Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Do bezimien2a: Cięcie niczego nie zalatwi, bo poza bliznami niczego to nie zmieni... Blizny sie boją, ale zostają... Tak samo jest z bólem, który nosisz w sobie... Nie pozwól by Cię zniszczył... Jeśli postarasz się wyleczyć siebie od środka, od tej strony, która siedzi w Twojej głowie to i łatwiej będzie Ci przestać się ciąć... Postaramy się Cię wspierać, bona forum jesteś jak "u siebie" wśród "swoich" Do wszystkich dziewczyn, które uważają, że nie mają siły... Macie! Jesteście Wielkie i niezwykłe same w sobie. Dacie sobie rade... Nie mogę Wam obiecać, że będzie to dzieć czy tydzień... Nie moge też powiedzieć, że wszystkie będziecie potrzebowały takiej samej pomocy, ale Dacie sobie radę... Same czy z czyjąmś pomocą... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaxxx
Nie wyrabiam, rzucił mnie chłopak, mam nadzieje że jeszcze się ułoży, bo bardzo zle się czuje. Może tak tylko gadał. Sama sobie nie poradze nie ma takiej opcji, umre bez niego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek Strażacki
A ja tam dobrze sobie radzę bez chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 13
Tak. Powiedziałam mamie i powiedziała że wszystko sie ułozy. Dziekuje za to ze jesteście tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesyzmy się bardzo, ze powiedziałaś mamie... Na pewno z jej pomoca będzie Ci łątwiej... Dzięki pomocy realnej szybciej staniesz na nogi... Jesteśmy z Ciebie dumni... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Anonimowaxxx: Nie łam się będzie dobrze... Skoro Cie rzucił oznacza to, ze nie był wart Ciebie i zasługujesz na kogoś innego... Nie możesz się zmieniac dla faceta... Jeśli kocha szczerze to taką jaka jesteś a nie taką jaka chciałaby byś była... Jeśli jednak chce Cię zmienić to nie warto brnąc w taki związek... Nikt nie jest idalny, każdy ma wady i zalaty a cała sztuka kochania polega na tym by kochac nie tylko zalety w kims, ale i tez wady. Na pewno znajdziesz jeszcze tego swojego jedynego księcia, bo jesteś tego Warta i zasługujesz na Szczęście. Trzymam za Ciebie kciuki. Ale też nie szukaj na siłę, jesli potrzebujesz czasu to daj go sobie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaxxx
Już jest ok, nie potrzebnie szum zrobiłam... Głupio mi:) On jest całym mojm światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zgwalcona dziwczyna
ja wczoraj zostalam zgwalcona przez swojego bylego juz chlopaka nie chce zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygwałciciel
Wiele gwałtów jest prowkowanych przez lubiezna zachowanie i rozwiązłe rozmowy, to niestety zachęcana i podkreca facetów. Niestety sa również gwałty gdzie ofiara wogóle nie prowokuje i nie zachęca do seksu a i tak nie m0oze tego uniknąć. Odsłonięty dekolt, zbyt krótka spódniczka jaraja samców i niektórzy nie moga sie powstrzymać, jak ich oceniać..... gdyby ich to kręciło to nie było by tej krótkiej mody, prowokacja może na wpól świadoma niesie za sobą czasem reakcję i tego trzeba by ć świadomym, ale głupie i tepe "blondynki" mają to gdzieś!!!! Napatrzy się taki na ulicy... potem sperma wali na mózg... i musi się wyładować!!! Uważajcie na siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaxxx
Młoda powinnaś iśc na policje i zgłosic to, albo powiedziec rodzine. Nie może czuc się bez karny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do antygwałciciela: Słuchaj bez przesady! Czy jak facet latem chodzi bez koszulki to każda dziewczyna na, której zrobił wrażenie swoim torsem rzuca się na niego i go molestuje/gwałci? No raczej nie! Życie ma się tylko jedno, lata lacą a nasze ciało zmienia się... Dlaczego mamy chodzić w golfach? Tylko dlatego mamy ukrywać nasze ciała, bo jakiemuś frajerowi się za chcę? Żadna praca nie chańbi, dlatego od takich nagłych wypadków są panie pracujące na ulicy... NIC NIE USPRAWIEDLIWIA GWAŁTU! SŁOWO "NIE" OZNACZA NIE! Zresztą moda się zmienia... I jak mam np. wytłumaczyć córce, że słuchaj ta Ala co chodzi z Tobą do 6 klasy to zostanie zgwałcona, bo nosi którkie spódniczki i kochanie dlatego Ty nie możesz jej papugować... Przecież to jest obłęd... Czasami wystarczy się zastanowić co się piszę... Obrażasz wszystkie Tu dziewczyny, bo żadna z nich niezależnie od tego co by nie miała na sobie i jakby się nie zachowywała nie prosiła się o gwałt. Do młoda zgwałcona dziewczyna : Jeślijesteś na siłach to postaraj się to zglosić na policję, sprawa jest świeża wiec i dowody też. Po drugie przejdź się do ginekologa. On spokojnie stwierdzi czy wszystko jest ok i jeśli poprosić może wystawić zaświadczenie o stosunku seksualnym. i Po trzecie najważniejsze jeśli masz możliwość to powiedź o tym komuś zaufanem z reala... Trzymamy za Ciebie kciuki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko jest takie chore i beznadziejne... Wy dalej o tych prowokacjach... o tym braku siły... o bluzganiu kogos za jakas tam wypowiedz.... PO CO!!! Lepiej iść do przodu... głowa do góry i "heja"!!! Z tym trzeba się nauczyć żyć i tyle... Nie zniknie to tak sobie po 2 tyg czy 2 latach czy po 20... zawsze przyjdzie czas ze sie to przypomni... i nie warto wtedy "płakać do poduszki"!!! Wszystkie jesteśmy silne!!!!!!!!! WSZYSTKIE!!! Tylko jednej jest latwiej drugiej trudniej... jedna osiagnie to szybciej druga wolniej!!! ZAWSZE jest jakies wyjscie!!! GŁOWA DO GÓRY ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, z całym szacunkiem dla zranionych kobiet ale ,,kącik zgwałconych kobiet'' to najgłupszy tytuł topiku jaki kiedykolwiek widziałam :-o Aż razi oczy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokowanie
Na wstepie: zdecydowana wiekszosc ( mysle ze jakies 95+ % ) zgwalconych dziewczyn w zaden sposob nie sprowokowala gwaltu czy swoim zachowaniem czy ubiorem. I w jakis sposob obwinianie tych dziewczyn jest okropnoscia. Przyczyny gwaltu sa rozne i nie sposob sprowadzac to do jednego przykladu. ale moim zdaniem bezrefleksyjne odslanianie nagosci i prowakacyjne zachowanie ma jakis wplyw na gwalcicieli wzmacniajac ich chora osobowosc. Samo chodzenie w sexownych strojach nie jest zle , ale liczy sie motywacja dlaczego jakas dziewczyna tak chodzi. Jesli chodzi by wzbudzic uwage innych by ich w jakis sposob prowokowac tylko po to by potem sie smiac z ich slabosci nie wydaje mi sie dobre. Taka sytuacje mozna porownac do czlowieka ktory pokazuje psu kielbase by potem ja zabrac. robi tak wielokrotnie. Pies nie mogac zrealizowac swego pragnienia ktore bylo w nim rozbudzane w koncu wpadnie w agresje. Caly problem ze zaatakuje nie tego czlowieka ktory sie nim bawil ale bezbronnego ktory bedzie szedl w poblizu. Bo pies bedzie sie bal tego czlowieka ktory sie znim bawil kielbasa. Swiadomie prowokuje ( nie pisze o sytuacjach gdy dziewczyna chce poprostu ladnie wygladac idac na przyjecie czy cos w tym stylu) poprzez ubior i zachowanie tylko znikoma ilosc dziewczyn. Najczesciej sa to te ktore poprzez brak intelektu i dojrzalosci emocjonalnej nie maja innego sposobu na zwrocenie uwagi mezczyzn. Przy czym co jest istotne zaden normalny mezczyzna nie bedzie zwracal uwagi na prowokujaca kobiete, to dziala tylko na facetow ktorych sexualnosc jest bardzo wypaczona w tym na gwalcicieli. Jest to przykre bo te niedojrzale dla ktorych jest to zabawa i proba uzyskania wladzy na mezczyzna w jakis sposob przyczyniaja sie do tragedii niewinnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaxxx
Mi się wydaje, że gwałt to okazanie dominacji i władzi, z przynajmiej w mojm wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodapiękna
Ja nie zostałam zgwałcona ale spotkało mnie coś zgoła innego. Mój ojciec często mnie dotykał, macał, do dziś mam do niego dystans. Kocham go i nigdy nie powiem tego nikomu bliskiemu. bardzo się tego wstydzę. teraz mam męża, jestem szczęśliwa. nie mam problemu z sexem. tylko to dziwne uczucie. ten głęboki szacunek. boję się powiedzieć coś złego na jego temat, choć ma wiele wad, wiele przez niego wycierpiała moja mama, ale to mój ojciec. W sumie bardzo późno zdałam sobie sprawę z tego że byłam wykorzystywana. Zawsze staję się małomówna przy nim. Nie jestem zbyt wylewna czy to przez to?? Wiele złego się działo w moim życiu. Nawet nie wiem po co to piszę chyba po to by to w końc\u wyrzucić z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaxxx
Myśle, że to przez to, nie musisz się tego wstydzic to nie twoja wina. Rozumiem, że mu wybaczyłaś, to twój ojciec i byłaś dzieckiem. Jest to jednak nie dopuszczalne, pilnuj by twojch dzieci z nim nie zostawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska dama chwilowo jest nieobecna na fotum, ale jak masz mail to spokojnie możesz do niej pisać... Do "prowokowanie" Jesteś śmieszny/a! Jak w ogóle możesz porównywać człowieka do psa. Nawet jeśli inne dziewczyny prowokują, to nie znaczy, że facet musi gwałcić. Nie ma prawa ani tej prowokującej ani pierwszej lepszej, którą spotka. Do "młodapiękna" Czujesz dystans do ojca, bo mimo lat nadal masz do niego żal. I być może wybaczyłaś mu to, ale póki nie wyrzucisz z siebie tego wszystkiego co dusisz w sobie to, to uczucie, które masz teraz nie ustanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź. Napisać napisałem, ale chodziło mi nie o mnie, jeśli więc mówisz, że jest z nią kontakt to dobrze. I dobrej nocy wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrualHelena
Niedawno rozmawiałam z siostrą czy mnei zgwałci ktoś, jak mam na sobie glany(ciężkie=można przywalić w jaja), pasek z kolcami, i ogólnie zabudowana metalówa. Czy będzie sie komuś chciało walczyć z tymi paskami, spodniami przylegającymi mocno... Mam akutrat szczęście. I pomyślcie, jeżeli np. powiedziałabym że mam hiv, to potencjalny gwałciciel by ryzykował, czy poszedł po inną ? Tak sie zastanawiałam ostatnio nad tym wszystkim. Wszystkim ofiarom szczerze współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do giovare
nie chce wchodzic w dyskusje ale prosze przeczytaj spokojnie ze zrozumieniem co jest tam napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do giovare
Z bólem bo nie chce wchodzic tu w dyskusje ale napisze. po pierwsze : ..." taka sytuacje mozna porownac...- chyba widac ze nie porownalem czlowieka do psa, jesli bym porownal uzylbym zwrotu : takiego czlowieka mozna porownac do .. Ale z drugiej strony bez urazy dla zwierzat bo kocham zwierzeta a szczegolnie psy. to porownanie jest przypadkowo troche trafne. Kazdy z nas rodzi sie zwierzeciem, jestesmy ssakiami. a poprzez wychowanie, wartosci i prace nad soba stajemy sie ludzmi. bycie czlowiem oznacza ze wartosci kontroluja i panuja nad instynktami. Po drugie: nigdzie ale to nigdzie nie napisalem ze facet ma prawo gwalcic. wrecz przeciwnie. gwalt jest zbrodnia. po trzecie twoj zwrot : .."nawet jesli dziewczyny prowokuja ...pozostawia mi wiele do myslenie. Dla mnie najwazniejsze jest dobro ofiar- ludzi niewinnie skrzywdzonych. Swiat gwalcicieli i dziewczyn prowokujacych jest podobnym swiatem- podobnym nie znaczy takim samym. swiatem pozbawionym ludzkich wartosci i pelnym nienawisci do drugiej plci w ktorym zadza panowania nad drugim czlowiekiem jest silniejsza od wszystkiego. gwalcicielem sie nie rodzi i gwalcicielem sie nie staje z dnia na dzien. to proces.I jako czlowiek bede staral sie robic wszystko by ten proces zatrzymac na kazdy mozliwy sposob. Ten chce panowac nad drugim kto sam nie panuje nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do giovare
Z bólem bo nie chce wchodzic tu w dyskusje ale napisze. po pierwsze : ..." taka sytuacje mozna porownac...- chyba widac ze nie porownalem czlowieka do psa, jesli bym porownal uzylbym zwrotu : takiego czlowieka mozna porownac do .. Ale z drugiej strony bez urazy dla zwierzat bo kocham zwierzeta a szczegolnie psy. to porownanie jest przypadkowo troche trafne. Kazdy z nas rodzi sie zwierzeciem, jestesmy ssakiami. a poprzez wychowanie, wartosci i prace nad soba stajemy sie ludzmi. bycie czlowiem oznacza ze wartosci kontroluja i panuja nad instynktami. Po drugie: nigdzie ale to nigdzie nie napisalem ze facet ma prawo gwalcic. wrecz przeciwnie. gwalt jest zbrodnia. po trzecie twoj zwrot : .."nawet jesli dziewczyny prowokuja ...pozostawia mi wiele do myslenie. Dla mnie najwazniejsze jest dobro ofiar- ludzi niewinnie skrzywdzonych. Swiat gwalcicieli i dziewczyn prowokujacych jest podobnym swiatem- podobnym nie znaczy takim samym. swiatem pozbawionym ludzkich wartosci i pelnym nienawisci do drugiej plci w ktorym zadza panowania nad drugim czlowiekiem jest silniejsza od wszystkiego. gwalcicielem sie nie rodzi i gwalcicielem sie nie staje z dnia na dzien. to proces.I jako czlowiek bede staral sie robic wszystko by ten proces zatrzymac na kazdy mozliwy sposob. Ten chce panowac nad drugim kto sam nie panuje nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giovale
"z wielkim bóle" W ogóle śmieszne... Po co na takim forum poruszasz taki temat. Skoro jak twierdzisz "będziesz robił wszystko" to rób. Nie ten kto się chwali, że coś zrobi a ten co zrobi i nie powie jest wielki. Więc może zamiast gadać rusz się i rób! Jeśli jesteś tu od pomagania< wspierania to rób to a nie dołuj! Gdybym weszła na te forum pierwszy raz i trafiła na taką wypowiedź z Twojej strony to chyba bym Cię rozszarpała. Ktoś mnie zgwałcił a ja mam mieć pretensje za to do"dziewczyny, która prowokowała" a nie do gościa, który jest zboczeńcem? No to jest w ogóle absurd! To co jak mnie pobije chłopak to mam każdego kolejnego bić w rezerwie za ex? Zresztą nie mam zamiaru wchodzić w Twoje postrzeganie tej sprawy, tematu, bo to zmarnowany czas. Ja wolę zajmować się problemem a nie tym co masz na myśli! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...do giovare
nie wiem, mam wrazenie,ze troche przesadzasz..on nigdzie nie oskarzal o gwalt dziewczyn. to po pierwsze. po drugie, stwierdzenie,ze jesli dziewczyna swiadomie ubiera sie wyzywajaco, prowokuje, by pozniej smiac sie z e slabosci facetow i ich zainteresowania..co w tym takiego oburzajacego? Ja sie z tym zgadzam. jesli ktos swiadomie igra z ogniem..to jest to dobre? raczej nie? druga sprawa, ze mimo nawet takiego zachowania, nikt nie ma prawa naruszyc Twojej prywatnosci..czego ani On ani ja nie podwazamy.. bo nigdzie w Jego wypowiedzi nie widze pozwolenia i usprawiedliwiania gwalciciela nawet w takim przypadku gdzie masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...do giovare
nie wiem, mam wrazenie,ze troche przesadzasz..on nigdzie nie oskarzal o gwalt dziewczyn. to po pierwsze. po drugie, stwierdzenie,ze jesli dziewczyna swiadomie ubiera sie wyzywajaco, prowokuje, by pozniej smiac sie z e slabosci facetow i ich zainteresowania..co w tym takiego oburzajacego? Ja sie z tym zgadzam. jesli ktos swiadomie igra z ogniem..to jest to dobre? raczej nie? druga sprawa, ze mimo nawet takiego zachowania, nikt nie ma prawa naruszyc Twojej prywatnosci..czego ani On ani ja nie podwazamy.. bo nigdzie w Jego wypowiedzi nie widze pozwolenia i usprawiedliwiania gwalciciela nawet w takim przypadku gdzie masz problem? chyba, ze uwazasz ze swiadome prowokowanie , igranie z facetami, to cos dobrego i godnego pochwaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×