Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość PRZYSTOJNIACZEK
haha możecie mi nasgwizdać:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalilalola
monat -" ta zgwałcona" to nie obelga i nie ujma - zrozum - dla osób postronnych jesteś piękną laską którą skrzywdził życiowy nieudacznik - on jest oblechem , świnią i zerem - to ty sie tak źle postrzegasz a nie inni ludzie - uwierz - on tylko tak ci wmawia bo się boi - jedynymi osobami ,które mogą ci dokuczać są jego niedorozwinięci kumple - bo ich o to poprosi - cała reszta jest z tobą i liczy na to , że on zgnije w pudle i że go tam ładnie zabawią koledzy niedoli więziennej - 3m się Wiesz boję się tylko ,że napisałaś że to zgłosisz bo tak na odczepnego - mam nadzieje , że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalilalola
heh przystojniaczek - już ci tam ładnie w dupsko nagwiżdżą :D:D:D Szykuj się świnio - ładnie kwiczeć będziesz :D:D:D:D Ja ci to gwarantuję i uwierz - masz powód by się bać - takie zera trzeba likwidować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSTOJNIACZEK
uuu ale sie boje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lalalilalola ja wierzę monat a osoboa zgłaszająca top na śmietnik = niejaki przystojniaczek - podobno oprawca - uważam , ze sprawą powinna zająć się policja - w internecie nikt nie jest anonimowy tak naprawdę - i bardzo dobrze " Wcale nie:P.Chodzi o tą 2 część:P.A kto to zgłosił to nie wiem i wątpię aby ten temat został usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
lalalilalola możemy popisać na gg? to mój numer jak byś mogła napisać 10594539.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rozsypce...
hmmm czytam i sie troche dziwie... wlasciwie nie wiem co wam napisac. ja zostalam zgwalcona majac 7 lat... i zyje jakos sobie z tym radze wiec nie wiem czy to kwestia silnej woli podejscia czy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monatt piszesz
tutaj prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalilola
wiesz monat popisałabym , ale nawet nie wiem czy to ty piszesz do mie teraz czy pan mądry przystojniaczek i chce mi ping ponga zrobić aby moje ip zdobyć- heh jeżeli tak to się kolego przeliczyłeś - nie jestm taka głupia jak ty i raczej nie chciej mieć ze mną do czynienia bo naprawde może się to dla ciebie źle skończyć :D:D:D uwierz mi na słowo robaczku - jeżeli to rzeczywiście ty monat to pisz tutaj a ja poszukam innego sposobu aby się z tobą skontaktowac - potrzebuję trochę czasu a mam duże możliwości - strasznie chcę aby koleś zgnił w pudle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt i przystojniaczek
przepraszam, że was wszystkich oszukałem, nie chciałem tego zrobić.. interesuje się gwałtami i chcialem zobaczyć co mi da rozkręcenie takie histori. to jest wszystko ściema jeszcze raz sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalilola
jeżeli to ściema to gratuluję głupoty ale jak wiesz za nią się płaci - dobrze wszystko zostanie sprawdzone - bo może przystojniaczku srasz już w gacie ze strachu i wymyślasz teraz jakieś niby prowo - pamiętaj , że nigdzie nie jesteś w 100% anonimowy a już na bank nie w necie - tylko tobie się tak wydaje , ale sa tacy co wiedza i mogą więcej od ciebie i też czasami przesiadują w necie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt i przystojniaczek
to było idiotyczne, ale prawdziwe. możesz wtszystko sprawdzić. jeszcze raz soreczka że bawie się waszymi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lalilola wiesz monat popisałabym , ale nawet nie wiem czy to ty piszesz do mie teraz czy pan mądry przystojniaczek i chce mi ping ponga zrobić aby moje ip zdobyć- heh jeżeli tak to się kolego przeliczyłeś - nie jestm taka głupia jak ty i raczej nie chciej mieć ze mną do czynienia bo naprawde może się to dla ciebie źle skończyć uwierz mi na słowo robaczku - jeżeli to rzeczywiście ty monat to pisz tutaj a ja poszukam innego sposobu aby się z tobą skontaktowac - potrzebuję trochę czasu a mam duże możliwości - strasznie chcę aby koleś zgnił w pudle " W takim razie pokaż swoją posturę jak jesteś taka groźna:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm
Niezaleznie od wszystkiego zglaszajcie to. tak czy tak osoba ktora powinna poniesie konsekwencje. w tym przypadku sa dwa rozwiazania: osoba mowi prawde ( ja wierze), lub to prowokacja w obu pzypadkach zglaszajac to teraz na policje odniesiemy zwyciestwo: jak mowi stare haslo promocyjne JEDNEGO GWALCICIELA lub prowokatora mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalilola
heh posturę i wygląd mam aniołeczka - pomyślałbyś , ze takie taki niegrożny aniołeczek z miłą buźką ze mnie:D:D , ale mam szerokie znajomości( pochodze ze specyficznego środowiska i rodziny , ze tak to nazwę ;) ) - zresztą nie mam zamiaru tutaj o tym pisać - możesz wierzyć lub nie , ale zawsze mam frajde jak widze to osłupienie na waszych parszywych męskich gębach :D:D bezcenne - pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm
wcale nie jest powiedziane ze to prowokacje. w kazdym razie zglaszajac nic sie nie traci, jesli ktos moze niech zglosi to na podstawie tego 15:20 [zgłoś do usunięcia] PRZYSTOJNIACZEK TY U GÓRY CO TY PIEPRZYSZ??! BLANECZKO (MONATT) WIEM ŻE TO CZYTASZ I WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE JEŻELI DOWIE SIĘ O TYM KTOŚ Z REALU TO FILMIK TRAFI DO NETA JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA! TAKŻE TU SOBIE GADAJ CO CHCESZ ALE WIESZ TY MOJA PIĘKNOŚĆI NIKT CI IN TAK NIE UWIERZY jest to zastraszenie a jako swiadek macie prawo, ja moge dopiero jutro. tak jak napisalem. moim zdaniem trzeba zawsze wierzyc takim wyznaniom . tak czy tak milczenie jest najgorsze, kazde dzialanie prowadzi do prawdy a prawda przynosi swoje owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monatt
konradm odczytaj maila. błagam Cię.. tu naprawde monatt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monatt
lalilola pokaż na co cie staac ale nie jeden raz słuchaj słuchaj jajaj haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradm
odczytalem i odpisalem tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
To może i do mnie? Chciałbym Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pisalam juz na tym topiku pod pomaranczowym nickiem, czy ktos mi moze powiedziec, czy to wszystko byla prowokacja??A jesli nie, monatt, rozmawialas z tata?Jak ci minal dzien w szkole?spotkalas tego przystojniaczka??Nie boj sie,ze on umiesci film w necie,juz sama grozba spowodowal,ze jak tylko sie zglosisz na policje,czeka go sad!!Jak podejrzewam twoj oprawca ma skonczone 15 lat, wiec bedzie sadzony jak dorosly. Nie daj sie zastraszyc, 3mam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIFt me Up
gdzie jest lalilola i inne szczekaczki:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywam się Amelia i jestem studentką pierwszego roku w łódzkiej filmówce. Ciężki kierunek i strasznie zawistni ludzie, każdy zrobi wszysto aby dostać tę najlepszą rolę i najbardziej popisać się przed wykładowcą. Ale w całym ty zgiełku znalazłam grupkę przyjaciół, którzy mnie wspierają i są przezemnie wspierani. Mam chlopaka - Marcina, który również studiuje ze mną tylko jest rok wyżej. Mieszkamy razem w akademiku, ale ja do mojej rodziny jeżdżę tylko na święta ponieważ mieszkają oni w Belgi. Za to jego rodzina mieszka niedaleko Łodzi i razem często przebywamy u niego w domu. Jestem, a raczej byłam bardzo zżyta z jego trzema braćmi i rodzicami. To wspaniali ludzie(jego rodzice), ale niestety nieświadomi tego co dzieje się z ich synami(braćmi mojego chłopaka). Dwa tygodnie temu zostałam u mojego chłopaka w domu na noc, to był weekend i razem chcieliśmy go spędzić z jego rodziną. Niestety w piątek wieczorem mój chłopak i jego rodzicę musieli wyjechać na noc do ich cioci, która źle się poczuła i potrzebowała opieki. Mój chłopak musiał zawieźć tam swoich rodziców, bo strasznie się przejeli i nie chciał żeby jego tata czy mama prowadzili w takim stanie samochód. Sam miał wrócić za kilka godzin, albo rano, bo nie wiedział jak będzie wyglądała sytuacja i jego ciocią. Chciałam wrócić do akademika, ale powiedział, że będzie z samego rana i żeby została na noc u niego. Ucałował mnie na pożegnanie i pojechał. Zrobiłam to o co poprosił, czyli zostałam u niego na noc. Poszłam do jego pokoju wzięłam kosmetyczkę, wykonałam wieczorną toaletę, przebrałam się, krzyknęłam tylko chłopakom dobranoc i położyłam się spać. Naglę obudziłam się i miałam poduszkę na twarzy, strasznie się przestraszyłam i zaczęłam szarpać, ktoś w tym samym czasie przywiązywał mi ręce i nogi do ramy łóżka. Zaczęłam się dusić i prawie nie mogłam oddychać, ale wkońcu zdięto mi ją z twarzy. Zobaczyłam wtedy Mateusza, Batrka i Marcela. Byli prawie nadzy. Zaczeli mnie okładać jakimś biczem. Krzyczałam nie wiedziałam co się dzieje. Byłam kompletnie zdezoriętowana czułam się jak bym była poza moim ciałem. Zaczęli zdejmować ze mnie ubranie i jednocześnie jeden wpychał mi do buzi swój członek. Szarpałam głową odwracałam się, robiłam co mogłam, a oni się śmieli. Cały czas powtarzali \'\'Ty kurwo! Wiesz co dobre! Weź do buźki!\'\' Cały czas szarpałam głową, a wtedy jeden kurczowo złapał mnie za szyję, policzki, a drugi założy mi na szyję jakąś linę i także przywiązał mi głowę do łóżka. Powtarzali, że jestem suką i, że to lubie, że robią mi dobrze. \'\'Suką się urodziłaś to teraz wyglądasz jak suka!!\'\' . Myślałam, że to co robili mi dotychczas było potworne, ale pomyliłam się. Dopiero jak zaczęli mnie gwałcić poczułam co to jest prawdziwy, niewyobrażalny ból. Robili to strasznie długo, a może mi się wydaje? Nie wiem. Ale potwornie krzyczałam, prosiłam, błagałam żeby tylko przestali to robić. A wtedy któryś wetknął mi coś w usta. Nie mogłam już krzyczeć, szlochałam. Wkońcu skończyli dwóch wyszszło z pokoju. Został tylko Bartek i zaczął mnie rozwiązywać. Kazał się umyć, pozbierać i pod żadnym pozorem nikomu nic nie mówić, bo Marcin nie będzie chciał mnie znać po tym jak się dowie, że go zdradziłam. Zostawił mnie samą w ciemnym pokoju, trzęsłam się jak miałabym jakiś atak, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Nałożyłam coś na siebie i wybiegłam z tego domu, biegłam strasznie długo, zatrzymałam się gdzieś na uboczu koło jakiegoś placu zabaw, skuliłam się i roztrzęsiona siedziałam tam do rana. Znalazła mnie jakaś pani i zadzwoniła po karetkę. Zabrali mnie, nie pamiętam wiele, pamiętam kiedy strasznie krzyczałam jak próbowali położyć mnie na łóżku i przywiązać pasami bezpieczeństwa. Dostałam coś uspokajającego. Zrobili mi obdukcję. Ktoś chciał ze mną rozmawiać. Potem zobaczyłam Marcina. Nie wiem co się ze mną działo. Wydawało mi się, że to wszystko mi się śni i zaraz się obudzę, ale jednak nie. Boję się strasznie każdego dnia. Teraz jestem w domu. Zdaleka od Polski, ale niedługo muszę tam wrócić, wiem że nie jestem wstanie, ale nie mam wyjścia. Wszyscy mi to powtarzają. Nie śpie nocami, nie robie zupełnie nic. Poprotu walczę z myślami o byciu gdzieś gdzie juz nie będe cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienkowa
nie wiem co powiedzieć. po prostu brakuje słów, żeby opisać jak bardzo mi przykro. jak Ci współczuję... jak Wam współczuję. wierzę, że Dobre Anioły ukoją ból. tego życzę całym sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km do meeel
masz wiadomosc na twoim e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×