Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

To dziwne. Każesz walczyć, a równocześnie krytykujesz samoobronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka, 88..
Mają walczyć, nawet jezeli miałaby zabić tego faceta. Kopać, wciskac palce do oczu, wszystko co się da. Ide do pracy :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka, 88..
Na koniec dodam tylko że jezeli dziewczyna sie wstydzi mówić na policji o tym niech nawet zadzwoni na najblizszy jej komisariat i poprosi o rozmowe psychologa, ostatecznie dostanie taki nr do psychologa policyjnego, być może to ułatwi pózniejsze zeznania etc nie wiem ale przestepca nie mże być bezkarny!!! o oznacza kolejne ofiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po jednej stronie. Poddaję krytyce sposoby postępowania. Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. Robi się zazwyczaj tylko poprawiznową powinność, a nie to co konieczne i trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Jest tylko jedno ale. Emocje. Wtedy często myślenie wysiada. Działa się instynktownie, impulsywnie. Dziewczyna wpierw myśli, gdzie się schować, schronić. Itd. Wychowanie zawodzi. Brak właściwych zachowań. To złożone. Sztuki walki naturalnie rozwiązują te kwestie. Widziałaś film pt. Kochaj i walcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Jest tylko jedno ale. Emocje. Wtedy często myślenie wysiada. Działa się instynktownie, impulsywnie. Dziewczyna wpierw myśli, gdzie się schować, schronić. Itd. Wychowanie zawodzi. Brak właściwych zachowań. To złożone. Sztuki walki naturalnie rozwiązują te kwestie. Widziałaś film pt. Kochaj i walcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze gdzies sie tu jeszcze wcisne... ja bylam molestowana sexualnie przez 6 lat... pierwszy raz mialo to miejsce jak mialam 5-6 lat. oprawca byl brat. sile odmowic sprzeciwic sie mialam dopiero w wieku 12 lat... nikt mi nie pomogl. powiedzialam matce... a ona stwierdzila ze to ja go skusilam... nie moge jej tego wybaczyc. najgorsze jest to ze probowalam go tlumaczyc ze to przez rodzicow, patologie tak sie stalo, ze wszystko ok... absurdalne. musialam dojrzec do tego by go znienawidzic... przelom byl przed ostatnia wigilia. mial wtedy przyjechac na kolacje wigilijna. wiec powiedzialam matce ze albo on albo ja ze nie usiade z nim do stolu... wybrala jego. a ja sie spakowalam i wyprowadzilam... najlepsze jest to ze on teraz gra cudownego brata mlodszej siostrze sponsoruje prawko... w koncu sie upomni o zaplate... ale ona powiedziala ze nie interesuje jej to co bylo miedzy mna a nim.... wybrala kase. nie moge wybaczyc matce ze zwalila wine na mnie i mi nie pomogla... dzis mam meza, dziecko w drodze i nie pozwole by moje dziecko ktos skrzywdzil tak jak mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
Witam miłeły dwa miesiące od dnia kiedy to mnie spotkało. Nie potrafię myśleć o niczym innym, ciągle mam to przed oczami. Nie potrafię spać w nocy. Najgorsze jest to że musiałam to wszystko zgłosić na policję sprawa ma się już ku koncowi ale te ciągłe przesłuchania i pytanie o to samo mnie dobiją, chcę zapomnieć a oni ciągle pytają i to nie tak ogólnie tylko o szczególy, o rzeczy które chcę wymazać z pamięci o którycjh rozmowa sprawia mi taki ogromny ból, że czasami wolała bym juz umrzeć. Czuję taki ogromny wstyd i poczucie winy że nie potrafię nikomu sppojrzeć w twarz, nie potrafię odbudować swojego poczucia wartości, czuję się jak nikt, ciągle czuje na sobie ten "brud" którego nie jestem w stanie z siebie zmyć:(:(:( to na prawdę boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Pati! Wytrzymaj. Jesteś silna. Głowa do góry. Harda mina. Uśmiech na lico. Nie mazgaj się. Nie wstydź. Niczemu nie jesteś winna. Masz czyste,piękne ciało. Jesteś kobietą. Skrzywdzoną, ale wciąż Aniołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
Wiem tylko jedno, gdy mnie znów o to zapytają to już nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
przemoc wobec kobiet jest spowodowana przez religie i kaplanow , politycy i nauczyciele w szkolach tez ja zalecaja propaguja , nakazują, chwala -pojebany swiat , szkoła i wszystko-przeraza mnie kazde wyjscie z domu-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
religie i kaplani to najwieksi wrogowie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Religia jest do dupy, ale ty popieprzona. Jest coś, czego się nie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati09 Nagraj im wszystko szczegółowo. Daj im to. Potem gadaj przez adwokata. Przestań się mazgaić. Weź się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
religie i kaplani propaguja przemoc wobec kobiet- przeciez kobieta wedlug Kk nie ma praw sie rozwiesc nawet jeslimąz to potwor, bo lepiej zeby ja zabil niz ona sie od niego uwolnila-kaplani zachecaja do przemocy wobec kobiet, politycy i nauczyciele tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Kapłani to żaden autorytet. Tylko dla ciemnoty. Są rozwody kościelne. Biblia to kłamliwa kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@RRR123 Wymyśl jakąś zabawę. Użyj podstępu. Zwab skurwysyna w pułapkę. Zabij jak psa. Będzie, że w obronie własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
no tak ale ciemnota kaplanow i ich marionetek politykow wplywa takze na zycie ateistow-np w 1990 rozwody przeniesiono do sadow wojewodzkich przez co ich uzyskanie stalo sie drozsze i trudniejsze-ateista moze sie wsciekac ze uzyskanie rozwodu jest takie trudne a komu to zawdziecza ? KK a to co sie od lat wyczynia z in vitro -chyba czytasz gazety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Masz rację. Ja mieszkam w USA. Mnie chroni lepsze prawo. Uwielbiam to o zwalczaniu nienawiści. Przeprowadź się, a głupki niech gniją we własnym gównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkija Nie da się tego jakoś zaskarżyć w TS w Hadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
alez ja jestem ateistka -ale jak ateistk a pojdzie do publicznej przychodni to ginekolog religijny fanatyk nie zalozy jej spirali ani nie przepisze srodka antykoncepcyjnego, KK swymi mackami wplywa takze na zycie ateistow-ofiara przemocy -wyznanie obojetne -znikad -zwlaszczaz e strony panstwa nie uzyskuje zadnej pomocy bo kaplani i politycy uwazaja kobiety za gowno i woleli wjebac forse w stadiony i boiska niz np w walke z przemoca , dozywianie dzieci , budownictwo socjalne itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Szanowna Pani Redaktor by się tym zainteresowała. Zamiast siedzieć i wygodnie w siedzenie pierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
jest rewelacyjna ksiązka -Poboyowisko-z roku 1992 -ktora opisuje jak KK zwalczal kontrole urodzen od 20 lecia miedzy wojennego i mial gdzies tragedie milionow kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vallkaja Przepraszam. Wyprowadź się z tego bagna. Wiele Polek poza Polską swoje sprawy załatwia. Mogą być Niemcy. Jak nazwą Cię zdrajczynią, wyślij ich z pielgrzymką do kurwy NMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
niestety warunkow do emigracji nie mam - coz moge tylko byc ateistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
jaki tytuł?chodzi ci o Poboyowisko? to jest tutuł, ksiazka z 1992 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
co uwazasz z a bzdury?mowie madrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×