcesz nabijac, po co dales ten link by przestraszyc, zniechecic, po ktorej ty stronie jestes do cholery. Swiat jest jaki jest ale trzeba walczyc dopoki mozna, zlo zawsze zeruje na strachu, taki sedzia mogl przeczytac artykul o zemscie gwalcicieli, swiadkowie o wyroku sadu i to tak dziala, strach jest zarazliwy, jesli ktos by napisal artykul o sprawiedliwym i duzym wyroku a takie sa napewno to inni nabrali by odwagi, sedzie by dawal wieksze wyroki, ludzie nie bali by sie zglaszac. prasa prasa ale zycie sie toczy w naszym malym swiatku. to jest nasza prawdziwa rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm do
dlatego trzeba ja ksztaltowac ile sil w persiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konradm
popieram twoje zdanie na temat amanta. ale jeszcze raz pytam o tą dziewczyne z tego co wyczytałam ma na imię Blanka. czy ktoś z nią rozmawiał o tym co się stało? oprócz tego co się dzieje na forum oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm do
Czy ktos zawiadomil policje? Po ID mozna dojsc kto to pisal.to moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×