Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość monatt
bardzo przepraszam, ze to co tu się dzieje z mojego powodu. nigdy nie przyspuszczałam, że ktoś kto mnie zna może to przeczytać.. zrobiłam błąd nie pierwszy, przepraszam. nieobojętna na cierpienie - nie będe się czuć gorzej niż się czułam. także nie musisz się martwić. mętlik w mojej głowie i obrzydzenie do samej siebie po tym co zrobiłam nie minie raczej nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
No tak czytam i niektórzy za przeproszeniem pieprzą. Przystojniaku chyba nie rozumiesz i nie zrozumiesz, co taka osoba czuje. A ja wiem i rozumiem. Monatt powinnaś powiedzieć to komuś komu ufasz, powiedzieć jak Cię to boli. Powinnaś powiedzieć. Nie może Mu to ujść płazem. On się teraz dobrze bawi, ale kiedyś sprawiedliwość Go dostanie. Zło wraca do człowieka ze zdwojoną siłą. "Zlo dziala na tyle na ile mu pozwolimy, i zabiera nam tyle energii ile sami oddamy." Konradm dobrze powiedziane. Ile można siedzieć w 4 ścianach i rozpaczać. Osoby tu piszące potrzebują pomocy. Wysłuchania, tu są anonimowe. Monatt zawsze możesz napisać tu na forum. Postaram się pomóc. Współczuję Ci. Uważam jednak, że kobiety za bardzo się boją i nie zgłaszają przestępstwa, a to jest przestępstwo i należy je zgłaszać. Ofiary są zastraszane i szantażowane i ulegają sprawcom. A gdyby taka jedna z drugą poszła na policję to może uratowała by inną ofiarę gwałtu. A tak napastnik ma w nosie los ofiary, cieszy się, że się zabawił. A ty masz zniszczone życie. Jak mówisz, że może trzeba było krzyczeć głośniej, może bardziej się bronić, to się zastanawiam gdzie byli inni ludzie, nikt nie zauważył, że Ciebie nie ma na wf-ie. Wiesz, kiedyś przeczytałem walcz, kiedy wiesz że jesteś w stanie, a kiedy nie masz szans, rozmawiaj z nim, może uda Ci się uniknąć gwałtu. Jeśli nie, nie daj się zastraszyć. Zgłoś się do lekarza, wystawi Ci obdukcję i będziesz mogła się udać na policję. Wiesz, wiem jak ciężko o tym mówić. Od mojej dziewczyny dowiedziałem się, co jej się przytrafiło po dwóch latach bycia razem. Dasz radę tylko musisz to zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie moje teksty nie podobają:P.Pokazałem na co można liczyć w sądzie:P.Ale podpowiem że mam bardzo skuteczna alternatywę:classic_cool:.W przypadkach szczególnie niebezpiecznych zwyrodnialców może być przydatna formuła (CH3)2Hg :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zgłoś się do lekarza, wystawi Ci obdukcję i będziesz mogła się udać na policję. Wiesz, wiem jak ciężko o tym mówić. Od mojej dziewczyny dowiedziałem się, co jej się przytrafiło po dwóch latach bycia razem. Dasz radę tylko musisz to zgłosić. " Lepiej o tych gnidach nie wspominaj.Niedawmno miałem z takim do czynienia który kwalifikuje się od razu do egzekucji.Naucz się że konował to też może być nbandyta a takich spotykam.A wielu z nich jest gorszych od gwałcicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
A co zrobiłaś?? Czemu czujesz do siebie nienawiść a nie do tego skurwysyna? Po prostu zgłoś to i koniec. Może w końcu jak ofiary zaczną zgłaszać, to będą inne wyroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
wydaje mi się, że skoro chłopak, który mi to zrobił czytał moje posty na tym forum nie powinnam tu więcej zaglądać. muszę sobie poradzić sama, nie mam innego wyjścia.. chciałam jeszcze powiedzieć, że moje wagary nie były spowodowane tym, że się staczam.. a może były - nie wiem. ale w tym akurat przypadku było to powodem tego, że nie chciałam się tam pokazywać, nie chciałam żeby działo się to co dzieje się teraz czyli to, że wszyscy patrzą na mnie ja na dziwkę, może mają rację nie nic na to nie poradze, nie obchodzi mnie to.. poddałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monatt, jeśli chcesz możesz do mnie napisać na maila będę bardzo wdzięczna i chętnie odpiszę nie przepraszaj! nie masz nawet za co pomyśl o pójściu na Policję [ustawowo przesłuchanie ma przeprowadzić kobieta, w sposób delikatny] albo chociaż do lekarza i psychologa Amant, ja właśnie dlatego kończę studiować prawo, bo jakiś przystojniakowy typ napadł na kogoś mi bliskiego, okazało się,że nie tylko jedna kobieta padła jego ofiarą, więc przestań już pieprzyć ; większość gwałcicieli mogłaby dostać wyrok łączny, gdyby kobiety się nie bały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affrodyta20
Witam was dziewczyny wiem co wy czujecie ja tez 4 lata temu zostałam zgwałcona przez znajomego chłopaka i wiem jak to strasznie boli broniłam sie krzyczałam płakałam ale było tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
stevie fajnie jest powiedzieć ''zgłoś to i koniec'', naprawde to nie jest takie proste jak się wydaje.. to, że to tu napisałam wymagało ode mnie tyle siły mimo tego, że jestem anonimowa, że na więcej zwierzeń nawet najbardziej delikatnej pani komendant nie mam ochoty. rozgrzebywanie tego co się stało boli tak jak bym przeżywała to cały czas, od początku i od początku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Amant, ja właśnie dlatego kończę studiować prawo, bo jakiś przystojniakowy typ napadł na kogoś mi bliskiego, okazało się,że nie tylko jedna kobieta padła jego ofiarą, więc przestań już pieprzyć ; " Ja nie wierzę że to pomoże.Tutaj przykład aktu bandytyzmu który nie został ukarany: http://www.youtube.com/watch?v=t_GSObX6j4Y .Do tego o ile mnie się dobrze zdaje obdukcja jest płatna:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affrodyta20
Pomimo upływu lat nadal sie boje zbliżenia przez to straciłam chłopakaczy to kiedyś minie?????? umnie ktoś mi odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm do
Amant . przepraszam jesli urazilem twoja dume ale w szczegolnych sytuacjach interesuje mnie bardziej los ofiary i osob pokrzywdzonych niz "gapiow". nie mam ochoty dyskutowac z toba bo to nie czas i miejsce. napisze tylko ze w wielu sytuacjach jak ta jest zasada kto nie sieje ten rozprasza. czy do ciebie cos dociera? potrafisz refleksyjnie spojrzec na to co piszesz poza twoim ego sa jakies wartosci? to sa pytania retoryczne wiec nie musisz odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zołza jakich mało (zolzajakichmalo@wp.pl) Amant, znajdź do tego inne forum " A to nie ma nic do tego co piszę:P.A tp co pisze jak najbardziej jest związane z tematem:P.Uświadamiam też że wielu sędziów może być przestępcami:P.ale jak widać do wielu to nie dociera.Ja np. miałem do czynienia z gliniarzem bandytą.A stive jak się tak mądruje to niech sam te sprawy w sądzie załatwia:P.Ja wolę łobyuzom zaaplikować towar do torby w sklepie:classic_cool:.I nie czuję ze urażono moją dumę ale wiem że jest moja nauka ignorowana:O.Nie należy zapominać że są równi i równiejsi:P.Generalnie wątpię aby np. skazali synalka ważniaka za gwałt:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affrodyta20
Ja cały czas leęki boje sie własnego cienia mam koszmary to wraca w snach niewiem jak mam dalej zyc ?mam nawet myśli zeby skączyc ze sobą tylko nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobojętna na cierpienie
do monatt. kochanie bardzo się ciesze, że napisałaś, bo szczerze mówiąc bałam się, ze coś ci się stało. na tym portalu są ludzie którzy magą ci pomóc, pozwól im na to. do Affrodyta20. chciałabym Ci pomóc, ale nie wiem jak.. poza tym zauważyłam, że piszesz dokładnie to samo co koleżanka monatt, która jak widać naprawdę cierpi. Jeżeli to głupi żart to odpuść, a jeżeli nie to zgłoś się do psychologa. on dokładnie powie Ci co masz zrobić i odpowie Ci na twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
zołza jakich mało przepraszam, ale nie napiszę do Ciebie maila, jeżeli chcesz ze mną porozmawiać to możesz to zrobić na gg. 10594539, chociaż nie wiem czy jednak warto ze mną rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Ja wiem, że to jest trudne. Wiem, że nie jest łatwe. Nie zamierzam załatwiać tego w sądzie i nie mądruje, po prostu uważam, że należy to zgłosić. Monatt możesz do mnie też napisać mcstivie@gmail.com. Nie wiem co Ci poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affrodyta20
Do nie obojętnej to nie żaden żart chocież chciała bym zeby to był głupi żart ale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
dziękuje za to, że chcecie mi pomóc, ale myślicie, że to, że tu napisałam coś mi da? nie cofne czasu, ani swojej głupoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
To nie była Twoja głupota!!!!Pamiętaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
chciałabym w to uwierzyć, ale ja dokładnie wiem, że to była moja wina. on tez tak mówi.. nienawidze siebie, swojego ciała tak bardzo, że już sobie z tym nie radzę. poprostu mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
On tak mówi, bo przecież musi jakoś wytłumaczyć swój postępek. A wmawia Ci to dlatego byś Ty czuła się winna a nie on. Jednak nie Ty jesteś winna, bo niby czym? On jest winny, że nie potrafi uszanować zdania dziewczyny. Uwierz, ofiara gwałtu nie jest temu winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
ale takich rzeczy nie robi się bez powodu. to jest takie strasze, że nawet za największą zbrodnie powinno być to zabronione.. ja musiałam coś zrobić skoro akurat mnie coś takiego się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
http://www.fotka.pl/albumy/boobler/1,Ja/23726885,,1243164068 ZOBACZCIE WOGÓLE Z KIM GADACIE ... PO TYM CO ZOBACZYCIE NIE BĘDZIECIE SIĘ DZIWIĆ CZEMU ONA ZOSTAŁA ZGWAŁCONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
A jaki był tego powód?! Jaki można mieć powód aby zgwałcić. Mnie się też wiele kobiet podoba czy to ma oznaczać, że każda, która mi się podoba, mam gwałcić, bo dała mi powód. Jaki to powód, powiedziałaś nie i koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m do zolza jakich malo
masz wiadomosc na adres e-mail w twoim nicku.wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×