Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

@pati On jest ostatecznie przegrany. Nie Ty!!! Tak o tym myśl, bo to prawda. Już ma papiery zapaprane. Ty wrócisz do równowagi. On już ma spierdoloną reputację. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati Poprawiaj sobie humor tym triumfem. Możesz być z siebie dumna. Skończ to z godnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati Jeszcze jedno! Nie izoluj się od ludzi. Spotykaj się z koleżankami. Uśmiechaj się często, aż radość będzie rutyną. Wiesz, jak bokser ćwiczy przed lustrem wizerunek. Rób to samo. Wymarz smutne oblicze. Przedrzeźniaj sama siebie. Baw się dobrze i śmiej na głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopk88
jasm, myslałam,ze jestes pier....ty:) ale mi twoja pogoda "ducha" i pozytywnw podejscie do zycia bardzo pomaga. kiedys mnie tez braciszek obmacywał i pokazywal co tam ma, musiałam dotykac i takie tam:( a miał zs 16-17 lat wtedy. tylko ze miałam młodsza siostre i wolałam to byc ja niz ona. jaqkos szczególnie mnie to nie skrzywdziło, ale pamiętam( czasami zapominam na pare lat) tylko takie topiki mi to przypominają. czułam sie winna i nawet nie pomyslałam zeby to komus mówić. teraz mam szczesliwa rodzine, on tez.rzadko sie spotykamy, ale mam wiare ze Bóg karze, a dla mnie zapomnienie i fajne, spokojne zycie to więcej niz mogłabym marzyc. wiem, ze mnie nie zgwałcił fizycznie bo byłam ciągle dziwicą i moze te naprawde zgwałcone dziewczyny poczują sie urazone, ale ja sie ciesze ze mi szybko przeszło i nie mam traumy w moim dorosłym zyciu.potrafie byc szczesliwa. kilka lat temu poroniłam(miałam juz jedno dziecko) i myslałam ze swiat sie skonczył, a tu dziwne, po kilku latach pamiętam o małej kruszynce, ale zyję i jestem szczesliwa.,czego zycze innym dziewczynom: wiary, ze moze byc lepiej, naprawde:) trzeba troche czasu i siły,znajomych, przyjaciół, rodziny ale mimo ze sie nie zapomni,to z czasem mozna z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullokkja
przemocy wobec kobiet w polsce jest winien KK i politycy -dlatego myslaca kobieta uwaza wszystkich kaplanow i oredowniko rozmnzazania za gówno i skurwieli a nie za autorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@klopk88 Masz rację. Na swój sposób jestem dziko pierdolnięta. Tylko umiem z tym żyć. Braciszka olej. Dziewczyny nie będą miały Ci czegokolwiek za złe. Nic złego przeciw nim nie uczyniłaś. Ja jestem taka jak pierwotny świat. I niszczę i tworzę. Krzywdzę tylko tych, co krzywdzą mnie, moich bliskich i przyjaciół. Oko za oko, ząb za ząb. Stary Testament. Na boga nie liczę. Jahwe i Szatan to dla mnie ta sama istota. Jedna osoba. Dwa oblicza dwojako zwane. Jesteśmy tak samo skonstruowani. Jest w nas dobro i zło. Ot co. Taką mam naturę, że nie umiem odpuścić. Wolą życia, przetrwania i wygrywania to nazywam. Zocha jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kullo... Natura też? Bez rozmnażania nie będzie życia. Widocznie na tym świecie jest mało myślących kobiet. Są podzielone jak wszyscy poglądowo. Wiele nie głosuje, a pretensji mają co niemiara. Itd. Śmiać się, czy płakać? Wasza wola. Ja wolę śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molestowanie też jest złe. Do gwałtu stąd tylko jeden krok. Jak łobuz broi, trzeba mu dać po łapach. Trzeba trąbić o jego grzechach. To obrona konieczna. Omerta tylko ich rozzuchwala. Nasze słabości to ich siła. Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopk88
Dzięki:) jest dobrze jak jest:) samą jego karą dla niego jest moje szczescie u boku męza:) i wnikliwe rozmowy z jego dziecmi w jego towarzystwie:):):) wiem i czuje ze są bezpieczne przy nim:) bo dzieci sa szczere, a on ma 14 letnia córke i 11 letniego syna:) i pilnuje ich, dobrze wychowuje,są super, i tylko jeden jedyny razx mu powiedziałam, ze jak tylko zauwaze ze dzieje im sie krzywda to wszyscy sie o wszystkim dowiedzą, dopowiem swoje i pójdzie siedziec:):):) dlatego znając go, wiem ze RACZEJ sie nie myle. pozdrawiam i zycze wszystkim optymizmu w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kl...88 Z tego, co widzę, to Twój brat nie jest taki zły. Mi optymizmu nie brak, ani wigoru życiowego. Dziękuję i samych pogodnych dni oraz wyłącznie życzliwych ludzi życzę. Dosłownie pełni szczęścia. Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopk88
thanks:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32d4erw
poproszę o spam: lgepl.kc@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolenki3.5 roku
Nie czytałam całego tematu ale wam cos powiem.Ja zostałam zgwałcona przez ojczyma bolało okrutnie nie fizycznie lecz psychicznie.Zaszłam w ciaze nienawidziłam tej istoty która rosła we mnie i wysysałam ze mnie wszystko co to najlepsze.Nadszedł dzień porodu .Miałam cesarke bolało nie mogłam sie pozbierac dziecka nie chciałam widziec,chciałam oddac i miec spokuj zapomniec,lecz przyszła do mnie położna dała do piersi mimo mojej niecheci i powiedziała.Spróbój moze akurat zostanie twoim skarbem"I wiecie co miała racje dzis mojm swiatem jest tyklo ona ,jest taka perełka i gwiazedczka w moim zyciu.Nie wiedziałam co mogłam stracic...Dziś ma 3.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@TOM PIERDOLISZ GŁUPOTY IDIOTO ! @Mama... Wielkie brawa! Pełny szacunek! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Oleńki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullokkja
tomili-ciolku-przemoc wobec kobiet-gwalty molestowanie seksualne w pracy -jest powszechn ebo nakazywan e i popierane przez kaplanow i politykow-kobieta powinna bac sie kazdego faceta z poza rodziny-np sasiada, kolegi ze skloy podworka , -a co dopiero jak wracaz pracy czy skad tam wieczorem lub noca-swiat jest cholernie niebezpieczny-a pigulki gwaltu czesto sa dodawane przez niby zaufanych kolegow ze studiow , itp-nikomu nie mozna ufac -przykre ale prawdzie swiart jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję postawy mamooleńki... wspaniale że pokochałaś tą maleńką istotkę- ona nie jest niczemu winna.... :):) wszystkie musicie być silne... choć z pewnością jest ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kullokkja Wyluzuj! Kto Cię tak przetrącił? Zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn są dobre i złe figury. Rzeczywistość bywa okrótna, ale też piękna. Weź na wstrzymanie. Zawału jeszcze mi tu dostaniesz. Nie bój się tak. Nie panikuj. Rzeczywistość to brutalny real. Chcesz mieć lżej otaczaj się przyjaciółmi. Masz wstręt do facetów, to bądź z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@mamoolenki3.5roku Jesteś super kobietą. Oleńka ma szczęście. Proszę Cię o jedno. Nie pisz więcej, że niewinne dziecko wysysało z Ciebie wszelkie dobro. To nieprawda. Byłaś w dołku psychicznym. To Twój oprawca i stan w jakim byłaś, wyniszczały Cię. Instynkt macierzyński przezwyciężył zło. Wygrałaś z oprawcą i sobą samą. Jesteś wielka. Badźcie szczęśliwe zawsze i wszędzie. Wychowaj córkę na mądrą i silną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attiambina
mamoolenki-chyle czoła przed twoja postawą, i zycze duzo szczęscia tobie i coreczce, szczęscia w kazdej sferze zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullokkja
ja jestem niezdolna do przyjazni- cztam gazety codzienne i kryminaln e- w zyciu spotkalo mnie samo zlo- i dlatego nienawidz e ludzi-z nikim sie nie zaprzyjaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kullokkja Nie wciskaj kitu. Samo zło? Podaj przykład. Tylko nie wykręcaj się sianem i nie udawaj niemej. Wiele dobra też. Sam fakt, że istniejesz jest cudownym dobrem. Chcesz więcej dowodów wchodź do polemiki. Masz rozum. Myślę, że potrafisz go używać. To kolejny przykład Twojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kullokkja Masz ciało, które potrafi dostarczyć Ci wielu wspaniałych doznań. Przez to, że jesteś kobietą natura Cię wyróżniła. Dane Ci jest doświadczać ciąży, narodzin, karmienia piersią itd. Nie chrzań. Uważasz inaczej. Spieraj się ze mną. Nie skomlij, bo to nic nie da. Jakie zło? Pobił, okradł Cię kto? Spłonął Ci dom? Jesteś żoną alkoholika? Byłaś seksualną niewolnicą? Mów znajdziesz tu zrozumienie. Chcesz by Cię kto wysłuchał? Mów. Zostaniesz wysłuchana. Itd. Nie szukaj ślepego poklasku. To dobre dla ciot. Naucz się znosić każdą krytykę. Selekcjonować ją. Oszołomów olewaj lub argumentami ośmieszaj ich emocjonalnie. Konstruktywną krytykę przyjmuj do świadomości. Rób z nią, co chcesz. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kullokkja Z nikim się nie zaprzyjaźnisz. Nie musisz. Tylko nie wykluczaj się sama. Nie izoluj. Wystarczy, że kogoś polubisz. Z kimś będziesz rozmawiać. Przebywać. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
TOMILIJONES TWOIM ZDANIEM CAŁA WINA LEŻY PO STRONIE KOBIET????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kullokkja Nie czyń sobie sama większej krzywdy, niż Tobie wyrządzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati Witaj! Jak się dziś sprawowałaś? Znalazłaś trenerkę dla siebie? Przebiegłaś choć jedno okrążenie bieżni? Wbiegłaś i zbiegłaś po schodach? Jak się odżywiasz? Zapisałaś choć jedną kartkę? Co wogóle zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
JaSM jesli chodzi o pisanie to nie potrafię tak sama od siebie nic napisać. a port przebiegłam 3 km i jakoś niemialam motywacji biec dalej, bieganie mi się źle kojarzy. a poza tym ćwiczyłam jeszcze 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati Na początek może być. Skojarzenia sama dobierasz i możesz je zmienić. Jak zdjęcia w ramce. Nie zwracaj uwagi na kretynów, co rzucają stereotypy i nabierają wody w usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
JaSM nie jest tak łatwo nie zwracać uwago na to co inni mówią, niektóre słowa potafią ranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati Z tym pisaniem nie wykręcaj się. Co znaczy, nie potrafię? Umiałaś wcześniej, wiesz jak to się robi teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×