Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esteta

pranie na balkonach

Polecane posty

mx-dziękuję za upomnienie. Postaram się nie robić więcej błędów :O A zresztą.. Ja myślę, że nie balkon zdobi człowieka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mx
zdobi, zdobi - podobnie jak poprawna polszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx-to powiedz mi, gdzie mam sobie dać pranie, jeżeli w domu nie mam miejsca, balkon mam mały i nie mam możliwości zawieszenia tego nieszczęsnego sznureczka na pranie tak nisko, aby pranie nie było widoczne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx-a zresztą, przed bo jest przecinek panie idealny :O Albo i Pani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaaa
a ja sobie robię tak: wieszam pranie w łazience, schnie to troszke dłużej niz na dworze ale uwazam ze nikt nie musi ogladać mojej kolekcji prześcieradeł i ręczników. A jak wiem że mają przyjść goście wtedy dzień wcześniej prania już nie robię żeby nic w łazience nie wisiało. Wszystko można jeśli sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjihg
a łazić popod balkony i oglądac co u kogo jest to naprawdę super kultura. Wścibstwo ynteligenckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie
Jasne,nie mam nic innego do roboty tylko oglądać,samo się w oczy pcha,bo blok naprzeciwko.Jakoś zasłony i żaluzje zaciągają a gaciami to po oczach. Zawsze można kupić pralkę z suszarką,to nie moja wina,że masz małe mieszkanie i mały balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanka32
sasiadka nade mna trzepie dywany, koce, narzuty..fajnie,nie?Bylam juz 2 razy z awantura,ale sie chyba krowa nie nauczy.Czas pisac skarge do spoldzielni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie
Spółdzielnia nic Ci nie pomoże,napisze tylko do niej pismo z żądaniem,aby nie robiła siary.Niestety,rzadnej mocy wykonawczej takie pismo,nie ma.Oto Polska właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówisz, że to nie moja wina, że mam mały balkon i mieszkanie, ale żądasz ode mnie tego, żebym chowała pranie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie
Nie,ja mówię,że to nie jest MOJA wina:)Więc nie powinnaś mnie karać widokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa Zofia
Koparka rozp....olilas mnie na kawalki swoja wypowiedzia :) Jesli chodzi o suszace sie gacie to chyba mamy jakies kompleksy. Bardzo czesto spotykam ten motyw w reklamach /sic !/, podrecznikach malarstwa /wymarzona martwa choc powiewajaca nieco natura/ a nawet w wystroju knajp. /To ostatnie odebralo mi akurat apetyt no ale moze mlodziez i ludzie na czasie lubi jadac pod kalesonami.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa Zofia
dodalam drugi podmiot, powinno byc: "lubia", sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeczenie
lubią to orzeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Gość mx
ogródkowym krasnoludkiem to chyba ty jesteś, skoro nie rozumiesz meritum dyskusji (to trudne słowo, ale jak wykażesz tyle zaparcia, co w szukaniu tych linków, to z pewnością odnajdziesz w słowniku jego znaczenie). Buractwo niektórych na tym forum jest zatrważające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
hym? Meritum? No wlasnie:) Mowisz ze znasz zasady komunikacji interpersonalnej oraz jestes chodzaca inteligencja? Mowimy o estetyce czyz nie tak? A coz to jest piekno, ze tak sie zapytam? Oraz co masz do burakow, roslinek niezmiernie uzytecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnota
narodowa ma sie dobrze, jak sie czyta takie mądre wypowiedzi jak "akuka-coś tam", to ręce opadają. Ty już się akuka raczej nie wypowiadaj, bo zgrozą wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Ciemnota boisz sie moich slow? A coz one moga ci zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo akukaraczej
linki bardxzo na temat. Potwierdzaja to, co juz wczesniej napisalam, ze najwazniejsze sa dobre zestawienia . Biale przescieradla na zielonej lace - bardzo malarskie .Gacie na balkonie - bylby malowniczy slums, jesli balkon i dom nie chcialy udawac czegis lepszego - wtedy przykry dysonans i klops. Na cos sie trzeba zdecydowac. Jesli mamy dom przy starej odrapanej uliczce z menelami na chodnikach, to pranie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mx
trudno jest dyskutować z krasnalem ogrodowym o pięknie, a tym bardziej o sztuce. Sorry, ale interlokutor prezentuje poziom nieco poniżej oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
No coz wobec tego zostaje mi jedynie cie olac;) Tfu oprac w balii;)) Hihi;) Badz zdrowy i sie za bardzo nie przejmuj swoja rola, bo od tego mozna czkawki dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mx
martw się o swoją czkawkę RACZEJ i dobre samopoczucie. Zawieje cię na balkonie jak będziesz wieszał galotki i przeziębienie gotowe:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suszarę trzeba sobie kupić i po kłopocie. Jedyna wada, że zajmuje sporo miejsca (ja trzymam w spiżarni), ale za to nie trzeba kupować zapasowej pościeli, ręczników itp. Jak to działa można tu poczytać: http://www.dobrzemieszkaj.pl/a/2495,Na_klopoty_suszarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wkopać na trawniczku przed budynkiem dwa słupki,do tego sznurek i będzie jeszcze bardziej widoczne niż na balkonie.Swoją drogą,to jakaś forma ekshibicjonizmu chyba tak gacie wystawiać publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w swiecie cywilizowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w swiecie cywilizowanym
to ludzie tak jak maja pralki tak maja suszarki.Kupuje sie razem.Jak ktos ma malo miejsca to kupuje pralko suszarke w jenym.Jakos nie znam ludzi ktorzy by tylko pralke mieli bez suszarki.Nie moge pojac dlaczego w Polsce ludzie w dalszym ciagu zawalaja lazienke,balkon czy pokoje praniem.Kiedy to sie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Są suszarki składane z ktorych nie widać prania,można zamontować niżej sznurki i po kłopocie.W blokach są suszarnie.Wystarczy trochę pomyśleć Dobrze że w Poznaniu na niektorych osiedlach ustanowiono zakaz suszenia prania na widoku.Popieram.Mieszkam w domku i mam sąsiadkę ktora na wprost moich okien wiesza non-stop pranie.Ja kwiatki a ona gacie świątek piątek to wisi.Posadziłam 2m tuje i mam spokoj,bo na jej doznania estetyczne nie mam wpływu jej cyrk jej małpy.Podobnie jest z chodnikiem przed domem.Ja latam z grabiami,miotłą i dbam o żywopłot i trawę posadzoną przez miasto a ona chwasty po pas.I dobrze bo mój chodnik wygląda przez to jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×